6493
MechWarrior Online
  • Paladin
    #2253
    Én meg azt hittem, azért kaptam tegnap béta meghívót mert már úgyis jön az open.
  • Torzonborz
    #2252
    a fegyverek sebzését ,egyéb adatait meg lehet valahol nézni ? biztos én vagyok a vak megint de nem látom hogy pl small , medium laser között milyen különbség van ilyen téren.
  • xblades
    #2251
    Na továbbra sem lesz open béta, ezzel több aktív játékos és kicsit több értelme a játéknak mint mmo. Az Eu szerverek meg aztán a habokban, még a végén kiderül a WG nem is olyan rossz .
  • Masakari
    #2250
    face to face azért nem oylan egyszerű ha van lézere,mert azért az fáj nagyon a lightnak.szóval ott nagyon melózni kell.ha meg nincs lézere nyert ügy:)
  • Birk@
    #2249
    Én csak azt nem értem, hogy mi értelme van a jennernek meg a commandónak, ha sebességben 3-4%-on belül kapok egy HBK-t 9 lézerrel, amitől kéb 2 lövés egy light mech, és 4 egy atlas hátulról...
  • Birk@
    #2248
    Nagyon sok múlik a játékstílusodon. GYK a legkönnyebb stílus, ha hosszútávról harcolsz, ott nem kell egyszerre kezelni a sebességet/torzót/2 célkeresztet egyszerre. Elsőre egy catapultot ajánlanék, és hogy lézerrel harcolj, ne ballisztikussal, úgy könyebben elbánsz a kicsi de gyors mech-ekkel.
  • Birk@
    #2247
    Az atlas elég jó tesztje annak, hogy mennyire kezeli valaki jól a light mech-jét. Atlas buildtől függetlenül, aki egy light-al vagy egy gyorsabb medium-al nem tud elbánni egy atlassal, az inkább gyakoroljon még
  • Lui76
    #2246
    Nálam normálisan fut a játék.
    35-40 FPS high beállításon 1680x1050-en.
    4 magos proci 3500MHz-en.

  • Masakari
    #2245
    Én most adtam el az első commandómat mert kimaxoltam azon volt 2 small laser meg 2 srm4. a mostanin van 1 medium 1 small és 1 heavy laser,fegyverzet az alap csak kicseréltem a motort és még lapott 1 AMS-t is meg heatsinket. Csak itt jobban figyelnem kell mikor lövök a heavy laserrel^^ de már atlast vadásztam le :D (lentebbi beírás :D)

    Kezdőnek,mind1 neked kell tudni melyik súlycsoport jön be,onnantól meg rajtad áll mennyi idő alatt ismered ki a mechedet.
  • Lui76
    #2244
    Melyik a kezdőknek ajánlott mech?
  • Torzonborz
    #2243
    ááá királysáááág , 2 med laser vissza , törzsből srm 2 ki és helyére heat sink + lábakra is és gyk nem melegszem túl. :D
  • Masakari
    #2242
    max melegszik,sebezni nem sokat sebez. Viszont a commando jó móka,mostanában én is azzal rohangálok a legtöbbet.
  • Torzonborz
    #2241
    ok na így megvan , vettem commandot. gondoltam leszedem róla 2 lézert és teszek rá flamert mekkora királyság lesz. nos sütögettem bőszen az ellent de nem sok hatása volt :D
  • Torzonborz
    #2240
    ööö kolbászoltam a kurzorral össze vissza ott de nem találtam...mondjuk jellemzően a legtriviálisabb dolgokat nem szoktam észrevenni de majd meglesem jól. :D
  • Masakari
    #2239
    JA tényleg...magamnak 1 virtuális facepalm..ezt el is felejtettem.
  • [NST]Cifu
    #2238
    Khmmm... ott van fent a FAQ/Blog, tessék ismerkedni vele, amit leírtál:

