6493
MechWarrior Online
  • dune
    #5933
    Sziasztok!A Mech Trees-ben van egy fül Exchange XP gomb mikor tudom az xp-et átváltani mc-re?Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • Nagydög
    #5932
    Csak bizonyos mechek bizonyos variansai kepesek ECM-et hordozni. A Jager peldaul egyaltalan nem.

    Smurfy a baratod.

  • Lui76
    #5931
    Igen mindháromnál az összes basic-et ki kell fejleszteni.
  • Tony Ramirez
    #5930
    Hello Mindenki!
    Vettem 3 db Jager Mechet, de nem tudom fejleszteni őket a mechlabban. Minddel van 3 alap (basic) skillem, de nem enged elitet venni. Mindennél meg kell vennem a 8 alapot? Hogyan tudok ECM-et szerezni? Előre is köszi.
  • Nagydög
    #5929
    Egy kis munkaval el is lehet szakitani egyet egyet a nyajtol, de persze konnyebb, ha mar amugy is elkoborolt.
  • Caliph
    #5928
    na ok de azt is csak akkor csinálod meg ha nulla a csapatjáték és egyedül marad egy heawy vagy assault:)
  • XenHai
    #5927
    Én 2 medl +ac10 meg 4ssrm töröm a fejemet .meg 2 jj ,285 xl-el.
  • Shilkor
    #5926
    :DDDDDD
  • Nagydög
    #5925
    Gondoltam mar a nyiltsisakos, kard ki kard taktikara is, de akarhanyszor odaallok egy heavy ele, hogy akkor jatszuk le, szimplan lelo.
  • Shilkor
    #5924
    Orulok, hogy egy oldalon harcolunk, mert en a jatekba szorakozni megyek, es amikor velem eztt csinaljak, akkor teljesen elrontjak a szorakozasom :( Viszont ha mellettem allsz, akkor hajra :D
  • Nagydög
    #5923
    Egyre jobban megszeretem a light taktikat. Tunj el a szeme elol, kerulj elo a hata mogott, lojj bele nehanyat, es mire megfordulna tunj el ismet. Orult zavart lehet kelteni. A multkor egy szegeny Jagert szivattam hosszu perceken at Causticon. Egy hegy korul kergetoztunk, es akarhanyszor megprobalt eltavolodni a hegytol, hogy beszalljon a csataba, en hatba lottem.
  • Shilkor
    #5922
    Ui: Kakukkal nyomtun a Crimson straiten egy nagyon jo menetet. A szigetrol sniperkedtunk(az ERL+AC2+AC5 SHDval voltam, o meg 2ERL cica) es szep lassan elhullot a parti, de ok meg 4 en voltak, de szerencsere serultek. VTR, HBK, CNT, JNR. Es szepen leszedtuk oket :D Asszem az elso esetem, hogy megmentem a jatek vegen a csapatot :)
  • Shilkor
    #5921
    Megvettem a 4 raksis valtozatot. Proballtam LBX+4SSRM+2ML verziot, meg 4SSRM+2ML+AC/5, most meg 4LRM5+LB10+2ML van rajta de inkabb megeroszakolasnak tunik vele a jatek. Lehet AC20 kellene ra. Mindegy, ha kixpzem, akkor hajitom is ki.
  • Cobra.
    #5920
    Én inkább megvettem a 2 alap verziót, így a premium timeot jobban ki tudom használni. Egyiken van 1 Gauss, 2 streak meg 2 medlaser, a másikon meg 3 AC2 és egy medlaser. XL motor mehet ezekbe nyugodtan, eddig mindig a centerem lyukadt ki, akárhonnan lőttek.
  • Shilkor
    #5919
    Megvettem a Shadowhawk 5M Extra verziot(XL+DHS). XPzes+XL miatt legyen az az elso -gondoltam-, jo lesz a tobbibe az XL. Na hat lehet nem adom el, mert Basicek nelkul 9 meccsbol 380 as atlag sebzest csinaltam.
    XL275+AC/2+AC/5+ERLL van eppen rajta(UAC+AC5 sem rossz, de sok a jammed, es arra csak 2xML fert ra.
    Esetleg valaki tud ajanlani valami fittet?

