1111


  • biomage
    #790
    Ki nézi az MTV most?
  • Lunatic83
    #789

    Moonwalker - 1988
    Smooth Criminal


    (2:32-nél a legjobb amikor széttöri a biliárdgolyót XD )
  • Szabó Péter
    #788
    Jackson tényleg néger volt azelőtt?
  • jazzy
    #787
    Mindent ki lehet forgatni, ez tipikusan a buta érvelés magasiskolája.
  • jazzy
    #786
    :DDDD
  • xxxpaulxxx
    #785
    Dátum: 2009.06.26. 23:35 Adta: SHADOWEYES7
    Más halálát nem kívánjuk.
  • Szabó Péter
    #784
    Szegény dzsekó tényleg meghalt? A francba! Sajnálom nagyon. De tényleg. Komolyan!
  • LordVenom
    #783
    Ezt a klippet az utóbbi két napban megnéztem 10-szer. Az egyik legnagyobb előadása. ;)
  • erieskrisz
    #782
  • erieskrisz
    #781
    Én néztem be bocsi
  • erieskrisz
    #780
    Xar a link
  • Kandurex
    #779


    Bejön valaki a színpadra....vajh felismeri e a közönség?...Billie Jean az EGYIK legnagyobb száma!
  • 0Fritz0
    #778
    Azért jó tudni, hogy az emberi élet értéke is mérhető és igazából csak egy alsókategóriás kocsi és egy kétszobás lakás felett számít bárki is.
    Köszönjük ezt a bölcsességet és akkor most egyúttal kérném a Jackson rajongók 90%-át, hogy ne is írjanak ide többet, mert ezek szerint úgysem számít a nyomoronc kis véleményük.
  • Ragnar360
    #777
    tessék végignézni :) - mekkora nagybetűs SHOWKAT csinált hihetetlen...ja bocs koreográfia hmmm hát igen



    biz. szempontbol a vége teccik legjobban, mikor a közönség picit kifejezi mennyire teccett a szám...
  • havercsotány
    #776
    én oda nyalok ahova éppen beillik
  • havercsotány
    #775
    na most igazat írtál :) iszunk egy sört
  • Fujiryu
    #774
    Egyszerűen csak arról van szó, hogy akarnak egy nagy adagot a rajongóiból.Képzeld el ha Madonna azt mondaná, hogy MJ egy pedofil buzi volt, hány millió rajongót veszítene el akik jobban szeretik MJ-t mint őt és ezért a kijelentéséért többet nem mennének el a koncertjeire.Így viszont még talán új rajongókat is szerezz egy emlékkoncerttel, mert hogy milyen rendes meg stb...Its all about the money :)
  • hitch
    #773
    hát jah.De michael-nak olyan ügyvédjei voltak h simán tönkretehették volna a családot aki beperelte de ezt ő meg nem akarta igy hát sajnos kifizette a pénzt.

    amugy az anya a fiunak aki beperelte molesztálással most sitten vagy csalás vádjával:O:D
  • erieskrisz
    #772
    Bizonyiték nincs csak ha én ártatlan vagyok nem fizetek ki senkinek 20akárhánymillio dolcsit
  • USAMEN POWER
    #771
    Jogos. Mindig akk jön rá vki hogy a másik mennyit is számított, amikor már nincs.
  • Tsol
    #770
    Amire amúgy nincs bizonyíték.
  • anta26
    #769
    Igazad van marxell.Amíg a csúcson volt csak addig szerették.És miután hullámvölgybe került utána meg már egy őrült pedofilnak tartották.Nyugodj békében Jacko a pop királya
  • marxell
    #768
    Egyet tartok szomorúnak:
    Eddig mindenki leszarta őt, egy beteges pedofilnak tartotta őt a fél világ, most meg egyből jönnek a nagy megemlékezések, a sztároktól, Madonnától, Will-től. Ha tényleg volt adóssága, és annyira bírták őket, miért nem segítettek neki? Évente dollár milliárdokat keresnek..
  • Bruk
    #767
    Én az elejétől feleslegesnek találtam a topikot de sokan örülnek neki és ez a lényeg. A betegeket el kell vinni orvoshoz és akkor nem lesznek itt olyanok akik szétkúrják a topikot.
  • USAMEN POWER
    #766
    Én spec nem is vok megszálott rajongó, de szeretem a zenéjét, és a stílusát. Annyi bajom van, hogy páran itt próbálják az utálatukat kifejezni, egyébb vádakkal a semmire alapozva. És mint írtam hogy a semmire alapozva, most ezzel a hszel, lovat adtál a seggük alá. (Itt egy példa: #757) A negatív érzelmeket, ki lehet kultúrált módon is fejezni, mint ahogy te tetted pl. Nem az a baj ha valaki nem szerette Jackot, hanem az hogy aki nem szerette, esetleg utálta, a lehető legocsmányabb módon próbálja szétkúrni a topikot.
  • LordVenom
    #765
  • Bruk
    #764
    Lehet az volt de lehet nem. De igazából nem is érdekel. Csak nevetséges egyes emberek mennyire védik, szinte már ölnének, csak nehogy valami rosszat halljanak az istenükről.
  • Dynamic
    #763
    Azért olyan érdekes, hogy az internetre valahogy épp a legnagyobb életművészek járnak.
    Általános jellemzőjük:
    - kiegyensúlyozott, boldog élet
    - sikeres, jómódú fiatalok
    - a nők bálványa
    - szakértője legalább 3 harcművészetnek
    - stb.

