6493
MechWarrior Online
  • vaakuum
    #2493
    az ugye nem a gyári készülék?
  • Torzonborz
    #2492
    ááá catapulttal 4 kill \0/ kezdem megkedvelni ezt a dögöt. :D
  • Masakari
    #2491
    Ha jól tudom már nem küldenek több béta kulcsot,legalábbis így emlékszem.szóval lehet várnod kell amég open béta lesz.
  • Wolwerine
    #2490
    Szia! Regisztrálsz a weblapon, végignyomod a kérdésekre a választ és vársz míg a pending statusz aprrovedre változik. Nekem 2 vagy 3 hét alatt lett az.
  • Archie2048
    #2489
    Sziasztok
    Én még anno a táblás játékkal kezdtem ill. a szerepjátékkal, meg persze a könyvekből is olvastam párat.
    meg játszottam az MW2 Mw3 MW4 Mcommander1+2-vel

    hogy lehet béta kulcsot szerezni? :D
  • Ry0K3N
    #2488
    Az eddigi tapasztalatok alapján egész jó a netkód ezzel nem volt gond, csak a grafikai részével a dolognak.
  • Ry0K3N
    #2487
    Planned

    General lobby (two teams, players can chat, etc.)
    Balancing teams based on chassis weight classes
    Balancing teams based on player skill.

    És erre a WoT nem képes 2 év alatt sem. Szánalom.
  • Wlanseraf
    #2486
    Látványvilággal semmi problémám.... netcode.. majd kiderül ha lesz open beta EU server mit tud

    Nekem mindig a mozgás/irányítás volt a problémám, irányításra inkább értem hogy hiába van veszett sok FPS-em akkor sem smooth a mozgás.. ebben sem:(
  • Torzonborz
    #2485
    ha azt nyomod akkor zoomol. legalább is nálam alapból azon van.
  • vaakuum
    #2484
    Egérgörgőre ti tudtok bindelni funkciót? Nálam sajnos nem megy, pedig pl. a motort, vagy a zoomot simán el tudnám rá képzelni!
  • Torzonborz
    #2483
    mármint a reward-ra értettem hogy bug . jelen pillanatban teljesen mindegy mit csinálok trial mechel ha nyerek ha vesztek fixen 36k cb jön. ennek így mi értelme ? gondolom ez még nem végleges.
  • [NST]Cifu
    #2482
    @Torzonborz: Nem bug, exploit. Korábban volt szó arról, hogy valami módon megpróbálják kezelni (pl. ha az első két percben halsz meg, akkor nem kapsz pénzt), de az ilyen trükköket nehéz jól megoldani.

    @Wolverine: a NARC/Tag csak az LRM-ekre hat (talán még a Streak SRM-ekre).

    @Vaakuum: A Mech kikapcsolásának az értelme elviekben az lenne, hogy ilyenkor eltűnsz a radarról. Korábbi Mech játékokban a leállított Mech-eket befogni is nehezebb volt. Itt jelenleg amennyire én tudom, nincs még beintegrálva ez a dolog.

    Az alap menüt nem lehet teljes képernyőre rakni, ez várhatóan később lesz megcsinálva.

    @Wlanseraf: Ajánlom figyelmedbe a Nexquiz-t, szintén Cryengine 3, és elég jól megy. Ez egy béta állapotban lévő játék, és nem a jelenre, hanem a jövőre gondoltak, amikor kiválasztották a motort. 3-4 év múlva motorcsere nélkül még mindig elegendő tartalék lesz benne ahhoz, hogy a látványvilágot ne érje kritika.

    Amúgy szvsz nagyon jó választás a CryEngine, szép, rengeteg beállítási lehetőség van (az User.cfg-vel kb. mindenki be tudta állítani magának 5 évre visszamenő hardwerhez a játékot). A 200fps-nek pedig semmi értelme, amikor a legtöbb játékos úgy is olyan kijelzőt használ, amely fizikailag 60 fps-t képes megjeleníteni.

    A CryEngine-el egy gond volt, a netkód, ez pedig úgy tűnik úgy-ahogy orvosolva van, legalábbis most már nincsenek olyan warpolások, gumiszallagon rángatott Mech-ek, mint az első időkben.
  • jocika
    #2481
    Tegnap sikerült felrakni, minden megy simán, maxon.
    Rettenetesen furcsa volt újra játszani.
    Azt jól látom, hogy a csapatot a gép adja, nincs beleszólásom abba, hogy hova kerülök? Vagy, hogy ismerősökkel kerüljek egy csapatba?
  • Wlanseraf
    #2480
    Cryengine.....:( életben nem láttam még olyan cuccot ami ezzel készült és normális a multi benne.

    Nem az a bajom hogy fut:) az megvan 30-50 fps FullHD-ben de természetesen butítva ami kell:) de az egy online gaméban szar.... jobb lett volna egy UE engine.. ott ezzel a graffal lenne vagy 200fps:)
  • vaakuum
    #2479
    Miért használhatatlan?

