71
  • Darth Sith
    #31
    "a bemutatón ugyanis elsősorban a technológia előnyeit, valamint a korai megjelenés fontosságát hangsúlyozták ki."
    Sok előnye nincs. Még DX10-es játékból sincs elárasztva a piac, nem hogy DX11. NEm nagyon lesz ami kihasználja már ősszel, tudtommal.
  • FoodLFG
    #30
    Itt van nektek DX11-es játék! Ezzel nyomjátok. :D

    A hírhez meg csak annyit, hogy nyugodtan jöjjenek csak a fejlettebb cuccok, mert legalább lejjebb nyomják a régiek árait.
  • Tinman #29
    Amiket felsoroltál azokkal mind játszom konzolon.
    A vérkonzolos legalább annyira száni, mint a vér PC-s.
  • Tinman #28
    Mondom, hogy attól még 27 db cím van.

    Ezek közül 5 db siker lett konzolon is. Miről beszélsz ?
  • JoinR
    #27
    Egyetértek. Attól, hogy egyesek nem tudnak mivel játszani, vagy valakit "nem érdekel az FPS", nem tehet róla senki. Ők játsszanak régi játékokkal.

    CoJ, Bioshock, PoP, AC mellett nyugodtan még meg lehet említeni a HAWX-t (még ha árkád is), a Far Cry 2-t, World In Conflict-ot, de akár a Crysis Warhead-et is. Habár ezek közül nekem se mind tetszik annyira (pl PoP csalódás), de attól még volt rá kereslet, és biztos vagyok benne, hogy sokak élvezték őket.
    Nincs pénzed játékra? Szar a géped? 640x480-ban érzed jól magad? Ki kötelez rá, hogy ezekkel játssz? Minek neked DX9 is?

    Egyébként a lista nem teljes szvsz, ilyen alap, hogy Supreme Commander is hiányzik belőle.
  • hdo
    #26
    Marhára nem értem hogy egyeseknek miért probléma az, hogy a fejlesztések két lépéssel előbbre járnak a használt technológiánál.
  • zola2000
    #25
    De akkor mi a fenének fizet az ember azért a teljesítményért amit megvesz?
  • hdo
    #24
    Láttál már sg-n valaha is _nem_ meddő vitát? Amíg egyetlen ember is lesz akinek más a véleménye, addig marcangolni fogják egymást hogy kinek van jobban igaza. Közben legtöbbször elbeszélnek egymás mellett.
  • zola2000
    #23
    Kövezz meg de én nem találok fogamra valót, nekem dragon quest, final fantasy, legend of zelda, muscle march ^^, monster hunter kell, nem ilyenek, és én sokszor jobban elvagyok 10+ éves játékokkal (vagy a remakejeikkel) mint a mai 3ds csodákkal...
  • EroSennin
    #22
    Nincs ertelme annak amit irsz, ez mindig is igy mukodott es igy van jol. Gondolj csak a DOS-os idokre (beleertve a korai DOS alapu winfos verziokat): 8086 processzorra irtak a szoftvert mikor mar regen megjelent a 80286, aztan a 386, 486,... De meg a pentium megjelenesekor is DOS alatt inditottam el a quake1 jatekot. Igaz hogy a quake1 erosen kihasznalta a pentium processzort de a DOS es a rajta futo szoftverek 99%-a csak a magas orajelet es teljesitmenyt hasznalta ki a pentiumbol. A hardver mindig is a szoftver elott lesz, igy mukodik a szoftverek evolucioja.
  • who am I 7
    #21
    vérpistiéknek hiába magyarázol reális indokokat, nem fogják érteni
  • who am I 7
    #20
    húha, EZ ÁM A JÁTÉKDÖMPING 2006-óta krájfos 2x is kómpanihérók 3x FSIM 2x ... Jóvan gyerekek, nyugodtan eláshatja magát akinek ezek közül a xarok közül (NEM MIND1ik FULL DX10, ezt azért hozzátenném! jha..és potbóc..:D:D:D) bármelyik is kultusz lett :D

    Nevetséges ez a lista érvelésnek... :D még viccnek is rossz :D bár annak nem mert jót röhögtem...A FSIM X ér valamit az összes közül az arra specializáltaknak..nekem mondjuk az se, mert se pilóta vénám nincs (nem is érdekel) és kedvem sincs gombok nézegetésével tölteni az időm, de az összes közül ennek van a legtöbb értelme.Többi 10 órás lowbudget 1 forintot nem adnék egyikért sem (ezt azért úgy mondom, h nem 1 eredeti játékom van..)
  • hdo
    #19
    Teraflopos grafikus chip? Valamiről _nagyon_ lemaradtam!
  • readswift
    #18
    mr. antitézis :DD tényleg nincs érdekes / értelmes dx10 játék...

    hátha dx11 re lesz már ptbóc :D
  • Tinman #17
    27 db akkor is, ha a kiegeket nem vesszük figyelembe.

