373
NKS
  • mazsola89
    #213
  • hunbasser
    #212
    "kb egy óra múlva szedhetitek"
  • tigeroo
    #211
    1 host már fenntvan azt írja...
    de passz
  • mazsola89
    #210
    mé nem tok bejelentkezni? :S
  • tigeroo
    #209
    nagyon hárásó :D

    köszönöm! megsasolom akkor!
  • gfreak
    #208
    yo zdlr! kösz a cuccot, már le is rántottam, nagyon fasza, de sajnos a soul trouble sena nélküli változata nincs rajta egyiken sem :( asszem myspaceről volt meg anno...de már ott sincs fent...pedig mekkora volt xD

    főleg ahogy cloumbo nyomta...mint a burro banton a boom wha dis-ben :D
  • gfreak
    #207
    na emberek

    ftp.extra.hu

    user: drbob
    pwwd: freak

    kb egy óra múlva szedhetitek...aztán fent hagyom mondjuk egy-két napig ;)
  • gfreak
    #206
    uuuwwhhhaaaaaattt? gyémántfog meg aranyvödör!

    ja, elfelejtettem Onyxot ajánlani (bár az még csúnya REPP!!! xD)
  • mazsola89
    #205
    Yeeeja!! Whaaatt??? Okééy!!!
  • gfreak
    #204
    nem egyszerű, de nem is lehetetlen...diggydas efx-et leszámítva nagyjából minden akkori hipbiddihop crew nyomott egy-egy ilyet...

    ajánlatom a következő, a teljesség igénye nélkül: gangstarr, a tribe called quest, de la soul, del tha funky homosapien (nagyon ósuli, vigyázat), afu-ra, dj premier cuccok, dj format, kis MOP, egy kevés Wu...igazából rengeteg, sorolhatnám még napestig...kezdetnek elég ha távol tartod magad a G(ay)-Unittól, aztán jó lesz (na meg persze Lil'John se pörögjön nagyon)
  • WOLF3x6
    #203
    Tudom nem ide tartozik, de hatha tud valaki segiteni: Szoval olyan zenet keresek, legyen az magyar vagy kulfoldi, ami leginkabb a Das EFX-hez hasonlit. Ugy latom ez a fajta zene kedveloi vagytok, ezert gondoltam hogy tudtok majd segiteni. Tehat ez a fajta stilus tetszett meg nagyon, foleg ez a szo vegi allando "iggedy". Koszonom a segitseget!
  • zdlr
    #202
  • tigeroo
    #201
    ez itt a kerekerdő, kicsi pincsi, ahol az ordas farkasok a stricik, a szemedet nyisd ki és jól nézd meg hogy mivan, mert csapdába kerülsz hogyha megcsal a szimat, mindíg más szőrét nyúzza, ez a dzsungel divat
  • tigeroo
    #200
    M M M MULTIKILL :D
  • hunbasser
    #199
    ki mondta neked azt hogy nos'chez ma veszt? hogy ez csak teszt? mint az octooberfeeeest :D
  • tigeroo
    #198
    én nem álltam meg,semmit sem bántam meg,túúúl az óperencián szálltam meg
  • tigeroo
    #197
    jah, ezt elírtam :D

    mi? si
  • hunbasser
    #196
    *BP
  • tigeroo
    #195
    ez nem Ó-Z-D, meg majkapapa
    hanem a B-B city, madafaka
  • gfreak
    #194
    faszááááás! kösz bástya!

    Bankos: most csak három albumot pörgetek tőle folyamat: Rapmotel, Boldal, na meg az mlkk xD az utóbbi a legnagyobb xD
  • gfreak
    #193
    hehe..múltkor a pista nyomott egy számot a kurvákról, hát elég betegre sikerült...senával ment is a visítozás ;)

    gecirégen volt kombathelyen valami értelmes hibbidihoppos megmozdulás, pedig idő urai volt többször is..fasza is volt...csak a hangosítás nem ;) de a srácok kenték rendesen, mi meg megosztottuk amink volt xD
  • zdlr
    #192
    megvan az a maffia cucc, az egész "demó", mikor még kemon volt sena helyett, meló után dobok linket.
    van még bankosom, ha érdekel valakit.
  • tigeroo
    #191
    jaja bevédtük a stéget:P


    sajna irie mafia kérésben én nemtudok segíteni
  • gfreak
    #190
    itt szól a zutcca :D

    és most a "megszállók" is szépen elillantak ;) nem is maradtunk sokan ;)

    kicsit off: az irie-nak van a soul trouble c. száma, és az album előtt egy olyan verzámn volt, amin sena helyett kemon osztotta a refrént, a columbo meg ilyen burro banton-osan küldte...ha valakinek még megvan átpasszolhatná, mert elszállt egy remek zenés hddvel együtt :S
  • tigeroo
    #189
    kellett már egy ilyen topik:D

    csak arról beszélünk mit a magunk fajta ért meg:D
  • hunbasser
    #188
    gondolom küldözgetett pár tracket,amiket nem dobtak rá a korongra :)
  • ScarY MAN
    #187
    és nem csak az album van meg :P
  • hunbasser
    #186
    *nincsen
  • hunbasser
    #185
    mondjuk elég jó,hogy a 2500 ft-os albumot így átküldi neked :D ezért kérdeztem,hogy ennyire jóban vagytok-e :D
  • hunbasser
    #184
    Szent Péter egy felhőn ül és hív ha nincs rajtad bűn
    Mefisztó a pokolból üzeni ez nem deja vu csak jó a fű :D
  • ScarY MAN
    #183
    egyszer kétszer beszeltünk, meg partyztunk együtt meg vicceltünk:P . de amúgy ennyi. haverom országos cimborája, csak elvan tűnve munka miatt szal nem nagyon hallottunk mostanában felőle, csak keveset :D
  • hunbasser
    #182
    hát az. amúgy te ennyire jóban vagy crainékkel?
  • ScarY MAN
    #181
    a topic hatása
  • hunbasser
    #180
    nagyon szlengeskedsz Ádámkám :Dddddddddd
  • kuci06
    #179
    :o

    1. Maffiózó
    2. Landwirtschafts Simulator 2008-2009
    3. Modellautók
    4. NKS (Nem Közölt Sáv)
    5. Euro Truck Simulator
    6. Humoros és aranyos képek, videók
    7. Football Manager
    8. Hír topik
    9. F1CHL - Retro
    10. FORMA1
  • gfreak
    #178
    kriminális a szövegünk xD

    satuba szorítom a rímet, szívom a weedet, szívom a weeeedet xD
  • Lacee
    #177
    öt csillagon kívül engem is érdekelne minden, majd nyomjátok be ide a linket pls
  • tigeroo
    #176
    rendben, most nekemis zsa van, a városban mozgok, délután akkor ütközünk és kokettálunk.
  • gfreak
    #175
    mondjuk legyen így: meló van hatig, hazaszteppelek, aztán feldzsezzentem megauploadra amim van (van még pár ósuli cucc is valahol kint korongon, azokat még elő kell kotorni)
  • tigeroo
    #174
    hát jóhlenne az összes! az oldal az mindegy szerintem
    Idő urai, meg kiadatlan NKS (nekem csak az öt csillag és a mekvart szlenges trekkek vannak meg), meg esetleg nos'chez ha van...

    szóval ha feltöltenéd valahova azt nagyon nagyra értékelném!:)