    -A Trial-os Mech-ek nem termelnek XP-t, viszont nem kell őket javítani sem a csaták után, és változtatni sem lehet rajtuk.
    -Ahhoz, hogy új Mech-et vegyél, "normál" garázs nézet kell (nem Trialos), és vidd az egyik garázshely fölé az egérkurzot, bingo... :D
  • Torzonborz
    #2237
    Nem léptem ki , rendesen megvártam hogy vége legyen de ahogy láttam másoknál is 0 xp szerepelt.
    De még a mechen se tudok variálni csak 4 fajta trial mech van aztán kész.
    Na asszem jobban beleásom magam mert vmi nem kerek.
  • Masakari
    #2236
    Elvileg csak akkor nem kapsz xp-t ha azelőtt lépsz ki a csatából hogy vége lenne/meghalnál.szóval ha kilőttek és utána lépsz ki kapnod kéne.

    -Awesomeot én erősen módosítottam(a 8Q-t) ledobtam 1 ppc-t és helyette extra heatsinkeket meg small lasereket kapott+AMS.MEg a motort is XL-re cseréltem hogy több súlyt kapjak,így nem annyira veszélyes a túlmelegedés.De ez minden mechre általános érvényű hogyha túlmelegedtél akkor halott vagy.
  • Torzonborz
    #2235
    na ki is próbáltam egyből egy trialos awesommal. 2. lövésre már túl is melegedtem aztán ki is lőttek :D
    viszont nem kaptam xp-t mentem még 1 csatát és ott se . :(
    ez hogy megy ?

    grafika nem rossz , szerencsére nálam simán is fut .
  • Lui76
    #2234
    Nekem is megjött !
  • Masakari
    #2233
    Commando recept Atlas killhez: Ha az Atlas pilótája olyan hülye hogy 3 LRM15-öt és 1 AC2-est rak fel akkor a teendő a következő: menj 180méteren belülre és ha nem jön senki a segítségére élvezd azt ahogy az Atlas kínlódva próbál elfutni(:D) vagy eltalálni(:D). Ha sikerül lelőnöd az AC2-őt akkor pedig csak csapj rá az X-re élvezd amint a társak chatből szurkolnak és pew pew pew. True story happened today.
  • Masakari
    #2232
    izé másik forumra :D
  • Masakari
    #2231
    Az "én" ts-m jelenleg offline,havernak le kellett lőnie 1 kicsit mert a cégnél ellenőrizték mi van a gépen :D szóval az meghatározatlan időre elérhetetlen lesz -.-

    Orky írta másik ts-re hogy ő esténként a béta ts-n magyar channeljén szokott fent lenni.
  • [NST]Cifu
    #2230
    Én korábban Fenrirékkel a Goro szerveren trécseltem, Masakariéknak (?) saját TS3-as szerverük van, és TVelvet is berakta korábban a HTO regisztrációs oldalát, ahol a saját TS3 szerverükre lehet bebocsátást nyerni. Ezen kívül ott van ugye a hivatalos béta szerver TS3-asa is.

    Szóval fragmentálódott a magyar játékosállomány. :)

    Chanell nincs még, szóval ad hoc partykat létrehozni elég nehéz.
  • Torzonborz
    #2229
    van már hun csati ? vagy még nem lehet cusotom channelt csinálni ? jó lenne majd kicsit együtt csapatni :D
  • Masakari
    #2228
    Én nem rettegek,rettegjen az ellenfél!:D
  • Torzonborz
    #2227
    háhááá Én is most kaptam meg....rettegjetek ! :D
  • [NST]Cifu
    #2226
  • Fenrir
    #2225
    Megjött a meghívóm nekem is :P
  • Masakari
    #2224
    Szemtanúja voltam az első taposásos killnek is!:D

    Haver Atlasnak neki rohant a már erősen sérült Jenner ellenfele ,aki ebbe bele halt..szegény:D
  • Ry0K3N
    #2223
    bazmeg xD
    agyament :D
  • DaemoonHunter
    #2222
    Eddig 2 pályán játszottam, 21-32fps között ugrál, csatában 21-26fps, de csak 1024 be tolom a monitor miatt, amúgy semmi gond vele, ügyesen összerakták jó játék lesz.
  • Lui76
    #2221
    Hogy fut a gépeden ?
    - már jó lenne bejutni, remélem azért el fog futni a gépemen. Vagy ha ilyen lassan jutok lehetőséghez , addigra csak javul a helyzet.

