6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #6013
    "June 17th – Clan Invasion."

    Ez így nem igaz, ez max Clan technology mert az invázióhoz még kéne a IS is ami még marhára nincs sehol.
  • Shilkor
    #6012
    Végre egy okos ötlet :)
    TDR-t tesztelem, 6. meccs(komoly xp van benne :D) 824 damage O.o
  • Lui76
    #6011
    Uhh ez jó !
  • Masakari
    #6010
    Ugyanezt írtam be 3 órával előtted de sebaj
  • Wolwerine
    #6009
    7 nap prémium idő

    Írd be "HAPPYHOLIDAYS" és adnak 7 nap prémium időt.
  • Masakari
    #6008
    na nemtom miért másolta be kétszer, a lényeget remélem mindenki leveszi :D
  • Masakari
    #6007
    Grab 7 days of Premium Time for free when you use the redeem code "HAPPYHOLIDAYS" at http://mwomercs.com/redeemGrab 7 days of Premium Time for free when you use the redeem code "HAPPYHOLIDAYS" at http://mwomercs.com/redeem
  • Masakari
    #6006
    http://mwomercs.com/game/maps :P Sajnos szerintem túl nagy...lehetett volna alacsony gravitációs,még a hőmérsékletet is vihették volna bőven lejjebb.
  • Shilkor
    #6005
    Es a TDRbe jo az XL motor?
  • Shilkor
    #6004
    A hold pályának mekkora a gravitációja?
  • Masakari
    #6003
    Na ez a Thunderbolt annyira tetszetős amennyire számítottam,egyenlőre bejövős:)
  • Masakari
    #6002
    Rohadt borulást meg még mindig nem raknék be:P
  • Wolwerine
    #6001
    Ehhez nem hiszem hogy fordítás kell:)
  • Wolwerine
    #6000
    Roadmap

    Dec 17th – New Skirmish game mode, release of Sabre `Mechs and the release of the Moon map HPG Manifold. I hope this will give players some interest during the holiday break.

    Jan 21st – Cockpit Glass.

    Feb 4th – UI 2.0 released.

    Feb 4th – Tier 1 weapon modules – Further explanation forthcoming in a Command Chair post later this week.

    Feb 4th – Assault mode refresh/improvements – Includes new Base model to replace the resource collector for a Forward Operating Base truck with the additions of turrets. Helps differentiate it from other modes like Conquest.

    March 4th – DX11 –

    March 18th – Achievement System.

    April 1-April 15th – Launch Module – in depth description already in a command chair post.

    June 17th – Clan Invasion.
  • Isi78
    #5999
    Köszi !
    De csak vicceltem ám tudom hogy a fordító nem jó semmire!!!
  • Nagydög
    #5998
    Hiba. A google fordito meg olyan zavaros izet fog rittyenteni, hogy sirva fakadsz. Este, ha leszunk TS-en, szolj ram, osszefoglalom.
  • Isi78
    #5997
    Ohh !!! Köszi sokat segítettél.. :)

    Gondolom a mai világban elég ciki de lehet hogy azért nem olvasok forumot mert én nem tudok angolul ?? Mind1 majd bedobom a google fordítóba.... :)


  • Bucser
    #5996
    Friss command chair post. mintha az ide jarok nem olvasnanak forumot.... ezek a temak mar reg feszegetve voltak korabbi command chair postokban es valamennyire fejlodik a game is. Igaz nem olnek perpillanat bele 150 fontot egy mad cat packba.... alig jatszottam az utobbi fel evben... Megis ott van bennem a kisordog, hogy "Szerezd meg hat mind, szerezd meg hat mind" amolyan pokemon stilusban... es szerintem a csomagosdival erosen jatszanak erre a fejlesztok...

