8
  • nalidzsizpáuvö
    #8
    Ez akar lenni a gugli válasza a Wolfram Alpha-ra.

    De az utóbbi jobb a statisztikai keresésekre.
  • djw
    #7
    jó lesz ez, csak még tól béta... :D hasznos lesz ha esetleg táblázatot kell gyártani valamiről...pl árajánlatokat gyűjteni...

    beírod, hogy "nyílászáró csere", oszlopokban megadod a megfelelő adatokat és majd összerak neked egy príma kis összehasonlító táblázatot. jó lesz az, hasznos lesz az.
  • ssdb
    #6
    Még meg kell érnie! De ebben van a jövő, aszondják minden kezdet nehéz, és mindent el kell valahol kezdeni!!!
  • PetiX87
    #5
    "A kifejlesztett és alkalmazott technika még minden, csak nem tökéletes"
  • Ruley
    #4
    Nagyon sok benne a hibás adat, nem értem hogy nem tudják kiszőrni hogy tökugyanazt a sort ne rakja be kétszer.
    Eggyébként jópofa, de nem tudom elképzelni hogy készpénznek vegyem a táblázatait.
  • nagylebowski
    #3
    most miattad megnéztem mégegyszer, az oszlopok hozzáadásával tényleg prímán lehet adatokat szerezni, de hmm beírtam hogy ferrari f50 és több percet bogarásztam a kategóriaoszlopokkal mire vetettem egy pillantást a képre és a els oszlopokra, ez nem is az a kocsi! pedig ezt az egy találatot adta. Én alapjában véve szeretem a google cuccait, de ezen még alakítni kéne
  • passatgt
    #2
    csak próbaképp beírtam: passat
    rakott képet, leírást, kiírta hol gyártották, ki a tervező, hány le stb...

    jó lesz ez, bár nekem ez a felület annyira nem jön be
  • nagylebowski
    #1
    egy kövér semmi, próbálgattam, de összevissza ad eredményeket, van amit lehagy, pedig akár lehetne az is a fontos momentum. Én ezt még nem érzem potenciálisan hasznos kiegészítésnek.