6493
MechWarrior Online
  • TVelvet
    #1893
    Mindenképpen nyomatni akarom, régen mechwarrioroztam. :)
  • xblades
    #1892
    Hogy mire nem jó ez a csomag vásárlás, szerintem nem is osztanak annyi meghívót ki mostanság hogy az emberek ha be akarnak kerülni vegyenek egy prém. csomagot.

    Annyira jóra ne számíts, elég kezdetleges a játék szintje még. Amerikai szerver van még csak, így nagy a ping, ahogy Cifu írta ez a gyors mech-ek ellen hátrányt jelent majd.
  • [NST]Cifu
    #1891
    Hivatalosan a bétásokra NDA vonatkozik, így erről kevés szó esik, szóval pontosan nem tudni, de 1-2 nap.
  • TVelvet
    #1890
    Na megvettem a 30 dolláros csomagot.

    Körülbelül mikor kell kapnom béta hozzáférést?
  • [NST]Cifu
    #1889
    Mint említettem, simán átlagos a 200km/h sebességű Commando és Jenner... :)
  • MarkBlade
    #1888
    Igen de a light első lővés után borult a 4ben legalábbis. Nekem amit olvasok hihetettlennek hangzik az rendben hogy 3 light szétkap egy atlast de azért ne legyen már ilyen rohangálós a game.
  • Masakari
    #1887
    Amugy ha jol remlik mech 3-4ben is altalaban minimum 2 lovesbol lehetett 1 light mechet elintezni szoval ez sztem ilyen szempontbol nem gond. Csak bele kell tanulni a jatekba aztan a light mechek is hullani fognak(vagyis kene nekik,fekszik nyugszik:) ).

    Illetve az valoban 1 fontos tenyezo lenne a premium mech kivalasztasat illetoen hogy lehet-e valtoztatni a configot vagy nem. Fix esetben nem tudom hogy Atlas vagy Catapult lesz-e belole. De annyit tudok hogy mech3-4ben is mindig hiaba volt long range felszerelesem kozelharc lett a vege(reszben azert mert az ai automatikusan jon kozelebb,meg en is megyek kozelre automatikusan :D),
  • Wlanseraf
    #1886
    Én ezt szedtem le:)

    Itt
  • [NST]Cifu
    #1885
    Ez igaz,viszont ugye elég 1szer hibáznia és utána fekszik nyugszik a light mech:)

    Nem fekszik, nem kutya ő, hogy vezényszóra (AC/20) az égnek dobja a mancsait. Mint említettem, meg vannak duplázva a páncélzati (és feltehetően a szerkezeti) értékek is. Szóval egy Jenner akár 2-3 AC/20 találat után is fut még. Márpedig 2-3x eltalálni már komoly fegyvertény.

    Nagyon sok csatánál láttam olyat, hogy egy v. két light, vs. 4-5-6 nehezebb mech. A könnyű rohan, mint a meszes, csípkelődik, és akár percekig elhúzza a csata végkimenetelét...

    Tegyük gyorsan hozzá, hogy itt még biztos nagy változások lesznek, de per pillanat ez a helyzet.
  • Masakari
    #1884
    Ez igaz,viszont ugye elég 1szer hibáznia és utána fekszik nyugszik a light mech:)

    PPC tény másabb,itt még nem próbáltam de hát ugye az IS tech az ilyen,lehet nekem se lesz ekkora a lelkesedésem majd irántuk 1-2 lövés után:D
  • [NST]Cifu
    #1883
    Lehet azt is össze lehet hozni double heat sink-el, de annyival több hőt termelnek, hogy nekem két páros lövés után túlmelegedett a Mech-em. :D
  • [NST]Cifu
    #1882
    Az a gond, hogy a scoutok feladata itt is a scoutolás lenne. Nem pedig könnyű súlyú Terminátorokként uralni a hadszínteret. Most nincs még se NARC, se TAG, se ECM, se Beagle Probe... De ez még nem indok arra, hogy egy Jenner vagy Commando alázzon egy Atlas-t... szerintem.
  • Masakari
    #1881
    Én PPC párti vok LargeLaser helyett:)
  • Masakari
    #1880
    Valamit valamiért,amúgy itt kb valóban akkor lesz használható a az Assault ha az osztag többi tagja támogatja ha "probléma támad"
  • [NST]Cifu
    #1879
    Egyfelől még nem tudni, hogy lehet-e customizálni a Prémium mech-eket, vagy a WoT-hoz hasonlóan fix felszerelésűek lesznek-e.

