6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #1773
    Igen a reklámozást egy kicsit én is keveslem, szerintem sokan még nem is tudnak róla akik szeretik ezt a világot.
  • [NST]Cifu
    #1772
    De, kint voltak az E3-on, a closed béta jelenlegi verziójával, a látogatók/vendégek gyakorlatilag a closed bétával játszhattak. Viszont kb. ennyi, még a Youtube-ra se kerültek fel új videók, amit nem értek...
  • Ry0K3N
    #1771
  • xblades
    #1770
    Itt egy másik:

  • xblades
    #1769
    No itt a

  • xblades
    #1768
    Na az E3-on semmit nem mutattak be?
    Azt hitem valamit legalább visznek oda.
  • [NST]Cifu
    #1767
    Én két hónapja nyomtam végig, még mindig a kedvencem, valahogy az élőszereplős videók és a karakterek sokat dobnak rajta, mindig megvannak a kedvenc kis Mechwarriorjaim, akiket beültetek a neki való Mech-be... :)
  • Ninju
    #1766
    Én a Mech Commander 2-t vettem elő amíg kapok végre meghívót a bétába. :)
  • xblades
    #1765
    Nincs régebbi rendszerem mint az Xp.
    A régi directx-et még lehet kipróbálom.

    Ehhez jött most meg a kedvem a video után. A MWLL-el játszotam már, de most az meg a szerverekre nem enged be.
  • Ry0K3N
    #1764
    Ó mikor a mennyezeti gerendákon harcoltunk :D
    Az de poén volt.
    A kampány nekem már nagyon uncsi MW:LL meg nem jön be nekem.
  • MarkBlade
    #1763
    Mech 4 is fut. Ráadásul van vagy 100 Mech. Benne.
  • Scottt
    #1762
    MW:LL míg kijön az MWO mint alternatíva?
  • Ry0K3N
    #1761
    XP-n és későbbi oprendszeren meg se próbáld, mindegyiken problémás és gyakran összeomlik. Azt még tudom tanácsolni XP-n hogy directx7-el nézed meg mert a későbbieken 100 hogy nem megy jól.
    Stalkerről meg annyit hogy erre nem gondoltam hogy pont ez teszik bele... -.-
  • xblades
    #1760
    Nos mégsem játszom, még a külön Xp op. rendszerem se segíttet a problémán, nyilván valami grafikai probléma. Valamit nem szeret, lehet pont a legfrissebb (nem béta ) drivert.
    És bocs az off-ért.
  • xblades
    #1759
    Volt minden a 95-Xp sp 2-3 is. Elindul csak bent olymod összeszedi a texturát és végül nem látok ki a mechből.
  • [NST]Cifu
    #1758
    XP mode?
  • xblades
    #1757
    Na szép is lett volna ha probléma mentesen fut a Win 7 64-bit-en:(
  • xblades
    #1756
    Hát az Ams 4db Catapult dupla Lrm 20-hoz is kevés lesz.
  • [NST]Cifu
    #1755
    Én is ettől félek egy kicsit, mert még ugye sehol a NARC vagy TAG... Na most elképzelem, ahogy egy 140km/h sebességgel Usgyit játszó scout szépen fel NARC-oz, eltűnik a bal fenéken, majd a nyakadba zuhog 200db LRM. Hát nem fogod megköszönni.

    Persze még kérdéses az AMS hasznossága, meg hasonlóak.
  • xblades
    #1754
    Na ma szörföltem a net-en és rátaláltam a milyen gyorsan lejátszható játékok oldalra és megnéztem a MW 3-ról lévő videot. Így kicsit kedvet kaptam hozzá fel is telepítem :)
  • xblades
    #1753
    Ez nagyobb kiszerelésben egy Catapult. Csak ne legyen arty központú játék mint a Wot :(
  • MarkBlade
    #1752
    Ez igaz :) de vesszek meg ha nem veszek ha lesz valami jó mech :) és itt kezdődik a baj :S
    Meg azért voltak mechbeli különbségek. PL:a Thanatos körbeforgó törzse. Kimondottan szerettem mikor szorongattak menekülni közben hátrafelé szórni az áldást..
  • [NST]Cifu
    #1751
    Játéktechnikai szempontból aligha lesz jelentősége. Senki sem fog attól jobban harcolni, hogy coolabban néz ki a Mech-je. :)
  • MarkBlade
    #1750
    kezdem azt érezni hogy kiadják az "ismeretlen" nem annyira kedvelt mech-eket és majd jó pénzért belövik a nagy neveket. Ne legyen igazam. :S
  • [NST]Cifu
    #1749
    Ahogy várható volt. :)

