373
NKS
  • tigeroo
    #253
    funk rodeótok van még?
  • tigeroo
    #252
    dzsungel tamtam:D

    kell a respect, nagyecsednek :Ddd
  • zdlr
    #251
    amúgy lassan át lehetne nevezni a topikot kriminalra :D
  • zdlr
    #250
    fent van az ftp-den
  • ScarY MAN
    #249
    panel blues :P

    tisztelet innen bekasmegyerrol :P
  • gfreak
    #248
    panel blues xD

    zdlr: igen, engem érdekelne...az ftpre nyugodtan pakold fel (ha n incs fent sehol még), aztán a hétfői pakettával lerántom azt is (nem vagyok hétvégén, kint fogunk tiombolni a természetben)
  • zdlr
    #247
    nekem van még firmám, ha kell valakinek..
  • hunbasser
    #246
    egy szavazást indítanék:

    panel blues vagy dzsungel tam tam?
  • fook
    #245
    http://data.hu/get/1489098/under.Nem_kozolt_sav_Funkrodeo_-_Mija_fontosss_.mp3.html
  • tigeroo
    #244
    rendben,köszönöm!
  • gfreak
    #243
    ha jövő hétfőn is jó, akkor felrakom a Faktrorokkal együtt az Idő Urai helyére ;)
  • tigeroo
    #242
    a mijja fontoss nincs meg valakinek valami "sűrűbb" bitrátás verzióban?
    nekem youtube-ról van lekonvertálva, éshát elég sux, kéne jobb minőségben
  • mazsola89
    #241
    Hi All! Megvan a killakikitt új albuma és ha esetleg valakit érdekel az szóljon és mutatok belőle részeket:D jahh egyébként Killakikitt- Ne szarakodj
  • mazsola89
    #240
    Köszönöm a feltöltés jóféle muszikák találhatók arrafelé:D
  • lehiakos
    #239
    HI!

    Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
    MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat
    akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
    technikával és több éves tapasztalattal
    állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
    E-mali: [email protected]
  • fook
    #238
    :D a 100-as pakkom ne kapd szét hat adagra :)
  • hunbasser
    #237
    "pakkot" :Ddddddddd
  • fook
    #236
    le :) várjuk a következő pakkot :D
  • hunbasser
    #235
    downloaded :) köszi :)
  • mazsola89
    #234
    hát én most álltam neki:S és még elég sok van hátra:(
  • gfreak
    #233
    lehúztátok fejek? még fent lesz pár napig...úgy gondoltam jövő hétfőn veszem le...és rakok fel nektek Faktorlabort meg pár Kool Kasko-t (de ha tetszik akkor megvenni, én is azt tettem)
  • zdlr
    #232
    off:
    ja és, burro banton a legnagyobb deejy a dancehall szakmában, na jó ha nem is a legnagyobb, de top 10 az biztos :)
    boom wha dis, nagy klasszik, mint a badder dan dem

    copy meg , inkább nem nyilatkozok róla, a hangja jó lenne ha használná, ez az állandó majmolása és torokhangja már rém gáz és unalmas..
  • zdlr
    #231
    ya, azóta rájöttem, hogy nem a soul trouble van rajta, de valamelyik számban asszem nyom hasonló szöveget kemon.
    ennyi maffiám van, ezen kívűl csak két mixtape, de az a soundsystem felálláshoz jön, nincsenek benne saját számok.
    az újabb tülthető innét:
    the good, the bad, the ugly mixtape
  • fook
    #230
    az ftp csak egyszálas , spaces módszer nem működik:) tessék ide írni hogy ki használja és meddig :) hogy mindenki le tudja szedni :)
  • gfreak
    #229
    perzse ez a felsorolás messze nem teljes..nem egyszerű összeszedegetni az arcokat, de ah érdekel/bejön akkor rá lehet mozdulni a deep-re (én is onnan szereztem be jópár dolgot), aztán lehet rendelgetni ;)


    veszélyben egy újabb tizes paketta, indulhat a föld körüli raketta
  • tigeroo
    #228
    hát ez mind a hőskorból van:)
    annyit tudok, hogy az Idő Uraiban volt a 2 NKS tag, meg Bankos... ezekhez nemnagyon értek! de ha mostani hiphop is érdekel, akkor ajánlom a DSP-t még (társadalomklinikát asszem a bloosebroavazról már le lehet tölteni! most jött ki az új számuk az új album előfutáraként, DSP - Legenda, eléggé odabaszós)

