6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #6053
    Én is megszereztem :D Ingyen mech!!:DD Bár én szerintem erősen át fogom konfigurálni mert ez a 2 medpuls és 3 srm4+artemis nem bejövős.
  • Wolwerine
    #6052
    Mindenki ilyenekkel rohangál:)
  • Cobra.
    #6051
    Ingyen Centurion
    És én erről lemaradok
  • Masakari
    #6050
    igen nagy nehezen megláttam,de nem értem miért oldalra kell tenni ezt ami egyáltalán nem szem előtt van. Shop is 1 borzalom. összes mech ömlesztve,nem mutatja melyiken mi van stb.....
  • Lui76
    #6049
    az adott testrészt mikor kiválasztod , alatta két vagy három csík van , az equipment-ben van.
  • Masakari
    #6048
    jó semmi,még 1 kis szarakodás után sikerült meglelni...de az ui akkor is 1 tragédia...régi ezerszer jobb volt,na mind1
  • Masakari
    #6047
    Valaki fel tudna világosítani,hogy ebben az új szarfos UI-ban hol az istenbe lehet heat sinket felrakni a mechemre??? mert jelenleg csak a lábra enged szerelni..............
  • Lui76
    #6046
    Akkor az LBX marad - jobban utoléri a Lightot :)
  • Wolwerine
    #6045
    Az SRM lövedéke 300 m/s-el megy, az LBX 10-é 1100 m/s-el.

    link
  • Lui76
    #6044
    Azt tudja esetleg vki , hogy az LB10x vagy az SRM lövedéke a gyorsabb ?
  • Lui76
    #6043
    Dupla Xp , nehogy a nőkkel foglalkozzatok , hát ez szép :)
  • Cobra.
    #6042
    Leírás alapján a Firestarterből egész durva mechet lehet csinálni. Kérdés a mérete a Jennerhez képest.
  • Shilkor
    #6041
    Az uj UI tenyleg borzaszto jelenleg, az meg foleg, hogy minden meccs elott be kell allitani, hogy milyen tipust megyek :S
    Festest akartam valtoztatni, de elmenteni nem is tudtam :S

    1, be nem unlnek spyderbe :)
    2, Fang nem rossz, bar ac2+ac5+2 larlas ne mnagyon megy ra normalis mocival.

    Egy Battlemasteren gondolkodom mot, XL385 mocival, 2 ac, medium es large las vagy ppc+med las el.
  • Cobra.
    #6040
    Én bizonytalan (hosszabb) ideig laptoppal vagyok csak, azon meg nem megy az MWO, szóval engem mostanában ne várjatok.
  • Masakari
    #6039
    Hát az új UI engem kikészít jelenleg :D
  • Isi78
    #6038
    Hello !
    Nekem van egy Fang-om és szeretem is nagyon.
    Amikor rendbe rakták a hitboxot használható is lett szerintem. Sokáig azt a variánst használtam amit megcsináltak c-nek de a gauss nem jött be utána.
    Most ac2 uac5 3med laser 300xl motor 15dhs.
    Nagyon jó csak kár hogy nem ugrik. Én is várok nagyon egy jó kis hero cuccost ami medium jj ball/enrg slot megy 90-100-at. Vagy egy enrg/msl pl Quickdraw. Csak most ugye egy Ember jött... :)
  • Nagydög
    #6037
    5-600-at sebzesben? A Spyder a te geped.
  • Shilkor
    #6036
    Vagy varjak egy TDR/SDH/BLR hero mechet(ezek tetszenek még, főképp az elso ketttő).
  • Shilkor
    #6035
    Nem volt rossz móka a 12es, de ha visszagondolunk, akkor mindenkepp egy jó vezetés mellé a csapatjaték is fontos. Ha pedig valamelyik hianyzik, akkor csak repul az ido, de nincs elvezet :)

    Kerdesem: Veszek talan egy MCs mekket. Mit tudnatok javasolni azok alapjan, hogy:

    -Szeretem a legalabb 2 ac hardpointot, lehetoleg az egyik kezben.
    -Energy legyen a többi, raksi nem nagyon kell(de ha van nem hatrany).
    -Mentem mostanaban dragonnal ami negy gauss van es nagyon bejott, a masik oldalon a large laserekkel.
    -Heavy alatt ne legyen, mert szeretnek olyan 5-600(400 as atlagot) csinalni sebzesben.
    A fegyverek ne egy oldalon legyenek, mint a HGN eken.

    Pl a Fang vagy a VTR-DS ami szóba jöhetne? Esetleg O-P?





