6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #2413
    Én spec utálom a MedPulseLas, UAC/5-öt,SRM is csak azért van felrakva hogy legyen vmi fegyver:D úgy átlagban utálom az AC-kat,large laser se a szivem csücske,viszont a PPC-t szeretem:) Szerintem itt erősen bejön az hogy van aki úgy rakja össze a mechet hogy a lehető legnagyobb legyen a fasza(és sokat öljön mert attól még nagyobb lesz a varázs ceruza),de pofára lehet esni mint pl a Small laseres Hunchbacknél ahol ha leesik a jobb torzó akkor marad 2 lasere:)))) illetve van a "nekem ez a konfig tetszik akármennyire hülye is" eset,amivel fun játszani és ha jól jön ki ölni is lehet veleg elég szépen(lásd az atlasom meg az awesome configom :d)
  • [NST]Cifu
    #2412
    Sajnos továbbra is erősen kiegyensúlyozattlan a dolog. :)

    Próbálj meg sok kill-t elérni Med. Mech-el. Ez az Assaultok privilégiuma, és sajnos a szitu az, hogy ezt támogatja a rendszer is (többet ér a kill, mint az assist).

    Ráadásul sejthető, hogy milyen mech-el és felszereléssel aratnak az emberek. Nem, nem jellemző, hogy mondjuk Awesome AWS-8R-el, például. :)
    Hasonlóképpen kizárhatjuk, hogy Machine Gun, AC/2 vagy AC/5 lesz rajta, és a Large Laser / PPC variánsok is kiesnek. Ellenben sok MedLas és MedPulseLas, UAC/5 vagy Gauss, és SRM feltételezhető. :)
  • Masakari
    #2411
    Hasonlót én is eljátszottam már awesomemal, igaz csak 4 killig jutottam de 2őt beloptak előlem:P de ide nem csak ügyesség kell hanem szerencse is,volt már hogy 2 mp után lőszerrobanás miatt meghaltam:))))

    illetve ha jól láttam forumot este patch lesz új tartalmakkal
  • Paladin
    #2410
    Pár napja volt egy srác Atlasszal. A csapata nagy részét elsikálta a mienk gond nélkül, bár kicsit szétszóródtunk, meg amortizálódtunk. Addigra kivégzett ő is párat közülünk.
    Amikor egyedül maradt, még úgy négyen lehettünk kb.
    A végén a srác 7 killel állt, mire az utolsó centurionunk végre befejezte rajta a munkát, de nem voltam benne biztos, hogy melyikük fogy el előbb.
    Ha nagy leszek, én is ilyen ügyes szeretnék lenni :)
  • keneseig
    #2409
    persze ez még csak személyes rekord:)
  • keneseig
    #2408
    új rekord:)2 kill 4 assist:P alakul ez...
  • [NST]Cifu
    #2407
    Lehetőség nincs, de a fegyverlistán ki vannak szürkülve azok a fegyverek, amelyek a célkeresztben lévő objektum távolságán túl messze vannak.

    Amúgy csak az LRM és SRM esetében érdekes, a többi fegyvernél az optimális lőtávon túl is sebez, csak ugye csökkentet módon. Van minden fegyvernél egy max. lőtáv, na azon túl már tényleg nem sebez. Erről a #2255 -ös hsz.-ben lévő képen tájékozódhatsz.
  • Masakari
    #2406
    Elég egyszerű megjegyezni azt a max 3 féle fegyvert ami fel van rakva hogy mennyi az optimális lőtáva(a felé is tud lőni csak csökkentett sebzéssel),azt hogy az ellenfél meg milyen messze van mindig látod mert kiirja a mech felé miközben végig azt nézed.
  • keneseig
    #2405
    Arról tudtok,hogy esetleg a későbbiekben lesz-e olyan,hogy amelyik fegyverrel lőtávolon kívül lönék akkor nem enged majd löni?Esetleg nem tudom lehet-e javaslatokat tenni így bétában,annyira nem vagyok pro angolból,de ha a célkereszt körül levő 6 négyzet is zöld lenne mondjuk ha lőtávolon belül vagyok az is sokat segítene.Így a fogyólőszer felhasználás nem a legjobb,meg ha van 3 fajta fegyverem akkor is a sarokban azt kell figyelnem,hogy épp lőtávolon belül van-e a célpont?Köszi
  • [NST]Cifu
    #2404
    Karba nem lehet rakni CASE-t azt hiszem, csak torzóba.
  • Paladin
    #2403
    CASE tudtommal abban a szekcióban lokalizálja a lőszerrobbanást, amelyikben van. Vagyis onnan nem terjed tovább a szomszédos részekre. De a szomszéd részekben felrobbanó lőszertől nem véd.
  • xblades
    #2402
    Ha a karban van az ammo akkor a Case-t nem elég csak a megegyező oldali torzoba rakni? Mert alapból úgy van.
  • Masakari
    #2401
    Igen,mind2-őt nullára kell állítani és úgy fog működni.
  • Paladin
    #2400
    Azt hiszem kell hozzá, hogy a system.cfg-ben, és a profilod alatt az attribute.xml-ben a sys_spec értékék állítsd nullára.
  • Ry0K3N
    #2399
    Ez a user.cfg tényleg működik is ha csak beleírom amit kell? Nem kell még mást is buherálni mellé hogy azt vegye figyelembe?
  • Ry0K3N
    #2398
    Pedig te vagy a pufinos :D
    Kicsit állítgattam kezdetnek kikapcsolom az árnyékokat azt megnézem milyen lesz úgy.
  • Paladin
    #2397
    Forgolódás közben én mindig onnan veszem csak észre hogy elértem a torzóforgás határát, hogy a karok célköre kimegy oldalra :)
  • keneseig
    #2396
    jah már kezdek belejönni
  • Masakari
    #2395
    Én mindig a térképet nézem,elég 1 pillantás rá és tudod is merre áll a láb.amúgy meg 1 idő után már anélkül is érezni fogod merre áll a láb nagyjából.

