4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kem001
    #4115
    Rossz videó, sorry. ezt töröljétek:
  • kem001
    #4113
    Köszi a tippet, feltétlen kipróbálom.
  • davesz08
    #4112
    Azt szeretném még kérdezni, hogy mitől lehet az hogy a játék időnként lefagy? (átlagban 5-10 perc után)
  • bbalazs78
    #4111
    Én a középső karra gondoltam amit a le és fel nyillakkal működtetsz.Valami olyan lehet, ha teljesen elöl van, szabadon fut,közép a 0, feléd húzva pedig indul.a jobb oldali a fék, page up-page down bill.-vel működik.
  • davesz08
    #4110
    Sziasztok!

    Mi a teendő akkor ha az European Bus Simulator 12-ben elfogy az apró?
  • kem001
    #4109
    Hogy érted, hogy alapba? Na ezt megnézem majd..
  • bbalazs78
    #4108
    Nem tudom mikor írhatja ki,de a Cable Car-nál a kereszteknél a menetszabályozót tedd alapba, mert kerregés recsegés a vége.Nekem amúgy német van.
  • kem001
    #4107
    Cable Car-nál, amikor 2 sín találkozik egymással.. Akkor kellene használni ezt a let go-t, de nem értem, hogy mit kellene..
  • Mikoyan
    #4106
    Ja és azt is hogy kívülről hogyan kell kinyitni az ajtót?
  • Mikoyan
    #4105
    Sziasztok! Valaki meg tudja mondani hogy hogyan kell a "City Bus Simulator"-ba buszokat beletölteni?
  • bbalazs78
    #4104
    A let got hol írja ki a játék?hátha tudok segíteni valamiben.
  • bbalazs78
    #4103
    Szia!Itt egy menteés a BCCS 2011 hez.http://www.mediafire.com/?xqc4locutsgcgp0 Csak be kell másolni az autosave filet a játék mentési mappájába.
  • kem001
    #4102
    San Francisco-hoz van elmentése valakinek? Illetve Cable Car-nál mi akar lenni az a let go? Tudom mit jelent, de hogy csináljam azt, hogy ne térjek le a pályáról?
  • kem001
    #4101
    BCCS szerintem még tűrhető volt, nekem tetszett. De az utána lévők, hát no komment..
  • hungaryws
    #4100
    Ugyan olyan szar, busz szimulator jatekok kozul az omsi omnibussimulatort ajanlom
  • Leo 1991
    #4099
    BS 2012 milyen??
  • Leo 1991
    #4098
    az a játék még elment
    nem úgy mint a BCCS
    na az volt az igazi h*gy
  • hungaryws
    #4097
    Hello!

    Ugyanolyan lesz mint a City Bus Simulator, csak máshol játszodik, ugyan olyan szar lesz, főleg a fizika része, de ne is beszéljünk a grafikáról.

    Képeket itt találsz

    http://www.world-of-busdriver.com/index.php?id=845
  • Leo 1991
    #4096
    szevasztok
    milyen a CBS 2012??
  • kem001
    #4095
    FPS szám ki van képeken takarva, vajon miért..
  • kem001
    #4094
    Mit írtak, mikorra jelenik meg?
  • hungaryws
    #4093
    Igen, jó lesz, persze, a kepeket is photoshop szerkesztik, a tml studiotol mar megszoktuk, hogy optimazilatlan(a jatek elinditasahoz atomeromu szugseges), tele hibakkal fogjak kiadni ugy mint a jatekokukat.
  • halaszfi
    #4092
    Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de nekem nagyon tetszik eddig a CBS2.A busz baromi jó,lesz benne AI villamos.Kíváncsi vagyok,hogy miben lesz ez elrontva.Amúgy egészen ki van dolgozva.Így tovább,és a TML már nem csak metrószimulátorokban jó.
  • hunsanyi
    #4091
    Szia! Igen 1.07 .
  • gyuri35
    #4090
    Szia!1.07 patch?
  • kem001
    #4089
    Úgy néz ki, hogy egy Man Lion's City busz lesz benne:

    Bővebb infó.
  • Robi546
    #4088
    OMSI Forever,az a legjobb! :D
  • hunsanyi
    #4087
    Nemrég vettem meg a Bus & Cable car simulator- San Francisco-t,és proglémám van vele. Gépem: Windows 7, Intel Pentium 4 3.06GHz 1 mag 2 logikai processzor, 2 GB DDR3-as RAM, Ati Radeon HD 256 MB. Vagyis a játék gépigényének megfelelő. De ammikor elindítom a játékot, akkor eleve nem szép a kép (kicsit szemcsés) és amikor bejön a játék menüje viszont, akkor már szép. De, ha elinditom a játékot rendesen kiírja, hogy betöltés, és akkor a felénél leáll, befagy, és megjelenik a windows hibaellhárítója és ott írja, hogy a Launcher.exe leállt és a windows megoldást keres a problémára. Egyszerűen végülis leáll a program és befagy. A DirectX 9 telepítve van és a Java is szintén. Minden meg van ami a játéknak kell. Többször is újratelepítettem és ugyanaz. Aki tudna segíteni, tanácsot adni annak előre is köszönöm.
    Sanyi
  • arnold0825
    #4086
    Láttam, hogy vannak néhányan akiknek nemisferi fel a játek a kormányt.
    Megoldás:
    star-vezérlőpult-eszközök és nyomtatók-jobb click a kormanyra-játékvezérlő beállítások-speciális-előnyben részesített eszköznél válaszd ki a kormányt

    nekem ez segített
  • jutiput
    #4085
    Hali! Lenyomod a " BACKSPACE" billentyűt és nyomva tartva lenyomod az " INSERT" billentyűt és mát mehetsz is ki a garázsból! Jó utat! Üdv.
  • sandoz
    #4084
    Halihó! Melyik gombbal tudom kioldani a kéziféket??
  • gyuri35
    #4083
    Szép,szép.Legalábbis a képek,a kérdés csak az hogy mi fog megvalósulni belőle és hogy mekkora rendszerigénnyel?
  • kem001
    #4082
    Hivatalos neve: CBS München lesz. Eddig egyedül a tavaly megjelent BCCS tetszett nekem személy szerint legjobban.
  • kem001
    #4081
    Igen, elég hamar.. Nem értem, hogy hova ez a sietség..
  • Robi546
    #4080
    Nane, "TML Studios" :( Nem lesz valami jó szerintem amúgy is 2012 Október 25-re van írva a megjelenés. :(
  • Robi546
    #4079
    Nem is figyeltem. :D Itt van még videó,képekben: Link
  • kem001
    #4078
    Nekem már ott gyanús, hogy az fps szám ki van takarva..
  • Robi546
    #4077
    Ez lesz az :)
  • Robi546
    #4076
    lol. Megint egy újabb Bus Simulator 2012 Copy ? :( Vagy nem tudom ha viszont új és optimizált lesz akkor várom. :)))))
  • kem001
    #4075
    Erről hallottatok már?