4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • dgufoplast
    #3594
    Szerintem van mert nekem is angol 1.7 pechet fel teszed és angol lesz meg jobban fog futni valamivel a játék
  • joceruza
    #3593
    A Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco-hoz van használható angolosítás?
  • ccv520
    #3592
    A km órán a VDO helyett a VOODOO felirat tetszik :D

    Amúgy minden jó csak vezetni ne kelljen, és az ember simán átmegy a garázsajtón, valamint a busz a gyalogosokon is...
  • mojorisin
    #3591
    Nem az astragon fejlesztette.... de mondjuk látni hogy miket ad ki az astragon... :D
    Nem hiszem el hogy így elbaxták ezt a játékot. Párszor újra nekifogtam de nem tudok megbarátkozni vele.. :/
  • kem001
    #3590
    Kár volt az Astragon-nal társulniuk
  • Routeres
    #3589
    Egyetértek. A TML-Studios-nak megint sikerült alulmúlnia önmagát. Ugyan olyan zárt környezet, zéró moddolhatóság, és 20 euróért kemény 2 (!) nem licenszelt buszt kapsz... Zseniális.

    Talán a Bus Simulator 2025 eléri az elvárt színvonalat...
  • dgufoplast
    #3588
    Én is jobbat vártam mert azé mégis csak 2012 a játék de majd tanulnak a hibákból de San Francisco az jobb szerintem valamivel de ott is van pár dolog ami nem nagyon jött be a játék szempontjából de ez van de ott az OMSI és szerintem eddig az a legjobb busz szimulátor nálam az a nyerő meg főleg akkor lesz a legjobb ha jön a csuklós hozzá akkor nem nagyon lesz neki párja szimulátorok között
  • mojorisin
    #3587
    Bus sim 2012... Kipróbáltam. Hatalmas csalódás. Nem hittem volna hogy a San Francisconál is rosszabb lesz. Játszhatatlanul szaggat bármilyen beállítással pedig nincs szar gépem, az irányítás egyenesen katasztrófa,... nagyon nem ezt vártam.
    Nekiálltam egy járatnak de nem volt türelmem végigvinni. Személy szerint én nem ajánlom ezt a játékot...
  • ccv520
    #3586
    Azt hittem, csak én nem tudom irányítani, de látom, hogy ti sem...
    Amúgy ebbe a játékba nem lehet betenni semmilyen buszt, úgyhogy marad az omsi.
  • gyuri35
    #3585
    Ja,1.99999999999999999 névvel
  • kem001
    #3584
    xbox kontrollert gondolom nem támogatja a játék..
  • Ben92
    #3583
    Ezek a játékok mind az irányításon és a nagy gépigényük miatt esnek el.
    Csak tudnám hogy miért folyamatosan ugyanazzal a hibákkal készítik el őket, nem tanulnak a hibákból a készítők.
  • Brad33
    #3582
    Tényleg csak addig érdekes, amíg nem vezetünk. Pedig tök jól van megoldva ez az IBIS rendszer is, a jegyeladás is, a grafika is egész jó, de a buszok irányítása... tragikus.
  • FrezeR
    #3581
    talán egy javítás majd segít a dolgon
  • gyuri35
    #3580
    Ettől többet nem tudok,teljesen akadozásmentes nem lesz sajnos,ajánlott rendszerigényen is akadozik!Állítólag a legújabb GTX kell hozzá hogy akadásmentes legyen.
  • TheSosy
    #3579
    Hátez nemjönössze.Lehúztam amit mondtál,felraktam a patch-et de ugyanúgy akad.Érdekes az,amikor az emberkét alulról a hátsófelén nézem,azaz felhuzom az egeret,akkor normálisan fut.
  • kem001
    #3578
    Egyébként a játék mindaddig jó, amíg nem kell vezetni a buszt.. Belülről a busz nem lett rossz, bár eléggé omsi koppintás a játék. Ha lehetne úgy mint omsi-ban egérrel vezetni, talán fél fokkal jobb lenne. San Francisco annyival jobb volt, hogy több járművet választhattunk benne, de itt csak 2-őt enged. Siralmas.. Remélem tanulnak hibáikból a készítői
  • Brad33
    #3577
    Heló!
    Nem tudja valaki, hogyan lehet menetrendet vállalni, és kiírni a buszra a járatszámot? Előre is köszi!
  • Rob02
    #3576
    Köszi! Nekem egyébként elindul high-ba!
  • gyuri35
    #3575
    Járatszámot hogyan kell beírni,hogy működjön is?
  • gyuri35
    #3574
    Nos,igen azt hiszem én is inkább maradok a San Francisco-nál
  • Ben92
    #3573
    Szintén csalódtam írányítás ismét kaki, nem értem miért nem tudják ez javítani. De van még néhány apróság ami miatt még mindig inkább OMSI.
  • kem001
    #3572
    Nekem nem volt hajlandó high-ba elindulni, hibaüzenetet írt. Utána olvastam, hogy le kell hozzá tölteni valamit, hogy elinduljon, de a játékban annyira csalódtam, hogy inkább uninstall..
  • gyuri35
    #3571
    Köszi szépen!
    2.9Ghz 2magos amd-m van és GTS450 de megy a high-Quality.Ja és 6GB RAM.
  • kem001
    #3570
    Gépigény:
    Basic-Version
    Betriebssystem: Windows XP (SP3)/ Vista/7
    Prozessor: Dual-Core-Prozessor mit 2,6 GHz
    Arbeitsspeicher: mind. 2 GB RAM
    Grafikkarte: Geforce 9800 GT


