511
A titok - A vonzás törvénye
  • HUmanEmber41st
    #511
    Holografikus Univerzum

    Hogyan működik a Vonzás Törvénye?
    Hát úgy, hogy alapjában minden egy.

    Fizikusok egy csoportja úgy gondolja, hogy csak annyi létezik, amit JELENLEGI tudással, JELENLEG RENDELKEZÉSRE ÁLLÓ műszerekkel lehet kutatni.
    Azon túl pedig még a semmi sincs.

    Mások pedig azt mondják, hogy a kutatásokat a végtelenségig lehet folytatni a miniatűr irányba, mindig újabb és újabb területeket fedezhetünk fel. Ugyanez igaz a makro "irányra" is.
  • Regiujzenek
    #510
    Kemény és őszinte, de működő:

    Eredmény titok

  • mila69en
    #509
    hát persze:) akkor elég szarul kereshettél előtte! mert egy éve még spanyolba indultál a jobb remény érdekében:)
  • Anotino
    #508
    Tenyleg mukodik! Kiprobaltak:
    http://www.youtube.com/watch?v=usbNJMUZSwo
  • hunbasser
    #507
    csak 4x többet keresek mint azóta...
  • qetuol
    #506
    egy boening 767-et
  • Fbn Lx
    #505
    sikerült bevonzani azóta valami nagyobb léptékű dolgot?
  • hunbasser
    #504
    értelmeztél is vagy csak olvastál?
  • 12346
    #503
    Te jó ég mi van itt:D Nekem a gázkamrát bevonzó zsidajoknál már elpattant valami...:D Ez nem lehet komoly.
  • Rotcsa
    #502
    Láttam a filmet és nagyon tetszett! :))

    Ha úgy adódik, ki is próbálom majd.
  • iko
    #501
    Attól, hogy koppintás még lehet jó. Csak ha valaki az eredetire kíváncsi, az már 70 éve létezik.
  • hunbasser
    #500
    mégis segített sok emberen, és ha nem lenne ilyen sikeres könyv, nem olvasnák ilyen sokan.
  • iko
    #499
    Ez is egy újabb rókabőr. 70 éve már meg írta Napoleon Hill a siker titkát. Azt hiszem azóta is azokat a gondolatokat fogalmazzák újra.
  • hunbasser
    #498
    dől a pénz ;) :D
  • Tetsuo
    #497
    vége a hype-nak :)
  • #496
    látom már senkinek sem kell segitség az üggyel kapcsolatban
    (vagyis ez 1 dolgot jelenthet)
  • Kinga19
    #495
    baaaazz egész este arra gondoltam h milyen boldog leszek ha sikerül az első segély vizsgám még utközben is és qrvára bejött
    sztem van benne vmi
  • Palinko
    #494
    akit érdekelnek ezek a könyvek jelezze privátban:
    Barbel Mohr - Hogyan rendeljünk jól az Univerzumtól

    Barbel Mohr - Reklamáció az Univerzumnál

    Barbel Mohr - Rendeld meg az Univerzumtól
  • sz4bolcs
    #493
    Ja. Gazdasági viszonylatban az emberiség egy szűk rétege egyre jobban vonz, amég a maradék 90% egyre kevésbé. Nem is tudom, miért nem a titokkal magyarázzák ezt a szakemberek. Itt jön be a csavar: Naná, hogy a karma majd jól kicsinálja őket, és csak őket.
  • Tetsuo
    #492
    :)
  • Fbn Lx
    #491
    látod, milyen pesszimista vagy! Ezért nem vagy sikeres.
  • Tetsuo
    #490
    A sok nyomorusag a Foldon.. az 1re tobb ehezo, szegeny ember, meg a keves ubergazdag, mind-mind maganak vonzotta sorsat?
    A csecsemokent v gyerekkent meghalo embertomegek mind alap pesszimistak?
    A dagadt hamburgert zabalo hammeres ujgazdag kocsogok azert kapnak meg szinte mindent amit akarnak mert annyira optimistak?

