115
  • AtomHeart
    #35
    "de ha a gitárosa Van Halen halt volna meg"

    EVH egyetlen Jacko szamban huzott el egy szolot, M.J. gitarosakent emlegetni ot tulzas!
  • ostroml
    #34
    lehet ... és ? irigykedsz ? ja ... tuti ..
  • Amergin
    #33
    Ugyanazt érzem, mint Zámbó Jimmy halálakor
    Elismerem a munkásságát.
    Fénykorában mondott egy ilyet: "Miért Elvis a Király, miért nem én?"
    Gyekszon azért valamiben egyedülálló volt: ő az egyetlen ember aki fekete férfinak született, de fehér nőként halt meg...
    Egy igazán "gyermekcentrikus" "nagy művészt" vesztett el a Világegyetem a személyében.
  • YMan
    #32
    leszarom Jacko-t, nála sokkal több értékes ember hal meg nap mint nap önhibáján kívül, ő meg packázott a természetettel..
  • Sir Ny
    #31
    RIP
  • WoodrowWilson
    #30
    Kíváncsi lennék, te hogy viselnél hasonló népszerűséget.
  • Motoroj
    #29
    Magát tette tönkre.

    Ha nem lett volna hülye, még nagyobb sztár lehetett volna, és valószínűleg még most is élne.

    A média most is kitesz magáért, megvan a szenzáció.

    Ja, és ne feledkezzünk meg Farahról, ha már itt tartunk.
  • Daudi Baldr
    #28
    Elég torz személyiség volt..simán eltudom róla képzelni, hogy pedofil volt..ergo->faszom sajnálja.
  • Azorut
    #27
    A kettőnek mi köze egymáshoz?
  • roliika
    #26
    Van benne valami..ha most lenne tárgyalása, lehet hogy százak vagy ezrek követelnék hogy menjen börtönbe...csakhát ráébredtek, hogy elé komoly dolgot tett le életében.
  • Tsol
    #25
    6,767 milliárd ---> A föld népessége

    Amúgy teljesen igazad van.
  • Tsol
    #24
    Tönkretették szegényt. :(((
    1#: Dögölj meg mihamarabb!
  • Omega
    #23
    Nem egészen, Jackson azért különleges, mert egy első számú sztárból lett emberi roncs, eddig se hiányzott senkinek, csak most hiányzik a halála után.
  • roliika
    #22
    Mindenesetre a média megint gyökér (nem poénnak szánom de ilyeneket mondani, hogy megállt a szíve...bammeg egy halottnak általában nem dobog), aztán hiradóban is..."weboldalunkon megtekinthetik, hogy Jacksont hogy szállították kórházba, és hogy gyászolják őt az ázsiai rajongók" <- Faszom...akinek fáj annak had fájjon mégjobban, nézzék a zokogó ázsiaiakat, meg, hogy viszik a holttestet a kórházba.
  • roliika
    #21
    Vannak még hozzá hasonló emberek akivel már nem annyira foglalkozik a média, még ha ha meghalna bármelyik, hasonló érzés lenne, hogy basszus..ki fogja őt pótolni... például Madonna,Sher, Uri Geller, Davi Copperfield, Schwarzenegger....nem gondolunk bele mert még élnek és még van pár hozzá hasonló ember, akinek a jelenlétét természetesnek vesszük, csak mikor nincsenek akkor kezdenek hiányozni. Sajnos 2 kezemen megtudnám számolni hány ilyen ember van a közel 10 milliárdból.
  • Omega
    #20
    Kár érte, de az utóbbi időben (15-20 év) szarrá ment bizonyos okok miatt, ezen nincs mit vitatni. Ettől még persze nagy klasszis volt. A gondjai alapján akár azt is el tudom képzelni, hogy öngyilkos lett.
  • Dynamic
    #19
    Mitől "borderline g4y"(Amúgy fingom nincs mi a szar ez. Talán "látens buzi" akar lenni valami erőltetett ángílus modorossággal? Magyarul nem megy?), ha elítélem a primitívséget? Fel nem fogom a rejtett összefüggéseket. "Van akváriumod? Nincs. Akkor te buzi vagy." Na, ez is valami hasonló zseniális logikai levezetésen alapulhat.
  • JL666
    #18
    By the way, ha már Eddie vén helén volt emlegetve, nyilván jó ha valakinek jó hangja van, de az egy adottság, nem tudom mennyire írta saját dalait, de egy zkr nem csak egy énekesből áll és sok esetben a zenésztársak háttérbe szorulnak, pedig hogy valaki jól doboljon/gitározzon sok-sok gyakorlás kell ám...
  • Tinman #17
    Mind meghalunk.
  • readswift
    #16
    na te vagy az igazi borderline g4y akiről beszéltem , láttam a disco d -s képedet akiről köztudott hogy brazil transzexuéálisokkal hempergett.
  • readswift
    #15
    halkan megjegyezném hogy épp 100.000 es fórumon láttam egy moderát beirni ugyanezt, amit az első hozzászóló. Ez az n+1-ik "hányok tőled mert leirtad hgy májkül pedó" meg enyhén szólva borderline g4y.
  • Daza500
    #14
    Te se vagy vicces...
  • Azorut
    #13
    Az megmarad továbbra is, ergo nem is kell pótolni :)
  • kisgabo
    #12
    egy zseni volt... RIP.