    nekem ők a kedvenceim az NKS és AKPH mellett


  • gfreak
    #227
    nos...ők a kriminál beats crew, az idő urai, az nks, faktorlabor,stb ezek mind-mind bandák..a kriminál alatt tömörülnek, és oda-vissza megtalálhatóak a különböző formációkban a tagok (Zsola, Rapa, Faktor, Bankos, Azúr, Zenk, Higany, IQ, Nospa, stb...)
  • gfreak
    #226
    gondolom csak egy szálon lehet...nem vágom hogy pörög ez az extránál..tigeroo már húzza, de fent hagyom nektek srácok, no para ;)
  • Lacee
    #225
    ööö, olyat lehet kérni hogy valaki elmagyarázza, hogy a pakkban mi micsoda? Pl idő urai, faktorlabor, stb... ezek csapatok nevei, vagy mixtape-ek, vagy mi? teljesen láma vagyok a témához, eddig punnani massifon és ludditákon kívül nemigen hallgattam magyar hiphopot... külföldiből is csak egy-két tupac meg eminem, szóval mondhatjuk hogy nem vágom a témát :)
  • gfreak
    #224
    Copy Con...bahh...na de sebaj...bár nem tudom minek spanolnak egy akkora idiótával (félreértés elkerülése végett: a csávónak nagyon fasza hangja van, ezért is égjen a szégyen rá, mert olyan szar szövegeket tol)

    ne de ne off ;)

    jajj de hol a cica a holdról, ha faktor dorombol, egy szeletet a jóból ha az északa hódol xD

    sőt


    jöhet a váltás, ha szól a zene seggrázás velem jól érzitek magatokat, legyen ez egy áldás, na áss mélyen a zsebedbe testvér előttünk az este és te még nem is tekertél, gyújtsd be és nézd, hogy milyen szépen ég xD
  • hunbasser
    #223
    nem tudok csatlakozni :(
  • hunbasser
    #222
    ja,most látom,hogy ezek vannak benne....:Dddddddd (Y) akkor különösen szedem :)
  • gfreak
    #221
    akkor te is húzzad a lent megadott ftp-ről nyugodtan ;)
  • Lacee
    #220
    már szedem is, köszi... ez alapból több szerintem, mint amennyi rapzeném összesen van, úgyhogy művelődhetek :D
  • gfreak
    #219
    aztán kincsek fellelhetőek még Kool Kasko mixtapejein (nekem három van meg: Bimaz And Benz, Off The Traks és az Optimus Krime), meg van még három Faktorlabor...

    itt a B meg az N egyre éberebben benne minden lében, BP szívében, a dzsungelében, két hős a képregényben a KB nevében, az igaz védelmében
  • hunbasser
    #218
    na,ezek mind jöhetnének nekem is :D:D:D
  • Lacee
    #217
    erről jut eszembe, az egyik koncerten (talán az idei CENen) mondták be Irie Maffiáék, hogy a következő számot a spanoknak küldik, akkezdeték, NKS, Brains, Copy con... jó kis reggae/dancehall szám volt, a refrénje meg hogy
    "van cannabis, van cannabis, van cannabis...
    SATIVA!"

    jót mosolyogtunk, ki másnak küldenék :))
  • gfreak
    #216
    mármint 2000 körüli damn xD
  • gfreak
    #215
    szívesen srácok ;)

    Az Idő Urai album ami benne van olyan 200 körüli, albumcímet nem tudok ;)

    Pakoltam hozzá egy live-ot is, ami inkább gyűjtői érték mint hallgatható matéria (de fasza lenne ha az interfunk-tól valaki hozzámvágná azt a cuccot amina kriminális c. szám található)

    Aztán Norba (& No-One) cucca, isten tudja mikorból az is lehet hogy új (bár nem nagyon láttam még senkinél)

    Meg persze a kihagyhatatlan, a klasszikus, aaaa...Zsebrakéta Rádió vol1 xD
  • tigeroo
    #214
    nah nekem már jön!
    köszönöm mégegyszer!