4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • jutiput
    #4074
    Szia " alteran95"! Szívesen segítek, amiben tudok és ennek a játéknak a magyar nyelvű változata is megjelenik az 576kb-ban, úgy július végére , de lehet, hogy csak augusztusban és ha megveszed , akkor a nyelvi problémáid biztosan megszünnek, de hogy a játék technikai problámáivak mi lesz azt nehéz megjósolni! Nekem álltalában ebből az üzletből származnak a magyar nyelvű szimulátoraim, de eddig még egyikkel sem volt problémám műszakilag sem! Csak ezt tudom ajánlani és azt, hogy a géped biztosan tudja a játék gépigényét, minden tekintetben!Üdv.
  • alteran95
    #4073
    Köszönöm a válaszod jutiput!
    Bár az a baj nekem megvan a játék eredeti csakhát a baj az hogy teljesen német és egy szót sem értek belőle pedig németet tanultam. Kerestem rá angol patch-t egyenlőre jó hozzá.
    A gépigény bőven megvan.
    El elsikerül indítani a buszt de néha hibák lépnek fel például az ajtó egyik része nem záródik.
    Gondolom köze lehet ahhoz ha megnyomom az 1, 2, 3 vagy 4-es billentyűket akkor szelelő hangot ad ki.
    Vagy nincs köze ahhoz?
  • zorba3333
    #4072
    Szia!

    Nos, más tippem sajnos nincs.
    Az általad leírtak alapján elvileg simán mennie kéne.
    Mivel a párhuzamos konfigra "panaszkodik", továbbra is az a véleményem, hogy megjelenítési gondja van. Valamelyik app akad(hat) valamivel, vagy a VGA driver setup-jában kell valamit át / beállítani.
    Nem biztos, hogy a legújabb driver lesz a jó megoldás. Én ezekkel a vezérlőkkel már rengeteget szívtam pont emiatt.
    Nekem pl: egy 2011 novemberi verzió van jelenleg fent, mert egyszerűen nem hajlandó normálisan működni a rendszerem az ettől újabbakkal, pedig nem elavult konfigot használok.
    Próbáld meg egy olyan driver-rel, ami a játék megjelenése előtt lett kiadva. Hátha csak támogatási gondja van. Ez persze csak TIPP, és nem megoldás!

    Esetleg az lehet még, hogy ha virágbolti verzióval játszol(játszanál), akkor rossz az okosság hozzá.

    Más tippem tényleg nincs.
  • Syrakusa
    #4071
    Igen,tegnap azt is szedtem le(de ami eddig fent volt sztem az is jó volt,mert a DIRT Showdown-nal települt és az is futott normálisan)Hát Nekem is a C++ javasolták,mivel 64 bits OP rendszerem van 64 bites C++ szedtem le és telepítettem de most sem hajlandó semmire .....
    Szóval elképzelésem sincs.....Én ezekkel a buszos játékokkal mindig csak sz..pok ,mert anno az OMSI - t sem tudtam elíndítani.......kb 1 ónap után feladtam de lassan evvel is oda jutok....
  • joccy
    #4070
    Az az igazság, hogy a Te problémád nagyon nem egyszerű. Nekem is első alkalommal azt írta ki, hogy a konfiguráció nem helyes, de itt javasolták a Visual C++-t aztán oké volt. Lehet baromságot mondok, de a DirectX-ed rendben van?
  • Syrakusa
    #4069
    Örülj neki,legalább Nálad elindul,Én már jó ideje azzal szenvedek,hogy a menüig vagy magáig a játékig eljussak......
    Amúgy meg ez pont így jó...így izgalmasabb :D :-)
    /csak poénnak szántam,segíteni nem tudok/
  • joccy
    #4068
    Sziasztok!Van egy Logitech Racing Wheel kormányom. A Bus Simulator 2012-ben használtam, nagyon jól működött. Eddig! Az a problémája támadt, hogy a gázpedál érdekesen működik. Amikor felengedem, akkor ad gázt, amikor lenyomom, akkor nem. Egyébként minden más funkciója rendben van. Próbáltam driverrel és driver nélkül is. Mi lehet a gond? A segítséget előre is köszönöm!
  • Syrakusa
    #4067
    Hello,sziasztok!


