6493
MechWarrior Online
  • QuentinT
    #2293
    @Cifu:
    "CPU és a VGA bőven jó... Sajnos túl sok ötletem nincs..."

    Én azért köszönöm szépen a segítő szándékodat! Egyelőre akkor marad ez, és reménykedem, hogy minél kevesebbszer akadok össze vele.
  • Birk@
    #2292
    Hát én egy délutánt játszottam a 9th Swordosokkal (oda jelentkeztem), elég komoly volt, tiszta MMO-s feelingem lett hirtelen
  • Birk@
    #2291
    Úgy hallottam, hogy a hivatalos TS3-at már lelőtték, 2 unofficial van helyette
  • [NST]Cifu
    #2290
    CPU és a VGA bőven jó, szóval marad a memória / wincsi mint hardveres lehetőség, illetve szoftveres opció (driver, vírusírtó, stb.).

    Sajnos túl sok ötletem nincs, ha máshol nem jelentkezik a probléma, akkor érdekes, hogy itt mi lehet a gond. Én az említett Win7 64bit váltást viszont mindenképpen javasolnám.
  • CsulokBandi
    #2289
    viszont, amit most ugy eszrevettem, hogy a playerek mintha elkezdtek volna csapatban jatszani. toltam par gurigat nemreg es azt kell mondjam 1x vesztettunk. vegre rajottek h milyen jo is egy kis support ha kepes megnyomni az R betut:) meg ugy altalaban, fedeztek az atlasokat, a catapultokra is odafigyeltek...szoval kezd tenyleg jo feeling-et arasztani a game..es meg csak beta:) mi lesz itt ha egyszer hivatalosan is released lesz:)
    A masik meg, hogy tenyleg egyre szebb lesz a grafika, vagy csak ennyire fanatikus vagyok h naprol napra(patch-rol patch-re) szebb a jatek?!
  • Masakari
    #2288
    Commandot én is felnyomtam maxra a nagy ijedtség miatt :DDD
  • Torzonborz
    #2287
    no igen ha egy atlas betalál akkor az fájni szokott :D

    viszont jenner-t nem tudom elitre fejleszteni csak 2 verzió van bent . vagy megint én vagyok vak :D
  • CsulokBandi
    #2286
    az elite atlas se rossz:)
  • Torzonborz
    #2285
    igen , jó részét már fel is használtam elite commando-hoz. elég komoly lett így a járgány :D
  • Masakari
    #2284
    jól látom hogy adtak 500,000 GXP-t?:DDD
  • QuentinT
    #2283
    @Cifu:
    "A "milyen hardver" kérdésre továbbra se jött válasz, proci, vga, stb. se lenne rossz. :D "

    Elnézést, tényleg nem írtam konfigot! Tehát Core i5 2500, Radeon HD 6850 a többi passz... a winchesterem az ami egy régebbi darab. Egyébként, ahogy azt írtam, mikor megy a játék, akkor nincs gondom vele egyáltalán.
  • CsulokBandi
    #2282
    ejj az atlas 2db ac5/10 eleg gyilkos kis tamogatast tud adni:D
  • Torzonborz
    #2281
    most kipróbáltam , jennerről leszedtem jumpjet-et és a lábakra tettem 2-2 heat sinket . 4 med. lasserrel nem nagyon vettem észre hogy vízben állva jobb lenne a hűtés. :(
  • [NST]Cifu
    #2280
    A "milyen hardver" kérdésre továbbra se jött válasz, proci, vga, stb. se lenne rossz. :D

    Ha nem eredeti Win-ed van, akkor én javasolnám, hogy rakj fel 64 bitest, jótékony dolog az a plusz 1 giga elérhető memória. :D
  • [NST]Cifu
    #2279
    Egy kis trükk, ha sok MC-d van (alapító csomag), akkor végy egy olcsóbb Mech-et, és add el. Lesz egy csomó C-Bill-ed. Ez még mindig a zárt béta, szóval nem kell hosszú távra gondolkodni. :D
  • QuentinT
    #2278
    @Cifu:
    "Milyen hardver? Ez úgy tűnik, mintha ram hiány lenne."

