754
avagy a bűnözők.
  • TheRock18
    #714
    nyugalom...holnapra vagy mindenki banán esőre ébred,vagy senki sem kap :)
    a topik nyitó biztos kap :S erre akár gyufát is ihatunk
  • Falcon87
    #713
    wtf?:D
  • Falcon87
    #712
    Pontosan. Nyissunk egy Hitler (alcím: és barátai) topikot
    Már úgy is bant kapunk, használjuk ki D:
    (vicceltem-.-")
  • Szolnokboy1
    #711
    Kellene vagy 1000 ilyen FANTOM és meg lenne oldva a probléma. :) Nézzétek meg, aki még nem látta, kötelező!
  • SigS
    #710
    Kezd személyeskedni a topic, kéretik témánál maradni, primitíveknek nem beszólni, jegyeket bérleteke...ja
  • TheRock18
    #709
    akkor még nem tudta,hogy mi leszünk a szövetségesei...
    amúgy meg hagyjuk az egész Hitler,meg stb. dolgot,nem ide tartozik
  • XenHai
    #708
  • tom235
    #707
    Rám nem hatott sem az oktatás, sem a média,ha ezzel rám célzol. Te olvasd el inkább a Mein Kampf-ot és rájössz, hogy Hitler a dunamenti népeknek csak rabszolgasorsot szánt.
  • TheRock18
    #706
    ok,kötekedjél...ma már nem te vagy az első
  • Falcon87
    #705
    Te meg egy sötét barom :D:D
  • SötétBarom
    #704
    Te egy ritka okos gyerek vagy.
  • TheRock18
    #703
    látszik,hogy tönkretette az oktatás és a média a mai embereket:( és ezt nagyon sajnálom
    Hitlert úgy állítják be,mint az anti-Krisztust
    olvasd el a Mein Kampf-ot és rájössz,hogy nem akart,minket kiírta...én is ezt mondtam,mint te...amíg el nem olvastam
  • jhetedikj
    #702
    engem is simán beengedtek a múltkor mikor arra jártam,meg mindenkit ott,de lehet azért mert akkor hatalmas tömeg volt ott
  • XenHai
    #701
    Ki nem volt rajta az-on a listán ....Nem mintha bálványoznám.
  • Falcon87
    #700
    Azt hiszed leültetik majd? Mármint, papíron igen, de a valóságban adnak neki egy ,,kis" kenőpénzt és kussol majd mint állat...
  • ocriaf
    #699
    abban az esetben, amint öntudatomra ébrednék, öngyilkos lennék .. habár .. a cigánynak van egyáltalán öntudata? vagy csak a pondrónemzésig juttatja el az ösztöne?
  • lammaer
    #698
    Igen, a Hitlerezést be lehet fejezni. Rajta voltunk mi is keményen a leigázandó/kiirtandó nemzetek listáján, csak nem az első körben.
    Ha vki annyira bálványozza, vegye a fáradtságot és olvassa el mit irt a bálvány!
  • andersh
    #697
    persze ezt mindenki hallotta.
    attól még nem biztos h így is van, csak találtak vmi dilist aki elviszi a balhét.

    de ha még így is van, akkor x-1 eset van. nem változtat semmin.

    amúgy kopipészteltem egy régi írásból, és akkor még nem volt ez a fejlemény.
  • tom235
    #696
    Miért is? Esetleg kiherélve rabszolgaként dolgozna?
  • TheRock18
    #695
    ahha,az ég meg zöld
    csak rákenték valakire,vagy lefizették,hogy ugyan ülj már le egy kis pénzért pár évet,hogy megszívassuk a habzószájú magyarokat
  • polarka
    #694
    A lacházi gyilkossággal kapcsolatban tegnap azt hallottam, h kiderült, h nem cigány volt az elkövető.
  • TheRock18
    #693
    tévedés
  • tom235
    #692
    Ha Hitler nem bukott volna el valószínűleg már te sem élnél. Hacsaknem 100%-ig a német árja fajhoz tartozol.
  • lammaer
    #691
    Speciel engem is irritálnak, főként azért, mert úgy élnek itt mint a királyok, mintegy védett faj, miközben az asztalra szinte semmit nem tesznek le. Ez cseszi nagyon a csőrömet.

    Csak tegnapi példa: keletiben ugye van ilyen kordon, ellenőrökkel, hogy a peronra már csak az mehet be, akinek van jegye. Direkt néztem: jön a cigó család, 2 középkorú nő, 3 olyan 4--6 éves forma gyerekkel, hátrébb lemaradva még egy 50-70 körüli, járni alig biró papucsos szatyor. Megállás nélkül bemasiroztak a kordonon, az öregasszony szinte csigalassusággal ment be - meg se próbálták feltartóztatni őket, és bennük se merült fel, hogy egyáltalán vmi szöveget nyomjanak, hogy ugyan miért is nincs jegyük. Úgy mentek be, mintha nekik az jár, hogy ingyen utazzanak, mintha vmi királyok lennének.

