173
Szal..
  • 0ckH4M
    #133
    Jaja. Hangulatos ez a második epizód is, de nem volt ez rövidebb?
  • Cat 02 #132
    Az a csontváz papagáj nem gyenge poént nyom be :D
  • takysoft
    #131
    link
    még nem szedtem le, lehet hibás...
  • Shep
    #130
    Jól indul a 2. epizód is :)
  • romeozor
    #129
    megjelent a 2. rész, The Siege of Spinner Cay
  • Cat 02 #128
    Viszont a Sword Master köcsög :o Volt olyan amit egyszer elfogadott volt amit nem... Meg van olyan is ami tök jó oltás lenne, de nem fogadja el :D
  • Cat 02 #127
    Nah, akrobaták rendesen beszélnek :p
  • Cat 02 #126
    Hja. Ha már zavaró, akkor nyomok egy f10 és pár +-t és máris jó :)
  • takysoft
    #125
    de olvasható.

    sam&max epizód 1-el pont az volt a baj, hogy hiába volt magyar a szöveg, úgy elillant, hogy el se lehetett olvasni.
  • Cat 02 #124
    Nem arra gondolok :D Hanem mond valamit, van 2-3 mp szünet és utána folytatja csak, így nem igazán folytonos :S
  • takysoft
    #123
    igen, tudom.
    úgy hívják, h "játékidő"

    ha nagyon zavar, nézzél inkább filmet:D XD
  • Cat 02 #122
    Párbeszédek közötti űr zavaró :S
  • takysoft
    #121
    már a remake-nek is remakeje lett. szép

    én anno még a 16 színű változatot nyomtam végig először:D
  • balee4
    #120
    Btw mikor jön az Ep2?
  • balee4
    #119
    Kipróbáltam nem olyan rossz ez, az irányítás teljesen korrekt, a grafika ugyan 3D-s lett, de nagyon jól néz ki, és a poénok most is megvannak
    De először végigtolom inkább a remake-t.
  • takysoft
    #118
    annyira azért nem off:D
  • Cat 02 #117
    OFF: kijött a remake.
  • Gerbill
    #116
    Szerintetek jó?. A nyelvtanban nem vagyok biztos, de egyszerűbb nem jutott az eszembe.
  • takysoft
    #115
    nemrég linkeltem, szedd le, told végig.
    aztán persze szépen vásárold meg:)

    én ma tudtam le. egész jó volt.
  • Lacee
    #114
    na de a klasszikus sértegetős vívás helyet a monkey combat, a rossz irányíthatóság, szerintem a sztorija is gyengébb volt a többinél... brr, nem volt jó az a negyedik rész. persze azért végigjátszottam becsülettel :)

    kiváncsi vagyok erre az újra, még nem szereztem be!
  • Zóanagyvarázsló
    #113
    Bár a látvány rémisztő, nem az ijesztett el, szóval nem önszántamból maradt ki. Pótolni fogom rövidesen. Addig bele sem kezdek az epizódokba komolyabban.
  • takysoft
    #112
    hát azért nem volt a monkey4 olyan rossz.

    persze a mi3 után nem nagyon hozta, amit kellett volna, de azért egész aranyos kis játék lett, és élvezettel el lehetett vele játszogatni.
  • takysoft
    #111
    ha a Beyond Good and Evil tetszett, akkor a Psychonauts-ot se hagyd ki.
    az se különösebben kalandjáték, mert főleg ügyességi, de igen jó storyja van
  • Zóanagyvarázsló
    #110
    Újabb, mert csak 11 éves, nem 20 :)

    Az EfMI nekem eddig teljesen kimaradt, de én a GF irányításáért sem rajongok, legalábbis esetemben a rombolta a játékélményt. Mondjuk még így is a kedvencem a Sanitariummal egyetemben.
  • takysoft
    #109
    újabb?
    az egyik legelső 3D-s kalandjáték volt. még a monkey 4 előtt:D(aminél amúgy jobb is volt irányítása is)
  • Zóanagyvarázsló
    #108
    Esetleg a Grim Fandangót? Az még viszonylag újabb, 3D-s, és kivételesen jól is áll neki.
  • Zóanagyvarázsló
    #107
    Humor és humor között is van különbség. Egy Sam & Max vagy egy Monkey Island a gegparádéra megy, a Full Throttle viszont nem. Nekem a legnagyobb bajom vele az, hogy rettenetesen rövid. (Egyébként szerintem is nagyobb klasszikus nála a Monkey Island, de ez más kérdés.)
  • Cat 02 #106
    Pár kép, szerint nem spoileresek ^^



