19
  • n0k0m
    #19
    hat a "muteti" reszt en naponta elvegzem magamon, mind2 szemen, itt is csak azert olyan korulmenyes a lencset felhelyezni, mert nyilvan elegge serulekeny, igy "piszkos" kezzel nem tul jo feltenni normal uton.

    Valoban csodalatosan egyszeru es olcso megoldas.

    Igazabol akik ugy vakok, hogy a latoideg nem serult, vagy a lataskozpont azoknak elerheto idon belul vannak, lesznek megoldasok. Kamerak, ossejtkezelesek stb.
  • lotsopa
    #18
    Nem tudom hogy ez mennyire politikai esemény, de azért egész jó.
    Ebben is sok lehetőség rejtőzik, de hogy mindenből hasznot kell húzni...
    Ezek az emberek.
  • Epikurosz
    #17
    Nem követted a politikai eseményeket. :-)
  • Garrett27
    #16
    már régen nem olvastam ilyen jóhírt a neten..
  • endyxx
    #15
    csk gyekzzenk vle, mrt alik látyok
  • Penge4
    #14
    Biosztanárom is mindig mondogatta, hogy jó dolog az őssejtkutatás, csak nehogy a terroristák kezébe kerüljön.
  • Riddick
    #13
    Le a kalappal,csak így tovább!
  • Epikurosz
    #12
    Durvább a lézeres szemműtétnél?
    Szerintem nem. Vagy nemtom.
  • blessyou
    #11
    Ez igazán nagyszerű eredmény :)
    Csak így tovább, fiúk-lányok!
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Ez nem semmi. :)
  • Molnibalage
    #9
    Mit értesz "olcsó" alatt? Ne feledd, hogy egy látó ember sokkal termelékenyebb, tehát ha dolgozik, többet is adózik. Ha pár millió forint az eljárás az nem tétel egy ilyen bevatakozásért. A videó alapján alig durvább, mint egy lézeres szemsebészet. Az egyetlen invazív része a biopszia. Elképesztő.
  • szlovákiai hun
    #8
    Csak hát mert a cikkben így közlik, én is tudom, hogy kezdetleges és nem olcsó, erre a véleményem....
  • moikboy
    #7
    Egy kísérleti stádiumban lévő eljárás persze, hogy nem olcsó...
  • szlovákiai hun
    #6
    Mennyire olcsó az a olcsó, a biztosító fogja fizetni?
  • szlovákiai hun
    #5
    Dicséret, dicséret, de nem ingyen fogják azt adni, nem kis pénzen, úgy hogy akik szegény, az továbbra is vak marad......
  • nalidzsizpáuvö
    #4
  • norbi4567
    #3
    Na ez yó cucc.
    Az őssejt szinte mindenre jó :)
  • Frosty01
    #2
    +1, ez tényleg nagyon szuper!
  • Molnibalage
    #1
    Fantasztikus! Elképzelhetetlen ajándék ez. És sok maradi ember meg gátolja az őssejtkutatást, mikor sokak egyetlen reménye ez. Kedves. A morális megfontolásokat beteg oldalról valahogy kimaradnak az érvelésből.