    Zorba 3333
    Szóval megnéztem a Visual 2008 az 32 míg a többi 64 bites volt.
    Eltávolítottam a Physx - et,VGA drivert,Visula C++ - okat,a játékot,majd újraindítás.Ezután jött a registry tisztítása/Wise registry Cleaner/.
    Utána felraktam a VGA drivert/legfrissebbet/,Physx-et majd a Visual C++ 2005 - 2008 - 2010 - et 64 bites verzióban,felraktam a játékot is,ezek után újra indítottam,erre minden változatlan "A programot nem sikerült elindítani ,mert a párhuzamos konfigurációja ....." megpróbáltam 2 verziót,egy simát és egy elvileg patchelt vmi JAGUAR - os változatot is de ugyanaz,sem a basic sem a high ikonnal nem indul......MI a f...mat tudok Vele még csinálni?Kezdem feladni....
  • halaszfi
    #4066
    És most olvasom,hogy csak a 100-as vonal lesz megcsinálva.És a 22-es.
  • halaszfi
    #4065
    Jaja.Sorry.http://www.world-of-busdriver.com/
  • TheSosy
    #4064
    Ezt nekem szántad? :)
    Amúgy nemjó a link.
  • halaszfi
    #4063
    Már láttam.Jó lesz,a képek alapján.(Tehát egy f*s lesz,ismerve a TML buszos játékait.)A metróban viszont nagyot alkotnak.
  • halaszfi
    #4062
    Lassú?Hogy érted?Vedd lejjebb agrafikát.Grafika:igen.Látogasd meg a www.word-of-busdriver.com honlapot.Ha nem jó akkor .de.
  • Syrakusa
    #4061
    A Visual C++ 2005 is 64 bit - es
  • TheSosy
    #4060
    Hello!
    Nemtudom,hogy a Bus simulator 2012-höz kijött-e patch?
    Ha igen,akkor ez javítana ezeken a hibákon?:
    -Grafikai hibák (barna foltok villognak mindenhol)
    -Lassú
    Ha igen belinkelnétek?
    köszi
  • Syrakusa
    #4059
    ZORBA3333:
    Először is köszi,hogy próbálsz segíteni!
    Nem,az igazat megvalva nem töröltem le az Nvidia driver illetve semminek a maradványát hanem rábíztam a telepítőre.AMD cuccom soha nem volt és még ha lett is volna vmikor benne(de biztos nem volt)akkor sem érteném,mivel kb 2 hete telepítettem(formáztam)újra a gépet!
    Megnézem ,hogy a Visual C++ 2005 nem-e 32 bites(mert azt nem tudom,lehet,hogy az)de a 2010 az tuti64 bites......
    Én CRT monitort használok ami jelenleg 1280 * 1024 -es üzemmódban azt hiszem 75hz -en üzemel.......
    Hát Én is remélem,mert tegnap már majdnem fel rúgtam a gépet asztalostól :-)
  • zorba3333
    #4058
    Szia!

    A naplód alapján megjelenítési problémája van a programnak.
    A hibaüzenetben szereplő 1fc8b3b9a1e18e3b key, a Visual C++ 2005 összeférhetetlenségére utal a jelenlegi rendszereddel.
    Valószínűleg 64 bites rendszerre telepítettél valamilyen 32 bites drivert, vagy más alkalmazást, ami miatt valamelyik app összeakad.

    Továbbá valami AMD64 architektúrára is hivatkozik, ami a leírásod szerint nincs is a gépedben. Ha ez egy régebbi konfig maradványa, akkor mindenképp érdemes kitakarítani, főleg a registry-t.

    Mielőtt Drivert frissítettél, töröltél minden komponenst, az újratelepítés előtt, vagy csak hagytad, hogy automatikusan törölje a régit, majd telepítse az újat?

    Rákerestem neked a lehetséges hibára, de sajnos csak angol nyelvű leírást találtam, de bízom benne, hogy talán segít.
    Leírás

    CRT monitor esetében mindenképp érdemes a felbontásra figyelni.