    De még az utóbbi se akkora nagy gond, ha az AC/20-at kibalanceolják. Ha marad, ahogy most van, akkor az Atlas se nyerő, annak is ott van a jobb torzón az AC/20, azon túl meg mindössze kettő vagy négy MedLas, 1x SRM-6 és 1x LRM-20. Szép, de igazából sehogy se használható konfig (a három rövidtávú fegyverrel három eltérő módon kell célozni).

    Ez esetben lehet nekem is marad a Cata.

    Ha viszont lehet customizálni, akkor már jobb a helyzet. Két LargeLaser a két kézre, három MedPulse a két kéz plusz fejre, és egy használható sniper mech, némi közelharci képességgel.
  • [NST]Cifu
    #1878
    Én is vidéken élek, egy kevesebb, mint kétezer lelkes faluban. :Ð

    A könnyű mech-ek erejénél az a baj, hogy a dupla páncélzat miatt sokszor még csak kerülniük sem kell. Egyszerűen elrohannak mellettek (akár 200km/h-val), és utána az ügyesebb már végig mögötted is tud maradni, amíg lekapirgálja rólad a páncélt.

    A vérprofi assault pilóták eleve úgy mozognak, hogy valami mindig legyen mögöttük, domb, szikla, épület. Csak ez így meg nem sokban különbözik attól, mint amikor fedezéktől fedezékik rohannak a Heavy-k. :D
  • Masakari
    #1877
    aaaaaa

    Hát nem épp a kedvenc mechem:) elfogy a lőszer/megsemmisül az AC onnantól veszlytelen a gép,szerintem:S
  • xblades
    #1876
    Hopp kapkodtam: (az utolsó rész csak önsajnálat...)
  • xblades
    #1875
    Nem neked címeztem az egészet, az utolsó rész.

    (Csak önsajnálat, nem városi gyerek vagyok így elmegy másra a pénz, majd télen talán karácsonyra vagy születésnapra szánok én is rá.)

    A light mech-ek ereje meg kimondottan tetszik tényleg nem Wot.
    Bár illene a társaknak leszedni rólad.
  • [NST]Cifu
    #1874
    Hunchback. :)
  • Masakari
    #1873
    Hát a hátpáncél mindig is sérülékeny volt:) meg amég kevés mech lesz addig sajnos elég sok lesz mindenből,mire kialakul mindenkinek az hogy mi a kedvenc.

    WoT-ot hagyjuk...csak felbasz :D még szerencse hogy kb 1-1,5 hónapja nem léptem be :D
    A vegyes összeeresztésű mecheket meg fogd fel úgy mintha zsoldos csapatok játszanának és máris nem olyan zavaró a dolog:) A túlvállalós dologban meg lehet valami,meglássuk mi sül ki belőle.De én úgy hiszem hogy még ha az eleje esetleg döcögős is lesz utána rá fognak érezni az egészre és onnantól minden simán fog menni(remélem).

    A halálfejes festés meg rohadt jó szerintem,az ötletes festések mindig jók:D meg elvileg az Atlasnak alapból így van kialakítva a feje nem véletlenül,csak az eddigi játékokban ezt nem hangsúlyozták ki.
    Púpos az melyik mech? nem sok mechet vágok magyar névről:S idióta fordítások....
  • [NST]Cifu
    #1872
    A szitu az, hogy az Atlas-ok aránya amúgy tényleg nem olyan elszabotáltan nagy. Sőt. Engem egyenesen irritál, hogy ennyi Commando és Jenner van. Szabályosan félnie kell egy Assault-nak egy Light mech-től. Irtó mókás, amikor egy light hátulba kap, és a második sorozata már a belső szerkezetét nyaldossa a Mechednek.

    Off...

