511
A titok - A vonzás törvénye
  • Bruk
    #351
    meg*
  • Bruk
    #350
    Majd látjuk (látod), ez a jövő titka. :)
  • tigeroo
    #349
    én sem tervezgetek, de nekem ez lesz =)
  • Bruk
    #348
    Nekem se kéne, csak ha már felvetetted hogy ilyen könnyen lehet pénzhez jutni mondom akkor miért ne.
    Nekem se voltak nagy terveim, legyen 1 melóm, annyi pénzem hogy nyugodtan éldegéljek, heti 1-2x szétessek, legyen egy nem nagy igényű nőm és kész. :D
    De, nem tervezgetek már. Lesz ami lesz.
  • tigeroo
    #347
    nem kell. 30éves koromra szeretnék egy családot, biztos állást és egy hobbizenekart.

    eddig jó úton haladok..
  • Bruk
    #346
    Légyszi képzeld el hogy gazdag vagy aztán felezünk... :D:D:D
  • Christiansen
    #345
    off: Noisia, Spor, Texas Faggot, Infected Mushroom vonalon léccii
  • mila69en
    #344
    azt már régóta olvasgatom igaz csak olvasom:D
  • mila69en
    #343
    tudok ajánlani pár előadót:D bár ez inkább dnb mint psy:)
  • Christiansen
    #342
    egyébként most hogy már sokan fogékonyak a témára,
    ajánlom a buddha dharma topikot a tudományosban :)
  • tigeroo
    #341
    én erre szoktam relaxálni
  • Christiansen
    #340
    egy kis zene a témában, ha valakinek van még ilyen küldjön már:)
  • Voldi
    #339
    de tudod, csak azért, mert msn-en megkapták a Titkot!
  • mila69en
    #338
    állítólag egy ember az agyának csak a 3%-át használja a nagyobb koponyák mint edison newton einstein használtak olyan 7-14% körül szerintem akkor mi lehet a 100%?:) jövőbe látás, idő utazás?(sámánok képesek ezekre a dolgokra) utazás az univerzumba? mármint lélekben! mi minden lehet még? nem mond, hogy ezek nem érdekelnek?!:D
  • tigeroo
    #337
    álmodozás: de jó lenne xy...sóvárgás. ezzel nem tudsz semmit sem bevonzani max. csak a mostani helyzeted tudod megerősíteni.
    ha elképzeled hogy igen gazdag vagy, boldog vagy, akkor az is leszel. ilyen egyszerű

    utolsó mondatodra reagálnék:
    ezért tartasz ott, ahol.

    érdekes, aki hisz ebben az egészben már mind továbblépett. csak azok topognak akik kételkednek benne, ezis véletlen?
    létezik, akár elhiszed akár nem. ezt az utat pedig te magad választottad.
  • Anaid
    #336
    Mi a különbség az álmodozás, meg a beleképzelés között? Kösz, inkább nem képzelgek. Na így jobban tetszik a megfogalmazás?
    Elutasítom? Igen elutasítom. Az agy, a központi idegrendszer irányít mindent, a testünket beláthatatlan és esetleg halálos következményei lehetnek, ha játéknak tekintené bárki én nem tekintem játéknak sem versenynek, hogy übereld, ha tudod. Az a hír meg ha igaz, akkor is nem jókedvéből tette, hanem a kényszerűség vitte rá, hogy visszanövessze, ha igaz egyáltalán, nem ujjongani kell rajta, sajnálatos, hogy balesete volt.
    Mondjak egy példát miért nem sajnos, hogy nem tudunk minden részt irányítani, vagy ahogy írtad kihasználni: pl. a légzés működése, a szív működése, a belső szervek működése stb. végig sem tudod valszeg gondolni milyen következményei lehetnek, ha megpróbálnánk belepiszkálni ebbe a természetes műremekbe. Féleg azon részek esetében, amelyekről a tudósoknak sincs sok fogalma, "mit irányít, vagy mire lenne jó".
    Hát én elutasítom az ilyen agykontrollos, egyéb dolgokat maximálisan.
  • tigeroo
    #335
    nem. gondolom baleset volt.
    neked pedig a munkahely a cél.
    lásd meg az összefüggést, és adj egy esélyt ennek az egésznek

    hidd el nem hülyeség, mondom, a keleti filozófia része ez az egész
    (ugyan úgy mint a feng shui meg mittomén... ezek gondolom ismerősebb dolgok)

