4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • Geri556
    #3714
    Bevallom a CBS 2010 volt a TML legjobb buszos játéka...
    Az újakat túlbonyolítják, az irányítást elrontották.
    A CBS-ben én elvagyok retarder, fűtés meg minden felesleges dolog nélkül,
    ráadásul ez a leghangulatossabb játék ilyen téren.
  • alexander1993
    #3713
    Oké köszi a segítségeket meg az info-t. Engem az érdekelt volna, hogy lehet beállítani, hogy az AI legyen csuklós de azzal már én is tisztában vagyok, hogy tudok csuklóst vezetni. De kösz mégegyszer.
  • jutiput
    #3712
    Bizony, bizony, ez ahogy van úgy gagyi az egész! Erről ennyit!! Üdv.
  • Brad33
    #3711
    Továbbá nálam harmadik a fos irányítás, negyedik a buta utasok (csak sétálnak az utcán, és amikor bezárnám az ajtót, egyszer csak fel akarnak szállni), illetve, hogy az Al buszok nem menetrend szerint közlekednek.
  • rarma
    #3710
    Nekem még így az elején, kettő ami nem nyerte el a tetszésemet benne,
    az egyik hogy sok utca nagyon keskeny és szűk , egy szoló buszal is elég nehéz befordulni,nemhogy egy csuklóssal úgy hogy ne menj fel a járdára.
    A másik pedig a jegyautómatában lehetne off kapcsoló,vagy hogy autómatikusan működne.
  • rarma
    #3709
    Annyiban tudok segíteni, hogy csuklós buszt úgymond hogy tudsz előcsalogatni,játék elején mikor bemész a garázsba,bal oldalt oda kell menni ehez a táblához a falon.
    kép
    Aztán kattintasz egyet a bal egér gombbal.
    Azután pedig a Gelenk bus gombra.
    kép
    És így már nem szoló buszal mész ki,hanem csuklós buszal.
    A szinét pedig úgy tudod megváltoztatni, hogy F1 gomb aztán vorheriges
    gombot nyomod meg többször, és így változik a festése a busznak.
    Hát hogy mikor lesz ennek is több kiegészítője stb...
    ha lesz is idővel mert még nagyon friss játék és még nincs senki aki készítene plusz kiegészítőket.

  • mojorisin
    #3708
    Én is úgy kaptam kölcsön a játékot és ment a kormány :)
    Ha nem aktív az a menüpont, akkor a kormány nincs helyesen "telepítve"... szerintem... de ha más játéknál megy, akkor nem értem..
  • rarma
    #3707
    Szia TheSosy !

    Most akkor mért nem tudsz pontosan játszani a busz szimulátorral?
    Rossz maga a játék mit feltelepítettél, vagy a szgéped rendszerigénye
    kevés ?. Itt a játék rendszerkövetelménye.
    De próbáld meg ezt,letöltés
    mert ezt raktam fel a gépemre én is , és viszi , bár nekem se olyan nagy fejlesztésű az szgépem ,de viszi .
    A számítógéped rendszerigényét meg megtudod nézni a ccleaner-nél
    itt egy illusztráció kép róla hol tudod megnézni a számitógéped rendszerigényét.
    kép

    játék
    Rendszerkövetelmények:
    Alapverzió:
    - A Windows XP (SP3) / Vista / 7
    - Core 2 Duo 2.6 GHz
    - GeForce 9800 GT or Radeon egyenértékű
    - 2 GB RAM
    - DirectX 9.0 c
    - Szabad terület on your hard lemez: 5 GB

    Speciális változat:
    - Windows Vista, x64 / 7, x 64
    - Core Quad (I3 i5 i7) 3.0 GHz
    - GeForce GTX 560 Ti or Radeon egyenértékű
    - 4 GB RAM
    - DirectX 9.0 c
    - Szabad terület on your hard lemez: 5 GB

