6493
MechWarrior Online
  • ocras
    #5893
    Meg egy technikai kerdes: laptopon jatszom, HP pavilon dv6-al, es amikor TSre megyek, az szol a fulesen, a MWO viszont atvalt a laptop sajat kulso hangszoroira, magyarul nem szol egyszerre a fulesben a TS chat es a jatek hangjai. Tudja valaki a megoldast?
  • ocras
    #5892
    A stilusomat meg en sem nagyon talalom, de a missile hasznalatat melloznem, ha nem gimpel tulsagosan. Ami tetszik az a ballistic es a laser, ugy erzem egesz jol is megy a hasznalatuk, egyedul a gauss trukkos ezzel a chargeos mokaval. Nagyobb adrenalinrohamban nehez odafigyelni az idozitesre. A spider tetszett marhara, es ossze is raktam a mechlabbel egy jovobelit, amin 3 med pulse laser van, de ha konnyen olik jovo hettol, akkor felejtos, arrol nem beszelve hogy vagy 10 milla lenne osszesen (xl meg hasonlo).
    A mobilitasukat nagyon csipaznam, de a mediumok, amiket eddig neztem nem tudnak eleg fegyvert vinni. Bar, a trialos blackjack ac20-asa bejott:)
    Szoval fogalmam sincs, de valszeg cataphract,jager, orion, catapult k2, szoval a heavyk kozul valogatnek, ami foleg ballistic es energy, assaultok kozul talan egy stalker bar az halalra idegesitene a lassusagaval. A masodik vasarlasom biztosan egy light lesz, hogy tudjam a ket stilust valtogatni.

    Ha valami extra otlet van kerlek osszatok meg:)

    Ja, a mikrofon nem tetel valoban, csak csalados ember vagyok, javareszt este jatszok, es nem akarom a tobbiek nyugalmat zavarni, ugyhogy marad a bolcs hallgatas:)
    A tanacsokat elore is
    koszonom
  • Nagydög
    #5891
    Jobb szeretem a pulseokat, meg amugy is az "up close and personal" stilus fekszik nekem. Meg a nyuzsi kozepen nem mindegy, hogy 5 damage 1 sec alatt, vagy 6 0,6 alatt.
  • Shilkor
    #5890
    Egen, ACt ugy kell szamolni, hogy jo sok loszer legyen, es a teljes csata veger urujon csak ki. A med pulse laser nem tul kozeli? nem eri meg jobban sima med laser?
  • Nagydög
    #5889
    Csak az enyemet tudom megadni. HGN-733C(mi mas?) Double barelled AC5, 2 medpulse, 3 SSRM. Az AC5 kiurult, a raketakat lerobbantottak, a vegen mar a ket medpulse-val hadonasztam, de egy csori Commando meg ugy is aldozatul esett.
  • Shilkor
    #5888
    Az nagyon szep. Milyen mechel, milyen fittel?
  • Nagydög
    #5887
    Pont tegnap keson kezdtetek beszivarogni. Zoleehval bedaraltunk egy teljes ellenseges csapatot. Zoleeh 3 kill, en 7 es 108x sebzes. Talan meg sosem sebeztem ennyit.
  • Shilkor
    #5886
    Jo reggelt mindenkinek. Akkkor temak szerint bontom :)
    1, szerdan volt sorozes az igazi pilotaknak. A puncik otthon maradtak :P LEsz maskor is, mert jo tanacsokat kaptunk KisZ tol :P
    2, Ocras: egy 800 Ft os mikrofon nem nagy beruhazas, de megmenti a meched seget millio esetben, ha nem kell megallni gepelni, csak bekialatani, hogy spider rajtam!
    3, Spider: jovo heten javitjak a hitboxat. Ami annyit jelent, hogy vegre nem csak labazassal lehet megolni, de kb annyira lesz hasznalhato, mint amennyire egy light ot lehet hasznalni...(ala Locust :P)
    4, jovo heten az awesome/orion hitboxa is javitasra kerul, mert azok meg szinten el vannak cseszerintve, de ezek jo iranyba lesznek javitva. A shadowhawk is jon jovo heten, ami nagyon jo kis medium mech. (a vallara mehet 3 ballistic fegyo, ami nagyon durva sebzest tolhat.)
    5, A K2 es a jager is jo megoldas, de elobb donts el, hogy mi a kedvenc stilusod? Messzirol vagy kozelrol lovoldozol? Gyorsan tovabbalsz egy loves utan, vagy lecovekelsz es apritasz amig a melleddel blokkolod az ellenfelet? BOOOM vagy PEWPEWPEW (ac vagy laser)? 2D vagy 3D(normal vagy jump jetes mech)?
    Ezekbol a segitsegunkkel konnyen meg lehet mondani, hogy mia legjobb valasztas.
  • Nagydög
    #5885
    A Jagert sokan szeretik, nagyon nem lohetsz melle vele, de hogy melyik verziot erdemes, azt en meg nem mondom.
  • ocras
    #5884
    Hm a jagermech jm6-s verzio csabitonak tunik, csak a pancelja gyenguszka nagyon. Orionok se tunnek rossznak, meg a catapultok (foleg a k2 verzio). ÁÁÁÁÁÁ, nehéz lesz választani...
    Az Awesome legdragabb verzioja (ami eleg gyors is) az nagyon mellényűlás lenne? Awesome-ot nagyn keveset látok..
  • Nagydög
    #5883
    Persze. Ne vegyel, Locustot!
    Ha jatszol, lesz penzed. En se fizettem meg erte, es negy mechem van. A mikrofon hasznos, de mar az is, ha hallod, mit beszelnek a tobbiek mecs kozben.
  • ocras
    #5882
    A Ts mehetne, de nincs mikrofonom és nem is tervezem. A cadet bónusz jár le mindjárt, ezert van 10 millióm. A blackjack is tetszett, az ac20-a bejövős, csak nagyon ésszel kell menni, hamar szétkaptak:) A mediumoktól azért félek, nehogy legyen ehy kicsit mindent tudó de semmire se jó igazán mechem. Ahogy a pénzt adja a meccsek után, nem hiszem h egynél több mechem lesz (nem akarok pénzt költeni egyelőre), ezért kell jól meggondolnom. Amúgy van olyan mech amit kifejezeten balgaság megvenni?
  • Nagydög
    #5881
    Haaaat... Frasz se tudja. Nezelodj Smurfynel. Vannak furge gepek, a nagyobbak kozott is, mint a Dragon, Centurion, Shadowhawk(ezed nem lesz, egyelore), de a vedelem-tuzero-sebesseg haromszog itt is letezik, mint a tankoknal. Sz'al a heavytol ne varj nagy gyorsasagot. Es a 10 mill meg keves lesz. XL engine, double heatsink, endo-steel vaz. Gyorsan a seggere lehet verni egy tizesnek. Ja, es kell belolle 3 varians, hogy az elite skilleket meg tudd szerezni. Nem egyszerre kell, igy legalabb a felszereleseket atrakhatod egyikbol a masikba(Az XL motor k... draga.).