  • tigeroo
    #334
    még mindig nem érted. nem álmodozni kell. hanem beleképzelni magad a helyzetbe

    Én cseppet sem nevezném bajnak, inkább a természet bölcsességének amibe nem biztos, hogy megéri belepiszkálni

    nah látod most pont ezt utasítod el. ahogy óhajtod.
  • mila69en
    #333
    najó....... ezt én is halottam már:D de akkor elvileg lehet überelni nem?:)
  • Anaid
    #332
    Ugye azért senkinek nem kell levágni a hüvelykujját, hogy kipróbálhassa, vajon képes-e rá? Kicsit durva lenne....
  • Anaid
    #331
    "az a baj hogy az agyunk csak nagyon kevés részét használjuk ki mi emberek"
    Tudod mit? Az agy nem játék és vannak bizonyos részei, amelyeket jobb nem háborgatni, el se hinnéd mennyire! Én cseppet sem nevezném bajnak, inkább a természet bölcsességének amibe nem biztos, hogy megéri belepiszkálni. Szerintem. Mellesleg el se hinnéd, hogy a helyzetemhez képest milyen pozitív vagyok....de nem akarok én sem meggyőzni egyikőtöket sem, csak az "álmodozás csapdájából" nehéz kikecmeregni én inkább nem akarok álmodozni. Minél tovább álmodozik egy ember annál keserűbb lehet az "ébredés".
  • Voldi
    #330
    Igen, elég hülyének hangzik. 500 kilóg milka csokit nem tudok bevonzani, mert az múlandó, de egy ferrarit igen, mert az kitart sok évig. vagy a legjobb nőt, vagy a legnagyobb házat, mert az se múlandó.
  • mila69en
    #329
    tudtam hogy ezt fogod mondani:D de én tudom hogy nem vonzottam be semmit:) ugyanis én a kivizsgálások alatt tökéletes tisztában voltam a probléma okával:) csak adtam a hülyét és próbáltam másra fogni, hogy bizony nem az én hibám(vagyis nem ismertem fel a problémát mert nem is akartam felismerni) az mellett hogy füveztem kőkemény szereket is használtam mindent ami szóba jöhetett lsd, meskalin, amfetamin, psylocibin kokain, az immun rendszerem valszeg már nem is volt:DD a közép iskolás éveim alatt iszony buli volt:D viszont egyszer egy nagyon csúnya buli után haza érkeztem, nem tudom, hogy történt miként de bele néztem a tükörbe és mint egy villám hasított végig a tudatomon hogy bizony aki vissza néz az nem én vagyok:) ezt nem bevonzásnak hívom hanem felismerésnek:) ott abban a pillanatban eldőlt minden! "leraktam" mindent (azért teszem idéző jelbe mert ritkán előfordul még, hogy utazunk, de az már tudatosan talán félévente és nem a buli miatt) kezdtem rendbe jönni:) előttem mindenki ezt szajkozta nekem, hogy nem jó ez így amit csinálok, meg sem hallottam mit mondanak, mert nem is akartam meg hallani amíg magamtól rá nem ébredtem:)
    valszeg ettől erősödött meg az immunn rendszerem is:) és nem fog rajtam semmi nyavaja

    tudom erre azt mondanád, hogy bevonzottam az ön felismerést vagy valami ilyesmit:D

    nem is azt mondom hogy ez nem létezik mert valami van persze de nem ebben a formában! ahogy a titok könyv állítja pozitiv gondolkodás rosszra nem vezethet ez egyértelmű az igenember(yesman) is ezt próbálja feldolgozni kicsit poénos formában tetszett is a film:D
  • Bruk
    #328
    Én mindig pozitívan láttam mindent, pedig semmi okom nem volt rá. Nem lettem boldogabb tőle, nem sikerült semmi jobban (talán 1-2x). Manapság realista, de gyakran pesszimista vagyok. És kb ugyanannyira sikerülnek a dolgok ahogy eddig: sehogy (legtöbbször).
  • tigeroo
    #327
    halottam olyanról is hogy az agykontroll segítségével egy ember újranövesztette a levágott hüvelykujját.