    Remélem sikerül megoldani a problémát :)



  • Syrakusa
    #4057
    Bocsi kicsit elszúrtam,rossz helyre raktam be a linket.... :-)
  • Syrakusa
    #4056
    Sziasztok!
    Bus Simulator 2012
    Ki tud segíteni abban,hogy ezt miért nem indul el ez a szutyok?
    Szenvedek már lassan egy hete és mindig ugyanazt írkálja ki,hogy a "Nem sikerült a játékot elindítani,mert a párhuzamos konfigurációja nem egyezik"vagy vmi ilyesmit....utána meg Mount unable hiba üzit/vagy vmi ilyesmiket/Feltelepítettem a VISUAL C++ 2005 - 2008 - 2010 -et felraktam új VGA drivert új DirectX -et és még most sem indul.
    A gépem:
    Windows 7 64 bit
    Core2Duo E6550 2.33 Ghz proci
    4 GB DDR2 RAM
    1 TB vinyó
    BUS SIMULATOR 2012 hiba
    GeForce 9800 GT
    A naplóban ez a hiba üzit kapom:
  • jutiput
    #4055
    Sziasztok!
    "zsoltim412198"-szívesen segítettem!
    "joccy" és "zorba3333" - köszi az értékes információt! Üdv.
  • zorba3333
    #4054
    Sziasztok!

    A TML Studios elkezdte fejleszteni a következő játékát, "City Bus Simulator 2 - München" címmel.

    A beharangozó itt olvasható:
    CBS 2 - München

    Képek itt találhatóak az épülő pályáról:
    CBS 2 - München képek

    Kíváncsi leszek, hogy figyelembe veszik-e a felhasználói kritikákat az előző játékaik irányíthatóságával, és pocsék fizikájával kapcsolatban.
    A képek alapján a grafikával, és a képi megjelenéssel ismét nem lesz baj, de ha a lényeg (fizika, irányíthatóság, dinamikus megjelenítés) megint rosszul sikerül, akkor csak egy újabb tucatjáték lesz a süllyesztő szélén.

  • joccy
    #4053
    Sziasztok! Korábban írtam már itt, hogy problémám akadt a Bus Simulator 2012-vel (#4002). Képet is linkeltem be, segítséggel :) (#4023) Azóta sikerült rájönnöm a hibára, amit én azzal orvosoltam, hogy telepítettem a Microsoft Visual C++ 2010 Express nevű fájlt! Kicsit hosszadalmas a telepítés, de türelemmel végig kell várni. A lényeg, hogy nekem újra tökéletesen működik a játék. Ha valaki esetleg hasonló problémával küzdene, akkor remélem tudtam segíteni!
  • zsoltim412198
    #4052
    köszönöm szépen
  • jutiput
    #4051
    Szia! A " BACKSPACE" billentyűt lenyomva tartva, megnyomod az " INSERT" billentyűt! Jó vezetést kívánok! Üdv.
  • zsoltim412198
    #4050
    sziasztok olyan problémám va hogy a bus simulator 2012 ben állok a garázsba indulásra kész de nem birok mert valami féket kell feloldani hogyan birom feloldani előre is kösz
  • halaszfi
    #4049
    De a depóban nincs felsővezeték,és ott merült le.
  • hungaryws
    #4048
    A botokat tedd fel a madzagra.
  • nico79
    #4047
    Sziasztok

