142
Mini Ninjas
  • ViniSoundz
    #62
    örülj neki, hogy itthagyod ezt a fíreg helyet :P
  • gfreak
    #61
    és én most megyek spanyolba :(
  • Attelee
    #60
    Estére már lehet valami!
  • gfreak
    #59
    szeptember 11 az EU-s megjelenés szerintük ;)
  • Prince23
    #58
    Állítólag már megjelent minden platformra.
  • Heffi
    #57
    Úgyszint :D
  • Morphin
    #56
    én is várom...mikor is jön pc-re?
  • gfreak
    #55
    azért örülök hogy rajtam kívül van még ember aki ezt is várja nagyon :DDD
  • Prince23
    #54
    Boxon már megjelent. Már csak a pc váratt magára, mint mindig:)

    launch trailer
  • Heffi
    #53
    Na ez jó hír! :)
    Nekem a demo nagyon bejött :D
  • Prince23
    #52
    A héten jön a teljes játék :))
  • Heffi
    #51
    meg se jelent* sry :D
  • Heffi
    #50
    Jah most nézem még mese jelent... akkor szedem a demot...
  • Heffi
    #49
    Valahonnan a teljeset lelehet szedni?:)
  • buklee
    #48
    Rosszul írtam, a dobócsillag alapból benne van a menüben, tehát csak meg kell nyomni a 2-est majd kiválasztani a csillagot és F-el dobod
  • Morphin
    #47
    szerintem meg nagyon jó az irányítás...lehet a box gamepad miatt amit kiválasztok a menüben azt a jobb ravasszal lehet aktiválni,horgászbottól kezdve tűzlabdáig etc.
    amúgy a villám varázslat szerezhető meg pluszban.(az oltár v mi mellett jobbra van egy virág,azt kell oda betenni,ha minden igaz)
    a másik vmi tekercs,amiből növények meg gombák segítségével tudsz "főzeteket" készíteni...ezen a pályán az arrow shield-et kapjuk.ami azt jelenti,hogy egy buborék lesz körülötted és minden nyilat eltérít...persze csak adott ideig.

