6493
MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #2093
    Dél körül még nem volt gond. De egy órája én kiléptem, mivel háromból 1x sem sikerült befejeznem a csatát...
  • Masakari
    #2092
    Én ma csak reggel toltam,pár meccset de egyikből se dobott ki,minden okés volt.
  • TVelvet
    #2091
    Engem visszadob az asztalra, amint talált meccset. :)
  • Birk@
    #2090
    Egyébként rosszabbodik, most már kettőt sem tudok egymás után végigjátszani mert visszavág a főmenübe
  • Masakari
    #2089
    Nekem ma jó volt meg tegnap este is,de előtte engem is kivágott párszor játékból.De mással is megesett mert játék közben ment a duma hol az utolsó ellen és írták hogy crash stbstb
  • Birk@
    #2088
    Nálam sem jön be engem 1x vágott ki, remélem nem megint a szerverekkel van gond a datacenterben
  • [NST]Cifu
    #2087
    Elviekben az induló képernyő jobb alsó sarkában rányomsz a "social" gombra, itt Group -> Create Group, beinvitálod a friend-eket a csapatba, mindenki rányom a "Ready-re"-ra (sárga négyzet belsejében zöld négyzet) és utána a leader a Group ablak alján lévő "Group options"-nál a "Launch group"-ra klikkel.

    Engem viszont jobban zavar, hogy most egymás után 3x vágott ki csatából a játék, plusz az MWOMERCS.com nem működik...
  • Birk@
    #2086
    Egyébként hogy lehet friend-el együtt droppolni?
  • Masakari
    #2085
    Akkor megvárom,bár most bajos lenne mert kereszt szüleimnél vagyok és megint laptopon küldöm az ipart amég nem megyek haza:) de ha új patchel is ugyanazt tapasztalom tuti újra rakom,egyrészt xp másrészt van már pár éves :D meg amég nem voltam otthon tesóm tele szemetelte a gépet minden szarral...hiába lány és nem csak a szobájába nem tud rendet tartani...
  • [NST]Cifu
    #2084
    Várj még azzal. A mostani patch "know issues" (ismert problémák) listájából:

    -Latest patch causes a high FPS drop rate and longer loading time


    Az utolsó patch nagy FPS esést hozott, és hosszabb töltési időt.
  • Masakari
    #2083
    Asszem ebből 1 winfos reinstall lesz mert valami hihetetlen mód nem akar normálisan futni ez a ..... komolyan a laptopon jobban megy...
  • [NST]Cifu
    #2082
  • [NST]Cifu
    #2081
    Egyes kommentek szerint a .Net frissitése ill. letöltése/telepítése segített a dolgon. A .Net 3.5 ill. 4-es verziója szükséges.

    Hibajelenség: Obselete version szöveg a frissitéskor
    Megoldás: Régi a patcher, először uninstalláld a korábbi verzió, majd tölsd le a hivatalos oldalról az új patchert, és telepísd fel azzal. FIGYELEM! Amikor uninstalláltad a játékot, és ugyanabba a könyvtárba akarod telepíteni, először ellenőrizd, hogy valóban üres az adott könyvtár. A legtöbb esetben hátramaradnak file-ok az uninstall után, és ez is megzavarja a patchert.

    Hibajelenség: Nem lehet uninstallálni.
    Megoldás: Próbáld meg ezt a Microsoft-os Fix it megoldást!

    Hibajelenség: A patcher elindult, de azt írja, hogy az .exe működése leállt.
    Megoldás: Szintén régi patcher-ed van, töltsd le az újat.

    Hibajelenség: A patcher elindult, de megáll, és azt írja, hogy "connection issues".
    Megoldás: Mielőtt rákattintasz a "retry" vagy "cancel" gombra, előtte zárt be a patchert magát (x gomb jobb oldalt felül)!

    Hibajelenség: A patcher "Not conneted" üzenetű ablakot dob fel.
    Megoldás: Indítsd el az Internet Explorert. Options > Internet Options > Advanced > Click: "Reset" (Beállítások > Internet beállítások > Speciális (sorry, angol wint használok), és itt beállítások törlése (?). Továbbá töröld a Személyes beállításokat (Delete Personal Settings). Ha befejezte, indítsd újra a gépet, és futtasd a patchert.

    Hibajelenség: Teljesen narancs színű a progress bar, és semmi sem történik.
    Megoldás: Nyomd meg a "Patch" gombot.

