19
  • gomyron
    #19
    Pampalini nem lesz mostanaban? vagy azt majd jovore mutatjak be?!
    remelem 3D-s lesz es a bajusza is ki fog logni a mozibol
  • winnie
    #18
    én is a régi mellett lennék és nyilván van fantáziájuk a készítőknek, de valahogy furának éreznék egy mese, kvázi fantasy környezetet egy ilyen modern elkészítésű filmnek (ld. 3d és animáció). csak onnan jutott eszembe, de szerintem ők sem akarnak fityiszt mutatni a rajongóknak.
  • Quantumleap
    #17
    Hókuszpóknak Haumann Péter lesz a magyar hangja? Akkor talán megnézem.:)
  • Chocho
    #16
    Nekem ez lenne az egyetlen bajom. A klasszikus Smurf univerzumot nem kellene átalakítani. Ennek ellenére meg fogom nézni, mert mind a képregényt, mind a rajzfilmet nagyon szerettem.
  • pixx
    #15
    NA pont ez lesz a probléma forrása, Alvinnál azért maradtak az eredeti koncepciónál nagyrészt...
  • winnie
    #14
    van egy olyan érzésem, hogy el fognak rugaszkodni. vagy legalábbis szerintem nem gombaházas, erdős-mezős-kastélyos filmet csinálnak.
  • pixx
    #13
    Én a gumimacira szavazok, amúgy a törpökben nagyrészt csak Hókuszpók volt emberi szereplő, néha volt boszorkány meg király...szerintem ezt nem kéne erőltetni...Garfieldot nem láttam, anélkül is látszott, hogy szánalmas, Alvin nekem mindig is az ilyen felgyorsított hangok miatt jött be, ahogy a szereplők beszélnek.
    Mondjuk magam részéről nem volt nagyon nagy szükség rá, én a film nélkül is ellettem volna, és így lesz a törp mozival is. Leszedem és megnézem.
  • Kopiati
    #12
    Élőszereplős Rumcájszt a népnek!
  • qetuol
    #11
    már várom az élőszereplős pokémonokat...=D
  • winnie
    #10
    ehh, sorry a floodért. ott van a G-Force 3D, ami jön augusztusban, az is animált-élőszereplős 3D film szőrös állatokkal.
  • winnie
    #9
    (azt borítékolni lehetett és lehet, hogy az alvin sikere után jönnek a hasonló produkciók. jövőre szerintem a warner és a universal is be fog jelenteni egy hibridet.)
  • winnie
    #8
    zachary levi már volt castingon. ő esélyes.

    amúgy nem értem a szánalmat. anno a roger rabbitnél vagy a space jamnél is ilyen sírás volt vajon? főleg a nem feltétlenül a célközönségbe tartozók részéről? jelentkezzen, ki látta a garfield-filmeket? (bénák voltak, egy dolog, de attól még volt, aki megnézte.) vagy ott a small soldiers, remek film, bár nem adaptáció.

    nyilván az lesz majd a röhej, ha kiderül, hogy jó a film. ha meg nem, akkor a gyereknek tetszett.

    az meg, hogy 3D, csak plusz csali és máris jó zombi módjára van egy nézőjük személyemben, mert engem a térhatással le lehet kenyerezni.
  • Szolnokboy1
    #7
    Hókuszpók! :D
  • Harkat 89
    #6
    És vajon ki játsza HókuszPókuszt? xD (ha jól emlékszem így hívták)
  • Johnny Maize
    #5
    Én úgy vettem ki a szövegből, hogy a törpék animáltak lesznek.
  • OldM4n
    #4
    Na neeee. Ezeknek elmentek otthonról. Élőszereplős törpök, kékben, 3D-ben... Hányadék. Biztos bukta.
  • opeca
    #3
    Atyaég!
    Ki volt az az agyilag erősen torzult amelyik ezt kitalálta(?)
  • Szolnokboy1
    #2
    nem.
  • InfectedMann
    #1
    "élőszereplős Hupikék törpikék 3D"

    Csak én érzek mélyről ható szánalmat az ilyen produkciók iránt?