4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • papi08
    #2123
    Most írd meg újra EGY hozzászólásba. Köszönjük!
  • dkvfan
    #2121
    Többféel módon próbáltam, ahogy lehetségesnek gondoltam, de nem sikerült. A játékot biztosan 2 ajtóra tervezték, gondolkozok rajta, hogy hogy lehetne megoldani, hogy a második két ajtó egyszerre legyen nyitható.
  • spy803
    #2120
    Ha sikerül is megoldani, az utasokkal lehet gond, hogy használják azt az ajtót. Át kell programozni őket szerintem.
  • Brad33
    #2119
    De elvileg lehetséges az ajtó, csak bonyolult?
  • dkvfan
    #2118
    A csukló biztosan. Az ajtóval tegnap veszkődtem fél órát, hogy ha emgduplázom a markereket különböző módon elhelyezem, stb. de nem ment :(
  • Brad33
    #2117
    Tényleg. A csuklós, valamint a kettőnél több ajtós busz kivitelezhetetlen?
  • fulcrum falcon
    #2116
    Sajnos nem találtam ilyen modell-t csak e99-est ezen az oldalon: http://nemeza.hgrg.hu/vbus/?o=buszv3 .
  • Brad33
    #2115
    Hmm...kár
    Pedig tényleg igazán jól néz ki.
  • dkvfan
    #2114
    Alapból egy teljesen ugyanilyen Hajdús Solaris Urbino 12 III-at akartam, csak nem találtam hozzá jó minőségű modellt... Konkrétan ami jó volt, annak nem volt üvege.
  • Brad33
    #2113
    Ikarus helyett ehhez mit szólnál?
  • Cs0k1
    #2112
    pontosan mi a hiba? mit ír ki? rögtön kilép? a log fájlban mit ír?
  • dkvfan
    #2111
    Ha linkelsz nekem egy vBus-hoz való Ikarus E98 modell-t, akkor megüzletelhetjük ;-) Nézegettem, hogy mi legyen a következő, valamilyen Ikarusra gondoltam én is.
  • papi08
    #2110
    Ebben sajnos már nem tudok segíteni:(
  • Misi az ezredes
    #2109
    Ötletek? Feltelepítettem WIN XP SP3-ra a CBS-t Végig frissítettem 1.3.1-ig majd (Crack) és hibával kilép :/

    Korábban működött :/
  • spy803
    #2108
    Nincs feltelepítve az alap játék. Előbb tedd fel azt, utána menni fog.
  • longhaul
    #2107
    ez a hiba

  • fulcrum falcon
    #2106
    Valaki nem akar egy ilyet is késziteni: http://www.fw.hu/tavolsag/gup041n.jpg ?
  • KTK393
    #2105
    Egyet értek,Solaris Forever!:)
    Ide pestre is jöhetne már egy adag,az a néhány troli nem túl sok...
  • dkvfan
    #2104
    Én nagy rajongója vagyok a Solarisoknak, láttam a neten egy Interurbino-t is, de most nem találom... Pedig ő lett volna a következő.
  • papi08
    #2103
    Kérlek használd a "Válasz Erre" gombot. Köszönöm!
  • Bajni530
    #2102
    Gyönyöjű'! Bár én nem nagyon csipázom a Solákat, de ezt mindenképpen kipróbálom. :P Gratulálok hozzá! :)
  • dkvfan
    #2101
    A buszok motor hangját hol találom meg? Mert a stringtable-ban csak annyi van, hogy pl. "sound/bus/startMotor", de a sound mappát sehol sem találom...
  • dkvfan
    #2100
    Köszi, bár mivel az első átalakításom vannak benne kisebb bakik... Közben sikerült megoldani, hogy a második ajtó bolygó helyett lengő legyen, valamint a kijelzők scrolloznak :)
  • longhaul
    #2099
    Amikor megnéztem 4500 írt és még egyszer katt 8500? ez csalás? Mellesleg letöltöttem a REGIONbus és előszór a sima NEW YORK-ot telepítettem utána ez, és miért nem jelenik meg az Insel usedom? Valamit felülírtam
  • KTK393
    #2098
    Nagyon szépségesen gyönyörű,várjuk sok szeretettel:P:)
  • leho94
    #2097
    8500ft? : o
  • Misi az ezredes
    #2096
    YAAAAY Mit találtam :)

    VEDD MEG TE IS :)
  • dkvfan
    #2095
    Nos, mint igértem itt van néhány kép a Hybrid Solarisról. Viszont az eredeti készítőőjét nem tudom, mivel a gsm fórumon nem találom. Tud valaki segíteni? Publikálni egy hét múlva szeretném - persze csak ha sikerül megtalálni az eredeti készítőt... - , ugyanis akkor lesz egy éve, hogy a városomban Solarisok járnak :)





  • gumikacsa
    #2094
    Köszi, még nincs kész, illetve még textúrázni kell.
  • kem001
    #2093
    Nem semmi, jól néz ki!
  • Cs0k1
    #2092
    király :D kár hogy nem megy a regiobus :(

    amúgy full ugyan így néz ki az a busz pu is ahol naponta várakozok :P
  • leho94
    #2091
    állat
  • gumikacsa
    #2090
    készül egy busz pu.

  • papi08
    #2089
    Na srácok, örömmel látom hogy valamennyire is beindult a topik:) Mostantól naponta fogom nézni, és moderálni ha nem ide való a hozzászólás:)

    Üdv újra :D
  • kem001
    #2088
    Nem, de szerintem felesleges is lenne...
  • longhaul
    #2087
    Létezik Use kidom külön játék topic?
  • dkvfan
    #2086
    Jelentem a gondokat leküzdöttem, hamarosan jönnek képek =)
  • dkvfan
    #2085
    Lehet, hogy az a baj, hogy a mi bármelyik más buszon "chassis" néven van, tehát a karosszéria, az nekem kb 15 elemből tevődik össze? Ezeket hogy lehetne "egyesíteni"? Vagy elég átnevezni mindegyiket "chassis"-ra, és a "legelső szintre" helyezni a Scnene Graph-ban?
  • laca9210
    #2084
    sziasztok az addon szerintetek elfut a Geforce 8500 gt vidikarin?
  • dkvfan
    #2083
    Megcsináltam a Solaris Hybrid-et úgy, ahogy kem001 leírásában volt, de amikor töltöm be a játékot mindig hibát ír ki... Több órát veszkődtem már vele, valamiért nem akar összejönni, úgyhogy egy kcisit még várni kell majd rá..