19
  • cageking
    #19
    te hülye geci én nem vagyok cigány de ha az lenék sem leneközöd hozzá köcsög hát ne értetlenkedj már segély hát te lehetabol csövezel szarzsák mindenki magából indul ki te geci inas oszt szopjá le
  • uniu
    #18
    Amit a Magyaroktól kaptok szánalmuk jeleként, hogy éhen ne haljatok, mert életképtelenek vagytok a 21. században. A legbonyulultabb eszköz számotokra a kés, de sajna ez már nem menő úgy 370.000 éve :(
  • cageking
    #17
    mien segély te fasz
  • uniu
    #16
    ja...sokra futja a segélyböl mi ?
  • cageking
    #15
  • cageking
    #14
  • cageking
    #13
    Császtok ami ott történt a tónál aszt csak én és azok tudják akik ott voltak és nem vagyok cigány de ha az lennék sem lene közötök hozzá és ami itt levan írva az nem nagyon fedi a valóságot!mert ha valaki itt elolvassa aszt veszi le alapból hogy 2kés volt nálunk pedig nem kető volt hanem 1 és nem ugy mentünk oda hogy a kezünkben volt és amikor oda mentünk ők is itak és elkeztünk velük iszogatni és asztán történt az hogy elöjöt a kés de ha nem iszunk nem fordult volna elő mert nem vunk rászorulva azokra a szarokra amit elvettünk amugy is a kés sem azért volt nálunk, hanem azért mert azal tutuk kibontani a piát, nagyrészét vissza jutattuk abbol amit elvettünk mert amint írtam nem vagyunk rászorulva de mind1 aszt írnak amit akarnak császtok.
  • cageking
    #12
    .
  • Adenoma
    #11
    kátrányos helyzetűek :)
  • Vogel
    #10
    vitamin C, pápuai... melóhelyen így hívjuk őket.
  • T O M
    #9
    mocskos cigányok, most is a férgeket mutatják a híradóban, ki kéne írtani az összeset
  • raingun
    #8
    Agyoncsapni ott helyben őket! Szép kis karrier, vagy 20 évet sitten fognak tölteni, én meg fizetem az eltartásukat, közben rabolni, meg gyilkolni fognak. Addig kell agyoncsapni őket, amíg még lehet.
  • Zsolek123
    #7
    Mi ez, valami új metafora a cigányokra?
  • aaaaa
    #6
    Miért nem leírni, hogy cigányok voltak ??? Ellenkező esetben, ha szegény elnyomottakat bántották volna, már rég mindenki rasszizmusról harsogna. Miért kell az embereket hülyének nézni, minek a kettős mérce ??? Két fiatal fiú... A kis ártatlanok... Holnapra kiengedik őket, kisértékű lopás kísérlete váddal, és egy ejnye-bejnyével , véletlenül sem a rablógyilkossági kísérletet verik rájuk, amiért kaphatnának pár évet, hogy elgondolkodjanak a férgek... Ha repkednének a 4-5 évek az ilyenekért, elgondolkodnának sanyargatott testvéreik is, hogy érdemes-e előkapkodni a kést...
  • HENCIG
    #5
    Biztosan magyarok lehettek csak, hogy rohadna meg az összes fajvédő!!!!!!
  • Petys
    #4
    És vajon hogyan akadtak rájuk? A napi fekália honlap pózolj pénzzel rovatában ismerték fel a tetteseket és az eltulajdonított bankjegyek sorszámát?!
  • uniu
    #3
    munkában megfáradt romák csak egy kis pénzt akartak, hogy befizessék a tandijjat :)
  • Imre84
    #2
    biztos svédek voltak :)
  • Spectrum
    #1
    Biztos nem cigányok voltak, még véletlenül sem :O