1143
ntGRfNd.jpg
  • kiskorúbézoltán #932
    Ránézésre ez a Mikulás nem virgáccsal büntet. :D
  • RatBaG #931
  • ximix #930
    Bocsánat nem figyeltem az olvasási sorrendre és csak felületesen "olvastam".
    A törölték (azt hittem csak a tartalmat) után olvastam a felteszek pár új részletet.

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.12.03. 11:33:33
  • Prof William
    #929
    Visszakapnia? Itt éppen azt írja, hogy törölték a csatornáját. Remélem hamarosan megoldódik a probléma.

    Ha már videók. A Games Workshop kiadott egy teasert a jövőre érkező animációs projectjeiből. Jól néznek ki. Úgy tűnik annyi ínséges ív után a GW végre nyit a sorozatok felé. Ha még a beígért Esienhorn sorozat is beindul, az meg már tényleg jó lesz. :)


  • ximix #928
    Astartes YT csatornáját feltörték, nagy nehezen sikerült visszakapnia
    twitter link
  • Shiwo
    #927
  • Prof William
    #926
    Egész jó és szerintem reális méretbemutató.

  • Shiwo
    #925
    ez azért a legtöbb íróra igaz..
  • Voltan
    #924
    Húú, na erre kíváncsi leszek!
  • [NST]Cifu
    #923
    Nem a Wh40k rajongókra kell építenünk, hanem a szélesebb közönségre. Ilyen szempontból én azt bánom, hogy nem Mariska történetre építenek. Nem azért, mert repesek amiatt, hogy minden a mariskákról szól, hanem amiatt, mert bármennyire is nem repesek a mariskákért, tisztába vagyok vele, hogy a nép nagy részét az fogja meg a Wh40k világában.

    Én nagyon szívesen elnéznék egy TV sorozatot az Űrorkokról vagy az Eldákról, csak aligha lenne népszerű, márpedig itt az lenne szvsz az első cél, hogy megismertessék a népeket a Wh40k világával, hogy utána a tágabb világot is jobban be lehessen mutatni...

    Az Eisenhorn jó kis történet, de annak, aki már valamennyire tisztában van a világgal. Szerintem. Alapozónak nem a legjobb.
  • [NST]Cifu
    #922
    Abnetttől azért félek, mert a nagyon hullámzó minőségben ír. Vannak jobb és rosszabb napjai, na.

    De közben látom, hogy csak idézték, a jelek szerint (legalábbis még) nincs benne a készítők csapatában közvetlenül.
  • Prof William
    #921
    Miért félsz Dan Abnettől? Végül is ő írta. Csak segít ha lehet beleszólása a dologba.

    Ha meg sikeres lessz, akkor jöhet utána a Ravenor. :)
  • Shiwo
    #920
    miért ? abból többször sül ki rossz, ha az írót lesz@rják, és mennek a saját fejük után..
  • [NST]Cifu
    #919
    Warhammer 40k TV sorozat, az alapsztori az Eisenhorn novellákra alapoz, részt vesz a készítésben Dan Abnett (emiatt félek...), viszont a showrunner a 'The Man In The High Castle' alkotó Frank Spotnitz, ami nem rossz hír.
  • RatBaG #918
  • ximix #917


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.06.30. 01:24:20
  • RatBaG #916
  • [NST]Cifu
    #915
    Ez mondjuk jól hangzik! :D
  • Prof William
    #914
    A Blades of Damochles c. könyvet ismeritek? A Damochles Gulf Crusade idején játszódik láthatjuk hogy a Tau-k mit szólnak az Impériumhoz. Igazi First Contact érzés ahogy a Tauk rácsodálkoznak olyan dolgokra amik nekünk evidens.

    Pl az egyik fejezetben egy Tau tudóscsapat megvizsgál egy kilőtt "Ellenséges Harci Drónt" (Dreadnoughtot).
    Vizsgálgatják és idővel eljutnak a benne lévő emberig akiben még éppenhogy pislákol az élet. Persze elszörnyednek de miután megvizsgálják a testet teljesen frászt kapnak.
    A szövetszkennerek szerint ugyanis a gépben lévő lény kb 6000! éve van a drenyában.

    A Tau tudósok pedig belegondolnak hogy ez lény kb akkor kerülhetett ebbe a gépezetbe, amikor az őseik még barlangokban laktak.
    És felteszik a kérdés, hogy vajon milyen ellenfél ellen harcolnak?

