197
Bunyók, sztorik minden mennyiségben
  • n3whous3
    #77
    de kemények vagytok, csak így tovább bazmeg
  • Tyler1
    #76
    hopp átkerültünk az általánosba xDD
  • Guer
    #75
    megsemmisítem :XDDDDDd
    lolmá
  • Tyler1
    #74
    jólvan már, van akinek hamarabb száll el az agya, most ebből ne legyen már itt téma! nekem pl nagyon hamar pattan a húr, aztán akk ami elöttem van azt megsemmisítem! faterom már nem győz kitagadni a családból xDD
  • jackcsabi
    #73
    Nem tudom mire jó ez a "keménykedés".
  • Sadist
    #72
    Azta, kemény vagy mint a vídia :) Magyar doli, hú az durvánstresszes tényleg :(
  • cicai
    #71
    dehogy fogom.
  • Atomreaktor
    #70
    gratulálok:) meg ahhoz is, hogy ezt meg kellett osztanod, mert hiába a "nagy tett" ha nem tudják meg az emberek. majd pár év múlva meg fogod még bánni, ne félj.
  • Tyler1
    #69
    nálunk általános suliba volt egy beteg(agyilag) srác, volt kb 12, de a széket úgy hozzá vágta a tanárhoz, ha rászólt vagy vmi, h az nem igaz xDD
    de nem rúgták mer hát...az egy más sztori XD
  • Danny1987
    #68
    Ja és itt nincsenek norvég vendégmunkások.
  • Danny1987
    #67
    én is majdnem elröhögtem magam amikor történt amugy ez a tanár még sosem csinalt ilyet.


    Masik középiskolas sztory nem voltam ott de megtörtént hogy a diak beszolt valamit a tanárnak. tanár odament kikapta a padból elkezdte rángatni mivan mivan mivan.

    A srác azután mondta hogy tökre beszart.
  • Line
    #66
    Szégyen de ezen röhögnöm kellett nem is kicsit. Kicsit olyan mint valami morbid vígjáték. Hát igen régen kemények voltak a tanárok. Amúgy ez simán megérdemelne egy külön topikot ha még nem volt ilyen.
    Az én drága Julika nénim isten nyugosztalja elsőben fröcsögő nyállal üvöltve a pajeszánál fogva verte bele egyenként a fejét minden egyes gyereknek (25-körül voltunk az osztályba ha jól emlékszem) a fejét az asztalba és közben ilyeneket üvöltözött hogy állatok férgek stb.. vagyunk. Ki tudja lehet neki volt igaza... :D

    Mondjuk itt igazán az a hibás aki egy ilyen közveszélyes elmebeteget tanárként engedett dolgozni. Bocs az off. ért.
  • Line
    #65
    Hát az biztos. :D De az esetek 99 százalékában elég egy nyugodt mindenféle feszültség nélküli alapos és rövid "helyrerakás" hogy nehogymár én távozzak úgy a helyszínről mint akinek jól megmondták stb. Szóba néha csunyábban helyre lehet rakni az embereket ha megvan hozzá a megfelelő intelligencia és bátorság mint egyébb módokon.
    Persze az is jó amit te mondtál konkrétan hogy egyszerűen levegőnek nézed az ilyeneket (ez ráadásul szinte a legjobban idegesíti őket) de sajnos vagy szerencsére ki tudja, nem vagyunk egyformák különböző vér csörgedezik az ereinkben és ami mellett te elmész egy legyintéssel sajnos én nem tudok. Irigyellek hogy te igen...

  • Danny1987
    #64
    baszki ez durva mennyi benzint baszol el ilyen kis pöcsű emberekre hogy követed csak azért hogy lásd hogy összeszarja magát.
  • Danny1987
    #63
    ez nem igazán bunyó de még általánosban volt egy osztálytársam aki elég szarul tudott olvasni.

    A tanár meg utalta azokat akik nem voltak szorgalmasak(5.-es lehettem).
    Szerintem az hogy 5.-be folyékonyan tudj olvasni nem nagy követelmény.