    Nem tudom, mi lehet az oka, de nekem telepítés után tegnap gyakorlatilag azonnal elindult. Igaz, hogy minden low, de működött. Össz-vissz vagy 3-szor dobott ki memória allokációs hibára panaszkodva 5 óra alatt. Mondjuk legutóbb éppen kilépés előtt, amikor próbából felhúztam mindent maxra :)
  • vaakuum
    #2478
    Maga az alap-képernyő, ahol a mecheket lehet turkálni, szerelni, megvenni, stb.,azt hol lehet kirakni teljes képernyőre? Addig eljutottam, hogy a csatákat ablak nélküli teljes képernyőben adja. NEkem valahogy nem szimpatikus kis ablakban a képernyő közepén még a mech-buheráló ablak sem, körülötte meg egyéb windóóóóz parancsikonok sokasága, meg háttérkép kilógó széle, stb.
  • Wlanseraf
    #2477
    Kár hogy ezt a használhatatlan enginet választották a készítők:(
  • vaakuum
    #2476
    A mech kikapcsolásának mi értelme van? Én próbáltam párszor, de olyan vígan rakétáztak továbbra is, hogy öröm volt nézni a röpködő alkatrészeimet. Tehát ilyenkor nem veszti el a targetet a célzórendszer. Akkor viszont mire van?
  • vaakuum
    #2475
    Cikk-cakkban mozogtál, vagy egyenesen haladtál? Honnan tudod, honnan kaptad a végzetes lövéseket?
  • Cobra.
    #2474
    A Gauss nem irányított lövedék, szóval kisnipeoltak :)
  • Wolwerine
    #2473
    Beszívtam 1300 méterről (vagy láb D) 3 fejlövést és pukk:) Kizárásos alapon gauss lehetett, csakhogy ha nem is gyorsan de mozgásban voltam... Ez lehet a Narc vagy a Tag hatása?
  • Torzonborz
    #2472
    ja igen most esett le a tantusz hogy ezt nyugodtan lehetne csinálni. :(
    remélem csak vmi bug .
  • Paladin
    #2471
    Írták is fórumon, hogy a leghatékonyabb pénkeresés trial jennerrel gyorsan lelövetni magad, és már kezdheted is az új meccset. 1 milla per óra.
    No comment.
  • Torzonborz
    #2470
    najó ez így nagyon nem frankó. ahogy nézem standard 36k cb a reward akár nyerek akár nem . pedig most volt 3 killem :(
  • vaakuum
    #2469
    de most kifejezetten arra gondolok, amikor azt nyomom a laborban, hogy create new mech.
    Én azt hittem, vannak alap mechek kopaszon, és a cuccot is egyesével nekem kell megvenni, és felrakni rájuk, amit meg nem használok, ez megy valami raktérféleségbe.
  • Paladin
    #2468
    Alig száz csata, és meg is tud az ember javítani egy nagyobbacska xl engine-t :D
  • Torzonborz
    #2467
    hmm győztes csata 36k cb háááát ez elég necces :D

    de legalább maxon is jól megy a játék , úgy látszik mákos vagyok \0/

    vakum : trial mechet nem lehet konfigurálni.
  • vaakuum
    #2466
    Jaaa, ez mindjárt kellemesebb.
    És az egyedi szerelések hogyan mennek? Itt lapozgatom egy ideje, de fix konfigokat látok, és nem egyértelmű, hogy hogyan tudom őket egyedi fegyver-konfigurációval ellátni.
  • [NST]Cifu
    #2465
    Vagy MC-ért tudsz venni, vagy C-Bill-ért.
  • Torzonborz
    #2464
    de nem csak mc-ért lehet venni hanem cbillért is.
  • vaakuum
    #2463
    MErt ahogy én látom a create new mech feliratoknál, ott nem csak CB van megadva árnak, hanem mellett van feltüntetve néhány ezer MC is. Amire meg az előbb azt a választ kaptam, hogy venni lehet.
  • Torzonborz
    #2462
    már miért is ?
  • vaakuum
    #2461
    tehát aki nem fog fizetni mc-ért, az csak végig trial mechekkel játszhat?
  • Masakari
    #2460
    Az hagyján,tegyük fel megveszed.de utána a javítást is tudd fizetni!!:D
  • [NST]Cifu
    #2459
    Valami iszonyat lassan jön a CB is. Alapító Púpossal 60-100 ezer C-bill egy csata. Így nem lesz egyhamar XL engine. :)
  • Torzonborz
    #2458
    mc-t veszel xp meg nem jön trial mech-el.
  • vaakuum
    #2457
    na ez nekem pont elég, hogy megkavarjon :)

    Egyébként MC-t meg XP-t hogyan lehet szerezni? Mert a CB még csak csak csöpörög lassan, de a másik kettő még mindig 0.
  • Paladin
    #2456
    Te mikkel játszottál eddig, hogy ezt szoktad meg? :)
    Az alap beállítás sokkal közelebb van a megszokott wasd-hez, mint fordítva, annyi, hogy az a/d nem sidestep hanem fordulás, és nem csak addig megy előre amíg nyomod ;)
  • vaakuum
    #2455
    Csakhát én megszoktam, hogy a dolgok arra mennek, amerre az egérrel irányítom őket...nekem szerintem jobban menne úgy.
  • Annihilator100
    #2454
    Teljesen felesleges szétbontani, meg egérrel amúgy is finomabban lehet forgatni a mech törzsét mint billentyűvel.