511
A titok - A vonzás törvénye
  • hunbasser
    #471
    akik reménykedtek,azok ki is kerültek egyébként onnan,no problem... de mind1,legyen igazad,mert te is csak ettől érzed magad jól.
  • mila69en
    #470
    megelőztél:D ez lett volna a következő:) mikor hitler ki irtotta a fél világot hol volt a vonzás törvénye? mikor a spanyol nátha elvitte fél europát hol volt a vonzás törvénye? ők biztos mind meg akartak halni:(
  • gyuri12
    #469
    ezrét mondatm,hoyg a zemberekt és a viláogt enm leht irányítani gondolatokal
  • Fbn Lx
    #468
    "mi a topikban már hoztunk fel elég sok érvet."
    Érvet? ÉRVET?? Hol? már egy ideje azt hajtogatom, hogy még egy darab érvet nem hoztatok fel, pedig olvasom és értelmezem rendesen, nem úgy mint hunbasser, aki el sem olvassa hogy mi van. Ezek szerint ő nyomja rá zsigerből a nézeteit, mert el sem olvassa, nem pedig én, nem?

    Figyelj, a gondolatok teremtő erejéről is írtam már, és állítom, hogy a gondolataidnak teremtő ereje van, és hatással vannak SAJÁT MAGADRA. Nem a szomszéd macskájára vagy a piros autóra.
    Az meg, hogy tudhatnám hogy az univerzumnak teremtő ereje van? wtf? Az univerzumnak része minden, de nem az univerzum teremtette a benne lévő mindenséget, mert az univerzum a mindenség összefoglaló neve. Ezért az, hogy minden létező dolog összefoglaló neve teremt valamit, egy kiváló marketingszöveg, csakhogy nincs semmi értelme, ha jobban belegondolsz.
  • Tetsuo
    #467
    Szoval Gyurcsany csupa pozitiv gondolat, a zsidok akik gazkamraban vegeztek, meg allando pesszimistak voltak??

    I'm sorry, but.. a "titok" az 1 faszsag! Hihetetlen, mennyire terjed a sotetseg..
  • gyuri12
    #466
    ...jókvan,leygen igzad.:(
    szeritnem hasnlót montam én iss.
  • tigeroo
    #465
    figy ha jösz azzal hogy véded a keleti tanokat...

    tudod hogy a boldogság fontos a léleknek...
    és ez az egész csak erről szól. ha jól érzed magad/jó érzéseid lesznek azáltal hogy rágondolsz valamire, akkor bevonzod.
    ezt tanítja a törvény, hogy mindíg sugározd magadból a boldogságot, hangolódj rá a jóra.

    "A boldogság harmónia. Harmónia önmagunkkal és a világgal"


    hunbasser hiába vitázik, mi a topikban már hoztunk fel elég sok érvet. ti pedig zsigerből nyomjátok ugyan azokat a válaszokat "de akkor nincs sors? humbug? próbáltam, nem megy! fasság!"
    csak azt nem értem, hogy mire fel. ha ennyire érdekel az ezoterika vagy más spirituális tanítás mint állítod akkor tudhatnád hogy az univerzumnak és a gondolataidnak teremtő ereje van...

    vagy teis ilyen konzumbuddhista vagy?
  • Fbn Lx
    #464
    pedig te vonzottál magadhoz, viseld a következményeit
    ha flegma vagy és vitaképtelen, akkor egyáltalán minek válaszolsz? :)
  • mila69en
    #463
    egy példa van egy két kollégám akik megrögzött israeliták:) mondom te láttad a tv-be a....erre azt mondja tudod hogy nem nézek tv-t mert csak az agymosás megy ott a tiedet is kimosták a tv-n keresztül:) mondta ezt nekem egy olyan ember aki gyülibe jár,

