6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #2333
    Kb ugyanezt csinálja nekem is az asztalin,Cifu-val kitárgyaltuk hogy ez a proci miatt van(99%),szóval új procit kell venned ha folyamatos játékélményben akarod magad részesíteni.
  • lee56
    #2332
    A játék még eléggé béta formában van egy ez, másrészt meg tényleg elavult a géped, még a core2-kon is akad ahogy hallottam, neked pedig még lasabb kétmagosod van.
  • Matusy
    #2331
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nekem a játék vmi miatt kb játszhatatlan NÉHA...
    A gépem a következő:
    AMD athlon 64 x2 dual core 2600Mhz
    AMD Radeon HD 6670 1gb DDR5
    4Gb ram
    Win 7 64bit.

    Nem értem hogy miért van az h néha egész normálisan fut (20-32fps), néha viszont játszhatatlan (6-12) A gépem ennyire gyenge lenne hozzá?
    Olvastam egy fórumot ahol különböző beállításokat és változtatásokat írnak le hogy a gépen jobban fusson de nekem vhogy nem működik.Ez itten
    Ti nem tudtok trükköket erre a problémára? Esetleg ha vki nagyon jó angolból és van 20 perce nem fordítaná le és tenné ki vhova magyarul? Sajnos nem megy olyan jól az angol és könnyen lehet hogy csak félrenéztem/fordítottam vmit azért nem megy.
  • Masakari
    #2330
    A másik mechen való átmenés nem a ping miatt van ez 100%. Az elesés meg..na bumm:D én megvárom még elkezd felállni mert akkor már tuti el is találom,azalatt is ki lehet csinálni/komoly kárt okozni neki;)
  • xblades
    #2329
    Na pont az elesettre gondoltam, plusz volt már olyan hogy átmentem a másik mech-en. Amúgy nekem is olyan 140-150 körüli, ami valóban nem vészes de a fenti esetek fent állnak.
  • Lui76
    #2328
    Köszi !
    Egy HBK-n próbálkozok de egyre rosszabb :)

    Raktam bele tegnap másik motort,azt reméltem esetleg többet is tud vinni de nem, viszont a nehezebb motor miatt nem fért annyi fegyver meg armor. Így meg ellőtték a lábam...

    Egyébként én voltam tegnap MaxSteelHun !


  • Masakari
    #2327
    Fura,nekem is mindig magas a ping,olyan 150 körül de én mindig mechet találok el.egyedül az elesett mecheket nem tudom eltalálni csak akkor amikor elkezdenek felállni.amúgy semmi bajom nincs a célzással.
  • Birk@
    #2326
    próbáld meg rendszergazdai jogokkal futtatni, nálam megoldot 1-2 dolgot
  • Palinko
    #2325
    jó kis lézeres robottal mentem, széjjellézereztem a lábát de csak heat limitet értem el, és kilőtt persze. pedig sokszor többször találtam el.
  • xblades
    #2324
    Na picit felbosszantott a konkurencia így töröltem a következő patch-ig.
    Így maradok itt, bár a magas ping folyamatosan zavaró, amit én mech-nek nézek az valójában sokszor már nem is az.

    A motorra visszatérve, nyilván a súly is mérvadó, inkább páncélra teszem, vagy Ams-re. De egyszer egy másik mechen ki kell ezt is próbálni.
  • trilit2
    #2323
    Feltettem a c3-mat de a mikrofonom elég rossz... lényegében semmit nem hallani benne zúgáson kívül szóval az a kérdésem lenne ,hogy ott chat részt használjátok-e egyáltalán... mert én sok értelmét nem látom.

    A másik pedig ,hogy a user.cfg be beírtam ezt: cl_fov = 90 de semmi változás nem történt... mit ronthattam el?
  • [NST]Cifu
    #2322
    Csak mert még nem láttam semmi jelzést ilyesmire, hogy valakik platonba játszottak volna. Sőt igazából ugye semmi kiírás nincs a nevek mellett egy hasonló mint a Wot-ban van jó lenne, tudom béta de ez egy alap lehetne szerintem.

