754
avagy a bűnözők.
  • SHADOWEYES7
    #754
    Ezen a fórumon nincs helye ennek a témának.
  • Vaxi
    #753
    mondtam én, hogy flame lesz. most jövök haza, és már Hitlernél tartunk. keveritek a szezont a faszommal.
    aki utálja a cigányokat, utálja, aki meg védi őket, annak pl. Szolnokon ajánlok egy lakást a Motor utcában, 2 hét után újratárgyaljuk a kérdést.
    Képtelenek vagytok felnőtt ember módjára vitatkozni, egyből sértődtök. ezért fölösleges ez a topic.
  • TheRock18
    #752
    látom normálisan nem tudsz hozzám szólni :S nah se baj...
  • GregSB
    #751
    "magyar van,meg nem magyar"

    Akkor definiáld kérlek, ki a magyar? Mivel cigányok kb 400 éve élnek itt a kárpát medencében, elég sok az olyan köztünk akik keveredtek velünk. Meg se mondod róluk bőrszín és viselkedés alapján hogy van bennük egy vonóval. Ugyan ez történt a környező népekkel is, az elmúlt 1000 év alatt elég sok féle nemzetekkel (szlávokkal, osztrákokkal, németekkel, stb.) keveredtünk.

    Szóval akkor kik is a magyarok? Azok akik Árpád óta csak Uráli magyarokkal közösültek? Sajna nem hiszem sok ilyet találsz az országban :P
  • Fujiryu
    #750
    Na igen.Az egyetlen oka annak, hogy megkérdőjeleztelek annak valami múltbeli sérelem lehet az oka.Ez a baj a hozzád hasonlókkal, hogy eszükbe se jut, hogy tévednek, vagy hülyeséget írnak egyből a másik a rosszindulatú és a média félrevezetésének az áldozata...
  • TheRock18
    #749
    vérmérsékletemtől függ,hogy mit tennék...
    ha hallom,hogy megöltek egy 14 éves lányt,megerőszakolták stb.
    olyankor fejjel lefelé felkötném,és szépen lassan kettéfűrészelném,hogy érezze a tőrődést
    nem muszáj megölni őket,csak menjenek el,és ne jöjjenek vissza
    nem mondom,hogy emberi volt munkatáborba zárni a zsidókat,mert tényleg szar lehetett,hogy elszakítanak a családodtól,csak mert xy a nemzetséged
    de gondolom a vezető kollektív büntetést szánt nekik...
    mint tudjuk hitler festő szeretett volna lenni,de eltanácsolták,a szerinte zsidó tanárok,ez mély sebet hagyott benne,később németország lecsúszása miatt a zsidókat jelölte meg hibásként...és innentől mindenki ismeri a történetet
  • sector512
    #748
    "A pszichopata a többi embert tárgynak tekinti, akiket manipulálni és kihasználni kell, úgy, ahogy többségünk egy csavarhúzót vagy egy papírzsebkendőt használ. A szociopata gyakran agresszív, nem érez empátiát mások iránt (bár megjátszhatja), és nem érez szégyent vagy megbánást a visszaélései miatt.

    A szociopaták legnagyobb problémája, hogy nem tudják magukat különféle szerepekbe beleélni, mások helyébe képzelni. Ennek ellenére általában sikeresek, hiszen céljaikat keményen, sőt kíméletlenül megvalósítják. Egyidejűleg a szociopaták sima modorú, gyakran vonzó és spontán személyiségek, meggyőző beszélőkészséggel. - Wikipedia