    jah és azért változik állattá, szvsz,mert egyik videoban láttam,hogy a főgonosz ilyen kis öreg,üldözi az állatokat,valszeg belőlük csinálta a hadseregét...ezért ha "megölsz" egyet akkor visszaváltozik állattá...de ez nem 100% ez csak az én következtetésem.
  • Prince23
    #46
    pedig ien kiosztás van a Ninja gaidenben is, ott is kell váltogatni pár fegyvert, ha boxon megtudták oldani, akkor pc-re is jó lesz ez. ott már te magad is beállíthatod a dolgokat
  • buklee
    #45
    A dobócsillagot nem próbáltam, de ha úgy működik mint a tűz varázslat, akkor be kell tenned az invertoryból(alapban 3) a felső menüsorba, kilépsz majd megnyomod a 2-est és ott kiválasztod a dobócsillagot. Most elvileg az 'F' billentyű lenyomásával tudod eldobni. Na ezért mondtam, hogy nehézkes az irányítás:D. A történet szerint az erdei állatokat gonosz szamurájharcosokká változtatja valaki és ha ez még nem lenne elég a társainkat is elrabolják. A feladatunk kiszabadítani a barátainkat legyőzni a főgonoszt és visszaváltoztatni az erdei állatokat.
  • grebber
    #44
    Kipróbáltam a demót egész aranyos kis game.
    Arra sajnos nem tudtam rájönni a dobócsillagot mivel dobom el :(
    Meg amikor lezúzzuk az ellent miért változik mindig valamilyen állattá?
  • buklee
    #43
    Sima box kontrollert azért nem akartam venni mert az nagyon drága és semmi extra nincs benne, így elég fölöslegesnek tűnt, mert először volt a chillstream ami elvileg x360 kompatibilis(ezekszerint nem teljesen) aztán vettem a logitech cordless rumblepad 2-t ami vezetéknélküli forcfeedbackes több mint 100 óráig bírja két sima elemmel, csak szinte semmi játék nem támogatja, néhánynál ellehet érni, hogy működjön de csak force feedback nélkül. Eddig elég rosz vételnek tűnik, lehet, hogy rákellett volna még áldoznom 2-3 ezret, hogy sima box kontrollert vegyek. Utólag könnyű okosnak lenni:D.
    ON:
    Többedik végigjátszásra egyre jobban tetszik. Az elején kicsit bonyolultnak tűnt, kinézetéhez képest, de amint hozzászokik az ember a kezelőfelülethez növekszik az élvezeti faktor. Ha működne a rumblepad kettővel, akkor már igazi kánaán lenne, fotelből tolva:D
    A varázslatot hogy lehet megszerezni? Mert eltalálok az oltárig, de ott kiír valamit, hogy mit kéne csinálni, de nem jövök rá, hogyan kell.
  • Morphin
    #42
    a xbox360-as controllerrel eddig semmi bajom nem volt...még azokkal se amik alapból nem támogatják,hanem csak sima controllernek ismerik fel...nekem az van,hogy mielőtt elindítom az adott játékot legyen bedugva,ha csak utána dugom be akkor nem látja soha...(vagy én nem tudom játékon belül h lehet aktiválni utolag,de tök8)
    elvileg szeptember 8.-án jön...2-3hét és már tolhatjuk is...
  • buklee
    #41
    Az extrákban a videó nekem is tetszett. bár valami hasonlót már mutattak egy trailerben. Akárhogy próbálom egyik gamepadom sem működik vele, remélem azért a véglegesben megoldják valahogy. Mondjuk én elsőre sem rohantam végig, megtaláltam azt a megtanulhaó varázslatot, csak nem tudtam megtanulni, meg végigmentem a folyón ésgyalog is körbemásztam az egészet. A lopakodásnak eddig nem sok értelmét láttam, mert az ellenfelekért kapom az xp-t, tehát ígyis úgyis lekaszabolom őket. Lehet, hogy majd lesznek olyan pályák, ahol kikötik, hogy lopakodni kell.
  • Solid Snake
    #40
    Kipróbáltam a demót nekem nagyon tetszik!
  • Morphin
    #39
    elvileg szeptemberben jön csak ki... :(
  • steweee
    #38
    meg lehet már vhonnét szerezni? :)
  • Morphin
    #37
    nekem egyből felismerte,nem volt vele gond...irányítás elég jó.igaz én elsőre nagyon hamar végig szaladtam rajta...nem kellett volna.
    másnap elindítottam megint,kicsit jobban körbenéztem a pályán,és pff mennyi mindent hagy ki az ember ha csak végig futkározik rajta. annyi ilyen kis eldugott extra van a játékban...lehet növényekből kirakni cuccokat (persze ha megtanulod) gondolom minden pályán lehet valamit tanulni (ilyen kis kút-szerű valaminél csináltam) akkor pl a demóban is lehet menni gyalog a végéhez,meg "raftingolva"(tehát nem olyan egy síkú az egész)...horgászni... etc. folytathatnám. ki kell próbálni. és ugye ez még csak 3 karakter, lesz még egy csomó...a fő karakter meg ilyen varázslatokat is tud,ami nagyon megdob egy-egy részt.
    jah és zárszónak, a játékban látható videók nagyon szépen meg vannak csinálva,és a sztori sem rossz. (nézzétek meg az extra-menüpont alatti videót!)
  • buklee
    #36
    Nekem nem működött sem chillstreamme sem pedig rumblepad 2-vel.
    A játék amúgy nem fogott meg annyira, de egynek elmegy.
  • Prince23
    #35
    Én is nagyon várom már. Hajrá Eidos:D
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Nekem nagyon bejött ez a kis game... :D Aranyos meg szórakoztató meg minden... :D
  • Morphin
    #33
    uhh kár hogy ilyen hamar vége lett...sebaj majd szeptemberben!
    a demo végén a videoban mekkora főellenség lesz már OMG...vagy 20szor akkora mint a kis ninja srác^^ nem rossz ez a 3 demo-s kis ninja se,de nagyon jók lesznek még ezeken kívül is (bár a kis csajt nem nagyon használtam most) én xbox360 controllerrel toltam pc-n, és nagyon élvezetes,lendületes kis game lett ez...checkolja mindenki!!
  • Morphin
    #32
    tenksz!
  • Hellsing47
    #31
    Lehet tölteni 800MB
  • Prince23
    #30
    Holnap demó!
  • TitaniumRR
    #29
    A kereső nem látja ezt a topicot...

    Nem lesz ez rossz, de inkább kiskorúaknak.
    A Way of the Samurai 3 európai megjelenése pedig októberben várható.
  • vzajcev
    #28
  • Prince23
    #27
    új tréler
  • Prince23
    #26
    Megjelenés: Szeptember 8
  • Prince23
    #25
    52 ÚJ KÉP!!
  • Solid Snake
    #24
    első találat :)
  • Solid Snake
    #23
    sandbox monnyon le