    Hibajelenség: A Mechlab-ban alul a patcher két progress barja teljesen narancs, mégsem fejezi be a patchelést.
    Megoldás: Lépj ki a játékból, és indítsd újra. (ismert bug)
  • [NST]Cifu
    #2080
    Javasolt hiv. fórum topic.

    Most olvasom, és próbálom leszűrni a hasznos infókat, amint tudom, kirakom egy blogposztba, illetve ide.

    Úgy tűnik, hogy az új patcher egy bughalmaz... :\
  • [NST]Cifu
    #2079
    Fájdalom, de én nem tudtam este már kipróbálni, és ma sem valószínű, hogy lesz rá időm. Holnap megnézem.
  • TVelvet
    #2078
    Nálatok működik a patcher?

    Nálam folyton a felénél meghal... Tököm kivan már ezzel.
  • Masakari
    #2077
    na Atlassal most ment 1 takarító kör: Atlas,2 Hunchback, Dragon volt az áldozat muahah
  • [NST]Cifu
    #2076
    Van egy faq/blog a fejlécben. A lényeg: zárt béta szintjén van a játék, de aki úgymond "előfizet", vagyis alapító csomagot vásárol, az meghívást kap rá.
  • MaRee
    #2075
    Már megy ez a játék, vagy valamilyen béta fázisban van? Hogyan lehet játszani?
  • [NST]Cifu
    #2074
    Megjegyzés: mászik fel az új patch. Jelenleg nem tudni pontosan, mi jön benne...
  • [NST]Cifu
    #2073
    Cifu
  • TVelvet
    #2072
    Mi a neved ingame?:)
  • Masakari
    #2071
    Na igen az gyakran megesik,Light mechel annyira gyors a torzo mozgas hogy valamikor alik birom kovetni merre megyek es merre nez a torzo(nem mindig egyertelmu az irany a terkep alapjan),nameg kis helyen manoverezni ezekkel a cikazo dogokkel...:D nameg pont emiatt neha kicsit darabos a kep amit kapok...:) meg neha az ellenfeles mechek mozgasa is :D szoval egyenlore csak baromkodok kb :D
  • [NST]Cifu
    #2070
    Nem volt darabos, de láttam, hogy párszor "felkenődtél" az alagút falára, és ott ácsorogtál, amíg újra irányba nem álltál. :)
  • Masakari
    #2069
    Na az a Jenner voltam en:D:D remelem nem volt nagyon darabos a mozgasom :D (net+gep miatt :D)

    am amikor kilottek akkor neztem a nevet,mondom mintha azt olvastam volna itt hogy csak siman hasznalod a neved,mondom proba es irtam all chatbe :D
  • [NST]Cifu
    #2068
    Elviekben működik, vagyis ha az Atlas 7K-ra két AMS-t raksz (csak arra lehet), akkor dupla annyi rakétát tudsz kilőni.

    Ugyanakkor megjegyzem, hogy a közeli rakétákra akkor is lő az AMS, ha nem rád lőtték ki őket. Szóval 2-3 alakzatban masírozó 7K Atlas szinte immunins lesz az LRM-ekre. :)

    Az Icy mapos eset: írtam Team-be, hogy valaki jöjjön velem az alagútba. Természetesen a kutya nem jött arra. Amíg csak a Jenner jött, nem aggódtam, mikor feltűnt a két Cata, beírtam Team-be, hogy "Tunnel!"... és hősiesen megpadlóztam. :P
  • Masakari
    #2067
    Illetve annak van ertelme hogy 2 AMS van az Atlason? szoval dupla annyi raketat lovok igy ki vagy nem?
  • Masakari
    #2066
    Ha ram celzol,akkor a meccs utan en azonnal neztem hogy kuldtel-e invet:)

    ui:sajna nem sikerult kilonom teged tegnap,loptak a killt xD
  • [NST]Cifu
    #2065
    Egy apróság: a játékban ha invite-ot küldesz, azt nem jelzi látványosan a másik félnek, "csak" a fő menü jobb oldalt alul látható "social" gombra megjelenő ablak "invite" fülénél. Hiába küldök én bárkinek invite-ot, azt ő aligha veszi észre. :D

    Szvsz lehetne majd egy kis csapatos játékot kipróbálni. ;)
  • [NST]Cifu
    #2064
    Érdekes...

