4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Robi546
    #3914
    ez elég hülyeség... a Bus Simulator 2008 és Bus Simulator 2012 ugyan azon a néven lesz, tehát European Bus Simulator ? :O Vagy mi ?!
  • mojorisin
    #3913
    Ez ugyanaz a 2008-as szarság, csak más néven... hogy miért lett átírva azt nem tudom.
    European bus sim???
    Oda van írva: Sortie France : 19 septembre 2008
    Vagyis: FRanciaországban megjelent : 2008 szept 19-én.
    ------------------------------------------------
    A Bus Simulator 2012-őt az Astragon adta ki németül, az angol verziót ami European Bus sim néven fut majd, azt meg az Excalibur Publishing fogja kiadni... megjelenés május 4.
    European Bus simulator
  • halaszfi
    #3912
    A kiadót és a képeket nézd. Főleg a kiadót hasonlítsd ösze.
  • mojorisin
    #3911
    Ugyanaz
  • Brad33
    #3910
    (Nem menetrendet, hanem járatot.)
  • Brad33
    #3909
    A buszmegállók ID-jét hol tudom megnézni? Próbálok csinálni egy menetrendet, de fel is bukkant az első akadály, amit nem tudtam átugrani:/
  • gyuri35
    #3908
    Maxon a grafika,1280x1024-s felbontással/Videokártya:Nvidia Geforce GTS450
  • gyuri35
    #3907
    openBVE
  • halaszfi
    #3906
    miben épitesz vasutat?
  • halaszfi
    #3905
    CBS-be hogy másolok be új buszt?
  • halaszfi
    #3904
    Dehogy, a BS2008-cal =
  • mojorisin
    #3903
    Igen.
  • kem001
    #3902
    Sziasztok. Most akkor a Bus Simulator 2012 = az European Bus Simulator-al?
  • buszvezeto1
    #3901
    Köszi.
  • halaszfi
    #3900
    #3852
  • buszvezeto1
    #3899
    Gyuri35!

    Meg tudnád mondani, hogy milyen beállításokat használsz a játékban?!

    Mert a videódon nagyon tiszta minden és a láthatóság is nagy, de én ezt semmilyen beállítással nem tudom elérni....

    Előre is köszi!
  • gyuri35
    #3898
    No mindegy egyelőre elfoglalom magam vasútépítéssel,aztán májusra kiderül milyen fost adnak ki megint!
  • gyuri35
    #3897
    Ja.Mondhatni egy félig reloaded!
  • halaszfi
    #3896
    A készitők NEM új játékot adnak ki, HANEM újra kiadják a BS2008-at. Megnéztétek már a kiadási dátumot az ''ÚJ'' játék képeinek honlapján?
  • gyuri35
    #3895
    Köszi szépen az infót!Sajnálatos,de még a menürendszere is ugyanaz mint a 2008-nak!
  • zorba3333
    #3894
    Igen, "sajnos" már vannak információk az ""új"" játékról :(
    Gyakorlatilag a fejlesztők által is elismerten megbukott Bus Simulator 2008 reinkarnációját köszönthetjük majd a játékban, szinte változatlan formában.
    A fejlesztők még arra sem vették a fáradságot, hogy legalább a borító látványtervét megváltoztassák, az eredetihez képest!
    Mindössze a címsort sikerült módosítaniuk.

    A menürendszer, látványterv gyakorlatilag teljesen megegyezik, legalábbis az eddig közzétett képek alapján.
    Aki ismeri a Bus Simulator 2008-at, az tudja, hogy mekkora kínszenvedés volt az irányítás, és mennyire tele volt hibákkal a játék.
    Mególlóba történő beállás esetén eltűnt a busz teteje, kanyarodni gyakorlatilag lehetetlen volt vele, a fizika említésre sem volt méltó, mert egy árkád játéknak jobb fizikája van, mint ennek volt, stb.

    Nem tudom milyen indíttatásból adják ki újra, csak más néven, de ha ez valóban megtörténik, akkor hamar rájönnek a fejlesztői, hogy hiba volt.
    Remélem az újra történő kiadás azért történik, mert tökéletesítették a játékot, és kijavították ezeket a fatális hibákat. Amennyiben ez netán tényleg így lesz, akkor van esély rá, hogy egy játszható játékkal gazdagodjon a buszos játékok szegmense.