    -jaja mondom a tiedet teljesen máshol mossák:)
  • mila69en
    #462
    itt jön elő a cinizmus:) meg #459 sry de te sem különbözöl semmivel:D
  • hunbasser
    #461
    oké oké,nem érdekelsz :D
  • Fbn Lx
    #460
    Értem.
    Elég röhejes, hogy úgy érzed jogos véded meg az álláspontod, ha a kritikát meg sem hallgatod.
    De jó lesz neked a rózsaszín köd. Eloszlik az magától is, nyugi :]
  • hunbasser
    #459
    te komolyan nem tudsz olvasni? :D nem akarlak téged meggyőzni,szóval el sem olvastam amit írtál,mert annyira fárasztó vagy :D
  • Fbn Lx
    #458
    "észérvűek" :DDD
    én meg ezen röhögtem fel, sry.
    Egyébként nem célom hogy fikázzalak és nem lettem agresszív, alapból ilyen a stílusom ha vitázok.
  • Fbn Lx
    #457
    szóval az, hogy a pesszimista ember nem viszi semmire és az optimista ember, aki tele van energiával és ötletekkel sokra viszi, az már bizonyítja a vonzás törvényének a létezését?
    nem is értem miért hittem azt, hogy a dolgokba energiát fektetni hajlandó, törekvő ember többre viszi, mint a lusta, tuynuló pesszimista ember, Most már tudom, hogy nem a hozzáállás, és az ebből következő befektetett energiamennyiség és akaraterő viszi az embert előre, hanem az ügyes vonzás.
    Na de mivan Dzsonival, aki egy lusta és pesszimista ember, de bill gates a haverja és obama a nagybátja, ezért mégis sokra viszi?
    Elég változatos az élet, felesleges új törvényekkel magyarázkodni.
    De én sem értem miért vitatkozok tovább egy olyan dolgon, ami egyértelműen egy agymosó fasság. Ez olyan, mint megpróbálni meggyőzni Jehova tanúit.
  • hunbasser
    #456
    még egyszer kihangsúlyozom,hogy nem akarok itt senkit sem meggyőzni :D nem vitafórum ez.
  • hunbasser
    #455
    rendben,akkor úgy mondom,hogy az én szótáramban ezek a szavak nem léteznek :)
  • hunbasser
    #454
    az én hozzászólásaim észérvűek és nyugodtak. a tieid meg támadóak és cinikusan gratulálgatsz,egyértelműen a megalázás a célod meg hogy bizonygasd a saját igazad és verd a melled,hogy neked van igazad :) van egy kis különbség a hozzászólásaink között,úgy vélem. erre már nem is reagálok,amit írtál,már csak nevetek :D
  • Fbn Lx
    #453
    "hány olyan van,hogy van,aki nem fél semmitől és mégse lesz semmi baja? meg hány olyan van,aki megpróbál valamit,aztán folyamatosan fél,hogy most mi lesz,aztán tessék,nem sikerül neki,baleset a vége,stb."

    És hány olyan van, aki nem fél semmitől és mégis baja lesz, és hány olyan van, aki folyton be van szarva, és a baj mindig elkerüli?

    Sry, ez még mindig nem érvelés.
  • mila69en
    #452
    "attól még,hogy nem tudsz valaminek a létezéséről,nem biztos,hogy nem is létezik,"
    egyik szavadat ütöd a másikkal:)

    sors, szerencse, véletlen, azt mondod ezek nem léteznek pedig sokan vannak aki az ellenkezőjét állítják! tudod attól hogy nem látod nem biztos hogy nincs:) te mondtad:D

    mindenki azt lát amit látni akar annyi de annyi féle vallás van már annyi hit annyi isten:D kinek van igaza? vonzás az igazság? miért? a többi hit és tanítás is le van írva rengeteg könyvben!
  • hunbasser
    #451
    de eleve támadólag lépsz fel,most neked írhatok akármit,nem foglak meggyőzni :D olvass kicsit,aztán ha akkor is azt mondod,hogy faszság,akkor... akkor sincs semmi végülis,te dolgod,hogy minek tartod :D ajánlom pl a Vonzás törvénye c. könyvet.
  • Fbn Lx
    #450
    kitűnő érv, kapitány

    szóval azért létezik a vonzás törvénye, mert attól hogy én nem tudok róla, még létezhet.
    Ezért bizony valóban létezik is. grat.
  • Fbn Lx
    #449
    ahahah... aminek utánaolvasol, és ami könyvekben tényként van közölve, az már mindenképp létezik, mert észérvek is vannak! omg
    Akkor mondj már észérvet és logikus összefüggéseket, ha hozzáértője vagy a témának. vagy bemásolhatnál ide mondjuk egy idézetet, mert még egy darab észérvet sem hallottam azon kívül, hogy John ebben a házban akart élni, és 10 évvel később észrevette, hogy hoppá, tényleg ebben a házban él!
    Egyébként gyakran nagyon szopó az egymásra épülés logikája, ezért célszerű még a legelején észrevenni, hogy kilóg a lóláb, mielőtt nagyon elmerülnél a téves elméletek gondosan és precízen felépített várába, ahol minden valóban egymásra épül. Példa erre az xy újkeletű vallás amit nem nevesítek, ami ugyanezzel az agymosó módszerrel adagolja az információt az embereknek. Az alaptézis sokkoló, szinte baromság, de minél többet tanulmányozod, annál inkább észreveszed a dolgok logikáját.
  • hunbasser
    #448
    majd az élet :) amúgy elég csak megfigyelni két embert: aki gyerekkorától negatív felfogásban nőtt fel és gondolkott meg aki teli volt energiával és mindig pozitívan gondolkodott. aztán meg lehet nézni,hogy melyikből mi lesz.
  • mila69en
    #447
    az baj hogy most olyan dolgokról vitázunk ami csak szerinted létezik! és jó pár ember szerint:) szerintem nem létezik!:) és jó pár ember szerint nem létezik! na akkor megint meg kérdem ki tesz igazságot?:)
  • hunbasser
    #446
    attól még,hogy nem tudsz valaminek a létezéséről,nem biztos,hogy nem is létezik,szerintem itt zárjuk le,mert így este fél 12-kor van jobb dolgom is,mint hogy itt magyarázkodjak :D
  • hunbasser
    #445
    az emberek hajlamosak beleesni abba a hibába,hogy ha megvan a vagyonuk,akkor nem azon vannak,hogy halmozzák,hanem inkább attól féltek,hogy nehogy elveszítsék egyszer azt a pénzt.az az ember,akit te mondasz,lehet,hogy pont ezt tette,még akkor is,ha épp nem lehetett kivenni a szavaiból. a félelmeiddel mindig vonzasz valamit. hány olyan van,hogy van,aki nem fél semmitől és mégse lesz semmi baja? meg hány olyan van,aki megpróbál valamit,aztán folyamatosan fél,hogy most mi lesz,aztán tessék,nem sikerül neki,baleset a vége,stb.