    Csak ilyenkor az a baj, hogy a kommentek szellemi szintje, még halványan sem sugallja azt, hogy a kedves kommentelő képes lenne oly sok, igazán értékelhető dolgot elérni az életben.
  • Fujiryu
    #762
    Érettségit már 17-18 évesen lehet szerezni.Szóval nem állítod őket nagy feladat elé :)
  • Bruk
    #761
    #531- ezt a hsz-t érdemes elolvasni.
    De azt amire írta ááá meghalok, az már szánalmas. :D
  • LordVenom
    #760
    Talán azért,mert a ítélkezést alá szokták támasztani,és nem a pletykalapokkal szoktak érvelni...idejön egy rosszindulatú magyar,és olyan biztosan állítja,hogy Jacko pedó volt,mintha őt kúrta volna meg tavaly előtt. :)
    Hidd el,én nem vagyok Jacko fan,de megtanították a szüleim,hogy mi a tisztelet,és ebbe nem fér bele egy halott ember pocskondiázása.
    Józan ésszel,ha végiggondolok MJ életén,csak abban vagyok biztos,amit láttam is. A klippjeit,és a zenéit ismerem,tudom,hogy több millió lemezt eladott,és millióknak adott koncertet. De azt a kisgyereket nem ismerem,akit megrontott. A találgatást meg meghagyom a lelki szegényeknek. ;)
  • Bruk
    #759
    Egyértelmű hogy tele van a topik beteg emberekkel. :D
    Tegnap láttam 1 olyan hsz-t hogy majdnem lestem a székről. Mondom ilyen nincs, de még is. :D
  • LordVenom
    #758
    Csak az a fura honnan jönnek ezek az előemberek...és honnan szereztek internetet?
  • Zerénd
    #757
    "És vannak itt olyanok akik ezt észreveszik és szórakoznak velük"

    Tudod mindig a leghülyébekkel szórakoznak. :D
  • Zerénd
    #756
    Ha a felét eléred 35 éves korodra, mint én, akkor ugathatsz hozzám!

  • Bruk
    #755
    Engem nem érintett meg a halála, nem lett nekem ettől se jobb se rosszabb. Ezt az elején le is írtam, de itt a megszállott rajongók egyből nekem is estek (talán ha személyesen mondtam volna ezt talán nekem is támadnak, megpróbálnak fizikailag bántalmazni de lehet ők jártak volna szarabbul).
    De ahogy látom rengeteg itt az olyan rajongó akik képesek lennének Dzsekóért ölni, azaz betegek. És vannak itt olyanok akik ezt észreveszik és szórakoznak velük (azok akik lehordják a művészt mindennek).
    Szerintem Jackson zenéje és tánctudása nagy volt...a többi dologba nem mennék bele.
    De a legviccesebb amikor valaki azt mondja hogy pedifil volt, erre a megszállottak: "látom te is ismerted személyesen"...nem tudom mi lenne a válasz arra ha ezt nekik is feltennénk. :D
  • Fujiryu
    #754
    Na igen.Így születnek a kamu történetek :)
  • USAMEN POWER
    #753
    Szerintem retardáltakkal fölösleges vitázni. Fórumokon, és a való életben jobb ha minden normális elött ez lebeg (Ne süllyedj le az idióták szintjére, mert ott legyőznek a rutinjukkal !) Végülis ezeknek a vadparasztoknak az okozza az örömet, ha minnél erőteljesebben szidalmazzák őket, szal mielött vki szóbaáll egy ilyennel, gondolkozzon el hogy érdemes-e. Ha meg nagyon elfajulnak akk a moderátor topikban szónélkül panaszt lehet tenni, és meg is van oldva a probléma. A másik verzió ha senki nem áll le velük vitázni, előbb vagy utóbb megunják h szarnak a fejükre, és elhúzzák a redvás belüket...
  • Grove4
    #752
    Figy,nem akarok OFF-olni,de ne puffoktass már hülyeségeket a levegőbe.
    1.:Honnan tudod,hogy hogy élem az életemet?
    2.:Ha te attól érzed magad többnek,hogy te olyan tökös csávó vagy,hogy ahogy a csövön kifér úgy élvezed az életed minden percét,akkor egészségedre,de hogy egy kis tisztességet mutathatnál már egy halott művész felé,az biztos.

    De beszéljünk inkább Jackoról,bár ettől a sok idiótától igen nehéz!
  • Kandurex
    #751
    Aki nem tud értelmesen hozzászólni, csak fikázni, ha lehet maradjon inkább csendben.

    Köszi