1111


  • vajo
    #223
    Tuti reklám fogás....nem hallt meg!
    ha meg mégis akkor RIP
  • Willenbrock
    #222
    A popzene talán legnagyobb tehetsége volt,nagyon rányomta a élyegét az egész szakmára.Hogy pedo volt-e vagy csak hamis vádak voltal ezek úgysem tudhatjuk biztosan.Hülyeség volt a sok fehérítő műtét de pályafutása kezdetén biztos hogy érték olyan rasszista behatások hogy úgy gondolta sötét bőrrel nem fogják tehetségét elismerni,ami kétségtelenül megvolt neki.
  • AC2
    #221
    wikipedia
  • Pepsi Twist
    #220
  • Yoda001
    #219
    :\
  • Azorut
    #218
    Kár, hogy egy kérdésemre se tudtál válaszolni :( .
  • Tyler1
    #217
    na mivel az ilyen hülyék miatt ez holnapra zárva lesz és mivel 10 évesekkel nem vitatkozom inkább húzok aludni!
  • Azorut
    #216
    Ó, dehogynem, tudom én jól. Offolok, akárcsak te.
  • Tyler1
    #215
    hallod nem veszed észre h offolsz bmeg??? semmi közöd a témához szóval húzzál már! vagy szóljál a témához!-.-
  • Pepsi Twist
    #214
    ok
  • Azorut
    #213
    Igazából, csak rákontrázok a hülyeségeidre, neked nem sikerült még értelmeset hozzászólni, ha valami olyat olvastál, amit nem értettél, rögtön rávágtad, hogy gyerekes. Erről ennyit.
  • Pepsi Twist
    #212
    mi ez a nick? te kis pióca
  • erieskrisz
    #211
    Origo föoldal hir meghalt jackson allata kép rámutat a gyerek ot van néni hozáteszem csk 2.5 éves de a gyerek nem hazudik LooooooooooL
  • eightmiles
    #210
    Nézd, az egy dolog, hogy nem tud helyesirni, eleinte nem bökte a csőröm. Az is lehet, hogy oka volt rá, hogy nem tudta megtanulni rendesen, nem tudhatom.. de az utolsó felém irányuló hozzászólása enyhén furán hatott.
  • Tyler1
    #209
    te még itt vagy agyaska??? látom értelmeset még nem sikerült hozzászólnod csak gyerekesen visszavágsz xDD nembaj szünet van tudom én...
  • Pio
    #208
    Helyesírásos flamewar a Jacko gyásztopikban... Bár egyáltalán nem érdekel a téma, de megpróbáltam 1-2 post erejéig rávilágítani, hogy mennyire szánalmas egy ilyen topikban flamelni (még egyszer hangsúlyozom, azok is ugyan úgy flamelnek, akik szerették Jackot, minden flamehez két oldal kell), de nem sikerült. Szerintem lock lesz ebből, úgyhogy, már csak egyetlen dolgot tennék hozzá a témához:



    További jó flamelést, kíváncsi vagyok, hogy reggelig eljuttok-e addig, hogy egymás nickjét flameljétek vagy valami hasonló...
  • Azorut
    #207
    Miért nem segítesz neki?Kezdhetnéd a nagy kezdőbetűkkel.
  • erieskrisz
    #206
    Rajtam az má nem segit de szerintem nemis a helyesirástopikba irogatok
  • Tyler1
    #205
    ez lesz a te topicod! bár sokat nem segít rajtad
  • Pepsi Twist
    #204
    jaj ne póverkodjámá' hé
  • eightmiles
    #203
    Azt sem mondtam, de a normális mindenkinek más. Téged lehet hogy elborzaszt, engem nem.
  • eightmiles
    #202
    Öröm látni a jókívánságaidat. Köszönöm. Viszont előbb is leirtam, hogy én nem tennék olyat, másrészt.. neked van kölyköd? Ha van, helyesírást ne taníts nekik. De ez csak egy jótanács egy mezei kisfiútól, rajtad áll, hogy megfogadod-e..
  • Slayerboy
    #201
    Lehet, hogy hamarabb dűlőre jutnánk.. :D
  • erieskrisz
    #200
    Nah jó állyunk neki vitázni mi volt elöbb a tyuk vagy a tojás
  • Pepsi Twist
    #199
    na és szted ez normális?
  • Tyler1
    #198
    hát aki olyan aki írni is tud...
  • Slayerboy
    #197
    Mert ő MJ?
  • erieskrisz
    #196
    Naés remélem téged nem áld meg a természet gyerekel
  • Ams
    #195
    Az egyetlen eredeti zenei albumom Michael Jackson dupla cd-s History-ja.