    Es itt nem feltetlenul anyagi javakra gondolok, mert az szerintem sem a legfobb, hanem 1szeruen MA a kapitalista vilagban SOKKAL tobb eselye van (az elethez) annak, aki lop-csal-hazudik, mint annak aki becsuletes.. es az elobbi az mindig optimistabb mint az utobbi?

  • mila69en
    #489
    hogyan lennék tisztában egy nem létező dologgal? ha tisztában lennék vele, az együtt azt is jelentené, hogy hiszek benne ergo fej bólogatva egyet értenék veled!:)
  • Christiansen
    #488
    ez mind szép és jó, de miért kellene minden egyes tételét szóról-szóra elhinni?
    hogy jön ahhoz pár ember, hogy ilyeneket kinyilatkoztasson?
    hogy lehet az egész ennyire, de ennyire buta, sarkított és idealizált?
    ennyi erővel semmiben sem különbözik a szcientológiától
    na meg ráadásul placebo hatásra is épít és a kereszténység önbecsapó tabuformálására is..

    de miért pont most lett elindítva ez az álságosság,
    amikor már többszáz éve létezik?

  • tigeroo
    #487
    maga a dolog létezik, el kell ismernem hogy bizonyos szinten ez a könyv a sikerre hajaz...DE!

    a ugye csakrák, prána/ákása sem létezik, mint ahogy asztrális szférák is csak kitalációk...aura... mentális energia...utóbbihoz pl. gondolataid által jutsz hozzá (ezeket nem azért írtam le hogy de okosnak tűnjek, ezek mind kapcsolatba hozhatók valamilyen szinten a vonzással)

    ha tudsz meditálni, akkor megérted, jó gondolatok által hogyan lehet teremteni, a tökéletes gondolat tökéletes formát teremt, és idővel tökéletes életet.

    ha valamit nem jól csinálsz (gyk. vonzod a rosszat), akkor az megjelenik valamilyen formában az életedben (figyelmeztetésként főleg), pl. egy betegség képében, amig rá nem jösz a (karmikus) feladatod megoldására...
    én már leírtam a saját esetem erről a topikban, nem fogom megkeresni neked

    figy, csinálhatjuk így is... deee a #486 után szerintem neis várd azt hogy vitapartnernek tekintelek ebben a témában

    az a baj hogy ti olyan példákkal jösztök ide hogy ami nemis így működik, szerintem nem nagyon vagytok tisztában a vonzás hogyan és mikéntjével

    képzeljétek el a szituációt: "hm nem gondoltam volna hogy xy is itt lesz" nektek már azt jelenti hogy rosszul vonzottatok? vagy hogy hülyeség a vonzás törvénye mert nem erre gondoltatok?
    a bevonzás kicsit máshogy működik ennél

  • Christiansen
    #486
    tényleg, akkor a szabadkőműves zsidók évszázadok óta nyomják
    a vonzás törvényét, és most egy kis extra máni érdekében megosztották
    a nagyközönséggel? elfogyott az olaj, vagy mi? _D::D
  • Christiansen
    #485
    Összefoglalom újra:
    maga a dolog egy szenzációhajhász amcsi szar, ami a fogyasztói társadalomnak
    igencsak jól jön emberi kapcsolatai és belső harmóniája rendbetételéhez.