    Ryoken:C3-on nem látok friend invitet.Linkeltem 1 configos linket,ajánlom a low end-eket próbáld ki.csodát művelnek.
  • Torzonborz
    #2394
    mapen mutatja szaggatott vonalas nyíl.
  • keneseig
    #2393
    A második kérdésem még mindíg áll.PL vegyük a Jennert ami repeszt és néha nekimegyek vele a falaknak azért.Mihez viszonyítjátok a láb irányát?Érzésre,vagy a térképen levő nyíl esetleg a fent lévő 3szögeket figyelitek?Van,hogy már nem tudok többet fordítani a torso-n,mert nem tudtam merre áll a láb hirtelen,ami nem vmi jó...Köszi
  • [NST]Cifu
    #2392
    A .jar fájlt futtasd. De elviekben ha a JAVA fent van, akkor automatikusan hozzárendeli.
  • xblades
    #2391
    Ez nekem nem megy, látszik nem nagyon használok ilyent.

    Fent van a Java és ez a betömörített fájlok amit kicsomagoltam, de nincs semmi indító fájl, vagy nekem van rosszul társítva.
  • [NST]Cifu
    #2390
    Tegnap este láttam, jóváhagytam, de most nem vagyok otthon, szóval majd holnap du. ill. este fele lehet zúzni egy kicsit. :)

    Alant volt az MWO config linkelve, ott tudsz alkotni.
  • xblades
    #2389
    Köszönet a leírásért, kiraktam. Sok segítség már ez is hogy leírod ide.
  • Ry0K3N
    #2388
    Cifu Masa nektek küldtem egy friend inviteot C3-on.
    Más: árnyékot ki lehet kapcsolni valahogy? Mert szénné szaggat a gépemen.
  • Paladin
    #2387
    Jó, az igaz :)

    Nem vagyok az a szorgos szerkesztő típus, ezt is csak gyorsan bevertem, mert kérdezték ((ofkorsz felőlem kirakható)).
    Kicsit sok van mostanában az én fejemben is ahhoz, hogy komolyabban foglalkozzak vele. :)
  • [NST]Cifu
    #2386
    JAVA-s cucc, csak JAVA kell hozzá. :)
  • Paladin
    #2385
    Az installálós topicot nézted gondolom a forumban.

  • [NST]Cifu
    #2384
    Mert a blogon nincs semmi, ami sértené az NDA-t... :)

    Nyugodtan mehet ki, ha van erőd és kedved kirakni. Paladin (és más, aki szeretne amúgy posztolni) nyugodtan szólhatsz, ha esetleg ilyeneket akarsz kirakni, adok jogot, és mehet az MWOHHQ-ra. Sajnos kevés az időm, és ha éppen van is egy kis szabadidőm, sokszor akkor sincs erőm rá, hogy posztoljak a blogra...
  • xblades
    #2383
    Na ja de segítségnek raknám ki mint fordítást.

    Más, valaki tudja hogy ezt hogyan kell elindítani? Valamely program kell hozzá (Word, Excel)?
  • Paladin
    #2382
    Gyanítom sérti az NDA-t. Mondjuk itt is, de az más :)
  • xblades
    #2381
    Cifu #2372 ez tiltott a Blog-ra ?
  • Scottt
    #2380
    Tévedtem,mégsem működik,csak akkor sikerült valami csoda folytán elindítani,úgy néz ki valami driver/GPU nyavaja lesz,mert ki is írja, hogya driver leállt aztán újraindult
  • Scottt
    #2379
    Keretrendszer frissítése megoldotta a problémát.
  • Paladin
    #2378
    Szerintem olvasd el a FAQ-t, aztán ha marad kérdés, tedd fel.
  • keneseig
    #2377
    Sziasztok!

    Nagyon régen játszottam a MW4el azt szerettem,uh gondoltam ezt is kipróbálom.Vettem 1 Commando-t hol tudom állítani,hogy az SRM és a LLaser ne 1 weapon groupban legyen?A másik meg ami fura,hogy nem látom merrefelé áll a torso a lábakhoz képest és ez zavaró,tudom,hogy fent jelzik a 3szögek,de azta kis jelet figyelni miközben mindenhol mech van nem egyszerű.Ti hogy csináljátok,valami javaslat ezzel kapcsolatosan esetleg?Elsőre ennyi.Köszi
  • Scottt
    #2376
    W7,64bit
    Újra raktam,rendszergazdaként indítva is próbálkoztam, de semmi.
    Azt írják még a fórumon, hogy rendszergazdaként kellene indítani a telepítőt is,meg még próbálkozok a driver csere-berékkel, de aztán
  • [NST]Cifu
    #2375
    A #2345-nél van egy link az MWO Confighoz, ott van külön egy saturation bug fix, de elég, ha az user.cfg esetében berakod a következő sort (illetve átirod, ha benne van):

    r_HDROffset = 20
  • Masakari
    #2374
    Az mech fa nem pilóta fa;) pilóta skillek még nincsennek bent,elvileg lesznek majd olyanok is.