    DAQ jot nevettem a TAG os dolgon :D mondjuk szerintem aki labazott azt nem fogja ez erinteni, de mostmar egy gyengebb pilotanak is lesz eselye spidik ellen, foleg AC fegyverekkel.
  • Nagydög
    #5918
    Atfutottam a forumot, es azt mondjak, tenyleg kevesebb a halhatatlan Spyder. Meglatjuk. Remelem, most a tobbiek is annyira lohetoek lesznek mint en voltam eddig, es nem az lesz a valtozas, hogy masokra lesz normalis a sebzes, nekem meg egy TAG is leszakitja mostantol a labam.
  • Shilkor
    #5917
    En mar megtettem, es olvastam a forumon hogy elegge modositottak a spidit.
  • Nagydög
    #5916
    Nem tudom, en meg nem updateltem.
  • Shilkor
    #5915
    Errol jut eszembe: a spiderrel most mi van?
    Erezheto az amit csinaltak vele? Tenyleg konnyebb leloni?
  • Nagydög
    #5914
    Az lesz a kovetkezo project. Elobb keszre csinalom a Spydert. Ma szandekozom befejezni. A vegere egeszen megszeretem a sunyin lodd hatba, aztan csalogasd el a tieidhez harcmodort.
  • Shilkor
    #5913
    Nem tudom ki vett most Shadowhawkot, de nekem nagyon bejon. Es eleg konnyu 300 feletti sebzest osszehozni vele.
    Erdemes kiprobalni.
  • Cobra.
    #5912
    Át kellett alakítaniuk az Object.pak file (gondolom a textúrákat tartalmazza), mert túl nagy lett az egyetlen file. Most lesz sok kis file, amit mind újra le kell tölteni. Cserébe a jövőben talán gyorsabban lemegy a patch, mert nem kell újracsomagolni az egyetlen nagy filet.
  • Lui76
    #5911
    Igértek vmi nagyot , vagy mitől ilyen terjedelmes?
  • Cobra.
    #5910
    1,3Gb lesz a patch, úgy készüljetek :)
  • Cobra.
    #5909
    Mondjuk még csak tesztszerverre lesz, de terveznek bázisvédő tornyokat (gyenge tűzerővel)!
  • xblades
    #5908
    És ezt hogy meg lehet szívni Xl reaktorral.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jól látom hogy még mindig nincs behozva a frakció rendszer?
    Vagy új játékmód?
  • Nagydög
    #5907
    Az Artemis az SRM es az LRM rajokat is szorosabba teszi, de egy tonnaval nehezebb es egy slottal nagyobb indito kell hozza.

    Ammo padding: Mivel a critical sebzest(ami berobbanthatja a loszert) kapo slotot veletlenszeruen valasztja ki az eltalalt testreszben a foglalt slotok kozul, ezert minel tobb foglalt slot van, annal kisebb a valoszinusege, hogy egy adott slot kapja a sebzest. Tehat a loszert erdemes kevesbe robbanekony cuccokkal korbevenni. Ha valahol van egy tonna loszered, meg ket double heatsink, akkor 1/7 a valoszinusege, hogy a loszer kapja a criticalt. (Actuator, joint, es structure slot nem szamit foglaltnak!)
  • ocras
    #5906
    Ammo padding? nekem is volt mar, de kikezeltettem:)

    Hat a gauss nagyon zsir, csak en vagyok bena, amikor nagy a csata akkor nem sikerul a chargeja mindig, ugyhogy van mit gyakorolni. Az srm-ek szorasat csokkenti az artemis ugye?
  • Nagydög
    #5905
    Fegyver robbanas ellen nem tudom dzsal-e a case.
  • Cobra.
    #5904
    Gaussnál a fegyverhez kell a CASE, mert az robban, nem a lőszer.
  • Nagydög
    #5903
    A gauss loszer nem robban. En nem hasznalok case-t, inkabb az ammo padding technikat hasznalom.
  • ocras
    #5902
    Ja, tudom az xp dolgot koszi:)

