6493
MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #1853
    Igen és nem.

    Hogy a bétások nem adhatnak ki videót, az NDA.

    Hogy pl. az E3-on miért nem adtak ki videót, azt nem tudom. Igazság szerint lehet, hogy az NDA-hoz van köze megint, mert hát a hivatalos fórumon is titok, hogy ki van már benne a bétában. Ha viszont kikerülnek az E3-as képek és videók, akkor rögtön kiderül, hogy hát kinek a neve látható a játékokban... De ez csak egy tipp...
  • [NST]Cifu
    #1852
    #1778 -as hsz., abban ott van minden. ;)
  • TVelvet
    #1851
    Miért nincsenek videók a neten? NDA?
  • Palinko
    #1850
    hm, ok, köszi, eddig 2 hét volt ha jól emlékszem és már lejárt azért kérdeztem :D
  • [NST]Cifu
    #1849
    Továbbra is csak annyit tudni, hogy nyáron, várhatóan augusztusban.
  • Ry0K3N
    #1848
    Nálam az aláírásban szereplő configon megy hiba nélkül de szaggat. Nincs valakinek egy fölös riva tnt 2 es gépe 300-400 mhz körüli procival és128 sdrammal?
  • lee56
    #1847
    Még jó, legalább eggyel kevesebb téves infó van mostmár csak a neten De ha nem vagy biztos benne mit is írsz, inkább ne írj semmit vagy tényleg nézz utána, univerzális jótanács, peace
  • PAlex
    #1846
    Köszi!

    Akkor nem próbálkozok tovább.

    Max megvérom az MWO-t, aztán kiderül, elindul e a gépemen... :)
  • Ry0K3N
    #1845
    XP alatt felejtős az MW3 mert még ha fel tudod is tenni játszhatatlan lesz és folyton kivág az asztalra. Nekem sosem sikerül normálisan működésre bírni. Azt talán megpróbálhatod hogy az installt is win 98 kompatiblisi módba futtatod és ne tegyél fel jobbat a rendszerre mint direct x 6 vagy 7. Ha ennél újabb van szerintem meg se próbáld.
    MW5 helyett lesz mivel egyik kiadó sem vállalta be a játékot ezért a fejlesztőknek ez az út maradt.
  • PAlex
    #1844
    Sziasztok!

    tudom, hogy ez nem pontosan az a fórum, de itt látok aktivitást.
    Szóval nosztalgiából próbálok MW3-at aplikálni a gépemre, de ez idáig még nem sikerült.
    Tud valaki XP alatt működőképes verziót?
    Már vagy 4-5 helyről próbáltam szerezni, de mindig megakadt, vagy nem telepítette magát, vagy nem volt kompatibilis az XP ezen verziójával. Pedig amikor megvolt még korábban CD-n (én marha kidobtam, ha jól emlékszem pár éve...), akkor is XP alatt futott.

    Köszönöm előre is!

    Egyébként mi is ez az MWO? MW5 pótlék, vagy helyett lesz?
    Csak netes ellenfelekkel/csapattársakkal?
  • Palinko
    #1843
    mikor lesz open béta?
  • [NST]Cifu
    #1842
    Minden hozzászólásnál van olyan, hogy Like this post, szóval a többi fórumozó nyilváníthatja ki, hogy tetszik neki az adott hozzászólás.
  • xblades
    #1841
    Ha szabad kérdezni, és a profilod is Cifu a játékban, mire kaphatsz Like-ot amiből neked eddig 81 van?
  • xblades
    #1840
    Nos elég csak a forumon végignézni kinek mije van.
    Elárulom van egy-két Elite de elég sok a Ledendary.
  • xblades
    #1839
    Na nyilván hibáztam a névnél(természetesen a legújabb Amd processzor családra gondoltam én is), de legalább tudom valaki odafigyel erre is
  • lee56
    #1838
    Te a Bulldozerre gondoltál nyilván (ami az új AMD FX-ek alapja), Brazos-al kb el sem indulna a játék.., kicsit más kategória a kettő, legközelebb olvass utána jobban :)
  • Ry0K3N
    #1837
    Majd megyünk addig hawkenezni :D
  • Fenrir
    #1836
    Remélem a gépigényen meg az optimalizáláson még csiszolnak mert ha így marad akkor eléggé wtf lesz.
  • Ry0K3N
    #1835
    És akkor európai megjelenés sehol. Ázsiai megjelenés sehol. A tényleges megjelenés után következő népszerűségi robbanás sehol ami még rengeteg bevételt fog hozni. Nem panaszkodhatnak úgy vélem egy darabig. Csak legyen jó.
  • [NST]Cifu
    #1834
    A hasamra csapok, mondjuk 200 ember vette meg a Legendary-t (200x 120$ = 44000$), 1000 az Elite-t (1000x 60$= 60000$) és 500 a Veteran-t (500x 30$ = 15000$), summa 119000$. Kerekítsük fel, legyen 120000$. Ez hozzávetőle két programozó éves fizetése. A ~30 fős gárdából...
  • Ry0K3N
    #1833
    Ahogy fórumon elnéztem mennyi embernek megvan már a legendary founder pack nem hiszem hogy bevételi szempontból bármilyen reklámfelületi plussz kellene nekik
  • Ry0K3N
    #1832


