1131
ntGRfNd.jpg
  • Shiwo
    #920
    miért ? abból többször sül ki rossz, ha az írót lesz@rják, és mennek a saját fejük után..
  • [NST]Cifu
    #919
    Warhammer 40k TV sorozat, az alapsztori az Eisenhorn novellákra alapoz, részt vesz a készítésben Dan Abnett (emiatt félek...), viszont a showrunner a 'The Man In The High Castle' alkotó Frank Spotnitz, ami nem rossz hír.
  • RatBaG #918
  • ximix #917


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.06.30. 01:24:20
  • RatBaG #916
  • [NST]Cifu
    #915
    Ez mondjuk jól hangzik! :D
  • Prof William
    #914
    A Blades of Damochles c. könyvet ismeritek? A Damochles Gulf Crusade idején játszódik láthatjuk hogy a Tau-k mit szólnak az Impériumhoz. Igazi First Contact érzés ahogy a Tauk rácsodálkoznak olyan dolgokra amik nekünk evidens.

    Pl az egyik fejezetben egy Tau tudóscsapat megvizsgál egy kilőtt "Ellenséges Harci Drónt" (Dreadnoughtot).
    Vizsgálgatják és idővel eljutnak a benne lévő emberig akiben még éppenhogy pislákol az élet. Persze elszörnyednek de miután megvizsgálják a testet teljesen frászt kapnak.
    A szövetszkennerek szerint ugyanis a gépben lévő lény kb 6000! éve van a drenyában.

    A Tau tudósok pedig belegondolnak hogy ez lény kb akkor kerülhetett ebbe a gépezetbe, amikor az őseik még barlangokban laktak.
    És felteszik a kérdés, hogy vajon milyen ellenfél ellen harcolnak?

    Hangulatos. :)
  • RatBaG #913
  • Bucser
    #912
    Szandekos.

    Ahogy halad a tortenet ugy tisztul ki az egesz. Aztan a vegen az epilogue ugyanez a stilus.

    Igazabol en sokaig csak hallgattam:D
  • lammaer
    #911
    Ejj, csak ne lenne ilyen rángatózó grafikai megvalósítás ebben a Hellsreachben... :(
  • Bucser
    #910
    Ha ez tetszett akkor feltetlenul meg kell neznetek a Hellsreach Sorozatot es az uj Death of hope fanfilmeket (bar asszem death of Hope meg csak trailer formajaban van meg)
    Utoljára szerkesztette: Bucser, 2019.06.13. 23:43:43
  • RatBaG #909
  • ximix #907

    Mikael Kihlstrand
    Artist

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.05.24. 22:26:36
  • [NST]Cifu
    #906
    Wow, nagyon menő! :)
  • ximix #905
    Adepta Sororitas és a többiek Wh Cosplay

    link

    Brickus(Брыкус) COSPLAY and Craft
    link
  • [NST]Cifu
    #904
  • Prof William
    #903
    Boldog Valentin Napot minden Birodalmi Polgárnak! Ahogy a Fényességes Istencsászár szereti és óvja az emberiséget, úgy szeressétek ti kedveseteket 19.M3. - ban is!











  • ximix #902
    Codex Genestealer Cults 8Ed
  • ximix #901
    DT Imperator :)
  • AndyWienner
    #900
    Hűha, remek! Ebből azért érdekelni fog jó néhány, köszi a listát :D Azt esetleg nem tudod/tudjátok, a 15. Gaunt Szellemei kötet mikorra várható? Csak mert pont ma futottam bele az Amazonon (The Anarch címmel), ott elvileg már február 5-öt (!!!) írnak megjelenésnek, azért rendkívül - már-már hihetetlenül is - gyors lenne azok után, hogy annyit kellett várni az előzőre... persze örülnék neki^^
  • ximix #899
    Battlefleet Gothic: Armada 2 - Launch Trailer
  • Voltan
    #898
    Azért a gárdisták sem ágyútöltelékek ám. Nyilván nagy a szórás, de azok már eléggé komoly, képzett katonák. Nyilván ég és föld a különbség köztük, meg az astartesek között, de hát utóbbiak gyakorlatilag félistenek.

    Akik ágyútöltelékek, az a PDF. Őket a gárdisták sem becsülik sokra.
  • Prof William
    #897
    Nem semmi... Tuan kiadó első negyedévi megjelenések.
    Warhammer 40K
    Sandy Mitchell A Császárért – Ciaphas Cain sorozat 1. része
    Horus heresy:
    Graham McNeill Ezer Fiak - HH12.
    James Swallow Nemezis – HH13.
    Aaron Dembsky-Bowden Az első eretnek – HH14.
    Dan Abnett „Prospero burns” – HH15.
    A Bestia felemelkedése:
    Rob Sanders Ullanor árnya – a sorozat 11. része
    Guy Haley „The Beheading” – a sorozat befejező 12. része
    Felix és Gotrek:
    David Guymer A kárhozottak városa
    Josh Reynolds Kígyókirálynő
    Age of Sigmar:
    Antológia Ghal Maraz – AoS 2.
    Antológia Sigmar pörölyei – AoS 3.
  • [NST]Cifu
    #895
    Astares teaser part 3


