6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #2373
    Kösz szépen.
  • Paladin
    #2372
    Csak így gyorsan
    A basic-ek mindegyike 2,5%-ot javít, ha megvannak az elitek is, akkor 5-öt:
    Anchor Turn - Mech fordulási sebesség
    Arm Reflex - Karok sebessége
    Coolrun - Hőleadás
    Hard Brake - Lassítás
    Heat Containment - Hőtűrés (leállás határa)
    Kinetic Burst - Gyorsítás
    Twist Speed - Torzóforgatás sebessége
    Twist X - Torzóforgatás határa

    Elite skillek:
    Fast Fire - Fegyver cooldown -2,5%
    Pinpoint - Fegyver konvergencia +2,5%
    Quick Igniton - Indítás / Leállás sebessége +10%
    Speed tweak - Csúcssebesség +2,5%

    Master egyelőre nem érdekes.
  • xblades
    #2371
    Nincs leírva valahol magyarul hogy a pilóta fán mi mit jelent?
  • xblades
    #2370
    Néha meg akkor halsz meg ha nem használod.
    Nem akartam kifutni, inkább kikergetett a két nehéz mech:(
  • Birk@
    #2369
    hát akkor lehet szívtál valamit, a fényérzékenység erre is utalhat
  • Paladin
    #2368
    Vagy vicces gomba volt a makrónimon ;)

    Az a fura, hogy eddig is ugyanezt a lowend cfg-t használtam kb, pár hdr értéket állítottam át a mediumból, mert a havas map játszhatatlanul fényes volt.
  • Birk@
    #2367
    ha hozzányúlnak a pályához, azt a patch-nél látod, de mivel nem volt, két ok maradt:
    - videodriver
    - cfg ;)
  • Paladin
    #2366
    Vajon a kráteres pálya most lett szép színes kénsárgás, vagy a cfg buzerálás okozta? :)
  • [NST]Cifu
    #2365
    A játék ablakban indul, a menü rész is ablakban fut.

    Op. rendszer milyen?
  • Scottt
    #2364
    Üdv!
    Nekem is megjött végre a Betam,felraktam
    már örültem volna, de ehh..
    Elindítom,bejön de nem full screenben,lemegy az Achieved with Cryengine 3,meg az Nvidia reklám aztán elkezd tökölni egy fekete fullscreen,meg a "keretes" MWO ablak között,ide oda váltogat,meg néha bejön alul a tálca is,aztán kékhalál.
    Drivert frissítettem,nem segített

    Hirtelen nem tudom milyen AMD 2magos proci,BE @3,2
    AMD 4830 szintén húzva,2gb ram.
    Ötlet?
  • xblades
    #2363
    Hát Cifu-nak volt igaza, valóban vannak eltűnő mech-ek csak itt a radarról és nem vizuálisan. Bár az azért elég bosszantó hogy a közvetlen hátad mögött (100m) álló mechet nem érzékeli.

    Az Lrm nem vészes még két 20-as adag sem, nem arty szintű csapást okoz. Viszont az Ams így elvetélt, egy póznán áll ki a mech torzo-jából amit egy M.Gun is leszed a helyéről (szerintem nincs semmilyen páncélozottsága).

  • vaakuum
    #2362
    A procimagok száma mennyire fontos tényező a sebesség szempontjából ennél a játéknál?
  • Paladin
    #2361
    Úgy rémlik :) Azt a forumot olvastam végig utólag, úgy kerültem én is oda :)
  • Nagydög
    #2360
    Huh... Ha jol emlekszem, abbol a Mechwarrior topikbol nott ki a SHU, amit meg en inditottam az Index(vagy meg Internetto?) forumban.
  • vaakuum
    #2359
    Cifu! A "Milyen gépet..." topikba írtam egy hsz-t, ha esetleg arra járnál, és van kapacitásod egy váloszra, megköszönném. Bár ide is jöhet, mert potenciálisan az MWO miatt gondolkodtam el az újításon.
  • Paladin
    #2358
    Passz, semmi extrát nem tettem. Csak kiválasztom hogy Magas, akkor rákérdez, hogy tényleg át akarom-e állítani, és ennyi.
  • Matusy
    #2357
    Üdv!

    Megpróbáltam a prioritást feljebb tolni de nem engedi. Win7-ben mit kell nyomni h menjen?
    Azt írja h a műveletet nem sikerült végrehajtani.
    A hozzáférés megtagadva. Rendszergazdaként vagyok belogolva azért nem értem.
  • Masakari
    #2356
    Nekem működik,de sokszor nem éri meg használni mert meghalsz:))

    Ne fuss ki:P
  • xblades
    #2355
    Használ valakinek az O bill.? Mert én hiába nyomkodom nem igen indul újra gyorsabban. Vagy előtte kéne mielőtt leáll?

    Ja és nem igen sok idő van arra hogyha kimész a pályáról hogy visszatérj.
    Nekem nem sikerült:(
  • Paladin
    #2354
    Az. De rég volt :)
    (Emlékszem rád ofkorsz :) )
  • Nagydög
    #2353
    #2255 Megjegyzes a tablazat aljan. Gausra is emlekeztem, de csak a PPC-t irja 90 meter minimalis lotavolsaggal. Meg persze az LRM-et.
  • xblades
    #2352
    Tudtommal is csak az Lrm nem aktív bizonyos méteren belül, plusz hogy még el sem találja sok rakéta a túl közeli mech-et.
    Kivéve persze a telje arctámadást, ott viszont a kéz fegyverek alapból kiesnek.
  • Nagydög
    #2351
    Ez mondjuk nekem fura. Ok, hogy a gaus es a PPC hosszutavu fegyver, de ha valamit a csovetol 100 meterre trafal el annak ugyanugy kene amortizalodnia. Jatekmechanizmus szempontjabol latom a logikajat, de akkor is hulyen nez ki.
  • Bucser
    #2350
    Ex SHU Paladin?
  • Paladin
    #2349
    Kipróbáltam ezt a gauss-os púpost, bejön :))
  • [NST]Cifu
    #2348
    Én pedig a lövés késleltetésével harcolok. :P
  • Masakari
    #2347
    http://mwomercs.com/forums/topic/41265-usercfg-tweaking-for-performance-visuals/
  • Paladin
    #2346
    Igen, pillanatnyi elmezavar az oka, hogy nem tettem :)