  • jutiput
    #3706
    Szia! Igen próbáltam, és igaza van a "mojorisin" nevü tagnak, hogy a "LENKRAD/GAMEPAD" menüpontnál kell a kormány funkciót aktiválni, de nálam ez a menüpont nem világit, vagyis hiába kattintok rá, nem történik semmi! És ez van az összes buszos játéknál! Valószínüsítem, hogy azért mert nem eredeti a játék, igaz? Köszi a választ és üdv!
  • gyuri35
    #3705
    Próbáltad már billentyűzetbeállítások helyére beállítani?
  • jutiput
    #3704
    Sziasztok! Köszönöm a segítő hozzászólásokat, de szerintem nem velem és a kormányom telepítésével van a baj, hanem a buszos játékok egyikében sem " él" az a lehetőség, hogy rálehessen kattintani a kormány és pedál beállításához. Nem tudom, hogy érthető-e a problémám? Valószínű, hogy a buszos játékok " beállíthatóságával" van inkább a baj! De azért köszi!Üdv.
  • mojorisin
    #3703
    Kormánnyal simán megy, asszem' s Lenkrad menüpontnál kell beállítani. Nekem egy ősrégi Thrustmaster Modena 360 kormányom van és még azzal is működik. A gáz/féket nekem az Y tengelyre tette, és simány jó...
    De a játék egy xar :)
  • alexander1993
    #3702
    Hogy lehet beállítani, hogy az AI buszok között legyen csuklós is? Várható új pálya és/vagy frissítés a játékhoz a készítők vagy más részéről?
  • Zoliikp
    #3701
    Nem vitatkozás, de ezek /gamepad, kormány-pedál/ nálam két különböző dolog...

    Mivel nem tudom (tudjuk), hol, mit csinálsz, így ennek a barchobának semmi értelme.
    Mivel nincs kormányom, nem tudom, hogy van-e külön telepítő lemez a kormányodhoz, hogy van beállítva az op.rendszeredben, stb...

    Elárulom azt is, hogy a fiam az Omsiban egy egyszerű Manta kormány-pedál kombival játszik, gond nélkül....
  • jutiput
    #3700
    Sziasztok! Köszönöm a sok választ és a tanácsot, hogy hogy lehet kormánnyal használni ezt az akadozó játékot, de ha nem él azon a panelon a gamepad támogatás, akkor vajon Ti hol állítjátok be azt, hogy kormánnyal és pedállal lehessen vezetni? Hálásan megköszönném, ugyanis még a "nagy" Omsiban sincs kormány támogatás! Driving Force GT-m van ,ami a többi vezetős játékhoz kíváló, csak ezekhez a buszos játékokhoz nem működik! Köszi és üdv.
  • Robi546
    #3699
    Üdv!

    Nekem Easy Touch ET-2034 kormányom van és az a baj hogy Combined Pedals van és egyszerre megy a fék a gázzal tehát ha a gáz pedált nyomom nem reagál,ha fék pedált nyomom akkor megy a busz tehát mint ha a gázt nyomnám. Erre tud valaki megoldást ? Előre is köszi.
  • TheSosy
    #3698
    Bárcsak nekemis működne ez a ***
  • rarma
    #3697
    Csuklós busz és nagy zivatar .

  • rarma
    #3696
    Bus Simulator 2012-ben , Figyelem ! Trafipax is van az utakon !

  • halaszfi
    #3695
    http://rghost.net/36666098
    ezt tölsd le
  • krisz44
    #3694
    Hali lenne egy olyan problémám hogy mikor a játékot inditom akkor ilyet ír ki...az alkalmazást nem sikerült elindítani mert a párhuzamos konfigurácioja helytelen....valami ötlet? Előre is köszi :)
  • Norbi779
    #3693
    kormánnyal és pedállal lehet. Én is azzal nyomom
  • Zoliikp
    #3692
    Nekem sem tetszik, ráadásul mire megfejtettem (segítséggel), hogy guruljak ki a garázsból, kiderült, hogy az addigi grafikus beállítás miatt 10-15 mp-es szaggatásokkal "szalad". Nálam.

