511
A titok - A vonzás törvénye
  • mila69en
    #311
    ezekről az emberekről tudnék sokat mesélni kb 6 évig éltem a fűvel:) meg a társasággal hidd el megvan az árny oldala:)
  • tigeroo
    #310
    mi számít "okosnak" ,mi számít "hülyének"?

    én nem ismerlek téged, te sem ismersz engem, de bírálsz azért mert egy dologban nem egyezik a véleményünk.
    ez nem engem minősít szerintem.
  • hunbasser
    #309
    és erről jut eszembe,hogy pl jamaikában az emberek nagyrésze füvezik ugye :D és mégis tök sokáig vidámságban,boldogságban,egészségben és harmóniában élnek.és senki nem akarja őket bántani. itthon is ugyanez van egyébként,pont akik állandóan peace-szel köszönnek el és "rózsaszínben látják a világot",azok tök boldogak,és senki nem akarja őket bántani,meg lehúzni. onnan tudom,hogy ismerek én is sok ilyen embert,és érdekes módon a rasztákat itthon sem baszogatják. csak nem véletlenül azért van,mert a békét vonzzák állandóan? :P pedig egynémelyiknek eléggé irritáló fejszerkezete van :D meg ennyi erővel őket is lehúzhatnák
  • mila69en
    #308
    persze persze tutdod mikor voltam utoljára beteg? csuklótörést leszámítva az nem is betegség!:) kb 5 éve nem látott doki mikor mindenkit ledönt a láz meg az influenza itt a családba engem nem! és pedig azon szoktam gondolkodni hogy én miért nem betegszem meg? nos a törvény szerint kérésed parancs:D légy beteg de ez elmarad! mindig:) miért?:D
  • Voldi
    #307
    „Az okosok tele vannak kételyekkel, a hülyék meg magabiztosak.”

    ismerős?
  • tigeroo
    #306
    nem. a vizualizáció áll legközelebb önmagadhoz, mert amiről ábrándozol arra vágysz igazán.
    ha elképzeled hogy boldog vagy, akkor az leszel. ilyen egyszerű.

    írtad hogy már 1 éve keresel állást. és szerinted a világgal van a baj, nem a szemléleteddel :)
    ezzel a mentalitással ugyanúgy blokkolni fogod a jó dolgokat az életedben...
  • hunbasser
    #305
    nem,nekem abszolút nem baj,és látom nem is tudnálak meggyőzni :D de tudod mit? nem is célom :) mindenki abban hisz,amiben vagy akiben akar. én magamban bízok :))
  • hunbasser
    #304
    persze,ez a célja,végülis a Rhonda néni is pénzt vonz és lám lám meg is kapja azt az univerzumtól eme könyv segítségével :D és bárki másnak eszébejuthatott volna,hogy kutasson kicsit és írjon egy ilyen könyvet,szerintem ezek sem véletlenek. lehet,hogy ha most elkezdek a pénzre fókuszálni (de én inkább boldogságot és egészséget vonzok,és érdekes módon ez mindig meg is van nekem :)) akkor lehet,hogy holnap nekem is jön egy olyan ötletem,amiből később,hónapok múlva pénzem lesz.
  • Anaid
    #303
    Vizualizálni? Ismered ennek a szónak a jelentését? A vizualizációnak semmi köze a valósághoz. A vizualizáció közelebb áll az álmokhoz mint a valósághoz.
    Ja mellesleg mi köze az én vonzásomnak ahhoz, hogy esetleg, ha már párkapcsolatot említesz, hogy pár pasinak hót ciki egy csóró nem fiatal nő még ha tetszik is? Nekem elhihetnéd, hogy kamu az egész...De nem baj, ha nem hiszed, de ugye az sem baj, ha én nem hiszek el semmi ilyesmit?
  • tigeroo
    #302
    a médiában legutóbb volt airfrance járat (az egyik amin több magyar is utazott)

    aztsem tudják hogy mi történt. túlélő nincs, feketedobozt már valószínüleg sohasem találják meg, a kapcsolatot is elvesztették percekkel előtte a géppel...