    Huh már nagyon rég nem jártam itt.:)
    De megkérdezném ,hogy a Jelcz M121MB Busz-ról valaki tud valamit?
    Nekem a kijelző javítása és az ibis használatáról kéne link vagy infó.
    Köszönöm
  • halaszfi
    #4046
    lemerült
  • halaszfi
    #4045
    Már jó.Ha a troli akumlátora lemerűl,mit tegyek?
  • halaszfi
    #4044
    Sziasztok!Tudnátok abban segíteni,hogy megvettem a magyar BCCS-t,mükszik,jó,minden.De valamiért nem tudom beállítani a DFGT-met.Angollal még nem próbáltam,mert a kormány és a játék majdnem egyidős.(A magyar változat.)
  • jutiput
    #4043
    Szia "alteran95" ! Ha esetleg tudsz angolul, akkor létezik ennek a busz szimónak egy angol nyelvű változata az " Europan Bus Simulator" nekem is az van meg pedig nem tudok angolul, de egy fordító progival remekül le lehet fordítani, ami oda van írva amikor a játék betöltődik és ott áll előtted az öltönyös buszvezető és a bal alsó szóra rákattintva követed az instrukciókat. Persze , ha nem hibás a játékod vagy a géped bírja, mert elég húzós a gép igénye! Van akinek még a gyári eredeti játék is akadozik! Remélem, hogy tudtam segíteni valamennyit! Üdv.
  • alteran95
    #4042
    És valaki nem tudna részletes leírást adni a játékról?
    Mert már valami miatt be sem indul a busz az ajtók meg valamikor csak félig záródnak.
  • alteran95
    #4041
    Valakinek megvan a Bus Simulator 2012?
    Nekem német és fogalmam sincs hogy indítsam el a buszt.
    Valaki esetleg tudja?
  • gyuri35
    #4040
    Sziasztok!Újdonsgról nem tud senki?
  • bbalazs78
    #4039
    Sziasztok!Találtam a BCCS 2011 szimulatorhoz pár uj járatot,valaki készítette,link:https://skydrive.live.com/cid=0D3CA841C80901C2&id=D3CA841C80901C2%21108.Még lenne egy kérdésem,az a térkép meg van e valakinek amin a buszmegálló kiosztás rajta van?megköszönném!ebben igaz benne van de nem látni jól.A TML Support-Center-ben nem találom.Köszi!
  • bbalazs78
    #4038
    Sziasztok!feltettem a Bus simulator 2012 re a két javítást, de még a telephelyről sem tudok kiállni a busszal.Pathek nél kül még nagy szakadozással ki mozdult de már még azt sem.Van valami ötletetek?Hát inkább
    ezen javítottak volna.Köszi!
  • bbalazs78
    #4037
    Sziasztok!Szerintem is kicsit elkapkodták a Bus and Cable Car Simulator játék készítését kiadás után már a 7.pach jött ki hozzá.a GTA mod és a karier is jó ötlet volt,bár sokat kellett volna melozni mire megveszed az összes járművet,pláne a játék hibájából még le is vont állandóan.A villamos funkcioit bővíthették volna.Nekem még mindig megvan a gépemen néha játszok is vele.Kár hogy minket közlekedés szimulátor rajongókat nem sok programmal látnak el.Külön gratulálnék mindenkinek aki készít bármilyen kiegészítőt a szimulátor játékokhoz pl.OMSI,RAILWORKS,MSTS,mert nélkülük nagyon unatkoznánk.Üdv!
  • jutiput
    #4036
    Szia!
    Köszönöm szépen ezt az igazán korrekt tájékoztatót!Üdv.
  • zorba3333
    #4035
    Szia!
    Én már meg is vettem, de sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.
    Mint ismeretes, az eredeti alapverzió rengeteg hibát tartalmazott, amin az első javítással kívántak segíteni.
    Sajnos ez nem hozta meg a kíván eredményt, bár néhány komolyabb hibát azért sikerült orvosolni.

    Mielőtt megvettem a honosított verziót, direkt rákérdeztem az üzletben, hogy optimalizálták-e időközben a játékot, illetve, hogy az AI járművekkel kapcsolatos hibákat sikerült-e megoldani?

    Kérdésemre az volt a válasz, hogy az utolsó kiadású patch-el van kiadva, így amit lehetett, azt kihoztak a játékból.
    Továbbá elmondta az eladó, hogy figyelembe kell venni, hogy ez egy un. "B" kategóriás játék, és ennek ismeretében kell értékelni.
    Mindezek tudatában vettem meg, bízva a sikeres javításban, de sajnos nem sikerült valami jól.

    Annyit elértek, hogy megszűnt a véletlenszerű kilépés, valamint a hosszabb játékidő utáni hirtelen fagyás. Sikerült az FPS értékeket is optimalizálni, így már nincsenek jelentős eltérések az egyes pályaszakaszok között, így gyengébb videokártyával is szépen játszható.
    Ami viszont nagyon zavaró, az továbbra is az AI járművek megmagyarázhatatlan anomáliája.

    Nem hiszem el, hogy akkora munka lett volna megoldani, hogy az AI jármű fordulás közben ne tűnjön el, illetve jellemzően az AI csuklós busz nem boruljon fel minden előzmény nélkül a kereszteződésben.
    Kár, hogy így sikerült, mert egy kis odafigyeléssel, némi komolyabb javítással (fizika, AI járművek "viselkedése")még sikeres játék is lehetett volna, hiszen az alapötlet nagyon jó volt, és a köré épített struktúra is működőképes lett volna.