    Szerintem ez pont ráillik arra aki milliókat képes "munkatáborba" zárni. Amúgy szerinted az mentség ha csak munkatáborba záratta a normális embereket és családokat? Biztos hogy a körülmények között is sokan meghaltak mert nem bírták, erre van bizonyíték, el lehet menni és meg lehet nézni több ilyen "munkatábort" is. Szóval szerintem még ha ferdítettek is rajta annyit amennyit te állítasz, akkor sem emberséges dolog ezt elfogadni. Te mit szólnál ha egy kifejezetten Magyarország - ellenes hatalom egyszer csak kiráncigálna a számítógép elől és csak a származásod miatt bevágna egy vagonba és egy ilyen helyre kerülnél? Még ha nem is halsz meg, csak tölts el ott két évet...
  • TheRock18
    #747
    látom,máshol berágtál rám,és most követtél ide is
    amúgy,megtaláltam bár iratot,kinyomtattam,de nem emlékszem a linkjére
    de,ha annyira buzgómócsing vagy,akkor bizonyítsd te,hogy volt...
    "ti szélsőjobboldali mindenttudó emberek" - légyszives ne személyeskedj,mert nem fagyiztunk együtt,mellesleg nincs jobb és baloldal,meg ilyenek...magyar van,meg nem magyar...annyi,hogy én jobban szeretem,tisztelem azt,amit egyesek leszaroznak,vagy csak élnek és tengetik benne az életüket...
  • Fujiryu
    #746
    Azért kíváncsi lennék, hogy ti szélsőjobboldali mindenttudó emberek, honnan szeditek ezt a kibaszott sok bölcsességet amit itt osztotok.Kíváncsi lennék az általad hirdetett megcáfolhatatlan igazságotok forrására, ha már a holokausztot a zsidók marketingfogásának nevezed, bizonyíték hiányában...
  • TheRock18
    #745
    ha esetleg be is jut,se sokáig lesz bent
    amúgyis bent
    playstation,internet,konditerem,melegétel..ágy stb. várja...tiszta luxusszálloda lett a börtönből..és,ha kemény rajcsávó vagy,nem raknak seggbe a zuhanynál
  • tom235
    #744
    Az a helyzet, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy némelyik nemhogy egy évet, de egyet sem ült ebben a fene nagy demokráciában. Cozma gyilkosa, ő hány évet kapott?
  • ocriaf
    #743
    de az a legnagyobb baj, hogy a mi és gyerekeink, talán még az unokáink generációja is egy olyan országban kell hogy éljen, ahol kb 5* annyi cigány születik már hosszú-hosszú évek óta, mint magyar. amerre csak néz az ember, fekete pontok mozognak..
  • TheRock18
    #742
    tess?
  • ocriaf
    #741
    .. élteti a f@szom, de az, hogy elégetett jónéhányat közülük, kicsit szimpatikusabbá teszi .. az meg tény, hogy amit sikerült elérnie, azt nem sokan tudnák utána csinálni. fogalmazhatunk úgy is, hogy ha nincsenek az oroszok, akkor ma fél európa németül beszélne.

    -megoldás sajnos nem sok van, de sztem az, amit anno a fidesz kezdeményezett, miszerint a támogatásokat jövedelemadóból leírható módon kaphassuk kézhez, járhatónak tűnik. menjen dolgozni a koszos. hogy senki nem alkalmazza őket, annak oka van, én sem veszek fel cigányt .. de akkor hajrá, közmunkára kell fogni őket, szedjék a gyapotot, takarítsák az utcákat, építsék az autópályákat, stb..
    -családi pótlék 2 gyarekig járjon, többnél ne. aki nem képes megteremteni az anyagi javakat az eltartásukhoz, az ne csináljon 23211 gyereket, és főleg ne verje a hivatalok ajtajait segély után.
    -külön iskolákat kell nyitni nekik (mert a rendesen talulókat borzalmasan visszafogja, nem lehet haladni a sok gyökér mellett), + vezessék be, hogy az után a réti nigger után, aki nem jár be az iskolába, kétszer egymás után évet ismétel (vagy valami ilyesmi), ne kapjon a szülő semmit.
    -a megélhetési bűnözés fogalmát el kell törölni. aki akár 5 forint értékben megkárosít valakit, azt közmunkára kötelezni.
    -visszaeső bűnözőkre hatványozott büntetést kiszabni, többszörösen visszesőkre életfogytiglan.
    -büntethetőség korhatárát lecsökkenteni.
    -"amerikai típusú" jogokat a rendőröknek, és nekünk is. ha valaki belép a portámra, arról nyugodtan feltételezhessem a legrosszabbat, miszerint éppen engem akar megölni, és kérdés nélkül pofánlőhessem. SEMMI keresnivalója más telkén senkinek.

    .
    .
    .

    soroljam még?

    .
    .
    .

    bárcsak valakinek az érdekében állna megtenni ezeket a lépéseket.
  • SötétBarom
    #740
    Igazából Radnóti is fotosopp, nemdebár?
  • SötétBarom
    #739
    Linkelj nekem valami megbízható forrásból olyat, hogy monduk egy gyilkos csak egy évig ült, ezt szajkózza itt mindenki. Akkor linket.
  • TheRock18
    #738
    igen,volt munkatábor
    de arra nincs bizonyíték,hogy meg is ölték őket
    gondolom a sok kárpótlás reményében egyesek kicsit sokat ferdítettek a történeteken
    mint ahogy anna frank golyóstollal írta naplóját,mikor még fel sem találák :) szeretem,mikor a nagy megmondók ilyen baklövéseket tényként próbálják mondani xD xD
    anno nagy tífusz járvány volt,sokan meghaltak,de kétlem,hogy gáztól
    nem találtak maradványokat,csak a fertőtlenítőben(ahol ez rendben is van) de ott is olyan mértékben,ami nem ad okot feltételezésre,hogy ott huzamosabb ideig embereket "áztattak" volna gázba...