    Gyere fel az MWO TS-re! Kapsz jotanacsot, meg mindig lesz aki figyel a hatadra(esetleg bele is lo).
  • ocras
    #5880
    Helló mindenki!

    Egy kérdést: ha van kb 10 millió cb-m, milyen mechet javasoltok kezdő mechnek? Nagyon élvezem jelenleg a trial spidert, de a játékban megkérdezettek egyöntetűen azt mondják, hogy heavyt v mediumot szerezzek be elso mechnek. A trial atlas lassúsága nagyon nem tetszett, ugyhogy esetleg valami fürgébb heavy a megfelelő? Ja, a missile-ok nem jönnek be. Szokjak hozzájuk, vagy jatszható olyan mech is aminek nincs missile?
  • Nagydög
    #5879
    No worries, Maxie! Este te mesz majd elol.
  • Lui76
    #5878
    Látom nagyon elfoglaltak vagyunk :)
    - Pihenővágányról újra beüzemeltem a CTF 4X -emet most 2db AC2, 1db AC5 és 1 db UAC5 + 1 db ML .
    Azóta nem bírom abbahagyni...
    Ha van lehetőség 5-700 dmg között összejön.
  • Lui76
    #5877
    Ja értem - két menet van a videon....
  • dune
    #5876
    wezuv
  • Lui76
    #5875
    Milyen néven futsz itt ?
  • dune
    #5874
    Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!
  • XenHai
    #5873
    Mert 3 variánsnak kell kifejleszteni a szinteket akkor nyílik meg a következő .Mi utána meg van a kívánt szint a többi gépet el is adhatod.
  • dune
    #5872
    A pilot lab fülön lévő Basic, elite és master skillek kifejlesztése hogy működik pontosan?Van egy Atlasom(AS7-k) a Basicot már mindet kifejlesztettem de nem engedi az Elit-et!Köszönöm előre is a válaszaitokat!
  • Wolwerine
    #5871
    Csata (javított)
  • Wolwerine
    #5870
    [URL=MECHWARRIOR ONLINE [FULL-HD] #37]Csata[/URL]

    Ez egy premade csatánk volt, egyébként elvesztettük:) 06:20-tól indul. A video-t értékelve egyébként látszik hogy a németek arra számítanak, hátba fogjuk őket támadni, őrizték is a hágót, végül a lightjaik támadtak minket hátba az alagúton át. Mi voltunk súlyfölényben, a leosztott sebzés nagyjából 3800 a részükről, szemben a mi 3400-unkkal.
  • trilit2
    #5869
    Ha valakit érdekel egy kisebb mértékű szerveződés akkor írjon nekem egy mail címet. Szeretnék összegyűjteni pár embert mert a 4-esben jók vagyunk de ha 12-esre kerül a sor akkorra a fejetlenség ,hogy az elszomorító.
    [email protected]
  • Deviome
    #5868
    Na mivan mi???? xD. Nyomjátok ezerrel? Mi a helyzet? Milyenek az új mech-ek? Remélem már mindenki azzal rohangál. :D Már majdnem hiányoztok. xD