    Megvettem egy orion 1k-t. 4 med laser a karokon, srm4 es srm6 a torzon (ezeket szanom kozelebbi harcra, ami a fo iranyvonalam lesz valszeg), es egy gauss a tavolabbi lovesekhez. Van ams, dhs es endo is. Case van raketakoz es a gauss ammohoz is, ezt nem tudom kell-e, mindenesetre plusz dhs helyett kiprobalom. most jon ez elso korom vele, kivancsi vagyok.
  • Nagydög
    #5901
    Az ugye megvan, hogy ahhoz, hogy telyjes hatekonysaggal hasznalhasd, legalabb 3 verziot ki kell XP-zned egy gepbol. A dragabb alkatreszeket megtarthatod, es rakodhatod a verziok kozott, de a double heatsink, endosteel chassis,es a ferro-fibrous armor ara a kutyake, ha eladod a gepet.
  • ocras
    #5900
    Koszonom a valaszt, hasznos volt:) Belevetem magam a mechlab-be, a Smurfy felebe, megtervezem az elsot. Valoszinuleg Orion lesz, az elso vasarlasom egy max meretu motor bele. Aztan valami furgebbre gyujtok, ami blackjack v cicada lesz szerintem. Mindenesetre tegnap nagyon elveztem hogy TS-t hallgatva magyar csapatban jatszottam, isszehasonlithatatlan az elmeny. Sajnos nem tettem hozza az eredmenyekhez meg, de majd igyekszem.
    Koszi a segitseget megegyszer!!
  • trilit2
    #5899
    Orcas... Hangbeállításoknál lődd ki a communication headphones-t.
  • Shilkor
    #5898
    Készült kep, kerjetek kakukktol :)

    Hunchbackot ne, a pupja miatt nehez sokaig a fegyverzetet megtartani. Viszont jovo heten jon a Shadowhawk, ami szuper kis mech. Hasonloan fent van az AC illesztese, es 100 felett szedi a papucsokat.
    Amugy meg minden hevy mech egy rakat semmi, mert a legtobb igenyli az XL mocit. Pl Victorba beleultem es el is adtam 2 nap mulva. Aztan kiXPztem, tettem egy XLt bele(+20-30% sebesseg), 3X annyi fegyvert biggyesztettem a kezeire és Olle, mukodik.
    Nem mindegy, hogy 50-60 vagy 80+ al szalad a mech, vagy forditja a torzojat.
    Ezzel szemben pl az atlasokra bun XL motort tenni.
    Mielott tenyleg eldontod, hogy mit hasznalsz(es nem megveszed!!!!!) nezz nagyon sok meccset, nezd hogy jatszanak a tobbiek. En sosem felejtem el, amikor az atlas a hajos palyan 3 enemyt szedett le amikor o volt az utolso. ac206LL komboval. Es mindenki tisztelgett mikor leszedtek. Nem gyoztesek voltak ott a hosok....
    Szoval nezd meg, es eloszor vedd meg annak a mechnek a vallfajat, amit hasznalni akarsz, XPzd ki a basic et, add el, vedd meg a masik varianst, xpzd ki, add el, es vegul vedd meg a 3. tipust. Addigra kb ismerni fogod hogy mozogj vele, csak a fegyverzetet kell kezre igazitani.

    Amugy amit leirtal arra Orion es Victor is jo. De elobbibe nagy motor, utobbiba XL mindenkepp kell. De az energy/ballistic hardpointok miatt ok a legjobbak neked. Szvsz.
  • Masakari
    #5897
    A Cicada jó, a Cicada szép, a Cicada különleges :P
  • Cobra.
    #5896
    A Cicada nem nagy szám, a Hunchback meg lassú. a BJ-t kipróbáltam és nekem is tetszik, egész életképes a súlyához képest. Ha sebességet szeretnél meg mellé tűzerőt, akkor Jenner.
    A hangprobléma furcsa. Amit megpróbálhatsz, hogy átállítod Windowsban a hangkiemnetet a hangkártyára a Default Device helyett.
  • Lui76
    #5895
    Mennyien jöttetek össze?
    Nem készült vmi csoportkép?
  • ocras
    #5894
    Haaaat, elbizonytalanodtam a heavyket illetoen. Egyszeruen jobban bejon a spider, illetve a blackjack (trialosok) mozgekonysaga, igazabol mar a dragont is lassunak erzem. Lehet h megis mediummal kellene kezdenem? Cicada, centurion, vagy valamelyik hunchback esetleg? Aaaaaa, nehez a valasztas...