197
Bunyók, sztorik minden mennyiségben
  • Tyler1
    #117
    amúgy vannak jó videói az érzelemkitöréseiről is deszkázás közben xD
  • csgery
    #116
    Mike Walley, ohh :]. Riszpekk neki.
  • mila69en
    #115
    tudom!
  • nan76
    #114
    amúgy ő egy deszkás srác,Tony Hawks-sal nyomta régen és híres a bősz vérmérsékletéről.
  • Sickness
    #113
    ő neki megy mindenkinek :D
  • cicai
    #112
    hmm, tökös csávó:P
  • Tyler1
    #111
    ennek sem első alkalom, h 1 embernél többet kell ütnie :D
  • Mr_no_NaMe
    #110
    ígykell csinálni :P
  • mila69en
    #109
    ez is egy örökzöld!:D
  • Hymtozis
    #108
    Nálunk edzés végén általában vlt ien páronkénti bunyó, egyszer sensei-vel vltam párban, és úgy oldalbarúgott, h azt hittem kettészakadok. Aznapi progim, h feküdtem terem szélén, és próbáltam életben maradni. :D

    #107: A földhöz vágáson kívül a többit tanultam.
  • Tyler1
    #107
    ez vmi begyakorolt mozdulatkombináció????
  • mila69en
    #106
    4 éven át majdnem minden nap verekedtem!

    na jó de csak edzésen! és fogtam párszor padlót, rendesen
    egyszer olyan szinten bekamilláztam.... félóra kellett, hogy magamhoz térjek, már azon voltam ott pusztulok meg
  • John Cena
    #105
    én ha jól emléxem negyedikbe verekedtem utoljára haveromat meg engem basztatott srác azt kb. nem volt semmi föld harc:D semmi bajunk nem volt azt többi haverjaim szét szedtek minket de úgy imádom hogy ilyenkor senki se marad a padlón de úgy rendesen:D
  • mila69en
    #104
    micsoda precizió
  • Hymtozis
    #103
    Legutolsó verekedésem tavaly, 11.-ben vlt.
    A bunyó kezdete, h felhúztam, és hozzám akarta vágni a kosárlabdát, elhajoltam, elé léptem, jobb kézzel álkapcson vágtam, közbe bal lábbal kiléptem, támasztani, jobb lábbal hasbarúgtam, elé tettem le lábamat, összefogtam gyereket, karját testéhez szorítottam, és földhözvágtam, fejét bevágta.

    Am sokszor verekedtem sulijaimban.
    - Elsőben, mert oan vlt a környék, h ott mindenért verekedni kellett
    - Másodikban azért, mert új vltam, és b*szogattak, kiálltam magamért
    - Harmadikban azért, mert a kissebség szeretett verekedni, megvédtem magam
    - Negyedikben csak veszekedés vége vlt verekedés, mert az meggyőzőbb néha
    - Ötödik sulimban egyszer húztak csak fel, de nem verekedtem, csak szájbavágtam és megszédült.

    Aztán gimnáziumban csak ez az egy verekedés vlt, kétszer álltam gyerek elé, h akk gyere, de akkor már hirtelen el megy a kedvük, viszont én nem támadok, mert ezt tanultam.
  • Tyler1
    #102
    amúgy amerikába az ilyen sulis bunyók nagyon a ríszpektre mennek! ha nyersz te vagy a király hanem akk lúzer vagy!
    nem hogy még szét is választani, meg ledorgálni, h "csúnya fiú.." XDD
  • rooney8
    #101
    Az... szegény lelkem alig bírta feldogozni
  • passatgt
    #100
    dedurva
  • cicai
    #99
    :P:D ugykellazt
  • Tyler1
    #98
    az amelyik ráakar ugrani vagy nem tom és akkora k.o.-t kap h beszarás :D:D:D nem?