    Üdv steelkiss! :D
  • Lui76
    #5867
    Próbálkozok közben 3xlrm5-el chainben (Srm helyett) és inkább kicsit távolabb maradni. Abból indulok ki hogy mennyire nem látni semmit , mikor az arcomba öntik az LRM-et .Meg az legalább követi.
  • Cobra.
    #5866
    XL300 a lehető legrosszabb választás az Atlasba. Lassú vagy és még könnyen meg is ölnek.
  • trilit2
    #5865
    733c nekem ac20,2medlas, 3srm6, ams, és elég hatékony... : ) csak tudni kell közelmenni : )
  • Nagydög
    #5864
    733C AC20, 2 medpulse, SRM6, SRM4, Artemis. 300-as standard motor. Hatranya, hogy az AC20 a legnagyobb lotavolsagu fegyvere.
  • Drake
    #5863
  • Shilkor
    #5862
    En az AS-7 BH ra nezegettem valami jo fittet. Es ezt talaltam ki:
    BOAR'S HEAD
    Eleg erdekes lett, es alulhutottnek tunhet elsore.
    De ha megnezitek, hogy kozelre es tavolra kulonbozo fegyvercsoportokat kell hasznalni(kiveve a gausst), akkor ugy mar nem is rossz.
    Közelre 37% os a hutes 6 fegyverrel, tavolra 56%.
    Velemeny?
  • Shilkor
    #5861
    Én univerzális fittet tudok javasolni igazándiból.
    Ha 2 ballistic helyed van, akkor erdemes az AC/5 oket linkelve hasznalni. Nagyon alacsony a melegedese, azok melle barmi mast feltehetsz. Mehet akar LPulL vagy LL siman. A maradek helyre meg SRM eket, amennyi felfer.
    Ahol meg egy ballistic hely van, oda meg(tegnap Rivest tartott bemutatot DDC vel) AC20+LL+SRM. Az, hogy mibol mennyit a te dontesed. Ha gyorsabbat szeretsz, akkor tegyel fel XL mocit, es akkor mehet minden fegyobol a legnehezebb.
    DE ACkhoz mindenkepp ezt a kettot ajanlom Highlanderre. UAC ot nem mert melegszik, LBX nem fer fel, AC2 melegszik szintugy, AC10 nem fer fel. Max AC10+AC2 ha esetleg hibrid nem zavar: AC2 szemen kopkodi, mig az AC10 sebez is. De sokkal jobban melegszik.
    Osszetettem egyet: teljes tuzerovel kb 30 masodpercig birja, ami jo:
    HGN-733C
  • Cobra.
    #5860
    733C-re én 2 AC5-öt raktam, meg mellé 3 LRM10-et (meg 1 tag). Hátránya, hogy lőszefüggő, cserébe csak meleg pályán van hűtési nehézsége, de ott se vészes. Az LRM-eket persze chain fireben használtam.
    A 733P-n volt 2 PPC-m meg 2 Large Laserem, mellé 325XL motor, az is viszonylag jól bírta, persze nem folyamatos tűzzel. Ha jól rémlik volt rajta még 1 SRM6 is a bal kézben.
  • Lui76
    #5859
    Highlander-re van vmi jó ajánlatotok a mostani hő rendszerhez ? Aki sikeresen használja olyan írjon...
    Szenvedek vele - lehet el is adom ha nem találok ki vmit.
    A HM-en kívűl bármelyik érdekes lehet.
  • MaRee
    #5858
    Hát ez kurva nevetséges :D:D:D:D
  • Kessak
    #5857
    Nemcsak 3050-ben zajlanak a fejlesztések :)
    Link
  • Shilkor
    #5856
    Melyiken ?:D a BHn 2 large, 4 med. A QKDn 6 med. Mire lecsepeled az ACs oldalam mar majdnema centerem atutned.
  • Nagydög
    #5855
    Milyen lezereid vannak? Amugy valahova ugyis loni kell, szoval en tovabbra is az AC-s oldaladat csepelnem.
  • Shilkor
    #5854
    Na a AS7-BH ebben a szempontban jo kis monster, mert ha lelovik az AC-t es megy a 3 laser is, akkor is ott marad tovabbi 3 laser. Szoval mar nem is annyira mennek a jobb torzomra.
    Mas:
    Tegnap este kiXPztem a QDKokat, megvettem az 5K-t(ismét :D) és a stock változatról miután az srm eket ledobtam majd feltettem +2/3 DSHt helyette, csinaltam 681 sebzest :) Volt vagy 2 kill, de a lenyeg, hogy 6 med laserrel is lehet brutalkodni :))))