    Be is rakom.

    R.I.P.
  • Pepsi Twist
    #194
    "Megjegyzem a RIP nem az angol "Rest in peace", hanem a latin..."

    ez így helytelen :D azt kellett volna írni hogy az eredeti az a Requiescat in pace
  • eightmiles
    #193
    M.J. például megteszi. Naés?
  • Pio
    #192
    Megjegyzem a RIP nem az angol "Rest in peace", hanem a latin "Requiescat in pace" kifejezés rövidítése... Az csak véletlen egybeesés, hogy a latin és az angol kifejezésnek is ugyan az a rövidítése.
  • Pepsi Twist
    #191
    de ne kanyarodjunk el Jacko-tól :)
  • erieskrisz
    #190
    Különösebben nem izgat a dolog csak leirtam amit én gondolné vélek véltem rolla mert ugye a aforum azé van hogy irogasunk bele.Tudom nagyonnagyszemétség amit most irok de 1-2 hsz en majd beszartam a röhögéstöl sajnálatos dolog hogy egy ember halálán kell hogy nevesek .És mégegyszer megjegyezném saját véleményemet irtam le hogy igaz e vagy nem senki nem tudja bizonyitani rendben DE EMBEREK KI LOGYTJA KI A GYEREKÉT EGY ERKÉLYRÖL
  • Slayerboy
    #189
    És te ezt elhiszed? Kis naív :D
  • Azorut
    #188
    Akkor vagy egyetértés mind2 esetben, vagy nem tudom.
  • Tyler1
    #187
    jólvan a szárszói öregek szerint meg szenet akart lopni!
  • Pio
    #186
    Biztos meg leszek ezért kövezve, de szerintem zseniális zenészek, előadóművészek százszámra vannak (nem vitatom, hogy Jacko is egy volt közülük) és csak Isten tudja mi az, amin múlik az, hogy melyikből lesz egy bődületesen nagy sztár, de az biztos, hogy ebben hatalmas szerepe van a médiának. A lényeg, hogy SZERINTEM nem az tesz valakit ilyen szimbólummá, hogy ő akkor most tízszer olyan jól nyomja, mint bárki más, hanem egyéb okok is közrejátszanak ebben (lásd miért pont a Harry Potter lett világhisztéria amikor világszerte évente többtucat hasonlóan színvonalas mesekönyv születik meg amik 99%áról nem is hallunk) és ezen egyéb okok között hatalmas szerepe van az olyan járulékos dolgoknak, amiknek igazából köze sincs ahhoz, amiért szeretjük az illetőt, de mégis ezek azok, ami miatt újra és újra elővesszük (mert ahogy írtam, a művészete bár remek, de nem annyival jobb a többi remeknél, hogy akkor most minden nap órákon át róla beszélgessünk), beszélünk róla, foglalkozunk vele. Ezek tartják életben a sztárságát és részben ezek teszik őt legendássá, miközben a többi hasonlóan tehetséges, színvonalas előadóművész megmarad "haknizenésznek".
    Na, lehet anyázni :)
  • Pepsi Twist
    #185
    középiskolába volt tanárom... és ő mesélte mindig hogy hol ivott meg mennyit és derékig érő sorba állnak a "könyvek" a falnál amit kézzel írt és nincs kiadva, mármint József Attila
  • NEOreg3
    #184
    MJ zenéje amúgy sohasem tetszett nekem, de ha ő nincs akkor ez nem jöhetett volna létre, így hálás vagyok neki