21
  • Lalee1
    #21
    Még a becstelent is elírhatták volna, ha nagyon akarják. Inglorious - Inglourious alapján.
  • opeca
    #20
    A basterd egy szleng szó! A Briganty az hol szleng???

    Amúgy is röhejes a briganti cím...
  • kalapos01
    #19
    Amióta a "basterd" e-vel írják.
  • Aldo Moro
    #18
    Mintha lenne egy kis Piszkos tizenkettő utánérzés ebben a filmben. Amúgy a "briganti" mint szó, mióta ipszilon?
  • Darth Sith
    #17
    Eddig nagyon vártam. De tényleg úgy néz ki, hogy megvárom a bőveített DVD verziót..
  • ddt500
    #16
    Inkább a Grindhouse-t vágták volna meg. Én bírom Quentin-t de esküszöm már a karfát kapartam fél óra után annyira untam a filmet. Aztán csak felpörgött de nem tartott sokáig a lendület.
  • Barakukk
    #15
    Dehogynem derül ki! A DvD változaton rajta lesz az előzetes hírek szerint a bővített rendezői magasabb korhatár besorolású film, meg alternatív befejezés is lesz hozzá, és amilyen piszok nagy sikere van itthon a filmnek, sanszosnak érzem, hogy a mi tartományunk is kapjon belőle, akár Terminator fémkoponyás kiadást:)
  • Andrews2007
    #14
    A sötét lovagból is kivágtak majdnem egy negyedórát. Leginkább Dent karakteréből és Gordonéhoz tett volna hozzá. Jokertől max néhány percet vághattak ki a party utáni menekülésről van egy kép is a youtubeon.
  • Harkat 89
    #13
    Akkor képzelem úgy milyen unalmas lehetett volna. Vagy lehet úgy lett volna jobb? Már nem derül ki.
  • Barakukk
    #12
    30-40 perccel vágták meg a Terminator Megváltást...
  • Hornymut
    #11
    Itt a pont, öngólt rúgnak saját maguknak
  • bub1988
    #10
    michael bay meg 100 perces filmek? na még olyat se láttam :D
  • Harkat 89
    #9
    Ezt a filmet vágják meg ahelyett hogy pl. a Terminátor Megváltást vágták volna meg? Mert számomra abban a filmben volt vagy 40-50 perc unalom.
  • scagnetti
    #8
    "egy QT filmhez hozzá tartozik, hogy a főhősök csak ülnek és látszólag értelmetlen dolgokról beszélgetnek - lásd Travolta-Jackson nyitójelenetét a Ponyvaregényben"

    Ezeket a dialógusokat általában karakterfelépítésre használják. Főleg Tarantino fimeknél ezeknek nagy szerepe van.
  • Barakukk
    #7
    Remek! Akkor ez alapján is megfigyelhetem, hogy tényleg negatív hatással van-e a költségekre, ha a nézők tudják, hogy rövidebb verziót látunk a mozikban, mint a Terminator Megváltás esetében. Valószínűleg sokan otthon maradnak és csak a teljes DvD változatra áldoznak pénzt.
  • xido
    #6
    Törne le a keze annak,aki legelőször követelt meg kivágást a rendezőtől..hozzá szoktatják a nézőket a rövidebb játékidőhöz meg a pörgősebb tempóhoz,aztán elég nekik egy 100 perces Michael Bay,míg egy 3 órás filmen már be van sózva a seggük..
    Remélem dvd-n tényleg lesz hosszabb,de hogy kétszer tegyek pénzt a forgalmazók zsebébe emiatt,a nagy túróst..szépen nem veszem meg az első kiadást...
  • Zirowe
    #5
    Már nem azért, de mintha lett volna egy régebbi hír, miszerint éppen hogy hosszabbra akarja vágatni a studió a filmet, mert annyira tetszett az embereknek..
  • Risu Führer
    #4
    annyira rühellem ezeket a nácinémetmegkellölnime'náci filmeket.
  • Hornymut
    #3
    Na persze, nehogy már normálisan kerüljön moziba a film...
  • Kojiro
    #2
    nein, nein, nein, nein, NEIN !!!!!
  • gyuri12
    #1
    A Tarantino filmekben mindig a beszélgetős részek a legjobbak. Nincs benük semmi,de lehet rajtuk röhögni.:)