    szemezgess
  • mila69en
    #301
    ez ellent mond a #293-al:) hogy ő élte túl egyedül mert ö vonzott jól:) akkor hogy is van ez?
  • mila69en
    #300
    figy lassan már végzek vele kár ajánlgatnod ezt a szenzációt:) eza könyv egy rakás sz@r már bocs:) és semmire sem kapok benne választ
  • mila69en
    #299
    ebből a könyvből semmi mást nem veszek le, csak szenzáció hajhász pénz le húzást:) a film meg szó szerint ugyanaz mint a könyv!:) mást nem tudnak ismételgetni minthogy te vagy az univerzum rádiótornya küldöd a jeleket meg vissza térnek hozzád meg pénz pénz és anyagiak! ismétlések oldalakon át semmi más
  • tigeroo
    #298
    figy, elkéne olvasnod a könyvet és minden kérdésedre választ kapnál.

    nem t"úlrezgetésre" gondoltam...hanem mivan akkor ha pl. a pilóta a biztonságos utazást vonzotta be? hah? a gép fedele lerepül és mindenki aki a halálra gondol azt elviszi a patásördög?
    szerinted ilyen egyszerű a dolog?

    amúgy azis lehet hogy a halál gondolatával csak a további negatív gondolatokat/eseményeket vonzod be magadnak...
    pl. ha a halálra repülés közben, lehet hogy az még nem elég az univerzumnak ahhoz hogy egyből ezt kéred :P
  • Voldi
    #297
    te játszod magad, vagy...?

    Szerinted nem tudják, mitől zuhannak le a gépek? Ezek szerint nem néztél meg egy repülőkatasztrófás filmet sem a National Geographicon. Légikatasztrófák a neve. Ez egy sorozat, elemzi a repülőgépbaleseteket, méghozzá szépen részletesen. Mindig kiderül, hogy valamilyen egzakt technikai hiba volt, ami néha sok év alatt alakult ki (megfáradt egy csavar, rossz volt az illesztés, stb). Tehát meg szokták mondani, hogy pontosan milyen TECHNIKAI oka volt a repülőgép lezuhanásának. Szerinted miért tartják karban a gépeket folyamatosan? Szerinted mi lenne, ha nem ellenőriznék le a gépeket nap mint nap? Akkor is ugyanannyi gép zuhanna le, vagy több? És ha több zuhanna le, akkor kitalálod, hogy valamiért egyre többen teremtik meg a lezuhanás élményét??

    Önmagatok paródiái vagytok!
  • mila69en
    #296
    "miért? csak te ültél azon a gépen? csak te vonzottál be gondolatokat?"

    kb ezt a választ vártam:) nem többet....

    az én negatív rezgéseim túl rezegtek ott mindenkin:) ez az egyik a másik ugye másnak nem vonzhatok be meg ők sem nekem:) szal minimum le kellet volna zuhannia a gépnek és nekem meghalnom aki pozitivan rezgett az meg túli.... nincs logika abban amit mondatok:) egyik percben azt mondod csak magadnak vonzasz a másik ban meg már azt mondod túlrezegnek engem ami egyúttal azt is jelenti hogy be rezgik nekem a túlélést:)
  • tigeroo
    #295
    ha akarjátok akkor csináljunk egy ilyen "bevonzás-próbát"

    mindenki valamilyen dologra összpontosít majd, és meglátjuk mi lesz belőle.

    én megpróbálkozom a hunbasser által preferált vizuális bevonzással (lerajzolom amit szeretnék)

    már vannak nagyobb céljaim de... azokkal türelmesebb vagyok...majd kitalálok valami kissebb, de egzakt tárgyat vagy akármit bevonzani majd a jövő hétre (akár):P
  • tigeroo
    #294
    hehe, te sem érted. ezzel a bevonzással olyan "frekvenciára" kell állítani a lelked, hogy elérd a céljaid.

    pozitív érzéseket kell párosítani a célodhoz (képzeld el hogy dolgozol egy irodában pl.), de látom hogy most is csak panaszkodsz. így ne csodálkozz hogy nem fog menni, ezt a könyv is leírja hogy nem szabad.