    Az első időkben a WoT-ban sem volt jelezve emlékeim szerint.

    A motorok plusz hőcserélői meg nyilván a motor többlet hőjéhez kell.

    A motorok a játékban (ugyanúgy mint a táblás játékban) azonos mennyiségű hőt termelnek állás ill. mozgás közben. Tehát nem, a motorok által nyújtott HS-eket így kell érteni, tehát egy 200-as motor esetén alapból 8-as szám fog állni a Heat Sink mellett az infopanelen, ha meg 250-es motort raksz a Mech-be, akkor 10. Próbáld ki. :)
  • xblades
    #2321
    Csak mert még nem láttam semmi jelzést ilyesmire, hogy valakik platonba játszottak volna. Sőt igazából ugye semmi kiírás nincs a nevek mellett egy hasonló mint a Wot-ban van jó lenne, tudom béta de ez egy alap lehetne szerintem.

    A motorok plusz hőcserélői meg nyilván a motor többlet hőjéhez kell.
  • [NST]Cifu
    #2320
    C3 jópofa csak nem tudom nálam miért szakadozott a hang, 25/5ös vdsl csak elég kéne hogy legyen neki meg torrentet is direkt kilőttem :D

    A network meter-em szerint még a C3+MWO sem generált 1Mbit/s forgalmat, szóval tudja a kukutyin.

    Inkább zsoldos lennék bár azt még ugye nem tudni mi előnye/hátránya lesz.

    A hivatalos info ugye az volt, hogy az Nyílt béta után 3 hónappal jöhet a frakciós rendszer, addig marad a TDM jellegű harc... :\
  • Torzonborz
    #2319
    na megint okosabbak lettünk , nem tudtam hogy a nagyobb motor jobban hűt.

    C3 jópofa csak nem tudom nálam miért szakadozott a hang, 25/5ös vdsl csak elég kéne hogy legyen neki meg torrentet is direkt kilőttem :D

    Lone Wolf okés részemről amúgy sem terveztem egyik ingame klánhoz való csatlakozást sem . Inkább zsoldos lennék bár azt még ugye nem tudni mi előnye/hátránya lesz.
  • [NST]Cifu
    #2318
    Igen, van friends, és van group, tegnap max. 6-an voltunk, de mivel a játékban nincs chat, a C3 pedig annyira nagyon még nem kiforrott, ezért nyőgvenyelősen ment a dolog.

    Amúgy a C3-nál ha beinvitál valaki egy groupba, akkor automatikusan létrehoz egy közös chanellt, ahol a group tagok bekerülnek. Ez jó ötlet, csak még nem működik rendesen. :D

    @Lui76: Motorokból két féle van, a standard és az XL, utóbbi jóval könnyebb, viszont vagy háromszor drágább (a javítása is!), és a két oldalsó torzóból is lefog 3-3 critical slot-ot (ie.: pl. XL motorral nem fogsz tudni AC/20-ast felszerelni a Hunchback-re vagy az Atlas-ra, mert a 12 slot-ból ugye lefog 3-at az XL motor, az AC/20-asnak meg kellene 10 slot...).

    A motorok mérete (100 -> 400 között) két dolgot határoz meg, az egyik ugye a sebesség, amire a Mech képes, nagyobb motor -> nagyobb sebesség, eddig nem nagy kunszt. Viszont a nagyobb sebesség mellett kihatással van arra is, hogy milyen gyorsan forgatja a torzót (milyen gyorsan fordítod a felső tested balra-jobbra), és milyen gyorsan tudsz kanyarodni.