    Sajnálom, hogy nem érdekelt téged pl. Assassin's Creed ami, ugye akció/kaland/rpg elemekkel, vagy a kiváló Bioshock ami FPS/RPG/horror keverék, vagy a DMC, aki akció/rpg elemekkel, vagy a kiváló CoJ, aminél jobb western játékkal még soha nem találkoztam, pedig a témában végigvittem az összeset.
    Prince of Persiat már nem is említem, nagyon finom anyag volt.
    RPG-nek ott a Conan meg a D&Ð.

    Aki ebből a listából nem talál pár fogára valót az xarja össze magát.

    RPG-t akarsz DX10-el? Ultra kevés lesz az a gép az aláírásodban, mondjuk egy Oblivion 2-höz. Egyszerűen maga az RPG műfaj olyan részletességet kíván meg, amit, ha DX10-ben jelenítenek meg, olyan lesz, mint az Arma 2 esetében... ellátsz 5 km-t, de 15 FPS mellett egy 4 magos gépen.
  • Molnibalage
    #16
    Nem az új képességek "fájnak", hanem az, hogy még DX9-re sem tudnak optimalizálni egyes programzók. Olyan ez, mintha egy 0 órás pilótát egyből B-747-re vagy elsővonalas vadászgépre raktál. Egyszerűen a programozás láthatóleg nem követi le a fejlődést.
  • Molnibalage
    #15
    Remek, csak a lista ferdít. Hányszor van benne ugyanaz a játék? A kieg kit érdekel? Ez kb 22. Ez is nagyon sovány és gyakorlatilag az összes olyan típus ami engem hidgen hagy.

    Az FS hiába szim, nem harci, FPS nem érdekel, RTS az nem stratégia. Seholt egy tisztességes RPG ahol remek kis fizikai rejtvényeket lehetne feladni egy jó kis enginnel és nagyon szép grafia fontos az RPG-nek szerintem. A Gothic 3 döbbentett rá erre.
  • AgentKis
    #14
    Na akkor még annyit sem tévedett mint a 4es metró alap költségvetése...
  • readswift
    #13
    PT Boats: Knights of the Sea <~~ez olyannyira "VAN" hogy lehe hogy már dx11 hez adják ki... Eddig arról volt szó hogy NV lesz az első dx11 gyártó, és az embereik segédkeznek a pt-boats fejlesztésében is.
  • Szefmester
    #12
    pl olvasd el hogy mit is tud a dx11 és utána gondold át minek is jön.. ;)
  • JL666
    #11
    mit gondolsz miért én írom?! :)
  • Tinman #10
    Ejnye....

    Age of Conan: Hyborian Adventures
    Alliance of Valiant Arms
    Assassin's Creed
    BattleForge
    BioShock
    Call of Juarez
    Company of Heroes
    Company of Heroes: Opposing Fronts
    Company of Heroes: Tales of Valor
    Cryostasis: Sleep of Reason
    Crysis
    Crysis Warhead
    Devil May Cry 4
    Dungeons & Dragons Online: Stormreach
    Far Cry 2
    Flight Simulator X
    Flight Simulator X: Acceleration
    Gears of War
    Hellgate: London
    Lord Of The Rings Online: Shadows Of Angmar
    Lost Planet: Extreme Condition
    Prince of Persia
    PT Boats: Knights of the Sea
    Rise of the Argonauts
    Shadowrun
    S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
    Stormrise
    Tom Clancy's H.A.W.X.
    Universe at War: Earth Assault
    World in Conflict
    World in Conflict: Soviet Assault
  • mamo33
    #9
    Az hiánypótló cucc lesz, mert az MS nem tervezi a folytatást!
  • JL666
    #8
    egész jó a videó. Én már írom pascalban a direct x 12-t.
  • JoinR
    #7
    LOL!!
  • mamo33
    #6
    Ha nem értesz valamihez, inkább ne szólj hozzá! De legalább is olvasd el a többiek írását is, hátha ragad rád valami!
  • Molnibalage
    #5
    Hány DX10-es játék van egyáltalán. Egy tucat? 2006 óta van DX10...
  • Narxxis
    #4
    Másban is elsők. A DirectX 11( mint a 10 és a 10.1 is) azoknak jön jól akik szakmailag foglalkoznak vele. Ne csak játékokban gondolkodjatok.
  • Azorut
    #3
    Szerintem meg olyasmi a helyzet, mint a Vista/windows 7 esetében. A Vista se terjedt el még igazán, mégis jön a 7, ami előreláthatólag sokkal jobb lesz.
  • who am I 7
    #2
    hát, hogy valamiben elsők legyenek, persze értelme 0 (nulla)
  • Molnibalage
    #1
    Még a DX10 sem terjed el. Akkor ez minek?