173
Szal..
  • totyak
    #93
    Lassan végére érek a játéknak és nekem nagyon bejön. Igazából nem régóta játszom kalandokkal (bár azért már jónéhányhoz volt szerencsém), de mindig sikerül jókat kifognom, ez valami megérzés lehet nálam. Sokan írják, hogy béna a grafikája, meg nagyon könnyű, főleg az előző részek után, de nekem ezekkel nincs gondom. Előző részekkel még nem játszottam, mert akkor még nem érdekeltek a kalandok, meg kicsi is voltam (de szerintem be fogom pótolni), a grafika meg nekem külön tetszik, imádom a rajzfilmszerű kalandokat. Meg legalább a riszz-rossz gépemen is tükörsimán fut. Mondjuk az irányítása elsőre kicsit fura volt, hogy nem tipikus point and click, hanem a nyilakkal irányítjuk, de kb. 5 perc alatt megszoktam. Nekem a nehézségére sincsen panaszom. Éppen nekem való, néha megállok, elgondolom, hogy mi lenne a kézenfekvő, és valóban az is a megoldás. Nincsen benne Runaway szerű csavar, hogy a nap sugarai összeforrasztják a törött kulcsot, meg hasonlók. Minden szépen letisztult és érthető. Imádom ezt a játékot. Ha megjelenik lemezen, érdemes lesz rá beruházni.
  • Cat 02 #92
    Nem tom van-e itt Family Guy fan, ha igen, akkor a rozoga kunyhónál próbálkozzon egy ideig a szavakkal :D
  • takysoft
    #91
    utóbbit máris kipróbálom:D
  • Shep
    #90
    Nekem leginkább az ilyen hülye poénok tetszettek, mint pl. mikor a kútnál kívánt egyet, vagy mikor az oltáron áldozatként használta a porcelán babát :)
  • takysoft
    #89
    All we've got is U-Tubes these days...

    ez fájt:D
  • takysoft
    #88
    közben megy nálam is, csak ki kellett kapcsolni a fullscreen-t, mert attól volt bugos.
  • Lacee
    #87
    már a harmadikban is csak néz-beszél-megfog volt a három lehetőség :)
  • totyak
    #86
    Ja, akkor én kérek elnézést.
  • Shep
    #85
    A korábbi részekre értettem.
  • Cat 02 #84
    Mert ha megveszed, akkor unlockolod a demot.
    Gondolom 1-2-3 ra gondolta ^^
  • totyak
    #83
    Az hogy lehet, hogy a teljes játék, meg a demó szinte ugyan akkora méretű?

    Egyébként Shep, honnan tudod, hogy az első fejezet könnyebb, mint a többi, mikor azok még meg sem jelentek?
  • Zóanagyvarázsló
    #82
    Már nagyon régóta nincs annyi lehetőség a kalandjátékokban, többnyire jobb (vizsgál) és bal klikk (interaktol) szokott lenni. Ez szűkült a Sam & Max Season One-ban egyre. Bár egy Phantasmagorián még így is túltesz :)

    Mellesleg itt legalább van már újra tárgykombináció.
  • Shep
    #81
    Pedig az első fejezet nagyságrendekkel könnyebb, mint a többi rész (legalábbis szerintem). Már eleve azért is, mert csak rányomsz valamire és egyből a megfelelő tevékenységet végzi el (felveszi, használja stb.) Nincs az 8-10 parancs, mint régen, gondolom ezzel is lejjebb akarták tornászni a korhatárt, ami mondjuk olyan hétvégi kalandjátékosoknak, mint én vagyok jól jön, a prok-meg gondolom a fejüket fogják.
  • Cat 02 #80
    Megy, elég pofás a game, de már érzem h rengetegszer el fogok akadni :)
  • takysoft
    #79
    legbelül ott van az.. nézd meg jobban.

    nekem nem működött, bár itthon csak egy szar régi gép van. 1.7-es celeron, gefo5600-al. ezen még XP van, nem is csoda, h szar XD