  • gfreak
    #105
    ja a poénok meg a sztori korántsem volt olyan frankó mint az MIk, de a mostani eresztéshez képest zseniális :D
  • Shep
    #104
    Tudom én, hogy mikori megvan még az 576 is amiben benne volt :), de akkor is sokkal gyengébb mint a MI1-2 vagy a DotT. Persze, van akinek bejött ez a motorosdi, nekem nem annyira, pedig az elején a benzinkútnál még minden olyan jónak nézett ki, de aztán ...
  • gfreak
    #103
    a Full Throttle az eléggé régi...még a MI3 előtt készítette a lyukasarc :DDD

    Neverhood is nagyon állat volt, tényleg :DDD

    Sanitarium ami szintén nagyon beteg, kicsit fura a kivitelezése de a sztori állati!

    @Totyak: na, ha meg a DOTTal nyomod, akkor a játékon belül használj egy számítógépet, és végig tudod játszani a Maniac Mansion-t játékon belül!!! :D
  • totyak
    #102
    Igazából nem gondolom, hogy ezekhez régi klasszikusokhoz én még visszanyúlnék, kivéve a Monkey-t, mert annak ismerni akarom a történetét. Ezeket végigjátszani még akkor lett volna jó, mikor megjelentek. Meg nézegettem is leírásokat meg képeket ezekről a játékokról, amiket itt felsoroltatok és bevallom, egyik sem keltette fel az érdeklődésemet. Én már újgenerációs kalandor vagyok. Most is van jónéhány megjelenés ellőtt álló kaland, amikre fáj a fogam.
  • 0ckH4M
    #101
    Miért? Talán túl beteg, hogy lelép a táncosnő a jetivel ^^
  • Shep
    #100
    Hát a FT-nálam nagy csalódás volt, meg sem közelíti a régi nagyokat. SnM is jó, de nekem az már túlságosan betegre sikeredett.
  • totyak
    #99
    Többen javasolták, hogy az új Monkey előtt játszam végig az előző részeket, de nem bírtam magammal, ezért nekiálltam az újnak. De végig fogom tolni a többit is. Ha jól tudom mindegyikhez született csodás magyarítás, legalább érteni is fogom.
  • Cat 02 #98
    Monkey Island 3-at mindenképp lesd meg szerintem, nagyon jó.
  • totyak
    #97
    A Dott véletlenül éppen megvolt már nekem is. Na az tényleg beteg. Direkt nem használtam végigjátszást, de baromi nehezen jutottam a végére. Egyébként még most is fennt van a gépen. Tényleg jó játék. Főleg ilyen újabb kalandokkal játszottam, de akad néhány régi is:

    Fahrenheit
    The Longes Journey
    Dreamfall
    Dott
    Neverhood
    Runaway 1,2
    So Blonde
    Beyond Good and Evil
    The Abbey
    Ankh 1,2,3
    Penumbra Anthology (most játszom)
    Edna and Harvey:The Breakout (most játszom)
    Jack Keane
    Insecticide

    Hirtelen ennyi ugrott be.
  • gfreak
    #96
    ja kihagytam az előzmény nevét: mondjuk egyszerre: egy-ké-há-MANIAC MANSION! :DDD
  • gfreak
    #95
    DOTT remek, meg az "előzménye"is, aztán a Full Throttle is epic, csakúgy mint a Sam c Max Hits the road..na meg Broken Sword 1-2 :D
  • Shep
    #94
    Hát ha nem játszottál a korábbi részekkel akkor itt az ideje pótolni, mert azok sokkal jobbak (mondjuk nekem a rajzolt grafika jobban bejön, mint ez a 3D-s) igaz jóval nehezebbek és sokkal betegebb fejtörők vannak, a legtöbb nem olyan egyszerű, mint itt. De ha igazi poénos, nehéz kalandjátékra vágysz akkor Day of the Tentacle-t mindenképpen játszd végig (nálam az a csúcs)