    Szóval a végén mégis csak "azonnali" zárt bétába kerülést jelent az alapító csomag... igaz kicsit megkésve...
  • Birk@
    #2063
    Jaja köszi, közben rájöttem
  • [NST]Cifu
    #2062
    Az XL engine 12 slotja úgy néz ki, hogy:

    CT: 6 slot
    RT/LT: 3-3 slot

    Szóval minden Mech-re lehet XL engine-t rakni.
  • Birk@
    #2061
    Nem ,eladni egyenlőre nem lehet, de új slotot azt hiszem tdsz venni
  • Masakari
    #2060
    Mechet lehet eladni valahogy hogy másiakt is kipróbáljak?(mind a 4 slotba van most mechem)
  • Birk@
    #2059
    Ha valakinek van lövése arról, hogy lehet unlock-olni egy variantot, írja meg légyszi :) Gondolom nem megvenni kell egy új slotba (amellett hogy a 3 varianttal tele lenne a hangar, még kb 30 millába is kerülne), mert az durva lenne.
  • Birk@
    #2058
    Jól látom, hogy Atlasra nem fér fel az XL engine? Vagy valamit elnéztem Gyro elvisz 4-et a 12-ből
  • Birk@
    #2057
    Már megjegyzi a beállításokat, csak akkor kell újra, ha elállítod, vagy be sem állítottad soha
  • Masakari
    #2056
    Weapon groupot kisilabizaltam 1 ido utan,de az zavaro hogy minden meccs elejen azzal megy el fel percem hogy azt allitom(nem elonyos ha alapbol mindig alpha strikkel tuzel az ember :D)

    Lag az ok,tudom hogy Kanadai/US a server,csak olyan ize volt latni az ugralo mechet aki shutdown-olva van :D

    Kulso nezetet en jobban birtam,de mivel most az nincs ezert majd megszokom a belsot:)

    vonalas pancel,en szerettem,neha hasznos volt de ez se a vilag vege:)

    En meg egyenlore a berkezo talalati iranyokat nem tudtam megfigyelni annyi minden villog alapjaraton a kepernyon :D majd megprobalom kiszurni ma amikor megyek par kort.

    Viszont elosszor nem tudtam mi a fene zug alapjaraton amikor csak allok kezedsnel a mechel,aztan leesett hogy a fuzios reaktor az:)
  • [NST]Cifu
    #2055
    -Lag: Ne feledjük, hogy Kanadában vannak a szerverek, és most jelentős ugrás volt (kb. megduplázódott a játékosok mennyisége az előző buildhez képest), és nem tudom, szerverek terén lekövették-e ezt. Egyébként igen, én is tapasztaltam warpolást, shutdown-olt mech-nél is...

    -A Mech módosítás nagyon hasznos... :)

    -A belső nézet szvsz nagyon is kell, én mindig csak abban toltam az MW-ket.

    -A radar be/ki kapcsolás még nincs benne, ahogy az ECM/Beagle Active Probe sem.

    -A "vonalas" páncél kijelzés okkal nincs, nem cél, hogy ennyire pontosan láthasd a páncélzatodat.

    -Ha meglőnek/eltalálnak, akkor a HUD-on vörös találati jelzők láthatóak, hogy melyik irányból érkezett (felül = előlről, alul = hátulról, az oldalak egyértelműek), mint a legtöbb FPS esetében.

    -A weapon grp-ok beállítása azonos az MW2 óta, alaphelyzetben nyilakkal mozogsz benne, plusz jobb CTRL gombbal lehet kiválasztani őket. A Mouse 1 alaphelyzetben a kiválasztott group-al tüzel.

    Érdemes átállítani, hogy Mouse 1 = Weapon Group 1, Mouse 2 = Weapon Group 2, Mouse 3 = Weapons Group 3, stb...

    Ezeket egyébként az Options-ban lehet állítani, alapmenü, bal oldalt alul, Options.
  • Masakari
    #2054
    pl arra gondolok hogz sokkal jobban tudtam celozni azzal hogy a numpadon nyomkodtam a gombokat,meg oda tudtam allitani mindent mert volt annyi gomb(mashogy esett kezre mint mostt).

    Most gyk alapbol wsad a dolog+eger es kicsit olyan mintha fps-t tolnek(majd megszokom). De alapvetoen sokkal tobb dolog volt allithato pl:
    -aktiv radar kikapcsolasa pl amit most nem lattam hogy lenne
    -vonalas sebzes leiras(jobban latod pontosan mennyi pancel van meg az adott reszen,tudom ez baromsag mert honnan kene tudnod hogy az ellenfel hogy all..)
    stb szoknom kell mert kicsit mas kialakitas ennyi.