    amúgy hitler nem lehetett szociopata,esetleg csak az utolsó évben,vagy hónapban
    rám is mondták már,hogy az vagyok,de gondolom az illető nem tudta,miket beszél
    sztem inkább a pszichopatára gondolhatott :)(de az sem vagyok ) :)
    a szociopata világa teljesen elzárt,érzelmek nélkül képes gyilkolni,és érzelmek nélkül képes végig nézni,akár a saját családjának kiírtását is...
    szerintem ilyen ember,nem sok van (hála Istennek) :)
  • SötétBarom
    #737
    Nem szabad összekeverni a kommunizmust a "kommunista diktatúra"-val.
  • tom235
    #736
    Mondom szerintem, ez a rendszer alapjában véve rossz, ezért van például cigánybűnözés is. 30 évvel ezelőtt kordában voltak tartva. Dolgoztatva voltak. Akkor is persze a legtöbb munkakerülő, gyilkos hajlamú volt (tisztelet a kivételnek). De megkapták a megfelelő büntetést, ha garázdálkodtak és nem tudtak munka nélkül ingyen élősködni a többi ember nyakán.
  • HUmanHunter
    #735
    kommunizmus? fél évszázadig nagysok államban volt európában, és elvétve a világban még most is.
  • sector512
    #734
    Hitler egy szociopata volt, aki hiányos tudásának, a környezetének és még ki tudja minek köszönhetően arra a következtetésre jutott hogy a zsidókat, cigányokat és homoszexuálisokat be kell gyűjteni munkatáborokba. Itt dolgoztatták és írtották őket. Ez történelmi tény, ha valaki veszi a fáradságot és utána néz igen sok bizonyíték van rá. Itt van jó pár kép Auswitzról. Én elég nehezen képzelek el ide boldogan szaladgáló zsidó gyerekeket, de lehet hogy az én fantáziám gyenge.
    A történelem során már elég sokszor bebizonyosodott szerintem hogy az olyan államforma ami ilyen szélsőséges alapelvekre épül és ennyire kizárja akármilyen kompromisszum lehetőségét, nem működő képes. Nem lehet begyűjteni és megölni egy kisebbséget sem és nem lehet a saját nézetünket ráerőszakolni másokra. Hiába vagy meggyőződve a saját igazadról, el kell fogadni hogy másnak más a véleménye és tiszteletben kell tartani. Bármilyen jövőbeli jóléti társadalmi rendszernek ez lehet csak az alapja, máskülönben egy idő után szükségszerűen diktatúra lesz belőle, az pedig senkinek sem jó.
  • matyi0323
    #733
    Hm.. jogos. bocs:D
    akkor már kimondhatom hogy: utálom a cigányokat ( persze van 1-2 kivétel, de csak 1-2!! ):D
  • SötétBarom
    #732
    Akkor szerinted mit kéne tenni? Lőfegyvert mindenkinek? Vagy az amcsi példán felbuzdulva lelőhetsz akárkit, aki lopja a cseresznyédet? Esetleg rögtönítélő bíróságot az utcákra?
  • tom235
    #731
    "Lehet vergődni, csak az a baj, hogy nálatok (és nálam) okosabb emberek sem nagyon tudják, merre kéne menni."
    Itt most például a parlamenti képviselőkre gondolsz? Ha igen, akkor azt hiszem no comment.
    Az a helyzet, hogy ez a rendszer alapjaiban véve rossz, hiszen csak elősegíti a cigány vagy bocsánat "roma" bűnözést, a fene nagy emberi jogokkal.
  • TheRock18
    #730
    de tudják,csak nincs rá hatalmuk
    akinek meg van,az nem arra akar menni :S
  • tom235
    #729
    Azt én nem mondtam egy szóval se, hogy te éltetted Hitlert. Én konkrétan ocriaf-ra céloztam.
  • 0Fritz0
    #728
    Biztos? :)

