4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • fuszhi
    #4235
    http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=13396&s_design=simulation4u&shopfilter_category=simulation4u&s_language=english
  • fuszhi
    #4234
  • fuszhi
    #4233
  • Rayden02
    #4232
    Egy újabb gyenge próbálkozás az Astragon-tól!

    Ezt még szerintem a benne lévő multiplayer sem fogja tudni eladni!
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.12.17. 17:45:02
  • gyuri35
    #4231
    youtube-on keress
  • gyuri35
    #4230
    Szia!Ha a San Francisco-ra gondolsz az automatán kellene mentenie.Elvégzett feladatok vagy vásárlás után,de ha találsz egy dísztárcsát azt is elmenti.
  • lorinczlucca
    #4229
    Sziasztok!
    Tudna valaki nekem segíteni?
    Egyszerűen nem jövök rá, hogy hogyan tudom elmenteni a játékot! Ez így nem jó, hogy minidig újra kezdem!
    Tudnátok segíteni? Előre is köszi! :)
  • wimmer77
    #4228
    A Bus-& Cable Car-Simulator-ban hogyan lehet megcsinálni hogy az összes járművel lehessen menni? (azon kívül hogy pénzt gyűjtök és megveszem)
    1.0.7 verzió van de nem elérhetőek a járművek.
    Hiába töröltem az autosave fájlt.
    Nagyon pofátlan kérés lenne ,hogy küldje el valaki az autosave fájlt,akinek van hozzáférése az összes járműhöz.
    Nagyon köszönöm.
    [email protected]
  • longhaul
    #4227
    óra szimulátor
  • longhaul
    #4226
    nincs
  • longhaul
    #4225
    Van hír a Rodobus simulatorrol?
  • fuszhi
    #4224
    Mindent leszedek a beállításoknál mindent, nehogy az legyen az akadály. Továbbá jobb a konfigurációm mint ami a minimális gép igény ezért álok értetlenül. Még a gyalogos forgalmat és a közlekedő autók számát is a tükröket és az egyéb grafikai beállításokat is.
  • szikszaicsabi
    #4223
    Az én beállításaimmal egész szépen fut. Leírnád nekem a te beállításaidat?
  • fuszhi
    #4222
    Le vettem a közlekedő autók gyalogosok számát és lejjebb vettem a képernyő beállításokat is. Sajnos más nem jut eszembe. Gondolom a minimális rendszerkövetelmény azért minimális , mert azzal még akadás mentesen futtatható a szoftver. Hát akkor vajun mííínem mégy a kisssz programocka ? Komolyan mondom nem értem.
  • bbalazs78
    #4221
    Sziasztok!Meg van valakinek az EVM es Busz simulator 2012 magyarosítva?Én vettem tegnap 1 et, de nem tudtam telepíteni,elindult a telepítő de még 1 óra múlva sem tartott sehol sem.Próbáltam bemásolni a gépbe de úgy sem sikerült.Aztán visszavittem az áruházba hogy nem jó.Ha van valakinek ötlete szivesen venném ha megosztaná velem.Köszi!
  • szikszaicsabi
    #4220
    Ez a minimum rendszerkövetelmény. Vedd lejjebb egy kicsit a grafikát.
  • fuszhi
    #4219
    Nem nem nem nem értem miért nem fut rendesen :) kajakra ezt hogy gondolják?
  • fuszhi
    #4218
    sziasztok !!! Valaki megtudja mondani hogy a bus simulator 2012 miért akadozik aztán fagy be mikor kigurulok a forgalom felé? 256 MB ram videó kártyát ír a rendszerkövetelménynek nekem egy GB os kártyám van. 2GB rammot ír nekem 2,5GB van. Dual core procit kér 2.6 osat nekem 3 van vajon mit csinálhatnék hogy tudjam akadás mentesen élvezni a szimulátort? Vagy ez egy átverés hogy ráírhatnak bármit a dobozra hogy azt hidd otthon fut a szimulátor simán majd szembesülnöm kell azzal hogy csúnyán rászedtek? Van direkt x 9 telepítve.
  • regelek5
    #4217
    Én így szoktam tankolni:

    1. Busszal beállok a töltőállomásra.
    2. Motor leállítása, kézifék behúzása.
    3. Leszállás és odamegyek gyalog a bal első kúthoz.
    4. Kiírja, hogy kattintsak rá, ha tankolni akarok.
    5. Rákattintva bejön egy ablak, ahol engedélyezem, hogy töltsön, és kiírja, hogy mennyit töltött és mennyibe fog kerülni.

