6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #5973
    Ha bele gondolsz mennyivel jobban a klán mechek...:D bár tény,hogy egyetlen mechért...mind1 :D
  • Cobra.
    #5972
    50 USD egyetlen mechért. Azt hiszem legkésőbb jövő nyáron törlöm a játékot.
  • XenHai
    #5971
    El mennek ez a picsába most már inkább megyek Living Legends-ni...
  • Wolwerine
    #5970
    Klánok - 2014.06.17

    Szóval lesznek klánok. A bevezetés nem tetszik D
  • Nagydög
    #5969
    Mai matinenkban: Epic fight featuring (Lord) KisZ. Kesobb Nyan bekerit egy nagyobb ellenseges alakulatot es gatlastalanul terrorizalja oket.(Gyengebb idegzetu nezoink kedveert naturalisabb reszeket kitakartuk.) Vegul KisZ visszater. Definitely No Galaxy this time!







  • Masakari
    #5968
    Arra gondolsz, hogy lesznek majd klános mechek?:D Meglátjuk,nem fogok sírni ha nem:) elvagyok a jelenlegi felhozatallal is,bár sok IS gépet hiányolok még:)
  • Shilkor
    #5967
    Masakari, te hiszel a mesékben ?:P
  • Masakari
    #5966
    Én ami bejön azt spajzolom,jelenleg van a garázsban egy:
    Atlas(founders),Highlander,Awesome,Dragon,Cicada,Spider,Orion.
    Ami tuti becsusszan még az a Thunderbolt(az eddig ismert mechek közül),A többit meglátom mit raknak be IS és CLAN mechek közül:P
  • Isi78
    #5965
    Szerintem érdemes megtartani azt amit mechveszel... átalakítod és játszol is vele. Soha nem tudod mikor nerfelnek vagy tápolnak akármit és akkor már ott is lehet a kedvenc géptípusból egy. Én sem tartok meg mindent csak azt a típust amivel lehet hogy játszok még. A mostani hero mechekből én is a FB-t vagy a HM-et venném meg talán.

  • Shilkor
    #5964
    2-3 garazshely eleg. Nekem 5 van, es nem is igen erdekel tobb. A kov a thunderbolt lesz, kiprobalas szinten csak. ha tetszik, es jatszom vele, akkor nem fogok meg 10 masikat tartani.
  • dune
    #5963
    Köszönöm a gyors válaszokat!
  • Masakari
    #5962
    Én semmilyet,garázshelyet vennék belőle amibe mehetnének a mechek.
  • Shilkor
    #5961
    En mindenkepp olyan tipust, aminek a variacioit ismerem.
    Felesleges egy stalkert venni, ha eddig medekkel nyomultal. Nekem a jager csalad nem jott be egyaltalan.
  • Wolwerine
    #5960
    Hi! Talán Firebrandet, mert az elbír 2 db AC 20-t, vagy pedig Ilya Muromets-et, mert az az egyetlen mech aminek 3 db, különböző testrészben lévő ballistic slotja van.
  • dune
    #5959
    Sziasztok!Ha nektek lenne 8000 mc-ek milyen gépet vennétek belőle?Javaslatokat várok!Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • Masakari
    #5958
    Borulás jöhetne már.....
  • Cobra.
    #5957
    Patchday
    Lesz hero Jenner rakétákkal (csak), de JJ nélkül...
  • PAlex
    #5956
    Szia!

    Igen, közben már látom, hogy ahol van magyar, ott azt ajánlja föl, csak elég kevés helyen :)
    De így is tök jó.
    Köszönöm még egyszer a tippet. El fogok bogarászni egy darabig itt, úgy látom :)
  • Masakari
    #5955
    Ha rányomsz a magyar zászlóra az adott szövegnél(mech/történelem stb) amit olvasni akarsz,át kéne váltania a magyar szövegre.
    De mint mondtam nincs minden lefordítva mivel óriási mennyiségű szövegről van szó,elképzelhető hogy amit pont szeretnél az nincs.
  • Masakari
    #5954
    Sajna sok könyv van amit nem adtak ki magyarul és nem is fognak. Egyetlen megoldás ha angolul olvasod őket :D :/
  • PAlex
    #5953
    Szia!
    Köszönöm a tippet.
    Be is regisztráltam, de egyelőre minden angol nyelvű, hiába választottam ki, hogy Magyar legyen a preferált nyelv.
    Ennyire kevés a Magyar infó ott, vagy én rontottam el valamit? :)
  • Isi78
    #5952
    Nincs már magyarul olyan amit ne olvastam volna !
    Igen "kicsit" lassan haladnak és ez idegesítő az tény.
    De majd lesz ez jobb is. Vagy nem... :)