    Hangulatos. :)
  • RatBaG #913
  • Bucser
    #912
    Szandekos.

    Ahogy halad a tortenet ugy tisztul ki az egesz. Aztan a vegen az epilogue ugyanez a stilus.

    Igazabol en sokaig csak hallgattam:D
  • lammaer
    #911
    Ejj, csak ne lenne ilyen rángatózó grafikai megvalósítás ebben a Hellsreachben... :(
  • Bucser
    #910
    Ha ez tetszett akkor feltetlenul meg kell neznetek a Hellsreach Sorozatot es az uj Death of hope fanfilmeket (bar asszem death of Hope meg csak trailer formajaban van meg)
    Utoljára szerkesztette: Bucser, 2019.06.13. 23:43:43
  • RatBaG #909
  • ximix #907

    Mikael Kihlstrand
    Artist

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.05.24. 22:26:36
  • [NST]Cifu
    #906
    Wow, nagyon menő! :)
  • ximix #905
    Adepta Sororitas és a többiek Wh Cosplay

    link

    Brickus(Брыкус) COSPLAY and Craft
    link
  • [NST]Cifu
    #904
  • Prof William
    #903
    Boldog Valentin Napot minden Birodalmi Polgárnak! Ahogy a Fényességes Istencsászár szereti és óvja az emberiséget, úgy szeressétek ti kedveseteket 19.M3. - ban is!











  • ximix #902
    Codex Genestealer Cults 8Ed
  • ximix #901
    DT Imperator :)
  • AndyWienner
    #900
    Hűha, remek! Ebből azért érdekelni fog jó néhány, köszi a listát :D Azt esetleg nem tudod/tudjátok, a 15. Gaunt Szellemei kötet mikorra várható? Csak mert pont ma futottam bele az Amazonon (The Anarch címmel), ott elvileg már február 5-öt (!!!) írnak megjelenésnek, azért rendkívül - már-már hihetetlenül is - gyors lenne azok után, hogy annyit kellett várni az előzőre... persze örülnék neki^^
  • ximix #899
    Battlefleet Gothic: Armada 2 - Launch Trailer
  • Voltan
    #898
    Azért a gárdisták sem ágyútöltelékek ám. Nyilván nagy a szórás, de azok már eléggé komoly, képzett katonák. Nyilván ég és föld a különbség köztük, meg az astartesek között, de hát utóbbiak gyakorlatilag félistenek.

    Akik ágyútöltelékek, az a PDF. Őket a gárdisták sem becsülik sokra.
  • Prof William
    #897
    Nem semmi... Tuan kiadó első negyedévi megjelenések.
    Warhammer 40K
    Sandy Mitchell A Császárért – Ciaphas Cain sorozat 1. része
    Horus heresy:
    Graham McNeill Ezer Fiak - HH12.
    James Swallow Nemezis – HH13.
    Aaron Dembsky-Bowden Az első eretnek – HH14.
    Dan Abnett „Prospero burns” – HH15.
    A Bestia felemelkedése:
    Rob Sanders Ullanor árnya – a sorozat 11. része
    Guy Haley „The Beheading” – a sorozat befejező 12. része
    Felix és Gotrek:
    David Guymer A kárhozottak városa
    Josh Reynolds Kígyókirálynő
    Age of Sigmar:
    Antológia Ghal Maraz – AoS 2.
    Antológia Sigmar pörölyei – AoS 3.
  • [NST]Cifu
    #895
    Astares teaser part 3


    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2019.01.07. 09:07:24
  • ximix #894
    Battlefleet Gothic: Armada 2 animációs videók
  • pbsb4
    #893
    Hűha! Ez nagyon faszányos volt! Nagyon adta a hangulatot. :)
  • ximix #891
    Ez a "libabőr" jól esett.
  • [NST]Cifu
    #890
    [Irónia]
    Egy három részes novellasorozat az Imperial Fist szemszögből.
    Egy három részes novellasorozat Horus szemszögéből.
    Egy három részes novellasorozat a Blood Angels szemszögéből (esetleg Sanguinius szemszögéből?)
    stb...
    [/irónia]

    A GW gondoskodik róla, hogy legyen még mivel pénzt harácsolni...