    Igen, én se találtam el. A fene a pofámat. :)

    Viszont a Cicada / Cataphract mellé befér, mint kevésbé ismert és kevéssé népszerű Mech. :)
  • Masakari
    #1748
    Stalker...brühühü:(
  • Ry0K3N
    #1747
    Egy f2p esetében nem engedhetik meg hogy sokáig halasztják mert kell a fenntartáshoz és a további fejlesztéshez pénzmag.
  • Caliph
    #1746
    hát igen a multiplayer előnye egyben a hátránya is:D csak összeszokott bandával érdemes belevágni:D
  • [NST]Cifu
    #1745
    Nézd majd meg a release-t. A WoT-ban is a béta idejében még úgy-ahogy rendben volt a játékosállomány... Aztán a release után elszabadult az ereszd el a hajamat...

    Noha igaz, hogy a WoT-hoz képest az MWO egy sokkal összetett és nehezebb játék. Nincs például autoaim... :D
  • Torzonborz
    #1744
    igen ezt jól tudom. de nem árt ha megjelenéskor mégis bizonyos szempontból teljesnek tűnik , legalább funkcionálisan.
  • Caliph
    #1743
    na alakulnak a playerek,épp mst mentünk egy igazán taktikus frozen city-t. 3v4 volt a kezdés,mi voltunk kevesebben. a pálya egyik részén van egy eldugott jégbarlang , a 2 vége közel a 2 bázishoz. szépen a barlangban megkerültük mind3an az egész pályát,szerencsére az ellen nem számított rá,így egyetlen lövés nélkül foglaltuk a bázisukat:D
  • Fenrir
    #1742
    Ez egy dolog, itt is majd folyamatosan fognak jönni új mech-ekt és pályák.

    Viszont az SWToR-ban a Legacy rendszer semmilyen szinten nem működött jópár hónapig. Volt egy menüje, gyűjtögethetted az xp-t, léphettél szintet benne, de semmi más funkciója nem volt. Az előző nagy content peccsben kapott értelmet.

    Én ilyen dolgokra gondoltam pl.
  • Caliph
    #1741
    ahogy a massive multiplayer online játékok általában. muszáj pakolni a tartalmat ha nem akarják hogy megund,és ne játsz.
  • Torzonborz
    #1740
    na ez az hogy azóta se jött semmi eget rengető :D
    de ugye új tankok meg mapeket pakolnak bele meg majd most 2 új játékmódot . ezért írtam hogy nem teljes tartalommal jött ki.
  • [NST]Cifu
    #1739
    Ne feledjük, hogy két hét múlva már open bétát igértek. Vagyis a következő patch-ra...
    És még se frakció, se skillek... hát meredek, az tény.

    Viszont a "kész" fogalma itt eléggé furi, lévén "valósban" követi az idő eltelését a játék. Márpedig ez alapján mindenki arra gondol már, hogy jövőre itt lesznek a klánok...

    A WoT-ot meg hagyjuk. Jó ötlet, rossz megvalósítás...
  • Fenrir
    #1738
    Elég sokat voltam a bétájában, nem emlészem olyan nagy egetrengető dologra ami rögtön utána jött ki hozzá.
  • Torzonborz
    #1737
    ööö a wot sem teljes tartalommal jelent meg sőt szvsz elég vérszegény volt. még most is. csak nincs más hasonló játék ez az egyetlen mázlija van a deveknek.
  • Fenrir
    #1736
    Mint minden MMO-nál, ennél is alapszabály, hogy a megjelenést követő fél éven belül nem érdemes játszani vele, sajnos én is újra és újra elkövetem ezt a hibát, lásd legutóbb az SWToR. Ha csak nincs valami extrém hosszú béta, mint amilyen a WoT-é volt akkor esélyes, hogy ez sem teljes tartalommal fog elindulni és majd hetek után csempészik be azokat a dolgokat amiket a teljes játéknak már tartalmaznia kéne.

