22
  • aKIRAkechi
    #22
    Arra jó hogy elterelje a témát a politikusok piszkos ügyeiről. Mi van ha valaki a Harry Potter-től kattan be? Ha valakivel sok tejet itattak kiskorában és bekattan tőle akkor mindenki áldozat aki tejet iszik? Egyeseknek bármitől elborulhat az agya. Hasfelmetsző Jack milyen játékkal játszott haaa...?
  • irkab1rka
    #21
    ez a bíró hülye és tájékozatlan
    nézz meg egy játéktermi függőt, aki flipperezik vagy egyszerű pénznyerőn tolja, aztán felkel, és megy lopni vagy rabolni, hogy legyen pénze bedobálni. Aki azt hiszi, hogy a lövöldözős játékok ártalmasak, az hüléybb, mint ez a bíró, aki beszopta egy ügyvéd dumáját.

    tetsuo: /facepalm
  • Tetsuo
    #20
    Az a szulo, aki hagyja 1h-t gepezni a gyereket hetekig, utana meg 1xuen tilt, az ne csodalkozzon!
    Az megerdemli. Ezt ugy hivom, h termeszetes szelekcio..
    Elkepzelem a csaladot: dagadt disznok, egesz nap junk food meg tv, 80as IQ..
  • Tetsuo
    #19
    Anglia ugyan az..
  • A1274815
    #18
    "Az ember egy érző lény. Pár kivétel van csak."

    Az a "pár" kivétel nevezetesen cirka 10%, de ne zavarjon.
  • n0k0m
    #17
    Prototype-rol nekem is ez jutott eszembe, hogy na ez nemetorszagba felejtos. Fel perc alatt tobbszaz embert lekaszabolsz, es ha lemegy az eleted akkor egy brutal kivegzes utan elfogyaszthatod az aldozatod, hogy uj erore kapj.

    GTA-val kapcsolatban sirtak, hogy New York neven nem mehet a varos stb. Ehez kepest itt? Semmi problema. Bar teny, hogy talan kevesen talaljak eletszerunek, hogy Manhattan hemzseg a zombiktol, meg mindenfele mutansoktol. Mig a gta-t lehet ugy venni, hogy a valosagrol van mintazva. Szoval ha New York-ban jarsz, akkor az utcan esetleg fejbe talal loni egy neger.
  • tomcsa4
    #16
    Sajnos nem. Magyarországon is volt már példa rá. Ha valaki elmebeteg, az meglátszik már kiskorától. Pontosabban vannak jelei. Például ha csak állandóan tájképeket rajzol és embert sohasem. Viselkedés jelek.

    Én szívesen megnézném a szüleit. Lehet rábukkannánk egy-két érdekességre. És hozzáteszem, hogy megnézném a vizsgálati eredményeket, amelyeket úgy látszik, igyekeznek a háttérbe dobni.

    Egy épelméjű ember akkor lesz gyilkos, ha a környezete kiváltja. Tehát akit például állandóan megerőszakol az apja, állandóan kegyetlenül verik. Ezek a stresszfaktorok hatalmasodnak. Akkor mondjuk olyan iskolába jár, ahol nagyon sok az etnikailag más ember (néger, stb, származás) és állandóan fenyegetik, bántalmazzák. Fogja az apja pisztolyát és "rendet" tesz. Ezek előfordultak már, azért is mondom. Az ember egy érző lény. Pár kivétel van csak.

    A kettes hozzászólón nem lepődöm meg. Gyereket takar még a mondata. Aki túl sok ilyen játékot játszik, filmet néz, annak a szája is nagyobb. :)
  • xido
    #15
    Ezek a nyomorék szellemi roncsok miért nem a szuperhősös játékokból tanulják el az erkölcsi és morális felelősség tudatot inkább?
  • Cat 02 #14
    Gyorsan döntött a bíróság :)
  • NexImpera
    #13
    Kiváncsi vagyok mennyivel nő a gyilkosságok száma a Prototype hatására
    Németeknél tuti eretnekségnek kiálltják ki 100%...
  • BRobee
    #12
    Ha a szomszédomban laknál és tudnám, hogy kit takar a nick, akkor szólnék a gyámügynek, hogy nézzenek körül a házatok tájékán, mert tuti, hogy valami nincs rendben.. Vagy neveltetésed, vagy pszichikai szempontjából...
  • opeca
    #11
    És a szülei nem szúrták ki, hogy a gyerekük elmebeteg?!
    Ezért ez is érdekes. Nem értem én ezt az ámerikát. Leszarják ott a kölköket, nőjjenek mint a dudva, vagy mi?
  • tomcsa4
    #10
    Ez a cikk nem tudom, miféle fordítás. A vizsgálatok bebizonyították, hogy a srác elmebeteg. Nem volt beszámítható állapotban. Gyógyszerezni kell és/vagy elzárni. soda hogy eddig nem kattant be (mármint 17 évnél hamarabb).

    Egy épelméjű ember nem fog lövöldözni sem játéktól, sem filmtől.
  • Vardar
    #9
    Szerintem azért az ekkora függőségben része van annak is, hogy egy FPS "közelibb" élmény, mint egy RTS ahol felülről irányítod a csapataid és nincs annyira közvetlen érintkezés. Kivétel az élőszereplős C&C-k főleg a Red Alert 3.
  • Narxis
    #8
  • Tinman #7
    A Halo egy szar, hogy lehet tőle függeni? :-D
  • AzUs
    #6
    Hú öcsém, téged is be kéne zárni pár évre, hogy ilyet mondasz...
  • Ray78
    #5
    Érdekes azért hogy a Halo 3-ban nincs olyan ,hogy elrendezem a "gyilkosság helyszínét".Tény hogy a korlátozástól kattant be de itt nem
    a játék a kiváltó ok.Szerintem enyhe büntetést kapott mivel egyáltalán
    nem őrült. A fiatalkorúság meg egy vicc.Simán levinném 14re a korhatárt
    onnantól mehet a halálbüntetést is akár.
  • Demila
    #4
    1et értek , itt nem a játék volt a lényeg hanem a korlátozás .
  • Bounti
    #3
    Na jólvan.... kezdjél kicsit kevesebbet játszani.... nállad is baj lehet ha ilyeneket kérdezel...
  • dissigxx
    #2
    jaja ahogy mondod... alapbol idióta volt a srác, és még béna szar is, hogy lehet lelőni ugy vkit h nem hal meg??(már ha eleve meg akarod ölni és nem távolrol célzol)-_-"
  • Adam II
    #1
    Szerintem ha nem Halo-ra szokik rá hanem Sims-re vagy valami RTS-re akkor is lelőtte volna a szüleit. Nem azért lőtte le őket mert ezt látta a játékban és ki akarta próbálni a valóságban hanem azért mert korlátozni akarták, el akarták venni tőle azt amire rászokott és valószínűleg alapból nem volt minden rendben a fejében.