    Materiális, anyagi dolgokra ez az egész nem lehet kihatással,
    már csak tudományos alapon sem. A másik, hogy nem lehet mindenben sikeres az ember, akármennyire akarja.
    Arról meg nem is beszélve, hogy szerintem ellensúlyozni is kell,
    ember "sötét" oldalát erősíteni kicsit néha, mert soma vagy kozsó szintű véglény válhat a személyiségből.
  • mila69en
    #484
    a vonzás már csak azért sem működik, ugyanis idő kell hozzá ugye hogy valamit vonzunk legyen most példának halál? na már most ha én ebben a szent pillanatban úgy döntök hogy felmegyek a tetőre és leugrom, hogy kitörjem a nyakam. az nem azért fog megtörténni mert én ezt vonzom jó ideje, hanem azért mert én ebben a szent pillanatban így határoztam.... mert meg megtehetném ebben a pillanatban! de nem teszem és nem azért nem teszem mert azt vonzom hogy ne tegyem meg hanem azért mert én így döntöttem:)
  • Fbn Lx
    #483
    Ha ellentmondást vélsz felfedezni, az igazán sajnálatos.
    Én azt állítottam, hogy nem a dolgokat vonzod be, hanem saját magadat vagy képes tudatosan megváltoztatni, és ez az új irány új lehetőségekkel és új úttal állít téged szembe. De a dolgokat amelyekkel összefutsz nem te vonzod vagy választod, hanem alkalmazkodnak a saját énképedhez.
    Remélem így már érthető.
  • gyuri12
    #482
    ...Jól van.
  • hunbasser
    #481
    ennek meg szerintem nem sok köze van a témához megint :)
  • gyuri12
    #480
    Miért ne lenne? Az ember csak az agyának 10%-át tudja kihasználni tudatosan. A maradék 90% is létezik,csak az ember nem tudja használni amikor akarja. (Mondjuk erre a pénzérme keresős példa rossz)
  • hunbasser
    #479
    "hanem mert arra koncentrálsz nem csak tudatosan,de tudat alatt is,hogy találj pénzt."

    nincs különbség szerintem a kettő közt.
  • gyuri12
    #478
    Szerintem nem voltak,de ez más téma...
  • hunbasser
    #477
    amik a koncentrációs táborokban voltak.ne mondd,hogy nem tudod.
  • gyuri12
    #476
    Milyen gázkamrák?:)
  • gyuri12
    #475
    Ehh, tegnap nem voltam olyan állapotban,hogy értelmesen fogalmazzak.
    Szerintem úgy értettem,hogy a világ dolgait nem tudod irányítani gondolatokkal. Nem azért találsz több pénzt pl az utcakövek között mert arra gondolsz,hanem mert arra koncentrálsz nem csak tudatosan,de tudat alatt is,hogy találj pénzt.
    Vagy pl:Nem azért leszel gazdag,mert bevonzod a pénzt,hanem mert mindent megteszel érte,és a sorsod is úgy akarja.
  • hunbasser
    #474
    azokról az időkről meg kár beszélni,mert az embereket olyan nyomorú helyzetbe taszították,hogy nem láttak más kiutat abból,csak a halált. viszont akik reménykedtek,azok utána meg is menekültek a koncentrációs táborokból vagy nem kapták el a spanyol náthát,ha már ezt a két példát hoztad fel.

    és ne,nehogy megkérdezd,hogy akkor ők most spanyol náthát vagy gázkamrát vonzottak-e,mert a válaszom nem :D de nyilván féltek a haláltól,és sokaknak a "sorsát" ez pecsételte meg (ha úgy vesszük van sorsa mindenkinek,csak hogy az nem előre meg van írva,hanem te írod folyamatosan :))
  • hunbasser
    #473
    istenem....KI MONDOTT OLYAT,HOGY A VILÁGOT IRÁNYÍTANI TUDOD A GONDOLATAIDDAL? :DDDD idézz már légy szíves vagy tőlem,vagy tigerootól,egyikünk se írt ilyen faszságot,már bocs :D folyamat azt hangoztatjuk,hogy magadnak tudsz csak teremteni dolgokat,másnak nem.
  • hunbasser
    #472
    na most te annyira ellentmondásos vagy... :D tulajdonképpen ugyanarról beszélünk... :D a gondolatok teremtő erejéről. ez ugyanaz,csak az univerzum segít hozzá a dolgokhoz,de az érdem elsősorban a tiéd!!! mert nélküled nem is menne.és igen,minden ami veled történt,az miattad van. másnak bevonzani meg nem tudsz,amit te is írtál.

    egyébként egyszer fordult elő,hogy nem olvastam el a hozzászólásodat,mert este már nem akartam ilyennel fárasztani magam,erre te máris úgy könyvelsz el,mint aki nem olvassa el a hozzászólásokat :D idézlek: "pedig olvasom és értelmezem rendesen, nem úgy mint hunbasser, aki el sem olvassa hogy mi van"

    igen,valószínüleg most is te tudod jobban,hogy mi van :D nyilván egyik hozzászólást sem olvasom el,miért nem mondod inkább ezt? :)