    A konfigurációkkal kapcsolatban kérdés: ma az olvastam valahol a fórumban, hogy úgy tűnik, a karra szerelt ballisztikus fegyverek mintha pontatlanabbak lennének, a torzóra rakottakkal ellentétben. Vélemény?
    (Én még leginkább az alacsony fps-sel, és a saját bénaságommal küzdök, úgyhogy nem vagyok mérvadó :) ).
  • [NST]Cifu
    #2345
    Köszi az MWOConfig-ra való figyelemfelhívást, de akkor már be is rakhattad volna a Letöltési linket. ;)
  • [NST]Cifu
    #2344
    Awesome AWS-8Q: 240 XL engine, max. páncél, 7x MedPulseLaser, minden helyre Heat Sink. Pusztító.

    Hunchback HBK-4G: Gauss, 4 tonna lőszer, 2 MedLas

    Centurin CN-9AH: XL Engine, AC/20, 4 tonna lőszer hozzá, 2x SSRM-2, 2 tonna lőszer hozzá

    BTW, jön ma valaki C3-ra?
  • Paladin
    #2343
    Arról nem is beszélve, hogy a "mindenki a karokat lövi" megállapítás rövidke tapasztalatom és a józan ész szerint is alaptalan :)
  • Paladin
    #2342
    Lehet, h felületesen olvastam blogon levő írást, de mintha nem lenne benne, hogy a system.cfg-ben és az attributes.xml-ben is a syspec-et nullára kell állítani.

    Ezen kívül van még egy fontos tipp, ami nekem legalább annyit, ha nem többet javított a teljesítményen, mint a cfg buherálás:
    1. a launcher.exe és a mechwarrioronline.exe tulajdonságaiban a kompatibilitás fülön be kell pipálni a kép témák letiltását
    2. miután elindítottuk a programot, a feladatkezelőben a launcher.exe prioritását fel kell tolni magasra (vagy realtime-ra, de nálam attól meghülyül a hang speciel).
    (Bocs, ha már le volt írva itt, nem emlékszem már, mit olvastam a nyáron :) ).

    BTW béta forumban van egy kis program, amivel lehet egyszerűen állítgatni pár grafikai beállítást, MWOConfig a neve. (Nem használtam, mert a forumon a kimásolható cfg-kben több beállítás van, szóval biztos alaposabban dolgoztak ;) ).
  • Masakari
    #2341
    Az első még valamennyire okés is,bár kigáncsollak és megnézem hogy fogsz tovább idegesíteni;)

    Másodiknál meg bemászok az arcodba és kb mozizhatsz a meccs hátralevő részében.Alapszabály hogy mindig legyen nálad valami közelharci fegyver amivel meg tudod magad védeni ha az arcodba másznak.
  • Wolwerine
    #2340
    Pár tippet megoszthatnánk a fórumban, taktikáról, mech fegyverzet összeállításról.

    Pl. itt van kettő:

    Jenner 7F: XL 300-as engine, AMS, 6 db small laser, az eredmény egy veszett gyors (140 km/h) gép amit nem találnak el, hacsak meg nem állsz egy pillanatra. Élvezet vele hülyíteni a nagyokat, egy hátránya van, ha kilőnek, 2,5-3 millió a javítása

    Catapult CPLT-K2: egy Gauss-t és egy PPC -t rakok a torzókba (a karokba semmit). 50 lőszer elég, a két fegyver hatótávolsága, töltésideje nagyjából hasonló, elég szépet ütnek. Mindenki a karokat lövi, így a fegyverzet sokáig ép marad. Alap engine van fent, így vesztes csata esetén is nullán vagy.
  • Matusy
    #2339
    Azt nem tudom hogy kell. Sosem húztam a gépem. jó a gépem hűtése mert régebben passzív hűtéses videokártyához raktam össze, de most ez a kártya már aktív hűtéses.
  • Torzonborz
    #2338
    Ha normális cpu hűtőd van + jól szellőző házad akkor még egy kis proci tuningot is megpróbálhatsz hátha rátesz még egy lapáttal. :)
  • Matusy
    #2337
    No köszönöm szépen :D. Csodát nem vártam mégis 8-12 FPS-ről stabil 14-35 FPS lett (van a kanyonos map ahol a map felén egy folyó van. Azon volt ilyen rossz az fps-em.)
    14 ha 5 mech lő és a vizben vagy víz felé nézek, 18-35fps ha a szárazföldön vízre nem látok rá és csak 2-4 mech van előttem.
    Nekem sokat segített.
  • [NST]Cifu
    #2336
    Tessék
  • Matusy
    #2335
    Nem találom. Be tudnád linkelni hol találom a blogon? Hálás lennék érte.
  • [NST]Cifu
    #2334
    Az User.cfg trükköket megtalálod lentebb az egyik hozzászólásban, illetve a Blogon is.

    De csodát nem szabad várni, sajnos a CryEngine prociéhsége nagyon nagy. :\