    azzal hogy arra gondolsz hogy "jó lenne egy állás" nem fogsz bevonzani semmit.
    bele kell képzelned magad abba a helyzetbe amit szeretnél, olyan gondolatoknak kell az elmédben lenni
  • hunbasser
    #293
    amikor zuhantak,talán ő volt az egyetlen ember,aki ismerte a vonzás törvényét és még ilyenkor is ép ésszel tudott vonzani :)))
  • hunbasser
    #292
    most is látod mit írtál? hogy kajtatsz a meló után.és amíg ilyeneket írsz és mondasz és gondolsz,addig bizony kajtatni is fogsz a meló után :D próbáld meg azt elképzelni minden nap többször,hogy mondjuk egy fullos irodában ülsz egy számítógép előtt és minden hónap elején a meló után leveszed a zsíros fizetésed a bankszámládról.

    az a baj,hogy azoknak az embereknek nehéz ezt elmagyarázni és számukra elképzelhetetlen,akikkel folyamatosan rossz dolgok történnek,nem jön össze semmi (egy állás,egy kapcsolat,stb).kicsit légy optimistább,próbálj sokat vizualizálni,és meglátod,hogy lesz eredménye!
  • tigeroo
    #291
    miért? csak te ültél azon a gépen? csak te vonzottál be gondolatokat?
    a repülőgépszerencsétlenségeknél valószínüleg a negatív gondolatok (~rezgések) nagyon felerősödnek a járműben.

    érdekes, az ilyen baleseteknél amúgy a pontos okokat sem tudják. feketedobozt nem találják meg, mindenki csak találgat, egzakt -fizikai magyarázatot nem tudnak adni hogy mi történt közben... szóval erről ennyit.

    a legutóbbi ilyen repülőgépkatasztrófát pedig egyetlen ember élte túl. ez sem véletlen.
  • hunbasser
    #290
    áhh,csak ha sok ember parázik,akkor úgy mindenki bevonza a halált,szerintem. de még nem nagyon értek hozzá,az az igazság,hogy a filmet kétszer láttam,meg a könyvet is csak a 40. oldalig olvastam :D engem nem a könyv győzött meg,hanem ismerőseim élményei,tapasztalatai,szóval még azt sem lehet mondani,hogy behülyített engem a könyv... :D de ahogy hallom,nem is igazán a legjobb könyv,ezt már ismerősöm is mondta,hogy közel sincs leírva minden,ha lesz több időm,akkor tanulmányozom majd a többi könyvet,megpróbálok minél több a vonzás törvényével foglalkozó könyvet elolvasni.egyébként ha az ember tényleg hisz benne,és rendesen csinálja,akkor magától is rájön mindig folyamatosan új dolgokra,szerintem fantasztikus dolog.
    egyébként én sosem hittem semmi ilyesmiben,tehát én pl istenben is annyira nem hiszek hogy...de ez meg eléggé meggyőző számomra,ahogy hallottam ismerőseimtől is a történeteket,az egyik az pl. pont az egyik legjobb barátom,és adok a szavára.
  • mila69en
    #289
    te akkor nem is akarsz igazán dolgozni:D csak egy naplopó vagy^_^
  • Anaid
    #288
    Lassan egy éve kajtatok meló után és nagyon szeretnék melózni és szügség is lenne rá, hogy dolgozzak, miért nem vonzottam még be egy állást sem? Hol itt a bevonzás törvényének "igazsága"?
  • mila69en
    #287
    hát én mikor spanyolba utaztam először ültem gépen! halál parán voltam hogy le fogunk zuhanni még viharba is keveredtünk az rátett még egy lapáttal már láttam is hogy zuhanunk:) mégsem zuhantunk le... na az hogy lehet? le kellet volna zuhannunk:)
  • hunbasser
    #286
    véletlenek nincsenek. a nagy reptereken naponta több ezer gép halad át,száll le vagy száll fel.évente több millió utasszállító száll fel és mégis csak 1-2 gép van,ami lezuhan,és aki pont rajta van,annak a családtagdja nem mondhatja,hogy pont ráült arra a gépre és hogy szerencsétlenség.

    nem azt vonzották be azok az emberek,akik felültek a járatra,hogy le fog zuhanni a gépük,hanem lehet,hogy sokat gondoltak valami szerencsétlenségre vagy éppen a halálra,de nem konkrétan a repülőgép lezuhanására. ha valamit bevonzol,sosem tudod,hogy hogyan fog megvalósulni. egyébként ha valaki felül a gépre,még ha 2. vagy 3. alkalommal ül repülőn,akkor is eljátszadozhat a gondolattal,hogy mi lenne,ha lezuhanna a gép...hogy akkor most ő meghalna,és könnyen lehet,hogy itt ér vége az élete,ez pedig elég erős vonzás :D
  • hunbasser
    #285
    az a baj,hogy te ide csak kritizálni jársz be,mert nem tudod elfogadni a dolgokat úgy,ahogyan le vannak írva pl. könyvekbe.mert szerinted mind hazugság,amiket írnak a vonzás törvényéről. ennyi erővel minden hazugság,amit könyvből tudtál meg.