    nah ezt übereld ha képes vagy rá...
  • TBTPumpa
    #326
    hazudhatnék, de mégsem teszem, mert segíteni szeretnék, bármennyire is hülyének és hihetetlennek tűnik!
  • tigeroo
    #325
    nem. minden rajtad múlik. nézd máshonnan:

    mondod, hogy nem vagy pesszimista. akkor optimista vagy? ha elvagy keseredve akkor nem hiszem.

    haverom szokta mondani lazán hogy "ne törődj a színekkel" , amikor én valamin aggodalmaskodom. és igaza van.


    nem vették fel elsőnek idén a rendőrtisztire. úgy ment oda hogy tuti meghúzzák mert sokan jelentkeznek...anyukám fogalmazott egy kérvényt, és kapott egy második esélyt. elmehetett ismét felvételizni. felvették.


    egyrészt megértem hogy már nem tudod úgy befektetni az energiád mint régen, de hidd el minden csak rajtad múlik. az ember csodálatos teremtmény, a gondolataiddal pedig bármit elérhetsz. az a baj hogy az agyunk csak nagyon kevés részét használjuk ki mi emberek.

    én boldog akarok lenni az életben. amióta hiszek ezekben a tanításokban azóta megváltozott az életem. szerintem jó úton haladok. számomra nincsenek korlátok.

    csak valamiért a mentalitásoddal gátolod a jó dolgokat hogy bevonzd őket. lehet ez a karmikus sorsod ebben az életben. de ezen is változtathatsz.

  • hunbasser
    #324
  • TBTPumpa
    #323
    Sajnálom, hogy a nagy többség itt csak abban hisz amit lát!
    Ilyen hozzáállással, csak magadnak ártasz, nekem nem, én csak azt sajnálom, hogy ezek szerint semmit sem akarsz az élettől (kérdés… akkor minek ÉLSZ?)!

    Leírod vagy kimondod (az álmod, a vágyad, nem 500kg Milka csokit, meg ilyeneket, mert ez nem álom, ez nem hosszútávra szól, hanem 1-2 napig tart, tehát MÚLANDÓ!), hiszel benne, megköszönöd, és amikor a legkevésbé számítanál rá, akkor fog valóra válni és teljesen megváltoztatni az életed – MERT MINDIG NAPFELKELTE ELŐTT VAN A LEGSÖTÉTEBB!
    De előtte persze lesz egy időszak, amikor összecsapnak a fejed felett a hullámok, amikor semmi sem akar sikerülni, amikor ki sem akarsz kelni reggel az ágyból, annyira utálod az egész életet... ismerős? Ezeket én kis vizsgáknak nevezem...

    Ha ezen is túlteszed magad, és pozitív maradsz ezután és eközben, akkor kapod meg azt, amit akartál, mert ha negatív leszel, mint eddig, beleesel ugyanabba a csapdába (lényegében megbuksz a vizsgán), és majd egy kis idő múlva ez újra és újra megtörténik veled, amíg át nem mész a vizsgán, és ezért van az, hogy sokan évtizedekkel később érik el azt, amit régen szerettek volna!
    Bár nem értem minek írok itt ilyeneket, amikor ez alaptalan, semmi értelme és minek is hinni benne? Inkább nézek 2 barátok köztöt, meg 5 hülye gyökér amerikai sorozatot és inkább azon agyalok, mert az kihatással van a jövőmre… és hagyom hogy eltereljék a figyelmem az álmaimról, és hogy befolyásoljanak…