    majd pesten megnézem rendesen.
  • Cat 02 #78
    lolz, crack mappa üres...
  • Cat 02 #77
    Majom facepalm-ról kéne gif :D
  • takysoft
    #76
    Nicsak, ide még ez nem volt beszúrva?
    akkor ha-ha-ha-HAPCI!
  • totyak
    #75
    Sztornó az egész. Amint beírtam ide, rá kb. 10 percre meglett a megoldás. Kihagytam egy fontos lépést, de rájöttem mi az.
  • totyak
    #74
    Már szétvág az ideg ettől az állathangos térképtől. Akárhogy követem ezt a szart, mindig a dagi fickóhoz lyukadok ki megint. Már próbáltam össze-vissza mászkálni is, de eredménytelen.
  • Shep
    #73
    Hát jó lenne, nekem az a kedvencem.
  • Zóanagyvarázsló
    #72
    Ki tudja, ha sikeres lesz, akár még új DotT is lehet. Végül is a jogok ugyanúgy a LucasArtsnál vannak, Dave Grossman (Telltale Games) pedig az egyik lead designer volt.
  • Shep
    #71
    Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen epizodikus. Az első fejezettel el voltam érzésem szerint 4-5 órát ha mindegyik ilyen hosszú lesz (szerintem nehezedni fog) akkor is legalább 20 óra ami egyszerre nekem sok lenne, így meg havonta egy kicsi pont jó. De hát ugye kinek mi. Kár, hogy nincs új DotT.
  • Sephi
    #70
    Hat nekem a Vampyre Story olyan szinten volt bugyuta es gyenge, hogy a Monkey Island elso chapterebe tobb dolog szorult... velemenye mszerint.
  • romeozor
    #69
    igen.
    egybe azért már emberes órákat el lehet majd tölteni ezzel. kár hogy addigra már mögöttem lesznek egyenként a részek így kétlem hogy egyhamar kedvem lesz újből elkezdeni. szvsz ha már epizódikus darabolás, az Autumn Moon jobban eltalálta a Vampyre Story-val.
  • totyak
    #68
    Ha ez az epizodikus dolog lefut, akkor ugye kiadják majd egyben egy lemezen a játékot, mert nekem úgy szimpatikusabb?
  • Shep
    #67
    Azt azért furcsállom, hogy ennyire kicsi az érdeklődés a játék iránt.
  • Shep
    #66
    Na jöhet a 2. fejezet, remélem az is ilyen jó lesz.
  • Shep
    #65
    Ok, sikerült, elfelejtettem ,hogy tüzes izéket borít rám, ha fel akarok mászni :) Irány Deep Gut :)
  • romeozor
    #64
    előbb még próbálj meg más módon is feljutni a hajóra
  • Shep
    #63
    Na azt hittem valamivel okosabb leszek, de nem mert arra rájöttem ,hogy a bombát kellene belerakni a gatyába, de azt mondja, hogy előbb meg kellene gyújtani, hát ok, de nem találok sehol, gyufát, vagy gyújtót, vagy akárcsak egy kova követ :) Tehát egy még egy löketet kérnék :) A végigjátszást nem akarom megnézni, mert úgy már nem az igazi, de ilyen apró utalások még beleférnek.
  • gfreak
    #62
    ezt a hülyeséget...a telltale oldalán már ott figyel a végigjátszás...de miért, könyörgöm,miééért? :DDD hogy a júzereknek már tényleg ne kelljen odafigyelni semmire??? bahh
  • Sephi
    #61
    Szia!

    Ha nem tudsz ertelmesen hozzaszolni a temahoz, kerlek ne irj, mert warningot kapsz, ha spam hullamot inditasz.

    bye
  • romeozor
    #60
    ha nagyon nem megy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézd meg a hajónál a ruhaszárítót
  • Shep
    #59
    Ok, tehát akkor egyelőre új helyre nem tudok menni ezeken kell próbálkozni ha jól sejtem?
  • Lacee
    #58
    szerintem te ne magyarázz a fölösleges topicokról olyan megnyitottakkal, mint "Ruházat"... a legtöbb játéknál létezik külön topic az egyes részeknek, miért pont egy ilyen klasszikus sorozat legyen kivétel?
  • romeozor
    #57
    most neked az a feladatod, hogy az újságíró fószert ellásd kalóz sztorikkal, a baba a kincskeresés sztori volt, még van kettő. még kell egy verekedés és egy hajó átvétel sztori (sry késő van, nem jönnek művészibb szavak :p).
  • Vass Gábor
    #56
    Ebből a sorozatból van annyi topik hogy csak na ezt belerakhattátok volna a többi valamelyikébe is.
  • Shep
    #55
    Kérnék egy kis segítséget. Odaadtam a dagadéknak a Ninja Dave Akciófigurát Gyilkos Karate Katanával :) és ennyi, most hova tovább, mert nem tudok sehova menni, pedig a térképen van még pár hely, de oda nem tudok elmenni, van még az a kunyhó, de oda meg nem enged be a tag, mert jelszót akar. Szóval valami apró löket jól jönne.
  • Shep
    #54
    Na akkor majd én is próbálkozom, hátha sikerül.