    Köszönöm, hogy reagáltál! Jelenleg több memória van a gépemben, mint amit az használni tud (4GB Ram + 1GB VRam > Win7 32 bit), már ha jól tudom, mert nem vagyok szakértője a témának. Mindenesetre tegnap éjszaka/ma hajnalban több meccset tudtam lejátszani egyhuzamban a jelzett probléma nélkül. Aztán becsúszott egy-kettő hibaüzenetes asztalra kivágás, utána - sima relogot követően - újabb meccsek mentek végig akadálytalanul. Az opciók minimalista kínálatából csak a teljes képernyős módot választottam, illetve a felbontást állítottam át.
  • Ninju
    #2277
    Igen, ez az összefüggés nekem is leesett elég hamar. Viszont, akkor visszarakom a régit, amíg belejövök a dologba annyira, h kitermelje az árát. :)
  • [NST]Cifu
    #2276
    @Torzonborz: nem arról volt szó hogy a vízben gyorsabban hűl a mech ? mert hiába másztam be nyakig a vízbe egyáltalán nem vettem ezt észtre.

    Le kellene tesztelni, elviekben csak a lábakba szerelt heat sinkeknél számít, azok dupla hő leadást termelnek (ha 2 van ott, akkor 4 hőt adnak le például).

    @Quentin: áadásul első kísérletnél belefutottam abba, hogy a minden szépen kezdődik hangulatomnak egy "Memory allocation..." hibaüzenet vet véget. A játék elindul, még a launch után sincs semmi gondom vele, mert reccenés nélkül fut... egészen úgy két percig :(

    Milyen hardver? Ez úgy tűnik, mintha ram hiány lenne.

    @Bucser: Kérdés: Nincs Joystickom idekint, Xbox360 controllerrel lehet rendesen irányítani??

    Lehet.

    @Birka: Szvsz kellene egy közös gyülekezési pont valahol, mert hiába vesz fel valaki Friends-be, chat vagy voice nélkül elég gáz a dolog. :\

    A hivatalos TS3-on magyar szoba?

    @Lui76:: Igen, így működik.

    @Ninju: Bekerült a javítás, szóval az eddigi arany életnek vége. A drága cuccok, mint az XL engine bizony borsos javítási költséget vonnak maguk után. Értelme azért van, hiszen nem mindegy, hogy a reaktor 3,5 vagy 7 tonnát nyom. Előbbi esetén van 3,5 tonnád, amit fegyverre, lőszerre vagy páncélra fordíthatsz. 3,5 tonna pedig nem kevés egy 50 tonnás mech esetén... :D
  • Ninju
    #2275
    Srácok!

    Megkaptam én is a behívót és lenne pár kérdésem.

    Vettem egy hunchback-et. Gondoltam rakok rá egy XL-es motort, hogy a megtakarítsak egy kis súlyt. Viszont egyből az első csata után egy olyan javítási számla fogadott, hogy a hajam az égnek állt tőle. Megnéztem a motor 25%-on van.
    Az lenne a kérdésem, hogy csak pechem volt és pont azt lőtték ki, vagy a motor szinte mindig sérül?
    Mert ha igen, akkor nem sok értelme lesz a dolognak.
    Köszi a segítséget.
  • Thanatos
    #2274
    oh, notebook jaj ne :D igen annál valszeg használhatóbb, bár fene tudja, konzolos controllereknek sose voltam nagy barátja :)
  • Bucser
    #2273
    A notebook tapipad+bill kombónál tuti hatékonyabb:)