    ja,és még te sem nagyon tudtad cáfolni,hogy a vonzás törvénye egy igaz dolog :) csak azt mondod,hogy ilyen nincs,de hogy miért? arra már választ nem tudnál adni,max kitalálsz gyorsan pár történetet,hogy erre és erre gondoltál,és mégse lett,stb.ennyi erővel mi is mondhatnánk,hogy te beszélsz hülyeségeket. tudod mit? élj tovább abban a tudatban,hogy csak is véletlenekre épül az egész életed és téged mindenki csak irányít. maradj egy földhöz ragadt ember,aki világ életében szerencsétlen lesz. mert aki igazán sikeres,az nem állít olyanokat,mint te.
  • mila69en
    #284
    na akkor repülőről jut eszembe lezuhan egy utasszállító mindenki meghal!:(
    nehogy azt mondjátok hogy mindenki a lezuhanást vonzotta:) mert ugye másnak nem tudsz vonzani!
  • Anaid
    #283
    Ja és ha attól félek, hogy repülővel lezuhanok azt vonzom be, míg ha nem ülök repülőre nem is fogok meghalni? Hát ez tök jó....
    Na mindegy, szerintem nem valós dolgok az ilyesmik. Manipulatív véleményem szerint ennyi.
  • Voldi
    #282
    A több száz utas a repülőn meg azt vonzotta be a repülés előtt, hogy repülőn fog meghalni, kivétel nélkül. Vagy tudat alatt szerveztek egy csoportot, hogy megszervezzék, hogy repüljenek együtt, akik repülőbalesetes halált akarnak vonzani maguknak?


    Inkább beszélgess egy doktor úrral, vagy próbálj meg kicsit gondolkozni az életeden meg a történéseken..
  • mila69en
    #281
    a talmudba van! bár az állítolag már nem a szent könyvük vagy mi a rák
  • mila69en
    #280
    ha bennem van a félsz nem ugrok le a lépcsőröl gördeszkával:DDD úgy hogy nem is tudok deszkázni:) csak láttam a gyereket há mondom ezt én is simán megcsinálom szal optimista voltam nem lett volna szabad, hogy megtörténjen! a vonzás törvénye szerint:) csak úgy sikerülnie kellet volna:D
  • Voldi
    #279
    Látom tudsz kopizni egy be nem bizonyított eredetű könyvből, de példákat nem tudsz felhozni az életedből, hogy milyen dolgokat vonzottál be, amik kétségtelenül azért történtek meg veled, mert te magad bevonzottad.
  • tigeroo
    #278
    ja, meg a zsidók nem kötelesek gójoknak tett ígéretet betartani. szintén nem zsidó kislányokkal közösülhetnek, nem számít bűnnek.

    talán a tórában vannak ezek benne? passz
  • hunbasser
    #277
    neked kellett bevonzanod,csak nem tudtál róla. a gondolataink felett gyakran elsiklunk,van hogy 5 mp múlva már azt sem tudod,hogy az előbb min gondolkodtál :D lehet,hogy nem pont így a kéztörést vonzottad,de amiből lett az egész,lehet,hogy benned volt a félsz,és pont emiatt következett be a baleset.
  • TBTPumpa
    #276
    ha már zsidókról van szó, nem tudom ismeritek-e a Cion bölcseinek jegyzőkönyveit?

    egy kis részlet a zsidóknak a zsidoktól való UTASÍTÁSok közül:

    37. A helyi kiadványokban nem engedhetõ meg azon bennszülöttekrõl szóló mûvek megjelenése, akik a forradalomig és a második világháború alatt nálunk éltek.