    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2019.01.07. 09:07:24
  • ximix #894
    Battlefleet Gothic: Armada 2 animációs videók
  • pbsb4
    #893
    Hűha! Ez nagyon faszányos volt! Nagyon adta a hangulatot. :)
  • ximix #891
    Ez a "libabőr" jól esett.
  • [NST]Cifu
    #890
    [Irónia]
    Egy három részes novellasorozat az Imperial Fist szemszögből.
    Egy három részes novellasorozat Horus szemszögéből.
    Egy három részes novellasorozat a Blood Angels szemszögéből (esetleg Sanguinius szemszögéből?)
    stb...
    [/irónia]

    A GW gondoskodik róla, hogy legyen még mivel pénzt harácsolni...
  • Prof William
    #889
    11 év után az utolsó 54! -ik könyvel véget ér a Horus Heresy sorozat.

    https://www.warhammer-community.com/2017/09/20/the-siege-of-terra-dawns/

    Viszont a történet csak a Terra Ostromáig fog tartani, ugyanis a Terra Ostromát Tádáááá KÜLÖN SOROZAT fogja elmesélni.
    A GW arról mindenesetre biztosította az olvasókat hogy a Siege of Terra könyvsorozat nem fog újabb 54 könyvig tartani. :)
    Mondjuk az ostrom 74 napjáról olyan sokat remélhetőleg nem lehet írni... vagy mégis?
  • AndyWienner
    #888
    Sziasztok! Valaki olvasta már a Hadurat (Gaunt Szellemei 14.)? Én épp most fejeztem be, múlt héten hozta a futár - a Szukits-tól rendeltem egyébként, bár ugyanaz a Tuan-féle fordítás, nyilván megegyeztek velük, hogy árulhassák ők is a könyvet. Most, hogy ezzel végeztem, szerintem folytatni fogom a Horus Heresy-t vagy esetleg a Felix-Gotrek sorozatot... "szerencsére" bőven lemaradtam mindkettővel, így van választék :D Csak igazából már olyan régóta vártam a legújabb kötetre a tanithiak kalandjaiból, hogy előbb azzal akartam végezni.
  • lammaer
    #887
    Én elsőre arra tippeltem volna hogy a Games Workshop löveti le a projektet copyright jogok megsértése miatt...
  • Bucser
    #886
    Es nem is lesz tobb sajnos. Bejelentette, hogy sajat studiot csinal es olyan projektekre koncentral amik penzt hoznak.

    Van is egy uj minisorozata mar aminek Origin Zero a cime. Elegge egy a 100 kozul sci-fi dzsungelben rejtelyes szorny hangulata van...

    Itt a csatornaja



  • ximix #885
    Abban az a rész tetszik amikor a felvonulásnál sima gyalogság után jönnek a gárdisták, látszódik a méretbeli különbség is egyszer és nagyon hatásos ahogy a sima gyalogság rendezett sorokban menetel, utána jövő nehéz fiúk meg valamennyire rendezett sorokban és többé kevésbé ütemre lépnek, de már nem egységesen, ezzel is jelzik ők már más kategória minden szinten.
    loop

    Persze varázslatos az egész hangulata csak hát rövid.
  • ximix #884
    Ez egy nem hivatalos rajongói kis sorozat, legalábbis remélem lesz belőle valami és a végére érnek.
    Eddig tetszetős főleg a gárdisták ahogy menetből oldják meg a feladatot,.
    Jó lenne ha valaki felkarolná ezt a világot, lehetne film vagy sorozat egy jó rendezővel, mert animációkon kívül nem is tudom van e más.
  • [NST]Cifu
    #883
    Nope. A Lord Inquisitorból is csak prológ volt.
  • RatBaG #882
    évek óta csak 1-2 perces trailereket látunk, mikor lesz már végre egy is kész ezek közül?
    a 2010-es Ultramarines óta volt valami nagyobb?
  • [NST]Cifu
    #881
    Nem olyan rossz ez...
  • ximix #880
    Atya gatya



  • Shiwo
    #879
    van olyan videó, ahol egy fickó még bukfenceznek is benne.. amit tényleg nem ment, az az úszás, medencébe úgy elsüllyedt vele a faszi, mint a kő.. persze búvárok várták lent palackkal.. de például a szamuráj-páncélban tudott úszni, még ha nem is gyorsan és effektíven..

    tényleg csak a lovagi tornára kifejlesztett verziók használhatatlanok más helyzetben.. ott elég volt arra fókuszálni, hogy minél nehezebben üssék ki az illetőt a nyeregből, nem kellett se mozgékonynak lennie, se azzal számolni, h fél napig - napig viseli az illető...
  • [NST]Cifu
    #878
    A váll-részre voltál kiváncsi, ezért raktam be, itt is a váll-rész nagyjából merev, de a rögzítése olyan, hogy a karját (ha nem is teljesen, de) fel tudja emelni.