    És nem az egér hiány a gond hanem az asztal:)
  • Thanatos
    #2272
    szerintem egér+bill kombóval is teljesen jól irányítható, xbox kontrollernél meg tuti jobb szerintem
  • Bucser
    #2271
    Nem ezegy normális kérdés akart lenni.
  • Masakari
    #2270
    remélem ez a kérdés valami vicc akart lenni o.O
  • Lui76
    #2269
    Szeretném a user cfg file-t variálni . jól értem hogy az üres file-ba kell az általam fontosnak vélt sorokat beletenni és ennyi?
  • Birk@
    #2268
    zeus_mpbt néve vagyok fenn, aki tud tegyen be friendbe plz, a randomtól már kicsit kikészültem
  • Bucser
    #2267
    Kérdés: Nincs Joystickom idekint, Xbox360 controllerrel lehet rendesen irányítani??
  • QuentinT
    #2266
    Üdv mindenkinek!
    Én is megkaptam az áhított béta meghívómat, bár alig lesz mostanában időm tesztelgetni. Ráadásul első kísérletnél belefutottam abba, hogy a minden szépen kezdődik hangulatomnak egy "Memory allocation..." hibaüzenet vet véget. A játék elindul, még a launch után sincs semmi gondom vele, mert reccenés nélkül fut... egészen úgy két percig :( Tud valaki valamiféle megoldást? Itt a fórumon, illetve az FAQ-ban nem találtam róla semmit, bár ez lehet az én vakságom miatt is.
    Az esetleges segítséget előre is köszönöm!
  • Torzonborz
    #2265
    nnnahh jenner-el megvan az első 2 önálló killem \0/ egy csata alatt egymás után sikerült kilőnöm a kabint vagy mi az.
    viszont : nem arról volt szó hogy a vízben gyorsabban hűl a mech ? mert hiába másztam be nyakig a vízbe egyáltalán nem vettem ezt észtre.
  • Masakari
    #2264
    Caustic Valley-n mikor a hegy mögött kezdünk nekem az esetek 90%-ban bejön az amikor kérdik hogy "plan?" és írom nekik hogy "stay near base,let them come" ritkán kezdenek el vitatkozni/rambózni. Persze ha totál pancserokkal vagyok akkor nem sokat segít az se hogy együtt maradunk:d
  • trilit2
    #2263
    Háj nemrég én is megkaptam a "behívómat". Arra szeretném kérni titeket ,hogy vegyetek fel friend listre. Trilit néven vagyok fent. Csak ,hogy tudjunk valamennyire szerveződni mert halálom ,hogy a legtöbbször a csapat összes tagja szétspriccel minden irányba aztán csodálkoznak ,hogy leszedi őket 3-4 mech.
  • Torzonborz
    #2262
    Féloff kis segítség kérés miatt : van egy mmo amit kis hazánk fiai készítettek s Perpetuum névvel illettek . Szép robotokkal lehet egymást csépelni , leginkább EVE onlinehoz lehetne hasonlítani ( ha valakit esetleg érdekel nyugodtan nézze meg ). No ők most szeretnének steamre kerülni szóval akinek van ilyen elérése az bökjön rá a linkre ha nem túl nagy kérés : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92921690
    Köszi mindenkinek a srácok nevében is

  • Palinko
    #2261
    ezek szerint most több meghívót küldtek mert én is kaptam
  • Masakari
    #2260
    Hát hallod nem tudom ezt te hogy szúrtad ki de én ezt simán Jennernek néztem o.O
  • [NST]Cifu
    #2259
    Lehet kéne ilyen "ki találja meg" játékokat játszani? :D

    2:07-től sasolj! :D

  • Dagna
    #2258
    Hello,

    Május óta játszom a BETA-val és imádom. Eddig lone wolfoztam, de ahogy nő a bengedett játékosok száma, kezdem unni a pugot.

    Ha valaki szeretne csapatban játszani az ingame nickem msgtdagna. Jó lenne ha össze lehetne hozni egy nagyobb magyar közösséget.

  • Torzonborz
    #2257
    Köszi Májsztró , ilyesmit kerestem
  • Masakari
    #2256
    Cifu lehet velem van a baj de én rohadtul nem láttam Raven-t a Catapultos videoban,pedig azt írtad rá hogy benne van.
  • [NST]Cifu
    #2255
    A blogon már linkeltem az MWO Statlabot, de ha az nem jó, akkor itt van:



    Hozzá kell tenni, hogy folyamatosan változnak az adatok azért... :)
  • Masakari
    #2254
    Az hogy még folyamatosan fejlesztek én rakják bele az apró de fontos dolgokat nem értem mért gond?? több embernél ez macerásabb lenne,meg lehet a szervereket is még fejlesztik stb. WG meg...inkább ne beszéljünk róla