  • Masakari
    #2220
    Erre viszont nem tudok mit mondani,nekem működött viszont vissza váltottam ablakra a menünél mert a menü úgy se lényeg(nekem)+tudok közben mást is csinálni alt+tab nélkül.
  • DaemoonHunter
    #2219
    Értem, akkor meg kell elégedni ezzel egyenlőre.
    Masakari: erre rájöttem én is, viszont nem történik semmi hiába váltok full screen re.

  • Masakari
    #2218
    Settingsben is át lehet állítani amúgy hogy full képernyő legyen a menü is,nem csak alt+enterrel
  • Birk@
    #2217
    Ez egyenlőre direkt így van megoldva, átválthatsz ALT+ENTER-el teljes ablakba, de felesleges, nem jegyzi meg.
    Egyébként én egészen megszoktam, mert így játék közben is látom a többi ablakot :)
  • DaemoonHunter
    #2216
    Na csak megkaptam. Valahol lehet állítani hogy ne ablakban fusson? Csak miután a elindítom magát a játékot akkor vált át teljesre, azaz a launch után, előtte viszont teljes zűrzavar, mivel kattintani sem tudok, billel pedig elég nehézkes ilyen formában...
  • Masakari
    #2215
    Cifu kíváncsiság képen megnéztem az fpseket a laptopon és az asztalin.

    Laptop:10-15 stabilan minden helyzetben
    Asztali:20-35 ha minden ok,amikor jön a sokat említett és kedvenc szaggatásom akkor 4-10 de általában 4(és még mindig kibaszott idegesítő:) )
  • [NST]Cifu
    #2214
    Patch-day:

    -A C-Bill resetelve lett, az XP, MC és a Mech Tree állapota érintettlen maradt.

    -Minden csata után újra kell tölteni és meg kell javítani a Mech-eket! Ez mehet kézzel (repair/rearm), illetve a Mechbay bal oldalán, alul látható auto repair/rearm ikonnal automatikussá tehető a dolog.
    -Tökéletesen nem lehet elpusztítani egy modult ill. részegységet se, 25%-os érték alá semmi sem mehet.
    -Új csata indítása előtt a játék figyelmeztet, ha sérült Mech-el vagy nem újratöltött lőszerkészlettel akarsz nekivágni.
    -A Trial Mech-ek mentesülnek a javítás és a lőszerutánpótlás szabályai alól.

    -Az F9 billentyűvel elő lehet hívni egy FPS számlálót

    -Az LRM rakéták sebzése buffolva lett, ugyanakkor ezentúl már nem követik a célt, ha elveszti az ember a befogást (pl. mert a spotoló mech megpusztult, vagy nem látja a célpontot).
    -Buffolva lett a Large Laser és az ER Large Laser sebzése
    -Nagyobb lett az ER Large Laser és az ER PPC hatótávja
    -Kisebb lett az LB-X 10 szórása

    -A Centurion és a Catapult rakétasiló-ajtajai zárt helyzetben 10%-al csökkentik a részegység (Centurion: bal torzó, Catapult: a két kar) által bekapott sebzést. Ugyebár az itt lévő rakéta fegyverekkel való tüzeléskor ezek az ajtók kinyílnak, majd pár másodperc múlva (ha nem tüzelsz tovább) lecsukódnak.

    -További bugfixek, többek között javított ütközésvizsgálat a River City pályán.