    Csak egy tanács: minden negatív és rossz helyzetben légy pozitív!
    Itt nem arra gondolok, hogy tök jó meghalt a fél családom, hanem arra, hogy ekkor jó dolgokra gondolj, olyanokra, amikor jól érezted magad velük satöbbi! Mert az emberek többsége ilyenkor erőteljesen a halálra gondol, és ez pedig halált vonz be az életükbe! Ezt nem szó szerint kell érteni, a halál az az élet egy szakaszának lezárása! Például elballagsz a suliból, kirúgnak a munkahelyedről, szakít veled a barátnőd stb...
  • Bruk
    #322
    Na olvasgattam. Tényleg könnyebben sikerül minden ha pozitívan állunk hozzá. De nagyon sokszor nem érünk el vele semmit. Szóval ez az egész csak félig meddig igaz, létezik stb stb...
  • Anaid
    #321
    Hát semmi baj a világgal. Milyen kár hogy tudom nem egyedi eset az, hogy egyedülálló még baráttal sem rendelkező 3 gyerekes anyákat nem szívesen alkalmaznak a munkáltatók. Cáfolj meg, ha tudsz. Hagyjuk már a vonzásos maszlagot....Nem vagyok alapból pesszimista. A látszat néha csal. El vagy tájolva. Nem írtam, hogy a világgal van baj, annak ellenére sem, hogy bizony baj van vele, jó sok és nem csak nekem....
    Nem pesszimista vagyok inkább csak elkeseredett, amely állapotot én múló állapotnak tekintenék, csak egy aprócska lökés kellene pl. egy munkahely. És ez bármit írnak is a vonzásos könyvek, másokon is múlik ám, ébresztő!
  • tigeroo
    #320
    ez így van amúgy. hány olyan balesetről hallani, ahol a vétkes megússza egy kisebb karcolással?
  • hunbasser
    #319
    egyébként ez is tipikus példája a vonzásnak,azok az emberek,akik mindenbe szarnak bele,szarrá keresik magukat,mindig megúsznak minden balesetet,"megmenti őket mindig az őrangyaluk" és állandóan "szerencsések". aki meg széthajtja magát,gürizik és állandóan a problémáival foglalkozik,az meg vonza maga után a bajt.pedig jobban megérdemelné a jómunkásember a szerencsét,nem?
  • hunbasser
    #318
    pontosan. már az is egyfajta "vonzás",ha például nem törődsz valamivel. minden probléma addig van,amíg az ember törődik vele.magyarán te a betegség vonzását abbahagytad azzal,hogy szartál az egészre :D
  • mila69en
    #317
    én mint mondottam kb 4-5 éve nem voltam beteg:) viszont előtte kivizsgálás ról kivizsgálásra jártam teljes immun térkép nem tudták meg mondani konkrétan, hogy mivan raynaud szindrómát megtudták állapítani félévig jártam vérvétel vérvétel ilyen teszt olyan vizsgálat hegyén hátán..... bele fáradtam na jó mondom kapjátok be hülye dokik:D többet nem jövök és kész slussz passz! egyszer csak elmúlt magától! akkor ezt bevonzottam?:DD
  • tigeroo
    #316
    egy három napos csecsemő hogy vonzaná már be a halálát csórikám?

    egy három hónapos csecsemő honnan ismerné a halál fogalmát rózsabimbó?:DDd


    én hiszek a karmában is, és hidd el, sok közös van a kettőben...
    olvass utána pár keleti tannak
  • tigeroo
    #315
    fogalmam sincs. nekem tavasszal fájt a vesém nagyon... full kivizsgálás (röngten, ct, ultrahang, vércukorterhelés, rengeteg vérvétel, már csak végbélendoszkópot nem engedtem) de az orvosok nem tudtak semmit.

    utánaolvastam, a hagyományos gyógyító iskolák tanítása szerint ugyanis az érzelmek otthona a vese.
    ebben az időben szorongtam egy bizonyos ember miatt. amikor erre rájöttem, kerestem a társaságát és megpróbáltam vele rendezni a gondjaim. amikor találkoztam vele aznap elmúlt a fájdalom.

    3hónap fájdalom (január - márcuis vége), minden éjjel iszonyat vesegörcsökkel... aztán pikk-pakk elmúlt.

    nem felfáztam, nem vesehomok volt. nem tudták a dokik hogy mi volt a bajom
  • Christiansen
    #314
    szerintem az egész elmélet semmit sem magyaráz,
    csak egy pozitívabb világképet ad, és ez jó.
    szerintem csak emberi kapcsolatoknál állhat fennt efféle kapcsolat.
    egy három napos csecsemő hogy vonzaná már be a halálát csórikám?
    vagy a már említett tömegszerencsétlenségek, háborúk stb.
    ellenben mindennek oka van - kivéve kvantumszinten -
    akkor már inkább karma jellegű dolgokról lehetne szó..
  • hunbasser
    #313
    hagyjad,csak fröcsögni és személyeskedni tud,én már lassan arra sem méltatom,hogy válaszoljak neki,mert egyszerűen hiába mondasz neki bármit is,nem fog neked hinni,csak azért,mert számára hihetetlen a dolog. őszerinte amiről nem tud,az nem is létezik. pedig jó sok ilyen dolog van :D
  • hunbasser
    #312
    vannak lepukkant füvesek is,meg vannak olyanok,akik tök boldogságban élnek,leszarnak mindent és tök jól elvannak.