    De abban vitatkoznék egy kicsit, hogy nem lehet kormánnyal, pedállal vezetni...
    Külön panelon a játékon belül beállítható...
  • kem001
    #3691
    Bocsi, nem írtam, hanem írtad
  • kem001
    #3690
    OMSI-t? Azt nem hiszem, hogy veri.. Le is írtam a BCCS legnagyobb gondját rögtön, hogy nem támogatja a kormányt..
  • jutiput
    #3689
    Szia " gyuri35" ! Közzé tennéd esetleg, ha nem nagy kérés, hogy mi a megoldás, mert lehet, hogy más is kíváncsi rá, csak nem meri feltenni a kérdést, mert nem akar " hamar megöregedni" , ha érted , amire gondolok?
    Egyébként, szerintem még mindíg ez a legjobb buszos játék, veri az Omsit is, meg a legújabb Bus Simulator 2012-őt is , ami egy túlkomplikált vacak játék! Egy baja van csak, hogy nem lehet kormánnyal és pedállal vezetni, mert billentyűvel elég gázos! Köszi és üdv.
  • gyuri35
    #3688
    Megvan már!
  • TheSosy
    #3687
    Kire szavazhatok?
  • papi08
    #3686
    No emberek!
    Átadom a topik HG jogát.
    Szavazzátok meg ki akar új HG lenni, és szóljatok a moderátoroknak.
    Köszönöm, sziasztok! :)
  • gyuri35
    #3685
    Sziasztok!
    Tudom most mindenki az új játékkal foglalkozik,de azt szeretném kérdezni tudja e valaki hogy a BCS San Francisco-ban hol van a treasure islandon a lighthouse?Már háromszor körbejártem a szigetet gyalog is autóval is mégsem sikerült "felfedeznem"!Ez az egy hiányzik a 12-ből!Segítene valaki, aki emlékszik még rá hogy hol van?Köszönöm előre is!
  • halaszfi
    #3684
    Elvileg nincs sajnos ilyen funkció.:-(
  • rarma
    #3683
    Hogyan tudom automatikus beállításra állítani a jegy automata gépet a buszban?
  • Szthomas
    #3682
    Elvileg magától ment minden fontosabb esemény (pl. elvégzett útvonal) után. Arra hogy egy megkezdett útvonalat bizonyos helyről folytass szerintem nincs lehetőség.

    Más: sajnos mégsem fenékig tejföl a high verzió, mert bár szépen futott nappal még az én gyengébbnek mondható videokártyámon is, éjszaka nagyon belassul a sok plusz objektum árnyék és egyéb effektusa miatt :S
  • alexander1993
    #3681
    Hogy lehet menteni a játékban, hogy később onnan folytathassam ahol korábban abbahagytam?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • Szthomas
    #3680
    Sikeresen megoldódott a kifagyásos problémám. Valószínűleg a virtual c++ 2005-el és 2008-al volt valami problémája a játéknak, de miután újra felraktam őket most már nem dob ki. Ennél is érdekesebb az, hogy ugyebár a high verzióhoz elvileg minimum gtx560 kellene a kiírás szerint és mivel nekem csak egy Geforce GT240-esem van (ami köszönő viszonyban sincs az említett kártyával) én elsőre rögtön a basic-el próbálkoztam. Ha már úgy is szöszöltem gondoltam kipróbálom a high verziót és az a vicces, hogy ugyanazokkal a beállításokkal mint amit a basic-re állítottam be nagyjából ugyanúgy fut a játék. Nem mellesleg sokkal több objektum lett a városban (pl. korlátok, hirdetőtáblák, postaládák és egyebek). A korlátok kifejezetten jók, mert így még jobban oda kell figyelni hogy hogyan veszi az ember a kanyart.
  • Zoliikp
    #3679
    Csak ismétlem magam:

    Egyszerre nyomj rá a fékre, és a Page Up-ra. Hátramenet szintén fék, és Page Down együtt...
  • TheSosy
    #3678
    Azért köszi!:)
  • Zoliikp
    #3677
    Nem.
    Általában a bugokat, és kisebb javításokat orvosolnak...
  • rarma
    #3676
    Hogy kell N -ből D sebességbe tenni?
  • TheSosy
    #3675
    Sajnos így sem jó.Ha lesz patch,akkor az megoldja?