4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Rayden02
    #1398
    Melyik busszal kapcsolatban?260,vagy 211?
  • dkvfan
    #1397
    A kommunikáció/Action gombbal kell minden megállóban kicserélni a menetrendet, miután megálltál, kiszálltál,és odamész hozzá, mint a Free Ride-ban járatot kezdeni. A Cirle Line-UN irányban minden megállóban cseréld ki, kezdve azt, amitől a CL-nél indulsz.
  • dkvfan
    #1396
    Rayden!
    Segítségedet szeretném kérni, ám nem olyan nagyságrendekben...
    Szóval:
    A billenés gyorsaságát pontosan melyik résznél lehet a szerkezet nézetben átállítani?
  • dkvfan
    #1395
    Már kérdeztem Rayden mestertől, nem kell folyton... Nem attól függően fogunk csinálni mindent, hogy mi kell éppen neked.
    Amúgy mér' nem tőlem szeded a képeket?
    És mé' nem '796-ot? :)
  • gumikacsa
    #1394
    Vicces vagy...
  • Krisz995
    #1393
    Vkit nagyon szépen megkérnék, h készítse már el CBShez a Solaris Urbino 12-t!

  • Brad33
    #1392
    Van egy News Timetable nevezetű küldetés. Próbálom követni az instrukciókat, de nem sikerül a misszió (egy szerelőkocsival kell villogva járkálni). Pontosan mi a teendő?
  • Brad33
    #1391
    Köszönöm.
  • TechnoBase
    #1390
    Sziasztok!
    Letöltöttem ezt a játékot, felraktam és amikor elindítom ezt írja ki:


    Mi lehet a baj???
  • leho94
    #1389
    gy.i.k.-ban mindent megtalálsz
  • Brad33
    #1388
    Oké köszi. És honnan tudom leszedni? Amúgy milyen javítások vannak benne?
  • leho94
    #1387
    sorba kell feltenni
  • Brad33
    #1386
    Pontosabban a legújabb patch érdekelne. Vagy fontos sorba mindent felrakni? (Bocs a duplapostért, kösz előre is).
  • Brad33
    #1385
    Hali. A patcheket honnan tudom letölteni?
  • leho94
    #1384
    hm , az alap buszon kívül a feladatokban nem lehet másikakkal menni?:)
  • Leo 1991
    #1383
    kösz-kösz
  • SipiDani16
    #1382
    Sziasztok! Nekem egy olyan problámám van, hogy csinálom az egyik feladatot és az egyik megállóban 5 utas felszáll, aztán miután elindulok, az egyik valahogy "visszaterem" a megállóba és nem akar visszaszállni! Ez miért van? Segítsetek lécci!
  • atiboy014
    #1381
    hello. új vagyok a játékban. letöltöttem a demót elakarom indítani de valami c4 hibával kivág. mi lehet ez?? előre is köszi
  • longhaul
    #1380
    Nem találom pl. a Hudson folyót! A GAMESTAR hírekben pedig írja. Az is levegőbebeszélés
  • csongi05
    #1379
    Helló! Logitech G25 öm van, le is töltöttem a fájlt amit fenn ír, de nem tudom hova másoljam be! Tudna valaki segíteni? A magyarosítás hányadik oldalon van? a patcheket ha felrakom angol játékra ne lessz gebasz a német pacht miatt? közsi%
  • Rayden02
    #1378
    Tessék itt egy kis segítség videó formájában!Remélem segít!
    VIDEO
  • Rayden02
    #1377
    Mi a fene?Mmmhhh,am,a texture mappában van egy wheels.tex nevü fájl,az editorban miután be töltötted a modelt,be kell tallóznod a fájl a material managerben,majd mindjárt csinálok egy videót hogy hogyan kell csinálni aztán belinkelem!De ahogy látom van ott más textúra hiba is!
  • Leo 1991
    #1376
    ezt hogy oldjam meg??
  • Rayden02
    #1375
    Azért Mert az angol és a német verzió is rajta van!
  • longhaul
    #1374
    Mi van becsomagolva 4.19GB-ba? Ennyi GB nem elég 2.00GB!
  • Krisz995
    #1373
    Igen, csak az M42es utcán lehet közlekedni.
  • longhaul
    #1372
    oké és csak ez az egy útvonal van a M42?

    [apro] az aláírásomban ott van hogy Jó lenne előszőr szerkeszteni, aztán bejárni egész Magyarországot. [apro]DE EZ SAJNOS NEM JÖN ÖSSZE.

  • Krisz995
    #1371
    Én megvettem ezt a játékot és Circle Line-UN, valamint Javits Center-UN közötti szakaszon tudok menni, a többi utca le van sajnos zárva. Tehát a dobozos játékban ugyanannyi utcán lehet menni.
  • longhaul
    #1370
    Azt szeretném megkérdezni, hogy ebbe a fórumban van olyan felhasználó aki megvette ezt a játékot? És mennyi utcával több vagy kevesebb a dobozos változat? Mert nemelyiken van egy sárga tilos jel az utca közepén. Nem lehet behajtani, de a térképen még van út.
  • kuzco007
    #1369
    köszönöm, amint elmondod, hogy kell átírni a feliratokat már csinálom is:D
  • Rayden02
    #1368
    1350
  • Kheb87
    #1367
    Abban még tudnátok segíteni nekem, hogy a buszt amit leszedtem hozzá hova kell bemásolnom és utána a játékban előhívnom?
  • Kheb87
    #1366
    Köszönöm szépen
  • Leo 1991
    #1365
    csak ezt tudom én is
  • Leo 1991
    #1364
    csak azt az 1et tudom ami itt van a fórumban
  • kenyboy
    #1363
    Mármint a letöltés nem működik..
  • kenyboy
    #1362
    Hello ezt a buszt feltudnád tölteni valahova??Ugyenis valamiért nem működik.. előre is kösz
  • Kheb87
    #1361
    kösuike le is mentettem :) annyiban tudsz még segíteni, hogy plusz buszt honnan lehet leszedni a játékhoz?
  • Leo 1991
    #1360
    közben megtaláltam
  • Leo 1991
    #1359
    de ha pár oldalt visszalapozol akkor van magyarosítás is
    csak azt ne kérdezd hányadik hozzászólás volt mert azt nem tudom