    Ezután visszaszállás a buszra és mehetsz az utadra. :o)
  • szikszaicsabi
    #4216
    Az jutott szembe, hogy lehet, hogy motor leállításnál nem tetted üresbe a buszt. Lehet, hogy ez a probléma.
  • JBence
    #4215
    nem :(
  • szikszaicsabi
    #4214
    De nem is ír ki semmit, hogy ,,Katt a feltöltéshez''?
  • JBence
    #4213
    igen
  • szikszaicsabi
    #4212
    Motort ugye leállítottad?
  • JBence
    #4211
    köazi , sokat segítettél , csak az a baj a tankolásnál , hogy oda megyek a kúthoz kiszállok , és nem történik semmi:(
  • szikszaicsabi
    #4210
    1. Tankolni Fisherman's Wharf (vagy vmi ilyesmi) buszpályaudvarnál lehet, illetve a térképen ki vannak jelezve a tankolóállomások.
    2. Először is F gomb, majd az adott utasnak megfelelő tarifát be kell ütnöd a gépbe. Ez a járat típusától függ.
    Városi útvonal:Felnőtt:2.00
    Diák&Nyugdíjas:1.25
    Orvosi&Kikapcsolva(?):1.00
    Gyors útvonal:Felnőtt:4.00
    Diák&Nyugdíjas:2.50
    Orvosi&Kikapcsolva(?):2.00
    Keresztül a városon:Felnőtt:F1
    Diák:F2
    Nyugdíjas:F3
    Kikapcsolva(?):F4
    Orvosi:F5

    3. A kart el kell tolnod magadtól a Felfele nyíl kétszeri megnyomásával.(Feltéve, hogy éppen fogja a kábelt)

    4. A dísztárcsákban mit kéne segíteni?El vannak szórva a városban, sajnos annyira, hogy nekem is csak 6-ot sikerült eddig megtalálni. De igazából ezt a részét eléggé elcseszték, mert szerintem legtöbbször olyan helyekre rejtették el őket, amit semelyik járat nem érint, ha meg mégis, akkor fene se fog leszállni minden megállónál, hogy körbejárjon egy háztömböt, hátha van ott egy, illetve nem fog senki se nekiállni, hogy keresztbe-kasul bejárja az egész térképet. Legalább valami küldetést csináltak volna! Mindegy, remélem tudtam segíteni.:)
  • JBence
    #4209
    sziasztok! néhány kérdésem lenne a bus&cable car simulator hoz :
    1. hogyan lehet tankolni ? (sehogy nem jöttem rá:( )
    2.hogyan kell a jegyeket kezelni?
    3. cable car-nál a kábelt hogyan tudom leengedni
    4. a dísztárcsákban tudnátok segíteni
  • TNH
    #4208
    Ömmm.... December 6-án már.
  • longhaul
    #4207
    Megjelent a City bus simulator Munchen!
  • TNH
    #4206
    Nem lehet modolni...
  • lacy666
    #4205
    sziasztok léccives irjátok le nekem a cit bus irányitását mer nem tudok ell indulni sehogyse elöre is köszönöm
  • alexander1993
    #4204
    Hello! Eddig milyen pályák,vonalak,buszok jelentek meg a Bus Simulator 2012-höz?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • longhaul
    #4203
    Ennek az European bus simulator-ban hogy kell pénz ki adni az utasnak. Ha felszáll egy utas akkor könyörög hogy adjak niki pénz, hogyan?
  • longhaul
    #4202
    Ez a játék nem szereti a Patchalve van?? Mert felülírtam a *./Bin32-ből kivettem 1 file-t, szóval mind a 3 almappából másoltam és megy a játék csak egy időn belül lefagy.
  • jutiput
    #4201
    Szia!
    Én úgy emlékszem, hogy elméletileg , amikor felszállsz a garázsban lévő buszra, és beülsz a kormány mögé,megjelenik bal oldalon a segítség, hogy mit kell tenni.
    Ha ez nincs , akkor a játék betöltődése után kell a " Tutorial" lehetőséget választani, akkor megkapsz minden segítséget, persze attól függően, hogy milyen nyelvű a játékod! Valószínűleg, hogy az "E" billentyűvel bekapcsolod az elektromosságot és a "P" billentyűvel indítod el a motort! De , hogy el tudjál indulni a busszal még ki kell engedni a kéziféket és sebességbe kell tenni a váltót! Remélem, hogy tudtam segíteni! Üdv.
  • longhaul
    #4200
    Sziasztok. a Busz szimulátor 2010 avagy az European simulator-hoz kérnék segítséget. Hogy megnyomtam az "e"-t utána Insert? Nyomjam meg hogy elinduljon a busz?
  • szikszaicsabi
    #4199
    Sziasztok, nem tudjátok, hogy BCCS-nél(EVM-es kiadás) hogy lehet megszerezni a Maraton, Körutazás, Helyi taxi, Dízel előnyben, Fejvadász, Széllel szemben és Szakértő kitüntetéseket?
  • fcbarcelona1
    #4198
    Ez a rodobus simulator mikor fog megjelenni?
  • Misi az ezredes
    #4197
    Nekem a vizuális érzékelésen más is kell.. Pl, ha megcsúszik a kamion vagy busz akkor jó lenne ha lenne gumi csikorgás. Hisz a realisztikussághoz az is hozzá tartozik, hogy a jármű elveszi a tapadását!
  • gumikacsa
    #4196
    Az ETS2 elég sokat fejlődött ezen a téren. Lehetne jobb is persze, de már egészen játszható. Ez a játék pedig teljes mértékben az ETS2-re fog épülni.