  • Masakari
    #6034
    Én nézem gyakran,de mostanában mással játszok.
  • Lui76
    #6033
    Nem tudom hányan figyeljük ezt a fórumot , de jó lenne tudni róla amikor van esély 12-es csapatásra !
    Én hetente 2-3x vagyok fent , de ha összebeszélünk fix napokat akkor inkább úgy tervezem én is az időmet.
  • Lui76
    #6032
    Nagyon fontos ! Enélkül nem lehet majd győzni !
    Grab a set of 3 awesome Alienware hanging cockpit items for free!
    - gondolom már megtettétek amit kell ...
  • Shilkor
    #6031
    Tegnap este Waddisznóhoz beléptem pár menetre és épp a Tündérkét XPzte. A Főnixes művet. 2*AC5, 2*SSRM, 4*MedLas.
    Említette, hogy nem tetszik neki nagyon, de ez van. Mondom Cserélje le az egyik AC5-t, AC2re. Köv körbe megtette... végeredmény 1075 damage az első menetben :D
    Legalább tudom, hogy működhet nálam is, csak ügyesen kell.
  • Shilkor
    #6030
    Az ment is meg tetszett is, kiXPztem mind a 3 vasat belole. AC2-AC5-4*medlas kombóval. De lehet, hogy a kezebe egy PPCt felteszek most.
  • Nagydög
    #6029
    Tündérboltja, ha jol emlekszem Rolonak van hatasos a TS-es tarsasagbol.
  • Shilkor
    #6028
    Egen, ezt éreztem :D
    De az első BLR-t sikerült kiXPznem, de most szerintem TDR-t veszek ismét, az tűnt megfelelőbbnek nekem.
  • Lui76
    #6027
    Csak kiestél a gyakorlatból.
  • Shilkor
    #6026
    Mindenki más és más. Én szabtam egy határt. 7-8-9 száz sebzés, és most jött az ezres. Ezt nem tudom elérni.
    Visszajöttem, de nem fekszik egyik mech sem.
    Battlemasterre tudtok adni egy fitt ötletet?
  • Masakari
    #6025
    Nem értem miért lényeg az 1000+ dmg...Nekem szerintem sose volt még 700 felett de leszarom mert nem az számít hanem a végeredmény(jó meccs,jó harccal,esetleg killel zárva,kész)
  • Shilkor
    #6024
    :) Köszi:)
    A helyzet, hogy nem volt rossz a buli, de kicsit(nagyon) elszomorított, hogy vettem egy Atlas BH-t, és sajnos kevésbé játszható, mint a sima D-DC :(
    Meg 3 havi játék után megrekedtem a 1k damage alatti szinten :S(igaz hogy 16 hiányzott, de akkoris, na! :D )
    Szóval, új mechet nem érte meg venni(szinte mindet kipróbáltam), másik fegyverrel nem igazán ment a játék(mindent kipróbáltam), én sem fejlődtem jobban, így unalmassá vált.
    A Battlemasterre jövök majd egypár kört, aztán meglátjuk mi lesz.
  • Nagydög
    #6023
    Tovabbra is remekul el lehet jatszogatni egyutt. Ennyi. Mostanaban mintha megszaporodtak volna az uj jatekosok, legalabbis mintha tobb lenne a tanacstalannak, elveszettnek tuno figura.
  • Ry0K3N
    #6022
    Mik a vélemények? Van valami fény az alagút végén ennek a játéknak? Egy jó ideje rá sem néztem és ahogy körülnéztem a neten nem éppen rózsás a helyzet.
  • Nagydög
    #6021
    Hianyoltunk mostanaban.
  • Cobra.
    #6020
    Talán holnap.
  • Shilkor
    #6019
    Hali!

    Battlemaster mikor jön ki a free playereknek?
  • Cobra.
    #6018
    Holnap teszt UI 2.0-hoz, akit érdekel.

    Sovereign: biztos nem működik már, elég sokat variáltak a grafikán az utóbbi 2 hónapban.
  • SovereignXY
    #6017
    Üdv emberek!

    Nem tudjátok a user.cfg FPS növelő dolog még működik? Mert nagyon rám férne... És ha igen nicns vkinek egy tényleg működő féle low end gépekhez? THX!
  • dune
    #6016
    Boldog Új Évet Kívánok!:)
  • Lui76
    #6015
    Boldog Karácsonyt !
    Creative Fatality Headsetet kaptam !
  • Karónvarjú
    #6014
    Békés, boldog karácsonyt, harcostársak !