    Mindenesetre a szavak helyett beszéljenek a képek:
    Bus Simulator 2008: BS-2008 képek
    European Bus Simulator: EBS képek

    Érdemes összehasonlítani őket. Szégyen, és gyalázat, hogy ilyen gusztustalan módszerekkel próbál egy csapat pénzt kisajtolni a "gyanútlan" játékosoktól.
  • gyuri35
    #3893
    Erről az european bussimulatorról lehet tudni valamit?Azon kívül hogy angol lesz?
  • jutiput
    #3892
    Oké,oké, ez így korrekt! Üdv !
  • gyuri35
    #3891
    Persze,köszönöm a sok sok segítséget!
  • jutiput
    #3890
    Na, na , biztos, hogy Te jöttél rá magadtól és nem volt a részemről egy parányi löket?? Egy kis elismerés néha jól esik az embernek! Meg persze a magyarosítás sem csak úgy magától ide termett!! Köszi, hogy segíthettem!!! Üdv.
  • gyuri35
    #3889
    A San Francisco-ban a cable car tetszett meg legjobban ,akkor amikor rájöttem hogyan kell megfordítan!
  • jutiput
    #3888
    Köszi!
  • halaszfi
    #3887
    A multiplayer-re. De tényleg jó játék a BCCS.Jobb mint a BS12.Csak az AI-bolond.
  • jutiput
    #3886
    Teljesen igazad van, hogy kár, hogy csak San Franciskóban játszódik, de hát ez a neve a játéknak és szerintem mi igazából tudnánk, hogy milyen buszos játékot kellene csinálni, de sajnos minket felhasználókat nem kérdeznek meg, csak kidobnak időnként valami gagyi játékot, azután , ha tetszik játszol vele, ha nem , akkor nem!Üdv.
  • gyuri35
    #3885
    Nekem semmi bajom a San Francisco-val,de ott is ha már megvan a lakásod,autód járműveid akkor már nem sok értelme van a játéknak.Kár hogy csak egy városra koncentrálódik a játék,Oaklandot,és egy két peremvárost még hozzárakhattak volna!
  • jutiput
    #3884
    Pontosan mire is gondolsz? Megköszönném, ha felvilágosítanál! Üdv.
  • halaszfi
    #3883
    Erre jó az omniBus plug-in.
  • jutiput
    #3882
    Na látod " gyuri35", ezt írtam nem is olyan régen, hogy bizony minden játék alapja és inspirálója az , hogyha van miért játszani! Akkor egypáran lecikiztek, hogy dícsértem a San Franciskót, de bizony az lenne a legjobb buszos játék, ha simábban és gyorsabban működne! És bizony még az Omsinál is jobb, mert az is unalmas a második fuvartól, mert nincs benne karrier lehetőség, csak mész körbe , körbe, mint egy hülye, cél nélkül! Örülök, hogy megint igazam lett, pedig már kormánnyal megyek mindegyik buszos játékkal, de a király akkor is a San Franciskó! Üdv.
  • gyuri35
    #3881
    Karrier nélkül ez a játék monoton,és unalmas.Inkább visszaraktam a San Francisco-t!
  • Tanker56
    #3880
    Ha bepárásodik akkor kapcsold max.-ra a hideget és irányítsd a szélvédőre. Ha lefújta akkor kapcsold be a keringetőt, közepesre az erejét és melegre. Ja és hátra, az utasokra irányítsd.
  • gyuri35
    #3879
    Jó lenne végre valamilyen érthetőbb nyelven!
  • mojorisin
    #3878
    Az nem új, hanem az angol verziónak neve.
  • gyuri35
    #3877
    Nagyon hasonlít az Omsi-ra,ha bekapcsolom a szellőzést hogy fújja le a bepárásodott szélvédőt,egyfolytában azt írogatja hogy meleg van a buszban,ha nem kapcsolom be akkor meg hideget irkál!
  • Apocalipto
    #3876
    Na, kipróbáltam ezt a Bus simulator 2012-t....az elképzelés jó, a megvalósítás szokás szerint szart. TML-től ne is várjunk többet.
  • gyuri35
    #3875
    A 2011 San Francisco alighanem elmegy rajta