  • Masakari
    #5951
    http://battletech.rpg.hu/mechfactory_frame.php

    Regisztrációt igényel,korábbi incidensek miatt. Az oldal bár magyar de angol forrásokból dolgozik így nincs minden lefordítva(de Mo legnagyobb és merem mondani hogy a Sarna után a második legnagyobb adatbázis).
  • PAlex
    #5950
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok olyan linkekkel kisegíteni, ahol Mech és fegyverzet ismertetőket lehet találni. A legjobb Magyar nyelvű lenne, h van ilyen, de nemigen találtam sajnos.
    Előre is köszönöm mindenkinek, aki tud ebben segíteni.
  • Masakari
    #5949
    Inkább olvass regényeket :P
    Mostanában egyébként ritkán játszok MWO-t,valahogy túlterhelődtem vele. Még mindig nagyon hiányolom a borulást....
  • Isi78
    #5948
    Mesélj mert mindig élvezettel olvasom építő és kedves hozzászólásaidat... :)
  • Masakari
    #5947
    Csak a kategória beosztást jegyeztem meg mint alap dolgot a BT világából. A játékban lévő dolgokba bele se kötök,mert sajnos lenne pár dolog ami nagyon nem jól van:)
  • Shilkor
    #5946
    Bocsasd meg tudatlansagom, hogy nem vagyok tisztaban a parameterekkel. De hogy szeresd megjobban a kijelenteseim: megkockaztatom, hogy egy fos hitboxos assaultal fel tudja venni a versenyt!
    Vagy 55 tonnas letere 70+ nak erzodik az armorja.
    Remelem jobb:P
    Shadow tulajok cafoljanak meg!
  • Masakari
    #5945
    mivel 55 tonnás ami a Medium felső határa,60 tonna meg már heavynek számít.....szeretem az ilyen kijelentéseket:)
  • Shilkor
    #5944
    Fasza kis gep. Senkit sem erdekel, hogy milyen nagy, mert nem olyan szeles, XLt birja, vallan van az AC, amivel szepn szorja es nem is melegszik, es vegig takarasban lehet.
    Amugy meg a tobbi igaz: Furge, varialhato, JJs. Es szerintem inkabb bir annyit mint egy hevay lovesben es nem mint egy med.
  • Cobra.
    #5943
    Lehetne kisebb, mert ez is majdnem akkora, mint az Atlas.
  • Nagydög
    #5942
    Pillanatokon belul elkezdunk sajnalni, csak meg elokeszulunk.

    Eddigi visszajelzesek szerint a Shadowhawk jo kis gep. Eleg furge, jol felfegyverezheto, ugrokepes. Mikell meg?
  • Karónvarjú
    #5941
    Szíííp !
    Mire hazaérek innen a tengerentúlról, úgy kikupálódtok mindannyian, hogy esélyem se lenne belépni a csapatba TS-en.
    Annyira sz*r a nethelyzet itt, hogy teljesen lemaradok a ticsúticsú-ban.

    Amúgy milyen a ShadowHawk?
  • Isi78
    #5940
    Ennek örülünk ! (ugye Vincent ? ) :)
  • Shilkor
    #5939
    Teljesen elégedett vagyok a mechekkel )és magammal is természetesen :D)
    SHD: 777 damage
    VTR: 984 damage(Terrán!) lehetett volna +16 igazán :(
  • Nagydög
    #5938
  • Cobra.
    #5937
    Pontosabbban GXP-t tudsz venni XP-ből és MC-ből. Az arányokat fejből nem tudom, mert marhára nem éri meg.
    Közelharc nincs, max annyi, hogy ütközéskor az összeérő részek sebződnek 1-2 pontot.
  • Masakari
    #5936
    Xp-t nem tudod Mc-re átváltani Csak az Xp-t Gxp-re :p
  • Tony Ramirez
    #5935
    Köszi a válaszokat. Fizetni megéri a játékban, mekkora előnyt jelent? Közelharc van a játékban, balta, ütés meg ugrás valakinek a fejére?
  • Nagydög
    #5934
    Csak MC beleinvesztalasaval tudod, azert meg fizetni kell.