    A harmadik dolog pedig az, hogy minden motorban vannak beépített heat sinkek (hőcserélők), mégpedig a következőképpen:

    100-120: 4HS
    125-145: 5HS
    150-170: 6HS
    175-195: 7HS
    200-220: 8HS
    225-245: 9HS
    250-270: 10HS
    275-295: 11HS
    300-320: 12HS
    325-345: 13HS
    350-370: 14HS
    375-395: 15HS
    400: 16HS

    Szóval a motor sokmindenre van kihatással....
  • Nagydög
    #2317
    A teljesitmenyado.
  • Lui76
    #2316
    Ugyanazon fajta motorból ha nagyobbat veszek mi változik :
  • Bucser
    #2315
    Kipróbáltam X360 controllerrel, nincs profil, beállítással meg nem akartam szórakozni. De egyébként is akadt mint a szemét Core I5-ös laptopon 8 giga rammal. Tudom, hogy nálam mondjuk a VGA a gyenge (MobilityRadeon 5470). A crysis 3-at sem szerette. A vicc, hogy a konzol átiratok bírják a natív felbontást.
  • xblades
    #2314
    Most akkor a játékban van lehetőség társakat "barátokat" fogadni és csapatba harcolni egy oldalon?

    "Lone Wolves" nahát én is ezt választottam míg nem ismert a frakciók "jellemzői"

    Mostanság nincs új mech bemutatva vajon megálltak a 15-nél?
  • Birk@
    #2313
    Most látom hogy már van egy, nekem is flash-em van úgy látom :) megyek oda
  • Masakari
    #2312
    Tehát Cifu direkt csinált hogy legyen......
  • Birk@
    #2311
    Magyar MWO csati
  • Birk@
    #2310
    C3 elég normálisnak tűnik btw, demilitary zone-ként jó lenne szerintem Csinálok egy hun csatit!
  • [NST]Cifu
    #2309
    Mint ezer és egy másik hasonló cucc, egy voice és chat program egybe építve.

    A fő előnye, hogy nincs olyan gond, hogy akkor most regisztráljunk ide, oda, de én nem, stb.

    Ahogy látom a fragmentálódás gondja a régi, vannak kialakult társaságok, de mindenki úgy van vele, hogy mozdulni nem hajlandó, azt várja, hogy a többi játékos jöjjön hozzá.

    Most Masakarival is éppen ezt beszéljük, hogy Ooorky-ék az Inkvizitor oldalról már saját csapattal és csatival bírnak. TVelveték is ugye bedobták a HTO-t.

    Én a Lone Wolves-t pont az ilyenek "ellenpontjaként" csináltam, mert én is mondhatnám, hogy ott van a Goro Mumble, Fenrir-ékkel ott szoktam talizni, ott WoT-oznak ők is.

    Így van egy "független" gyülekezőpont, aztán majd meglátjuk. Érveket, ellenérveket várok, meg véleményeket is, hogy lehetne esetleg összefogni a társaságot.
  • Torzonborz
    #2308
    mi ez a C3 ? olyasmi cucc mint a TS ? nem halottam még róla.
  • Masakari
    #2307
    Ok most látom reggeli vakságom van..:D
  • Masakari
    #2306
    Pont írni akartam hogy Ooorky is csinált 1et :D
    C3-on mi a neved? Masakari néven futok vegyél fel ASAP!
  • [NST]Cifu
    #2305
    Csináltam csatit (Lone Wolves néven), a jelszó mwohhq. Felhasználói nevem Cifu.

    A névválasztás adja magát, a Lone Wolves (Magányos Farkasok) egy olyan zsoldos csapat, amelyik nem rendelkezik szigorú hierarchiával, nincsenek rangok, stb. Nincs regisztrálva a Zsoldosok céhébe se, és nem kérdeznek sokat a tagok előéletével kapcsolatosan. Magányos, független Lance-ek gyülekezete, amelyet a "Bizottság" (a legtapasztaltabb Mechwarriorok gyülése) irányít, és logisztikai illetve taktikai hátteret nyújtanak az adott hadjáratban. Minden nap elején összegyűjtik, hogy ki akar harcolni, és arra a napra ők kapnak zsoldot. Aki nem akar, az nem harcol.

    A Lone Wolves tipikus magatartása az, hogy egy formálódó csata elején felajánlja a szolgálatait a védőknek, ha ezt visszautasítják, akkor pedig a támadóknak.