    de eléggé unom már ezt a magyarázkodást :D
  • mila69en
    #444
    kiegészíteném azzal hogy bizony nem a nyerőgépen veszített el mindenét! hanem a felesége semmizte ki! az az ember akinek örök hűséget fogadott szerelemmel, gondolom azon agyalt végig hogy hú csak ki ne fosszon az a nő akit szeretek, hát nehezen tudom elképzelni!

  • Fbn Lx
    #443
    sajnos Te is ugyanannyira laikus vagy, ami hidd el hogy jobb, mint elsajátítani a hazugság és a képzelgés művészetét mesteri szinten.
    Néha mégis csak jobb laikusnak lenni.
    mellesleg ha szerinted te már nem vagy laikus, akkor érvelhetnél, mert ugyanazt az amatőr szintű (laikus) védelmet csinálod mint a másik oldal, mint mi, csak a saját szemszögedből.
    Egyébként számtalan gururól, táltosról és szenzációhajhász álmetafizikusról kiderült már, hogy a privát életben egy képzelgő vadbarom.

    Mellesleg én pl. nem csak azért vagyok itt mert érdekel az emberek véleménye a témáról, hanem azért is, mert szeretném megvédeni a valódi spirituális tudományokat és a keleti filozófiát attól, hogy egy ilyen agyament állítással hozzák párhuzamba.
    Ha ilyen minőségben lenne, akkor senki nem foglalkozna velük komolyan. Nem hagyhatjuk, hogy néhány pénzéhes, esetleg még a saját faszságát is elhinni képes ember könyve ezeket a témákat magával rántsa.
  • hunbasser
    #442
    az a baj,hogy most olyan dologról vitázunk,ami létezik,tehát most te azt akarod nekem mondani,hogy márpedig a piros az zöld :) kicsit olvass utána a dolgoknak,aztán ott le vannak írva ész érvekkel,hogy miért is létezik...de egy könyv eleve nem bizonyítani akar,mert már kész tényként fogadja azt,hogy ez létezik. ha elolvastál mondjuk 2-3 könyvet,ami ezzel foglalkozik,akkor már nem mondhatod magad laikusnak és hozzánemértőnek,és ha akkor is azt mondod,hogy tök logikátlan,és nem létezik,mert te mindent úgy csináltál,ahogy a könyvben is le van írva,és semmi nem történt,akkor bizonyára jogosan mondhatod,hogy ez nem jött be. legalábbis nálad.

    de amíg látom,hogy tőlünk kérdezgetitek a dolgokat (ki kíváncsiságból,ki cinkelésből),addig azt mondom,hogy a témáról kevesebbet tudtok mint én :D egy vitába csakis akkor szállj be,ha van fogalmad a dolgokról,ha tájékozott vagy. persze én is hibás vagyok,mert ugyan többet tudok róla mint mondjuk te,de mégsem eleget,és én meg így szállok vitába. de tudod mit? nekem nem célom,hogy meggyőzzelek :) és nem is foglak,ez nem hittérítés :D nem is hit egyébként,mivel a nevében is benne van,hogy vonzás törvénye,tehát fizikai törvényről beszélünk.
    aki használja nap mint nap és bejön neki,az hisz benne (én ismerek olyat,aki szinte állandóan vonz,tehát amikor teljesen másról beszélgetsz vele,akkor is a szavait direkt megválogatja,mert akkor aközben is gondolkozik és vonz,és elhiheted nekem,elég sikeres,nem sok kudarca van az életben,ellenben a "régebbi énjével" amikor vonzotta a rossz dolgokat), aki meg csak hallott róla és rágondol vmire párszor,aztán nem jön be és elkönyveli ezt egy faszságként az meg nem hisz benne. egyébként az teremtés ideje mindig más,sose mi mondjuk meg. lehet,hogy most vonzol egy fiat puntot úgy,hogy benne ülsz és te vezeted,és csinálod egy hónapig,aztán lehet,hogy csak egy év múlva lesz meg a puntod,de a végeredmény ugyanott lesz,csak lehet,hogy később.