    "Next we should discuss a refresher on what Community Warfare really means, it has evolved to mean a lot of things, but for most it boils down into being able to compete directly with other units for possession of territory. This roadmap just shared with you does incorporate a significant amount of Community Warfare functionality in systems like UI 2.0, achievements, and the launch module. This will allow players to have any size groups 2-12 which are completely balanced via weight tonnage limits; including clan mechs balanced via both weapon design and tonnage restrictions. Players will also have the lobby like system and of course private matches allowing the first major layer of Community Warfare and competitive play. For many merc units out there in MWO land this is significant news that by the month of April they will be able to have competitive play with other merc units. We have prepared a new web tracker for Community Warfare here – www.mwomercs.com/theplan. You can see the approximate completion level of each of the major features within. More features may be added over time as we discover additional content needs."
  • Isi78
    #5995
    Tökéletesen igazad van! Ez így ebben a formában csak a pénzszerzésre megy. Valamiből ki kell termelni hogy 1,5-év alatt nem jutott pénz telefonra az eu-bármely országába 1-rothadt szervert betenni. Én játszom mert imádom a világot és szerintem nem szar a játék. De mennyi ember visszatérne ha mondjuk csak a kihívásos 1v1 vagy 4v4- jönne. A frakcióharc az nagy falat de gondolom azt hogy bárki bárkit meghívjon egy adott pályára és ott püföljék egymást ahhoz már minden megvan...
  • Annihilator100
    #5994
    Teljesen egyet értek veled. Rakhatnának bele valami sztorit hogy legyen lényege az egész játéknak. Mert amit látok az hogy szedik a pénzt és ennyi. Elnézést a negatívumokért.
  • MarkBlade
    #5993
    Ja már látom a következő nagy lépést mikor elkezdik a klánonként a mecheket árulni végül is van pár klán pár évig még ellesznek ezzel.. aztán jönnek a Belső szféra vagy zsoldos egységek..
  • MarkBlade
    #5992
    Javítsatok ki ha tévednék de nekem az az az érzésem hogy itt igazából a fanatikusokat próbálják lehúzni újabb és újabb mech-el. Ahelyett hogy a játékmeneteket dobnák fel ötletekkel. Ez a játék lassan már egy éve kint van, igaz az amolyan béta volt. Ám én most sem érzem hogy sokat változott. És most nem az erő viszonyok finomítását értem. Könyörgöm egy MW4 a maga idejében kijött és lehetett játszani. Online öltük az ellent. Volt Liga klánok minden ami kell. Ezek nélkül ez a játék csak céltalan bitlövölde mint a cod és társai csak robotokkal. Még nem temetem de már csalódott vagyok. Bocs a sírásért.
  • Masakari
    #5991
    Mondjuk nem kedvenc mech,csak szemet szúrt hogy az nincs bent :D nekem hót mind1 mi lesz bent,gondolkozok rajta vegyek-e packot. Az a gondom,hogy engem Masakari érdekelne de azért rohadt sokat legombolnak az emberről....
    Az lenne a jó ha a 2 packot külön lehetne megvenni nem csak egybe(2 szett mech van benne light-tól assaultig ugye),csak mivel a MadDog az a nagy kedvenc,gondolom direkt csinálták így:/
  • xblades
    #5990
    Már az elején érezhető volt hogy ez lesz belőle.
  • xblades
    #5989
    Az ismertebbek közül igen az nincs még.
    De ami késik nem múlik, biztos azt is berakják, későbbre is kell valami nagy név.
  • Annihilator100
    #5988
    Képbe vagyok :)
  • Jockey
    #5987
    par napja visszaneztem, toltam par kort, valahogy ugy erzem felgyorsult a jatek, oneshoot-k azert regebben nem voltak ennyire jellemzoek, igaz az xl engine-k is ludasak nalam
    ami teny, hogy ezek az uj cuccok rettento lehuzoak, founder tag vagyok, meg mindig nemaktivaltam a founder-hez jaro premiumot, de ahogy nezem nem is fogom, tulsagosan lehuzas szagu lett a jatek, ficsorok meg lassan haladnak, hogy finoman fogalmazzak..
    kar erte
  • Masakari
    #5986
    http://www.sarna.net/wiki/Stone_Rhino_%28Behemoth%29
  • Annihilator100
    #5985
    Az az amelyikbe bele fér a clan rail gun? :)
  • Cobra.
    #5984
    Én a Behemothot, főleg az MW4 Mercenaryban választható Dropship Gaussosat..
    Alpine Peaksen vicces lenne 3-4 ilyen mech :)
  • Masakari
    #5983
    Én 1 mechet hiányolok, Vulture/Mad Dog:)
  • xblades
    #5982
    Na mégis sikerült az 1 éves késés szavazás ide vagy oda.
    Jó mech-ek kerülnek be, bár (várható volt) elég pofátlanul.
    Túlságosan is elszalad velük a ló szerintem, az alapító csomagok nem voltak ennyire drágák.
    Most még azért kérdés hogy addig a frakciókat behozzák-e.