    A Gator kampány idején (3025) az Egyesült Napoknál szolgáltak, mire a Drakónok a 21st Galedon Regurálisokat dobták a nyakukba, gondolván hamar szétkergetik a farkasokat. Csúnyán ráfaragtak, mert a Magányosok kemény közelharcosoknak bizonyultak. Mikor a Drakón erők fele már elpusztult, a Lone Wolvesek elkezdtek vitatkozni a zsákmány felett, így a túlélők el tudtak menekülni.
  • Masakari
    #2304
    http://mwo.downloadc3.com/create-account/

    vélemény? (cifu)
  • Masakari
    #2303
    :DDDDDDDD
  • Szpecnyaz
    #2302
    Janos Marik walks into a bar to see Hanse Davion and Justin Allard conspiring.

    He asks, "Say, Hanse, what are the two of you talking about?"

    Hanse responds, "We're planning the Fourth Succession War where we're going to kill ten million Capellans and a clown."

    "Why the clown?" Asks Janos curiously.

    "See?" Hanse winks at Justin who grudgingly hands over a wad of C-Bills. "I told you nobody would pay attention to the ten million Capellans."
  • Szpecnyaz
    #2301
    Hát ezeken jót röhögtem :D.
  • Masakari
    #2300
    Q: Whats the difference between a Steiner Scout Lance from their Assault Lance?
    A: The number of Atlases.

    Q: How many Word of Blake fanatics does it take to change a light bulb?
    A: Twelve. One to change the light bulb and 11 to chant the purification prayers.

    Q: How many ComStar Adepts does it take to change a light bulb?
    A: Twelve. One to change the light bulb and 5 to fill out the necessary paperwork. The other six are actually Word of Blake secret agents who are responsible for the light bulb’s premature end of life.

    Q: How many Clanners does it take to change a lightbulb?
    A: 13, 1 to challenge it to a Trial of Grievance for going out, 1 laborer to clean up the glass, ten to form a circle of equals, and 1 tech to put a new one in because Warriors are too good for that.

    http://www.troll.me/images/another-boromir-meme/one-does-not-simply-walk-into-strana-mechty.jpg

    :DDDDDDDDDDD


    http://mwomercs.com/forums/topic/7362-battletech-jokes/
  • Masakari
    #2299
    ma van eksön?^^
  • [NST]Cifu
    #2298
    Torzonborz, Bucser, Ninju és a többi, aki felvett a friendsbe: kellene valami gyülekezési pont srácok! :)
  • QuentinT
    #2297
    @Torzonborz:
    "Win7 x64-et azért tényleg érdemes lehet megpróbálni ha esetleg sokszor jönne elő ez a hiba."

    Hála a számítástechnika isteneinek, azt mondhatom, most, hogy volt alkalmam több időt tölteni a teszteléssel (alvás helyett), ritkán vág ki ezzel a hibaüzenettel. Úgy tűnik, csak az ismerkedés ment nehezen :)
  • Masakari
    #2296
    Megtaláltam a legjobb topicot!:

    http://mwomercs.com/forums/topic/46740-mechwarrior-pick-up-lines/

    :DDDDDDDDD
  • Torzonborz
    #2295
    Win7 x64-et azért tényleg érdemes lehet megpróbálni ha esetleg sokszor jönne elő ez a hiba.

    Nagydög : jelenlegi állapotában még odébb van az ob.
  • Nagydög
    #2294
    BF3-nal is ugyanez volt. Mindenki panaszkodott, hogy fagy, beragad a tolto kepernyon. Nekem semmi bajom nem volt vele. Ket peccsel kesobb nalam is elkezdte, sokan viszont orvendeztek, hogy naluk rendbe jott. A legujabb patch utan nekem nagyon megbizhatoan, stabilan fut, masok megint panaszkodnak, hogy visszatertek a fagyasok.

    Mas: A nyilt betarol meg mindig semmi hir?