    tehát pl Gyurinak is üzenném,hogy akit vonzottál,lehet hogy nem holnap,hanem csak 2-3 nap múlva,vagy egy hét múlva de "teljesen véletlenül" fogod látni. pl nekem ilyeneken múltak a dolgok,hogy a szokásostól eltérően csináltam valamit,mert valami bekattant az agyamba... :D és pont emiatt jött be az,amit vonzottam.
  • Fbn Lx
    #441
    a világ leggazdagabb embere is porszem az univerzumban.
    a vagyon is embercsinálta nagyság. Az ember az ember, bármivel vértezed fel.
  • mila69en
    #440
    aha és mi van azokkal akik az ellen tétje ennek? én konkrétan ismerek egy embert akinek(nem azt mondom hogy dus gazdag volt) de megvolt mindene! 2 szép háza egy nyaralója 3 autója sok pénze! most meg túrja a kukát!
  • mila69en
    #439
    80% az reális itt nagyjából ketten vagytok akik osztják az igét:) vagyunk össz vissz 10-en:D laikusok? te miből gondolod, hogy jobban tudod ezt, hogy ezt tényleg létezik annál aki azt mondja, hogy ez fasság?:) tudod? te nem tudod te csak hiszel benne! bizonyítsd be! ha sikerül meg fogok hajolni és esedezni fogok a bocsánatodért, de erre nem fog sor kerülni:D

    te azt mondod nem léteznek véletlenek és nincs sors! én azt mondom, hogy létezik és minden előre meg van írva! ki fog igazságot tenni? ki dönti el hogy kinek van igaza? szóval nem tudsz te jobban semmit a másiknál
  • hunbasser
    #438
    Kiyosaki neve mond valamit? most lehet,hogy pont rosszul írtam,de ő írta a Cashflow négyszöget. az már inkább arról szól,hogy merj vállalkozni,merj a saját magad ura lenni és ne légy alkalmazott,mert egy idő után bekerülsz a mókuskerékbe és ott is maradsz. nos,ő sokáig hajléktalan volt a feleségével. 5 évre rá meg már milliárdos lett. elmehetett volna dolgozni minimálbérért,de ő inkább koplalt és fedél nélkül volt,de semmiféleképpen sem akart alkalmazott lenni. ha érdekel,olvasd el a könyvet,erősen összefügg a vonzás törvényével az ott leírtak is,habár nem mondja így ki,de ott is mindig a pozitív gondolkodás és a céltudatosság volt az,ami előrevitte.
  • mila69en
    #437
    az lehet hogy itt a földön nagy ember! de az univerzumhoz mérve ő is csak egy porszem:) ő is meg fog halni semmivel sem több mint bárki más csak dús gazdag ennyi! bill gatesnek volt sütnivalója plussz jó helyre született! csak is pénzből tudsz még többet a semmiből nem tudsz:) vonzhatsz te akármit
  • hunbasser
    #436
    figyelj,Bill Gates is ugyanilyen porszem volt,most meg a világ leggazdagabb emberei között tartják számon és több ezer vagy több tízezer alkalmazottja van.
  • hunbasser
    #435
    lehet pénzt vonzani,ám tenni is kell érte valamit. tehát hiába vonzol te pénzt,ha nem teszel érte semmit. pénzt vonzani lehet egy jó állásajánlattal például. vonzod folyamatosan a pénzt,aztán egészen véletlenül hallasz egy munkáról és megkapod életed melóját és szarrá keresed magad. de bármi megeshet,pl örökölsz,vagy találsz az utcán egy pénztárcát,tökmind1,a "véletlen" vagy a "sors" sodor oda,avagy az Univerzum :)
  • hunbasser
    #434
    a negatív kritikával nincs is gondom,csak a topik 80%-a negatív kritikából áll,ráadásul úgy,hogy teljesen laikus,hozzá nemértő emberek beszélnek ezekről a dolgokról úgy,mintha ők jobban tudnák.
  • mila69en
    #433
    vajon a földönkívüli élőlények azok tudnak vonzani?:D
  • mila69en
    #432
    majd pont mi az ember itt a földön kis apró porszemek dirigálunk az univerzumnak? loool