    High-Quality-Version
    Betriebssystem: Windows Vista/7 mit 64 Bit
    Prozessor: Quad-Core-Prozessor mit 3 GHZ
    Arbeitsspeicher: 4 GB RAM
    Grafikkarte: GTX 560Ti
  • kem001
    #3569
    Busz garázsában busz mellett jobbra falon vannak ilyen dokumentum félék. Ott választhatod ki, hogy melyiket akarod
  • Rob02
    #3568
    Csuklós busszal hogy lehet menni??(bus simulator 2012)
  • Colos111
    #3567
    Ne is mond azzal én is el szenvedek rendesen :)

    #3566 válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bus Simulator 2012 röl beszélünk.
  • jutiput
    #3566
    Sziasztok! Bocsánat, ha megkérdezem, de Ti miről írtok itt alattam egymásnak? Nem lehetne úgy írni, hogy más is megértse, hátha tanul belőle, hiszen, ha jól tudom , ez egy fórum oldal, ami nyilvános a regisztrált tagoknak! Köszi, ha valaki felvilágosítana, mondjuk kultúráltan! Üdv.
  • Ben92
    #3565
    Kösz!

    Viszont most a jegyeladással szenvedek.. teljesen kész vagyok.
  • gyuri35
    #3564
    Miért akadozik ilyen kriminálisan?
  • Colos111
    #3563
    Backspace insert egyszere lenyomva :) tegnap 2 és fél órát szenvedtem vele :)
  • Ben92
    #3562
    Hát nekem a kézifék kiengedése nem megy.
    Valaki tudja hogy kell ?
  • gyuri35
    #3560
    Rendszerigényt tud valaki?
  • zorba3333
    #3559
    Tessék a LINK, ahol megveheted:
    Bus Simulator 2012
  • gyuri35
    #3557
    Itt legördíted az oldalt,az 5 sárgán írt oldalak közül bármelyiket választva,bakkártyás vagy paypal fizetés után letöltheted 15-20 euró között mozog az ára!
  • jutiput
    #3556
    Itthon még üzletben nem kapható, egyébként pedig euróért az alattad lévő tagunk írja, hogy hol tudod megrendelni! Egy picit figyelmesebben kellene olvasgatni! Bocsi! Üdv.
  • CB 31 Szmötyi
    #3555
    A játékot hogy tudnám valahol megvenni?
  • gyuri35
    #3554
    Ha jól értelmeztem a google fordítót jórészt erről szól a játék.Szerkesztésről,készítésről!Gamesload-on 18 ájróért kínálják.
  • ccv520
    #3553
    Lesz lehetőség a Bus simulator 2012-ben új buszok, pályák betételére?