    Megértem, hogy a jegyvizsgálók nem kekeckedtek - bár mondom, férfi nem is volt arrafelé. De ez van mindenütt, és nagyon cseszi a csőröm.
  • SigS
    #690
    Következő életedben meg cigány leszel
  • TheRock18
    #689
    az a baj,hogy Hitler bácsi nem csinált valójában semmit :( az egész mesét a kaftánosok találták ki...a metéltfaszúaknak kellett a zseton..és hopp-lá-hopp...megszületett a tökéletes ötlet az örök pénzellátmányra
  • DeerHunter01
    #688
    "Hitler gyerek" ASD,.Ad?asd?ASDAS_das?das?d

  • ocriaf
    #687
    ne aggódjatok, ha egyszer megtudom hogy halálos beteg vagyok, módszeresen elkezdem kiírtani az összeset, akár férfi, akár nő, akár gyerek.. ők maguk érték el.
    sajnos erre a zsidó kormányra nem lehet számítani.
    egyre szimpatikusabb nekem az a hitler gyerek, kár hogy nem ezekkel az orkokkal kezdte.
  • csokalaci
    #686
    áá + fav ez a topik :)
  • Dobronski
    #685
    Én erre már pár éve gondoltam :I
  • XenHai
    #684
    Ez igaz !De hol ennyire szánalmas a rendőrség ahol félnek le csukni 1 cigányt mert meg hurcolják őket ,hogy állást sem fognak kapni.
  • TheRock18
    #683
    tudod mien házaik vannak romániában..vagy csak itt nem messze sajószentpéteren?...2000nm-es villa...olyan autóik vannak,vagy 25-30,hogy soha nem gyűjtenél össze ennyi pénzt...1000év sima munkával sem
  • DeerHunter01
    #682
    emlékszem még ált. 5. osztályba volt egy cigánylány osztálytársunk.
    mindenki utálta.
    azt mondta ránk hogy köcsög magyarok.
    az osztályba sorra tüntek el a dolgok.
    minden hónapra jutott egy balhé.
    de a tanárok basztak kihivni a rendőrséget.
    csak fenyegettek mindenkit hogy ha mégegyszer eltünik valami jön a rendőrség meg minden.
    szánalmas !
  • andersh
    #681
    "És ez a törvény csak a cigányokra vonatkozhatna."
    Ilyen törvényt beiktatni egyszerűen lehetetlenség és nem is hozhatnak.
    De ha részletesen megfogalmaznák h ha 3 gyerek vagy annál több van és egyik szülőnek sincs munkája (vagy csak 1 nek van) akkor a további gyerekekért bírságot kell fizetni (ha nincs pénz, ingyenmunka, ingóságok, ingatlanok)
  • TheRock18
    #680
    az a baj,hogy az összes maffia MO-n megy keresztül,egyszerűen nem tudják megkerülni,pont olyan helyen vagyunk...meg hát ugye,itt mindent szabad

    ha korrekt hungarista vezetés lenne...akkor olaszliszka után még az nap felkötötték volna a tetteseket...
    és felgyújtottak volna minden faluban pár putrit

    ha korrekt vezetés lenne...akkor marian cozma megölése után már másnap nyílvános kivégzés várta volna sztojkáékat...tehát itt mindent lehet...de csak,ha bűnöző vagy
    vannak egyenlők és egyenlőbbek...
  • DeerHunter01
    #679
    hidd el maguktól nem fognak innen elmenni.
    hova mennének?
    mindenhonnan kiüznék őket.
    itt jó nekik, van kiktől rabolni, a kormány támogatja őket ,a sündőrök mellettük állnak, ülnek a putriba vagy a villába és tv-znek,elvannak.
    hónap elején felveszik a segílyt.
  • Szolnokboy1
    #678
    most sem túl fényes, de egy népírtás után hát... egy icipicivel még rosszabb lenne. :)

    DeerHunter: egyelőre a "cigány" szót sem szabad kimondani. te pedig a pozitív diszkrimináció eltörléséről beszélsz. a kettő között akkora távolság van, mint ide jeruzsálem.
  • Falcon87
    #677
    Lol, akármilyen homokos is, de kiengedhetnék egy napra egy cigánytelepre :D hagy szórakozzon :DDD
  • TheRock18
    #676
    a maffiának van megfelelő anyagi háttere...:S
    am meg,nem csak a cigókkal van baj
    itt a zsidó v. politikai maffia
    cigány maffia
    kínai maffia
    ukrán,orosz,szerb...stb. arab is már...tehát lenne itt mit eltakarítani
  • High end PC #675
    Meg korlátozni kellene a születési arányt, a végén nagyon elszaporodnak, az kéne , mint Kínában, több gyereket szülnek? Akkor fizessenek utánuk, ne pedig segélyt kapjanak. Ne félj, egyből lecsapppan a következő generációban a számuk. És ez a törvény csak a cigányokra vonatkozhatna. Hú, micsoda ötlet, bárcsak törvénybe iktatnák!!