    Ja, nagyon megfizetnek mindenkit, aki a tűz közelében van. Én sajnos fázom. :P

    Azért 60$ (~14e Ft) ha nem is kevés pénz, de belefér. Nincs más káros szenvedélyem. :P
  • xblades
    #1871
    Én nekem ott sem indult, nem az Op rendszerrel van a gond szerintem mert mindig ugyanaz a grafikai elmosódás következet be.
  • xblades
    #1870
    Azért itt nem lesznek frakció mech-ek (legalábbis az elején), mint írták inkább ár és felszerelés szinten.
    Tehát a legjobb amíg nincs frakció háború ne legyen felségjelzés, tehát házak bevezetve.

    Az arty-záson sokat javították a nem parabolikus pályák miatt lásd nehezebb a domb mögé lőni. Bár a Tag rontani fog ezen.

    Na ennyit arról hogy kevés Atlas fog rohangálni

    Nincs itt gond a gazdasággal hisz elég jól keresnek az emberek.
  • [NST]Cifu
    #1869
    Az a nagyon-nagyon-nagy félelmem, hogy túlvállalták/túlvállalják magukat. Ahogy az eddigiek alapján sejteni lehet, a frakciós csaták legalább három hónapot csúsznak a megjelenéshez képest. Ha jól sejtem, akkor ez azt jelenti, hogy marad a mostani vegyesfelvágott, a'la WoT quick battle. Nekem meg bántja a szemem, amikor az egyik oldalon egy Kurita közösködik egy FedCom-al, a túloldalon meg Kurita, Marik és Kapellán játékosok állnak. Tiszta téboly.

    A WoT-ban se szoktam meg soha, hogy Amerikai-Német-Orosz-Francia (és kínai) felségjelzésű harckocsik vegyesen állnak az egyik oldalon, velük szemben meg ugyanilyen vegyesfelvágott. Legalább akkor arra figyeltek volna, hogy be lehet állítani, hogy milyen felségjel legyen a harckocsikon, és akkor oké, zsákmányolt harceszközök, no. De nem, még ennyi se fért bele. Ez így meg gáz. (a másik két fájdalmam meg a Match-maker és az Arty...)

    Na most ugyanez itt is meg van, meg lesz. Jövőre hatványozottan. Jönnek a klánok. Ötletem sincs, hogy akarják megoldani, elárulni nem akarják (szerintem ők sem tudják), szóval...

    Mechválasztás: Minden esetben vannak specializált Mech-ek, Catából meg Atlasból is van Kurita kiadás, PPC-kkel, szóval lehet válogatni - viszont gázos, hogy a Prémium Mech-ekről kulipintyót se tudunk. Milyen hardpointjaik lesznek, milyen fegyverekkel lesznek felszerelve... semmit.

    Nekem amúgy az Atlas felé hajlana a szívem, de ez a halálfejes festés nekem nemgyerebe. Szóval a másik kedvenc lesz, ha lesz, az pedig a Púpos... :D

    Hogy mikor? Végül is elhatározás kérdése... Lehet megveszem a jövő héten, de mint említettem, sok még a félelmem, és sok a bizonytalanság. Mikor lesz pl. EU szerver? Az NA szerver 8vs8 esetén sem tökéletes, messze nem, az LRM-boatozás meg azért csak rövid ideig humoros...
  • Masakari
    #1868
    Értem köszi. Én nem tartok annyira attól hogy annyira padlóra kerül a játék mint a WoT hisz ők azért tudják mi az a BattleTech,nameg itt azért nagy zúgolódás lesz ha vmit elcsesznek,nem úgy mint a WoT-nál:)
    Am én is max 1 Eliten gondolkozok,2 hónap premium bőven elég(hisz utána ott a mech ami adja a pluszt),meg azzal is 80$ extra ingame pénzt kapunk.
    Én az Atlas meg a Cataplt közöt gondolkozok mind2őt bírom de az Atlassal többet toltam anno és jobban szeretem azt hogy jobban lehet variálni a felszerelést rajta(igaz ez lehet azért van mert a Catapult direkt távolsági harcra van tervezve:) ),te hogy vagy ezzel?
    Illetve te ha megveszed az Elitet akkor mikor tervezed kb?
  • [NST]Cifu
    #1867
    Én gondolkodom, de max. egy Elite-ben... Az is bőven sok pénz, és nagyon félek attól, hogy akár a WoT-nál egy jó ötletet és alapjában véve korrekt megvalósítást a pokolba taszít pár apró és iszonyatosan banális ostobaság.

