879
1zlwxo6.png

Worms Reloaded, az Armageddon felújított változata.
Steamcommunity link
  • dregnarr1 #879
    Esetleg ezzel a módszerrel?
    http://www.youtube.com/watch?v=N2aFzK14UFM

    They patched the drill method as you are meant to use the rope (you can use the rope multiple times)


    The idea behind this mission is to use the ninja rope contained within the right supply crate, to navigate around the outside edge of the moon, then down to the bottom center, where a tunnel leads straight up to the weapons crate which is the main objective of this puzzle. Unless you're a pro at the ninja rope, expect frustration, as it took me around 30 tries to get this right.

    The left supply crate contains a pneumatic drill, which is completely worthless and should be ignored, since it can't really help in this mission. Using my first worm at 1 health, I walk him to the right edge, to drop down and fall on the supply crate containing the ninja rope below. This fall causes him to detonate himself after sliding to the right, causing the sentry gun on that side to be thrown off the map. Next worm up, I take and snap the ninja rope onto the floating satellite to the right, and drop down with the rope, making small swing and re-attachments as I reach the bottom edge.

    Be most careful at the bottom part, as it's possible to touch the water and perish during the attempt. Once I snap the rope into the tunnel leading up, and reach the crate, I am given the use of the Armageddon weapon. Using this weapon calls down fiery meteors that destroy the entire top of the map along with all the worms that once stood there. This completes mission 30 in Worms Reloaded.
  • grebber
    #878
    Valakinek valami ötlet mert azóta se tudtam túljutni :(
  • grebber
    #877
    Ezt a 30. mission-t hogy kell megcsinálni?
    Fél napja ezzel görcsölök de nem sikerül!
    Az addig oké hogy a két szélen lévő ládát felveszem de a fúró nem fúr le addig ameddig kéne neki!

    Youtubon néztem videot ott lefúrja a csávó,de hogy azt nem tudom nekem a táv feléig fúr csak le és így game over!
  • xxxpaulxxx
    #876
    Inkább játssz az Armageddonnal online... mai napig rengetegen játsszák online és még fogják is elég sokáig! Sokkal jobb móka, mint ez a bénaság:)
  • WOLF3x6
    #875
    Üdv!
    Mennyire aktív mostanában az online játék?
    Van valami hátrányom ha csak az alapjátékot veszem meg dlc-k nélkül?
    Köszönöm a válaszokat!
  • xxxpaulxxx
    #874
    Online játékban pont elég volt Armageddonban is a 3-4:)
  • wollnerd #873
    Jaja!
    4 kukac kevés...
  • Lunki88
    #872
    Én inkább azt kifogásolom hogy csak 4 kukac lehet egy csapatban. Az Armageddon-ban pedig lehetett többet is. Igazi népirtást lehetett úgy végezni. :)
  • xxxpaulxxx
    #871
    Mi gondok ezek!:O
  • Zomil
    #870
    eleve van voicebank editor, amiven olyan hangot raksz be amilyet akarsz :)
  • wollnerd #869
    hát ja.
    Nagyon meglepődtem hogy pont ugyanannyi méretűt töltötte le mint a full verzió. :O Erre meg túl sok minden le van korlátozva...
  • wollnerd #868
    Ehh... Visszavonok mindent... Most a demoban csináltam két csapatot és a beszédként egy férfi hangút választottam majd elindítottam a custom Game-t és már stimmelnek a hangok! már ahoz képest hogy kevesebben beszéltek most! :D
  • SZilaJMaGGoT
    #867
    Lehet, hogy a demóba nincsenek meg ezek a lehetőségek, hogy lecseréld a hangokat...
  • wollnerd #866
    A kukacok beszédfájlokat lehet tölteni valahonnan?
    Nem fogok feladni...
  • wollnerd #865
    Így van! Nem fogok egy kislány hangú játékkal játszani!!
  • Narxis
    #864
    :D
  • MerlinW
    #863
    Akkor némítsd le a játékot, vagy ne játssz vele...
  • wollnerd #862
    Na de az a hang kib****ttul idegesít!!!!
  • MerlinW
    #861
    Semmilyen "közvetítő nincs", csak a kukacok beszélnek...
  • SZilaJMaGGoT
    #860
    Valahogy biztosan ki lehet, bár én nem is emlékszem, hogy volt ilyen... :D
  • wollnerd #859
    ja! amiről beszélek, az nem a kukacok hangja, hanem a "közvetítő" hangja amelyik állandóan beszél az egyik kukac összecsapása előtt és után, egyik láda megérkezésekor, stb. Annak van idegesítő lányhangja! Azt szeretném "kiiktatni"!
  • SZilaJMaGGoT
    #858
    Nemtom, még nem próbáltam ki, csak asszem valameik update-nél néztem, hogy mi változott és ott láttam ha jól emlékszem, hogy lehet már ilyet is... :)
  • wollnerd #857
    Hogyan?
  • SZilaJMaGGoT
    #856
    Ha jól tudom már saját hangokat is lehet berakni.
  • wollnerd #855
    Az akcióról lekéstem, de még jó.
    Letöltöttem a Demoját, és hát...
    Pozitív: sokkal hangulatosabb mint Worms World Party. jó effekt, fegyverhangok, stb.
    Negatív: Nagyon idegesítenek a kukacok kislányszerű beszédei! Ez még az Armageddon-nál is rosszabb!!!!
    Nem lehet ezeket kikapcsolni??? Az Audio beállításoknál nem jártam sikerrel!
    Én csak akkor veszem meg a legközelebbi 75 %-os akciónál ha ki lehet kapcsolni ezeket az idegesítő hangokat,akár modként vagy valami!
  • Narxis
    #854
    Neeeeem
  • wollnerd #853
    Ahogy te így mondod, azt hittem hogy szervekkel teli mint a C. Srtike: Scource...
  • MerlinW
    #852
    Ez Worms, amit 90%-ban ismerősök játszanak egymással, ritka az amikor idegenek akarnak idegenekkel játszani (én sem nagyon szoktam, elveszik a mókafaktor:)). Azonban ha indítasz egy lobby-t, kis szerencsével találsz magadnak partnert 5-10 percen belül.