    A balance már megvolt anno vitatva, nyilvánvaló hogy a fegyverek és kiegészítők is elérhetőek lesznek az IS mech-re is.
    Nos mindegy majd kiderül addigra még néhány dolog róla.
  • Shilkor
    #5981
    nem ide tartozo kerdes:
    ha a dh.hu oldalra fel akarok egy linket tenni a hirdetesembe, akkor tud valaki parancssort mondani ra?
  • Shilkor
    #5980
    Ezek az árak viccek :D És az már csak plussz poén, hogy ha nem veszed meg te is, akkor hónapokra le fogsz maradni a játékban. És teljesen igaz, 800 dodós pakkot is megvették, ezt is megfogják. Max csalódnak megint :P
    Én hanyagolom is kicsit a gammát, talán a thunderboltot majd kipróbálom, ha jön a héten.
  • Nagydög
    #5979
    Light powa! (Na jo, egy kicsit medium is.)
  • Masakari
    #5978
    az majd a community warfare-el jön sztem
  • MarkBlade
    #5977
    Lassan már story vonalat is berakhatnának. Legyen értelme gyilkolni egymást.
  • Masakari
    #5976
    Szerintem nem feltétlenül arany színezést jelent,de ez részlet kérdés. Az tény, hogy megkérik az árát a gold mechnek meg a többinek is(mellesleg mindre lesz vevő ez 100%). Én a ballancera leszek kíváncsi,mert mint tudjuk a klán meckek eléggé jobbak mint az IS járgányok és ha simán elérhető lesz a klán mech majd akkor eléggé esélyes,hogy mindenki azokkal fog menni mert az IS testvéreikkel esély nem lesz.
  • Wolwerine
    #5975
    500 USD az aranyszínű mechekért , nem tudom ki az a hülye aki ennyit kiad.... Semmiképp nem fogok venni egy csomagot sem, de elemeztem a Daishi collectiont (nekem az a mech a mániám).

    120 USD-ért 4 db Prime és 8 standard mechet adnak:

    3 db Daishi-t (29.350.000 C-bill értékben/variáns).
    3 db Summoner-t (21.320.834 C-bill értékben/variáns).
    3 db Nova-t (11.586.250 C-bill értékben/variáns).
    3 db Kit Fox-ot (5.368.837 C-bill értékben/variáns)

    Összegezve: 12 mech (köztük 4 db Hero), összesen 202 millió C-bill értékben, nyilván a többi collection is hasonlóan működik ár/érték szerint.

    Ugyanúgy fog működni a dolog, mint a Phoenix/Founders csomagoknál, idővel a mecheket CBill-ért is meg fogod tudni venni. A mechek árát a Sarna-ról vettem, eddig az MWO követte azt a stratégiát hogy az árba nem nyúlt. Így már másképp néz ki a dolog, de június messze van, 2-400 milliót simán össze lehet kalapálni addig... Csak lesz egy idő amikor azoknak lesz klán mechje akik fizetnek, bár valószínűleg (a Phoenix alapján) behoznak egy-két klán mechet az ingyeneseknek is.
  • Masakari
    #5974
    Az a bajom nekem,hogy engem a Masakari érdekelne a legjobban,erre az melyik csomagban van benne? hát persze,hogy a legdrágábba,hogy szakadnának meg :DDD