    Amúgy amit tudni lehet erről:

    -Aki megveszi valamelyik alapító csomagot, az automatice bekerül a zárt bétába (pár napos késésekre panaszkodtak mondjuk).
    -Augusztus 7.-én kerül bele a bétába várhatóan az Alapító féle prémium mech változatok, az Elite és Legendary Alapítók ekkor kapják meg ezeket (a kiválasztott egyet, illetve a Legendary mind a négyet).
    -Az egy/két/három hónap prémium a megjelenéstől él. Egy elejtett megjegyzés alapján sejthető, hogy az Open béta alatt még valami extrát kapnak az Alapító-k.
    -Jelenleg még nem tudni, pontosan meddig tart az Alapító Csomagok árusítása, de a feltételezések szerint legalább a Nyílt Béta kezdetéig, de legfeljebb a játék megjelenésének időpontjáig.
    -Amikor a regionális szerverek elindulnak, lehetőség lesz arra, hogy egyszeri alkalommal szőrőstül-bőrőstül átkerüljön a Mechwarrior minden felszerelésével együtt a regionális szerverre.
  • Masakari
    #1866
    Valaki fizetett már elő a founders programra?Meg ez pontosan hogy működik? ha megveszem valamelyiket akkor egyből bekerülök a bétába is? Meg ha befizetek valamelyikre akkor aug 7én automatikusan aktiválódik az x hónap prémium?
    Illetve valaki tudja hogy meddig érvényes az akció? úgy néz ki júli végén hazaköltözök és tudom tolni otthoni gépen,csak ne tudom megéri-e előre megvenni.
  • Ry0K3N
    #1865
    Hmm akkor azon meg lehet még próbálni. Nekem XP-n sosem jött össze.
    #1855 nekemadod?
  • [NST]Cifu
    #1864
    VirtualBox-ot próbáltad már?
  • PAlex
    #1863
    Igen, ez már nekem is eszembe jutott, hogy néhány öreg játékhoz nem ártana beszerezni egy özönvíz előtti vasat.
    Most éppen Carmageddon II-vel vigasztalom magam MW3 helyett, az fut XP-n, pedig 98-as :)
  • PAlex
    #1862
    Héhéhéhéhé!
    Érdekelne az a verzió, hogy honnan van :)
  • [NST]Cifu
    #1861
    Ehheemmm.... Mond csak Fenrir, hány játékot is rendeltél meg előre? Esetleg Collectors Edition-ban? Az nem ugyanez? Dehogynem.

    Akkor a BioWare, Blizzard és a többiek is sz@rul állnak anyagilag?

    Továbbá nem "kell", hanem lehet...
  • [NST]Cifu
    #1860
    Nem, a bétába bekerülsz, de a Founders extráit, mint a prémium Mech-eket (Elite és Legendary esetén), illetve a prémiumot (extra XP és C-Bill) csak aug. 7.-étől kapod meg (per pillanat nincs is prémium semmilyen módon a játékban).
  • Fenrir
    #1859
    Elég xarul állhatnak anyagilag, hogy olyanért kell előre fizetned ami készen sincs még.
  • TVelvet
    #1858
    Ahogy elnézem ez a founders programba, ha megveszem 30 dolcsiért, akkor sem próbálhatom még ki. csak aug 7-én. szomorú
  • [NST]Cifu
    #1857
    #1852
    #1849
  • TVelvet
    #1856
    Szívesen kipróbálnám.. Public béta meg fene tudja mikor kezdődik mi?
  • Wlanseraf
    #1855
    :P van TNT2-es meg 500-as Celka + 512 SD:)
  • Wlanseraf
    #1854
    Win7 64bit-en múlt héten toltam MW3-at .. laptopon:) működött rendesen nem crashelt...