    Azonban mióta kijöttek a DLC-k, a single is igen kellemes lett.
  • wollnerd #851
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy mennyire népszerű most ez a játék??? sokn jásszák még online?
    Érdemes megvenni a steamen 3,74 euróért?
    Az akció 19 óráig tart!
  • Narxis
    #850
    Updates to Worms Reloaded have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. This update is the first of a number of planned updates that add features requested by the Worms Reloaded community. This one concentrates mainly on the Frontend and User Interface.

    Worms Reloaded
    Added a feature to allow players to to invite friends into public games.
    Added a feature so that players you have just played a game with will be added to a recent players list.
    Added a feature so you can change your team in the game lobby by right clicking your name.
    The key used for opening the chat window will also close the window if pressed again.
    When playing against someone who has a custom speechbank that you do not have, the game will now pick a random speech bank instead of resorting to the default one every time.
    The chat interface size has been reduced.
    The font size in the frontend and menus has been reduced.
    Other improvements to the frontend such as: - Lists ordered alphabetically, Menu Options renamed and a reorganisation of the frontend that makes navigating more intuitive.
    Fixed a crash in the tutorial relating to selecting an empty slot from the weapon panel.
    Fixed magnet sync issues
  • xxxpaulxxx
    #849
    Meg még sok más:D Túl konzolos sajna:/
  • Zomil
    #848
    jo lenne de valahogy apro dolgok hiányoznak belöle(pl. replay)...
  • xxxpaulxxx
    #847
    Ezzel én is így vagyok sajnos:/ Nagyon vártam, de kár volt érte pénzt adni szerintem:/
    No de van nekünk jó kis Armageddonunk, ami mai napig a legjobb worms játék:)
  • PunkZoli
    #846
    a játék maga is egy nagy csőd szerintem
    Jó, persze ellehet játszadozni vele, de ha több időt töltesz vele kibukik jópár meggondolatlan és idegesítő dolog.
    Inkább elment tőle a kedvem, mint hogy tovább játszak vele.
  • xxxpaulxxx
    #845
    Nah ezaz! most már meg lehet venni a preorder cuccokat DLCben isXD
    Ergo ezek szerint iszonyat nagy csőd volt a játék...

  • Messi940
    #844
    Köszi!
  • PunkZoli
    #843
    hagyd a faszba a 3d vörmszöt, amúgy meg tedd fel a legújabb direkt x et, a c++ t más nem nagyon lehet.
  • Messi940
    #842
    Hy ! Tudom, hogy ez nem pont ide illik, de itt még vannak emberek

    A 3D-s Worms sorozatokat valahogy nem szereti a gépem...

    Megvolt már a Worms 4 Mayhem, és a Worms 3D eredetiben, és letöltött verzióban egyaránt, de a játékot ahogy feltelepítem, egyből lefagy, és kidob a játékból hibaüzenettel.Régebben (kb 3éve) működött a Worms 3D, és már 1 éve nem indul el. Mi lehet a gond ?
  • xxxpaulxxx
    #841
    elég sokaknak... de attól miért tudnánk hálózatban játszani?:P:D
  • Salki
    #840
    Valakinek megvan az eredeti Steamen? Akkor játszhatnánk hálóba :)