    #96: "buzi" csávó emlékeztet volt oszt.társamra, azt is mindig megverték, mert hát agyilag nem volt helyben, de mikor felhúzták úgy isten igazából akk 90 kilós izomállatot szószerint majdnem megfojtotta :D igy egy kézzel a nykát elkapta és a falhoz szorította, és kész, nem eresztette csak mikor a csávó már az uccsó levegőket kapdosta :D
  • mila69en
    #97
    ehh az egyik hatalmas padlót fogott:D
  • rooney8
    #96
    Nálunk pont ma volt egy "bunyó" suliba. (9. oszt :D)

    Az egyik gyereket elkezdték buzizni (mert elkezdett simogatni egy másik gyereket :D) és ez így ment vagy 5 percig (tudni illik, hogy ez a gyerek nem az osztály kedvence, mert ő is ilyen szájhős... igaz van rajta izom rendesen :) ) Na szval már elég ideges volt, aztán odament az egyik gyerekhez (pont az osztály kemény csávójához :D) és elkezdte lökdösni. A másik csávó lepakolta a cuccait (teló, nyaklánc... stb) aztán mondta, hogy na most gyere. Kicsit lökdösték egymást, aztán a kemény csávó lefejelte a "buzit" aztán elkezdtek "birkózni", lökdösték egymást meg ilyenek... Aztán a kemény csávó bedurvult, először gyomorszájon térdelte, aztán elkezdte ütni ököllel a fejét... 2 ütés volt, aztán szétszedtük őket, mielőtt valami nagyobb baj lett volna :) Még kicsit pofáztak egymásnak azt lenyugodtak.
  • Tyler1
    #95
    hopp na igy talán

  • Tyler1
    #94
    lehet h volt már de ez nagyon nagy xD

    [flashhttp://www.youtube.com/v/v7PMp-yXHT0&hl=en&fs=1[/flash]
  • mila69en
    #93
    flame harc az egy új küzdő sport
  • F1re
    #92
    jah hát ő nem bunyozott :D:D hatul szédült a kamerával meg vmi részeg rocker oda tévedt hozzá aztán beszélgetnek :D rocker csávo ieneket mond a haveromra amikor megorult es uvoltozott "kozelits rá ! mint valami megvadult bika" :D:D:D:D csak az a baj h haverom olyan faxan kamerazott h a fele kimaradt meg 1 csomo minden nem latszik :(
  • tugyiti
    #91
    FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚFÚFÚFÚFÚÚÚúúúúffúúúúúúúúÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ E
  • mila69en
    #90
    és akkor végén ki kamerázott?:D
  • Tyler1
    #89
    amúgy alcímben ott a "sztorik" szó is, és nem értem mért gond ha elmesélt egy történetet...
    de kik jönnek be egyből akiknek közük sincs a témához, csak tudjanak oltogatni...igazi flame harcosok!
  • F1re
    #88
    nekem is van ien hulye videom amikor mentunk haza fele kicsit ittasabb allapotban aztan lehülyézték vmi 23 év koruli menők a haveromat az meg elkezdi szet csapni oket aztan a vegen mar mindannyian verjuk őket :( nem vok rá büszke de ők kezdték
  • tommygear
    #87
    mehet az egész topik
  • mila69en
    #86
    :D
  • n3whous3
    #85
    várom a visszajelzéseket, hogy legyen mit belinkelni a best ofba
  • n3whous3
    #84
    am meg tévedsz, ha a szakmámból ítélsz meg
  • mila69en
    #83
    miért vagy ilyen kötekedő mindenkivel?
  • Tyler1
    #82
    tök mind1 miből ítéllek...
    na viszlát!
  • cicai
    #81
    anyámasszonykatonája(Y)(Y)(Y((Y)Y)YY(Y(Y)(Y
  • n3whous3
    #80
    am jó topik lesz, minden nap jókat lehet itt majd röhögni érzem
  • Tyler1
    #79
    hát igen elnézve az adatlapod, ez nem a te topikod lesz
  • n3whous3
    #78
    igazi faszacsávó, ()Y)Y(Y()Y((YY(Y