    38. Ha létrejön egy olyanjellegû szervezet, amelyik ugyan támogatná az országunkkal való szövetséget, de ugyanakkor szorgalmazná a hivatalos vezetés gazdasági tevékenységének ellenõrzését, azonnal be kell indítani ellene nacionalizmus és sovinizmus vádjával egy rágalomhadjáratot. Ezt a következõképpen kell csinálni: emlékhelyeink megszégyenítése, temetõink megrongálása, nemzetünk és kultúránk befeketítését. hirdetõ, és a velük kötött egyezmények értelmét kétségbe vonó röplapok kiadása. A propagandamunkába be kell vonni a bennszülötteket, és kihasználni a velük szemben létezõ gyûlöletet.

    39. Gondoskodni a hidak, utak és az összekötõhálózat kiépítésérõl és felújításáról, hogy egy szükséges katonai intervenció esetén gyorsan és minden oldalról elérhetõ legyen az ellenállás helyszíne vagy az ellenzéki erõk összpontosításának helye.

    40. Odafigyelni arra, hogy a politikai ellenzék képviselõit lecsukják. Megdolgozni azokat az ellenzékieket, akik a bennszülött lakosság tekintélyét élvezik. Az úgynevezett véletlen események során, mielõtt még betörnének a köztudatba, likvidálni vagy köztörvényes kihágás vádjával bezárni õket.

    41. Meg kell gátolni a politikai perekben elítélt személyek rehabilitációját. Amennyiben ez a rehabilitáció elkerülhetetlen, csak azzal a feltétellel lehetséges ezt megtenni, hogy az eset bírói mûhibának minõsül, nem lesz perújrafelvétel, valamint a hibás ítélet okozói (bírák, tanúk, vádlók és informátorok) nem lesznek beidézve.

    42. Azokat a párt által kinevezett vezetõket, akik tevékenységükkel károkat okoztak vagy az alkalmazottak elégedetlenségét idézték elõ, állítsák bíróság elé. Drasztikus esetekben vissza kell hívni õket funkciójukból, más hasonló vagy magasabb szintû pozíciókba helyezni õket. Végsõ esetben vezetõ állásba kell tenni õket, és a késõbbi változások idejére kádertartalékként számolni velük.

    43. Nyilvánosságra kell hozni azoknak a vezetõ pozíciókban dolgozó személyeknek pereit (elsõsorban a hadügyben, minisztériumokban, fõbb hivatalokban, iskolaügyben dolgozókról van szó), akiket népellenes, szocializmusellenes és az iparosítást ellenzõ tevékenységgel vádolnak. Ez a dolgozó tömegek figyelmét felkelti.

    44. A munkahelyeken gondoskodni kell a különbözõ funkciókban dolgozó emberek leváltásáról, és a legkisebb szakértelemmel rendelkezõ iskolázatlan munkásokkal helyettesíteni õket.

    45. Meg kell szervezni, hogy a fõiskolákra a legalacsonyabb társadalmi rétegekbõl származók kerüljenek be elsõsorban, akiknek nem érdekük szakértelmük növelése, csupán a diploma megszerzése.


    nem kell félteni őket! az egész média, a technológia a kezükben van, és az egészet arra használják, hogy az "átlagemberekből" rabszolgákat csináljanak. Csak annyi fizetést adnak, hogy élelemre kerüljön pénzed, azaz hogy ne halj éhen, de minden mást nélkülözz és nekik dolgozz! Ezt én nem nevezném SZABADSÁGNAK!
    nagy kár, hogy anno nem sikerült őket eltenni láb alól!

    de mostmár eltértünk a témától...
  • mila69en
    #275
    aha persze:) kb 1 éve el volt törve a csuklom! biztos azt is én vonzottam be:) soha sem gondolkodtam ilyenen hogy hú csak el ne törjön egy csontom vagy nehogy baleset érjen, de azon sem hogy de jó lenne ha eltörne vagy baleset érne:) csak úgy megtörtén, másodpercek töredéke alatt:) szal....
  • hunbasser
    #274
    nem nem,az nem is szerencse,nem is véletlen,minden ami veled történik,az miattad van,mert te vonzottad magadhoz :)
  • mila69en
    #273
    én sem vagyok a titok hívője:) de elöbb elhiszem ezt mint az israeliták hazugságait meg a saját bőrömön tapasztalom mekkora hatalom van a kezükbe és hogy ki tudják mosni egy ember agyát:D
  • Voldi
    #272
    Lehet, de a riportból, amit likeltem, még mindig életszerűbb és értelmesebb volt a mondanivalójuk mint a Titok-híveké..