    nagy kár érte, ugyan az utóbbi időben nem volt a toppon, de amit előtte letett az asztalra..... pótolhatatlan.

  • Dynamic
    #11
    Húú apám, hatalmas duma! Gratulálok, te vagy ma a jubileumi 100. kretén, aki magát borzasztó eredetinek és humorosnak gondolván kifosta magából ugyanezt a szánalmas gondolatot.
  • BenceYCE
    #10
    Ejj, egy tehetség volt, de ha a gitárosa Van Halen halt volna meg, Őt jobban gyászolnám. Sikereihez kétség nem fér. Sajnos az utód személyére nemigen lesz jelentkező, mivel a mai világban a tucatra mennek inkább. A magánéletét meg inkább hagyjuk. Emiatt valszeg a nálunk már régen tapasztalt káröröm hullám ismét kitörőben lesz, mint Zámbókánknál. Nem posztom eldönteni, hogy a többszörös pedofilbotrányban bűnös volt-e, azt nem is követtem nyomon. Természetesen én is elutasítom a pedofília bárminemű megtűrését, de azt hiszem ekkora vagyonnal és egyben hatalommal rendelkező emberek közül talán Ő volt az aki a legkevesebbet ártott. Ha megnézem, hogy mások hány háborút lobbiztak ki olajért, vallási elkötelezettségből vagy bármiből, akkor azt kell mondjam, hogy az Őáltal összeénekelt pénz nagy valószínűséggel nem népek kiírtására lett költve. Tehát mint elmúlt énekest kíváncsi vagyok, hogy ki fogja majd követni. Egyáltalán van utánpótlás a "pótolhatatlanok"-ból? (Vagy csak én informálódtam keveset?)
  • DjDano
    #9
    Az okokat viszont nem kell keresni... Az állandó idegfeszültség, nyomás na meg az utóbbi évek pereskedései, illetve az őt tönkre tenni akarók együttesen elérték azt ami történt. Egy nagyszerű és hihetetlenül sikeres énekest/embert vesztettünk el, sajnos addig kellett volna megbecsülni amíg még élt :/
  • DjDano
    #8
    Egyszerűen hihetetlen :((
  • stockhouse
    #7
    bármit is mondanak, a zenéje a mai napig páratlan. "Okos" emberkék meg mindig is lesznek
  • BM
    #6
    akaszd fel magad!
  • Higany
    #5
    Jó nagy barom vagy! Gratulálok!
  • Justil
    #4
    mellesleg te például konkrétan honnan tudod, hogy pedofil? a tévéből?
  • nkmedve
    #3
    Inkább ilyen marhákból lenne kevesebb mint te...
  • readswift
    #2
    gyekszon R.A.J. forever !!
  • V43 1105
    #1
    Egy pedofillal kevesebb