  • SötétBarom
    #727
    Na ez az a hozzáállás, ami nem vezet sehova. Ha izmozni próbálsz, akkor abban próbálsz föléjük kerülni, amiben ők a jobbak. Nem erőszakra van szükség, hanem egy értelmes, megvalósítható koncepcióra, aminek hosszútávon van értelme. Tudod nem lenne rossz, ha csak a cigányok felét (!!!) lehetne integrálni a társadalomba, mint dolgozó és hasznos, adófizető polgárt. Amiket lentebb írtak már, azokból sokmindennel egyetértek, csak az a baj, hogy a rendőrséget például nem lehet hasraütésszerűen megduplázni, hiszen ugyan abból a nagy kasszából üzemel, mint az egészségügy, vagy az oktatás - és ugye már a béka segge alatt van minden. Lehet vergődni, csak az a baj, hogy nálatok (és nálam) okosabb emberek sem nagyon tudják, merre kéne menni.
  • TheRock18
    #726
    nyissál,ha BANánt akarsz enni te is..meg a többi jó humorú topik nyitogató :D
  • matyi0323
    #725
    nyissak egyet?:D:D am meg mi ez a tápig emberek?:D:D
    Cigányok nincsenek csak kisebbség vagy romák vannak:DDDD
  • TheRock18
    #724
    nem éltetem Hitlert,de akkor is becsülöm...
    magyar vagyok,nem éltethek idegeneket
    szerintem elég értelmes vagyok,ahhoz hogy tudjak beszélgetni a többiekkel,vagy te mit gondolsz erről?
    mit látod,hoztam fel érveket,nem menekültem el...nem beszéltem félre...
  • Andr0
    #723
    ez olyan mint amikor valakinek azt próbálod magyarázni hogy 1+1=2 erre ő: "najó de figyelj nézzük a másik oldalát is", elmondod még1x aztán kövi kérdése: "Miért?"

    te most komolyan amikor vmit nyilvánvalót kell kb 50x elmondani te nem kapsz idegbajt?

    Tehát mutatom az én képletemet> Cigány=Tüzifa
  • Falcon87
    #722
    Remélem ezt csak a tizenéves divatnácikra érted (sajnos van bőven), mert a többséggel el lehet értelmesen beszélgetni. És te? Te sem érveltél, annyit mondtál kb., hogy hülyék vagyunk, és kész. Akkor mondj érveket a témához kapcsolódóan, pl miért volt Hitler(személynév) rossz, miért nem szabad utálni a cigányokat, és miért nem lehetünk elkeseredésben a tehetetlenség miatt. Ne tudd meg, milyen érzés.
  • tom235
    #721
    Ahogy mondod, akkor még nem volt olyan rafinált, hogy rájöjjön. Nem kell neki a magyarokat is kiírtani a zsidókkal együtt. Hiszen el lehet azokat küldeni pl.: a don kanyarba harcolni a szovjetek ellen, ahol majd kiírtják egymást az oroszokkal. Két legyet egy csapásra, nemigaz?
    Amúgy ez már elég Off, de nem bírom az ilyen Hitlert éltető embereket.
  • TheRock18
    #720
    gondolom ezt nekem szántad
    nos,nem szoktam kiabálni...
    az a baj,hogy hitlerről az emberek NAGYRÉSZE,nem mind,csak annyit tud,hogy jó...vezető lett a semmiből,háborúzott,öngyilkos lett,kész..
    de emelett sok már dologgal is foglalkozott

    és tudod miért volt nagy ember? mert egy országot feltámasztott a semmiből
    nem azért,mert háborúzott,vagy embert ölt
    hanem azért,mert kidolgozott egy tervet,amivel kihúzta Németországot a válságból,munkát teremtett,és sikerült létrehoznia a 3.birodalmat...
    és mindezt egy elszegényedett,válságban lévő országból...
    lenézhetsz,de ezt már rád bízom
    nem vitatkozni jöttem,de látom,aki ellent mer mondani,azt megalázzátok..vagy legalábbis te
  • SigS
    #719
    Sokat segítettél kösz
  • polarka
    #718
    Ok.
  • ocriaf
    #717
    kár volt megemlíteni, ja .. de azért sajnálom hogy nem vitt el többet belőlük na.
  • SigS
    #716
    De legalább adott pár jó órát
  • SötétBarom
    #715
    Most őszintén. Ezt bírom ezekben a szélsőjobboldali arcokban, hogy minnél többet hallgatom őket, annál jobban irritálnak. Nem képesek a kultúrált fogalmazásra, és a fröcsögés nélküli eszmecserére, végül pedig a legtöbb esetben eljutnak addig, hogy hitler igazán jó ember volt.

    Az veletek a legnagyobb baj, hogy a stílus miatt képtelenek vagytok meggyőzni olyan embereket az igazatokról, akik némileg konszolidáltabbak. Az a szörnyű, hogy ismerek személyesen is hozzád hasonló embert: ő például ha elkezdek vele beszélgetni, akkor egy idő után az érvek helyett elkezed kiabálni, és nem hagyja, hogy végigmondjam amit szeretnék.. Aztán ugye jön a führeres része a beszélgetésnek.