15
  • raingun
    #15
    Kár hogy többe kerülnek mint egy erős asztali PC...
  • [HUN]FaTaL
    #14
    Samsung nem gyárt okostelót mi?:D
  • Griphons
    #13
    És azt az évi 20millió okostelót ki a franc fogja megvenni? Mert nem az a jani aki le tud gyártani annyit, hanem az aki el is adja! :P
    Mert hogy 6-7-800 dollárért a kutyának se fog kelleni az "Acer-Minőség" az hótziher
  • fade2black
    #12
    Kína lehet nagy piac de ott nem olyan hülyék, hogy Kínai gagyit vegyenek. A piac 80% a Nokia+Motoroláé.
  • cateran
    #11
    hehe nekem is 5920g-m van:) de -lekopogom- kutya baja:) (elötte meg 1 Advent volt...az se nagy márka,de azzal se volt semmi baj)
  • Rexhawk
    #10
    okostelefonokról van szó...
  • willcox
    #9
    Vicc ez a cikk. Milyen felmérés alapján íródott?
    Olyan "jelentéktelen" gyártó, mint a Samsung, meg sem lett említve. És az egyelőre gagyit, de nagy tömegben gyártó kínai csodák sem. Kína rettenetesen nagy piac ám!
  • Tetsuo
    #8
    acer aspire 5920g volt nekem, 2. honapban beszart.. mar sony vaio van
    kicsit tulzsufoltak minden 5. "komolyabb" aspire elszall, mert szetolvad..
    tobb ismerosom is cserelte (v szidja) az Acer laptojat, biztos nem poenbol.
    Nektek szerencsetek volt, orulok neki.
  • Szemjuel
    #7
    régen ez nagyon igaz volt, de kb ugyan akkora feltámadás az acer részéről az aspire sorozat, mint a fiat részéről a bravo !

    már nagyon nem mondható, hogy az acer rossz minőség! a Hp is gyárt pocsék szériákat, meg minden gyártó, nem lehet közülük őket kiemelni! viszont a fusi tényleg gagyi!
  • jaspercry
    #6
    még több bört huzzunk le!!!
    mikor lessz már a holografikus falravetítö körömrágó,gps-es,ultrakicsi kézi szopó automata telefon????
    Jövöre fagyi mellé kapod ocson!
  • cateran
    #5
    Rengetegen szidják,megkérdezhetem mi a baj vele? (csak mert nekem Acer van és semmi baja..)
  • Tetsuo
    #4
    Acer se lesz felsokategoria.. lol, laptopokban is a leggagyibb. (Persze a Fu-Si-t nem tekintjuk laptopnak ;)
  • Rexhawk
    #3
    mért, van jobb???:)
  • smv
    #2
    Áh azért a többségnek még gagyinokiája van, tehát jó a megnevezés megfelelő:)
  • kukacS3K
    #1
    lassan már elhagyhatnák az okostelefon szót - addig volt okos amíg többet tudott a vetélytársaknál mostmár viszont megint hívhatnánk mindent mobiltelefonnak