    Remek egy újabb rondaságból csinált Alex egy jól kinéző egyedi szerethető gépet. :D
  • MarkBlade
    #1831
    Lehet úgy lesz bevételűk hogy a mechek reklám felületek is lesznek. IKEA..stb plakát rajta ;)
  • xblades
    #1830
    Attól még az elv megvan hogyan lehet csinálni. Nem mondtam itt is így van de hibák egyértelműen vannak benne.
  • xblades
    #1829
    Az új generációs biztosan
  • Palinko
    #1828
    milyen horvát színekben :D
  • Bucser
    #1827
    Ohhhh

    Battlemech 13: Trebuchet



  • Ninju
    #1826
    Most irigykedve duzzogok a sarokban!!! :)
  • Szpecnyaz
    #1825
    Hát akkor sajnos nem sok jóra. Nekem megszakadna a szívem ha nem, tudnék ezzel játszani, mivel nagy MW fan vagyok.
  • Ry0K3N
    #1824
    Nekem a demó csak 1024-ben futott elfogadható framerattel úgyhogy szerintem várható mire számítsak xD
  • Fenrir
    #1823
    Vicces az is, hogy bizonyos mech-ekben jó az fps, másikban meg az egész játék belassul, főleg nagyobb tűzharcokban.
  • Szpecnyaz
    #1822
    Nekem a Crysis 2 nagyon szépen futott még akkor is ha kicsit felhúztam a grafikáját, szóval reménykedek. A zsoldoscsapat kérdésre meg annyit hogy támogatom az ötletet .
  • Ry0K3N
    #1821
    Nekem sem küldtek még de el sem menne úgyhogy emiatt nem kell aggódnom, bár ki tudja mennyit javítanak. Ha kell 1024-ben futtatom
    Cifu: Hááát, végül is jogos deee ha wotra nézzük én a legtöbb tier 9 tankot is ki tudom hozni nullára vagy hosszabb távra nézve minimálisabb veszteségre és ez így jó ott.
    Én benne vagyok hogy itt csináljunk egy közös csapatot azt jah majd kiderül :)
  • Szpecnyaz
    #1820
    Valaki nem lenne olyan rendes hogy kölcsön adja az accountját hogy ki tudjam próbálni a játékot? Ezek a bitangok nem akarnak meghívót küldeni. Cserébe esetleg kölcsönzöm én is a WoWP accomat.
  • [NST]Cifu
    #1819
    Ez nem magyar unikum, mindenhol panaszkodnak erre. :)

    Egyébként ha belegondolsz, nem is csoda. Ahány ember, annyi elvárás és annyi személyes ellentét... :)

    Itt is csinálhatunk közös zsoldos csapatot, oszt majd kiderül, ki kire fúj annyira, hogy létrejöjjön a következő adag zsoldos csapat. :)
  • [NST]Cifu
    #1818
    A legtöbb Mech a lore szerint Medium, vagyis 55 tonnáig bezárólag. Prémium nélkül ha egy Medium mellett tudsz még profitot is termelni, az okés. Egy lőszeres heavy (pl. LRM boat Catapult) nullára hozása prémium nélkül már erős lenne... Szerintem...
  • Ry0K3N
    #1817
    Kíváncsi vagyok a magyar emberek itt is követik e a jó régi szabályt hogy az az 1000 fő csinál majd 750 különböző klánt.
  • Ry0K3N
    #1816
    Heavyknél kellene kihozni nullszaldóra a kreditet sztem :/
  • [NST]Cifu
    #1815
    No, indulhat az NST Zsoldos csapat. :)
  • Fenrir
    #1814
    Öööööö, igen...