    Gyanítom, hogy nagyon sok dolog fog még hiányozni vagy nem rendesen működni.
  • [NST]Cifu
    #1735
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos kevés időm volt tegnap, ma meg még annyi sem lesz, de a jelenlegi béta újdonságai:

    -Három új Hunchback verzió (-4SP, az SRM-boat, -4J, 2x LRM-10-el és -4N, AC/5 és 2x LRM-5-el a lézerek mellett)
    -Egy új pálya, a Frozen City, egy hóval befedett, elhagyott város, nekem nem gyere be, mert könnyű elakadni (azt hiszed, hogy elmegy a Mech ott, aztán nem, beakadsz a földtől 2 méter magasan kilógó épület tetejébe), ráadásul rohadt világos, plusz a látótáv kb. 150-200 méter.
    -LB-X/10, eleddig még nem tettem rá a kezem, pedig jónak tűnik.
    -Éjjellátó (fekete-fehér). Ha lesz éjszakai pálya jó lehet. Most sok értelme nincs.
    -Tuningolták állítólag az LRM-eket. Tény, hogy egy rakéták terén "gyengébb" Atlas-al (csak 2 LRM hardpointja van a -7K-nak, a többinek viszont 3), 2x LRM-20-al csináltam 4 kill-t, de persze ezekben a csapattársak is benne voltak, ám az előző buildben a 2x LRM-20 + LRM-10 trióval örülhettem, ha egy killt sikerült szereznem. Szóval valamit azért javítottak tényleg. Van viszont AMS (Anti-Missile System), ám nem tudom milyen hatékonyságú, vagy egyáltalán működik-e (az Atlas -7K esetében legalábbis bal kézen ott van a fix criticalon).
    -Az SRM-ekkel is alkottak valamit, mert egy SRM-boat Catapult úgy rohant át rajtam, hogy öröm volt nézni, valószíműleg 6x SRM-6-al (ami barátok között is 72 pontnyi sebzés, ha mind talál).
    -A Jenner-ek egy fokkal kevésbé gyilkosak most, igaz a Small Laser-ek / Small Pulse Laser-ek hőfejlesztését megnövelték.
    -Egy fokkal informatívabb a töltőképernyő, van már friends és chat. Majd Caliph-ot el akarom kapni, hogy kipróbáljuk :)
    -Viszont eddig nem volt szerencsém olyanhoz, hogy megszakad a kapcsolat. Na tegnap kétszer is megcsinálta. Ez kívülről úgy néz ki, hogy a játékos Mech-je egyhelyben fut, és nem lehet sebezni (a lézer találatok viszont "felhevítik" a páncélzatát, tehát a találati effekteket a játék kliens oldalon számolja). "Bentről" csak az tűnik fel, hogy a többiek rohannak egyhelyben, lézerrel lőhetsz, effektje van, hőt termel, ellenben rakétát vagy ballisztikai fegyvert hiába próbálsz lőni, csak a hangját hallod, de se nem lő, se nem vonja a lőszert, se nem termel heat-et - tehát ezek szerver oldalon vannak követve.

    Eddig az "újdonságok". Ami viszont továbbra sincs:
    -Semmi pilóta skill / XP / fejlesztés
    -Semmi frakciózás
    -Nincs eladás, nincs javítás
    -Csak 8vs8-as csaták vannak
    -Egy nagy rakás cucc nincs benne, pl. Double Heat Sink, NARC, TAG, Endo-Steel, Ferro-Fibrous, stb.
  • xblades
    #1734
    Na most hogy ez volt a nagy meglepetés 5 nap után, gondolom azt hogy az lesz amit írtál, vagy van egy jóval készebb állapot amit még nem osztanak meg vagy rájuk omlik az egész az első héten.