13
  • chuky123
    #13
    Warez miatt meni kell annak felfelé
  • Sanyix
    #12
    ja meg gecinagy adó
  • Sanyix
    #11
    valamit valamiért. Viszont magyarországon meg van helyette szar fizetés, maszop szadesz, bkv, dugó, sok sok szar ember.
  • cateran
    #10
    Észak-Devonban is szar,7616 kbps down,448 kbps up,de napközben a down 512-1500 között mászkál,olyan éjfél magasságában ugrik csak fel:(
  • bertino
    #9
  • gomyron
    #8
    Lehet hogy a kozpont mellett laksz :)
    Edinburgh ban gyakorlatilag 4-5 haztombbel odebb mar fele a sebesseg. videken meg ennel is siralmasabb. azert nem panaszkodunk mert a leggyorsabb dsl is kifizetheto es ha `csak` fele sebessegen is megy az is vidamma teszi az embert. teny hogy keso delutan este este 9 kozott hasznalhatatlanul lassu, de este 10 utan beindul az elet ;) (13.5/0.5 ... nem rossz)
    Ehhez kepest Magyarorszagon nezd meg az elerheto (es hasznos) sebesseget az arral szemben
  • bertino
    #7
    nyilván ezt is ki kell fogni, de azért ne mondjuk azt, hogy "angliában borzalmas a net", mintha az egész országban fos lenne..., ami messze nem igaz.
  • bertino
    #6
    angliában valahol borzalmas-valahol nem... mint pl nálunk, worcesterben.
    8/0.7 mbit egész nap, nincs vele semmi baj.
  • Renátó1985
    #5
    Angliában borzalmas a net a 10 megás kábelnet déltől éjfélig jó ha 2-vel megy a dsl net még ennél is rosszabb. Magyarországon sokkal de sokkal jobb régebben olvastam valahol, hogy a németeknél rengeteg internetmentes település van még jelenleg is szóval annyira nem állunk rossz helyen mert még az utolsó kis falvakban is legalább 1 mobilnet fogható otthon.
  • InterFoxSOFT
    #4
    Nekem 1 évig volt 8MB-os nettem, maga volt az állom!
    Csak az 1 év utánni igen durva, 6000ft+ emelést nem nyeltem be!:)
    Most megint 1MB-on sínlődöm!:(
  • szlovákiai hun
    #3
    És mi a helyzet a vidékiekkel, falvakkal, én úgy gondolom, hogy ez még a távoli jövő, persze városiaknak közelebbi, de kérem szépen: már mióta van adsl és még a mai napig él a betárcsázós net, falvakon meg a wireles/mikrohullámú terjed aminek 1000 hátránya, főleg abból, hogy a nagy multiktól bérlik a vonalat, ahhh.....
  • Szemjuel
    #2
    fejlesszenek csak... az a dolguk! rengeteg pénzt fizetünk azért a szolgáltatásért, amivel rengeteg gond van! szóval akinek itt sírni van joga az nem az internetszolgáltató multi... :@
  • roliika
    #1
    "...A tovább növekvő adatforgalom miatt a maximum 25 Mbps-os hálózatok legfeljebb... " <- mivan? A UPC köv hóban itthon is elérhetővé teszi a 120Mbit/s-ot Budapesten kb mindenhol, míg máshol év végéig!
    olvasni!