    A tanár odament a gyerekhez akkorát lebaszott neki hogy kiesett a székből és sírt.
    Baszki csak néztem aztán beszolt valamit hogy tanuljál már meg olvasni és egy masik gyerek folytatta a felolvasást.
  • Davidus
    #62
    haveromat meg engem a kispest szurkolók akartak megverni a meccs után de mi gyorsabbak voltunk mint ők bakancsban meg bomberdzsekiben:D
    kb ennyi történt 29 év alatt
  • Line
    #61
    Nem igényel ez olyan sok időt mint ahogy te azt képzeled. Sőt mivel ritkán bőszítenek fel ennyire egyáltalán nem sok idő. Az elmúlt 10 évbe 4. ilyen eset volt. Az egyik egyenesen a rendőrségre ment. A többi ott összeszarja magát a helyszinen mivel látják hogy nem viccelek.

    Arra pedig hogy rákeféljek szinte zéró az esélyem mivel az ilyen nagypofájú szar életű buzogányok mögött az égvilágon semmi sincs csak a szar életük. Legroszabb esetben ugye a rendőrség de meg kell mondjam azoktól egyáltalán nem félek.
  • Unreal1942
    #60
    Mikre nincs időd :)
    Lekövetem, megvárom. Még jó, hogy nem képeled fel a kesztyűddel és hívod ki párbajra a fegyvernem megnevezése mellett.
    A többség valóban csak nagyszájú, de ne történjen meg, hogy ilyen helyzetből még szarabbul jössz ki.
  • búgódisznó
    #59
    Nagyon jól tetted hogy leverted, mit szólogat be .Bár ilyen tökös lennék,engem is folyamatosan cinkelt egy csávó pár éve és nem mertem semmit se tenni.Othon emésztetterm magam milyen gyáva vagyok.
  • Vlala #58
    Emelkedj felül az ilyeneken.
    Ha minden bunkót, ostobát és nagypofájút leütnél, elkopna az öklöd...
  • Atti12
    #57
    ez a Never Back Down című filmből van. Ajánlom mindenkinek, nagyon jó film
  • Line
    #56
    Amúgy szerintem valahol a kettő között. Szóval ez a dobd vissza kenyérrel biztos szép meg jó de nem mindig állja meg a helyét. A gyengébb tudja hol a helye és ne szólogasson be az erősebbnek. Mert az is elég gáz hogy valaki 2 kiló vaságyastól egy szál izom sincs rajta kb. agyilag ugyanez a helyzet és ellenben akkora pofája van mint a ház süt róla a nagyképűség és mindenkinek beszólogat.
    Ez persze eleve egy szegénységi bizonyítvány de attól még egyeseket rohadtul idegesíthet főleg ha pont őket találják meg. Majd cicai is idősebb lesz tapasztaltabb és nem ész nélkül szájba vágja ott azonnal hanem mondjuk azt csinálja amit én szoktam. Nem is kevésszer mert sajnos manapság az emberek szeretik kihasználni azt amiről szó volt. Konkrétan azt hogy nem "divat" már szájba vágni a másikat és emiatt mindenkinek beszólogatnak ráfékezgetnek autóval autóból mutogatnak flegmák az elárusítóhelyeken kutakon stb... és mindezt tényleg mindenféle háttér nélkül teszik csak egyszerűen szar a kedvük mert kevés a pénz meg amúgy is alapból buta bunkók.

    Következőt szoktam csinálni ilyenkor ha az illető tullőtt a célon. Megkérdezem tőle mikor ér véget a munkaideje és gyönyörű szépen megvárom ha van annyi töke és azonnal nem kér bocsánatot remegő szájszéllel. A kocsis mutogatókat pedig egyszerűen lekövetem ha nem megy túl messzire.
    És hogy ennek mi az eredménye?

    Nem bunkók velem sehol hanem kinyalják a fenekem előre köszönnek stb.. Plusz én is lenyugszom és nem érzem ugy magam mint akit megsértettek.
  • John Cena
    #55
    a zilyeneket szoktam oltani suliba meg nevetni rajtuk xD
  • Vlala #54
    És ha megszólják?
    Én lányokat szoktam megszólítani, hogy de szép blúzod van...
    Az, hogy az áll-dozat (hehe) épp a Te öltözködésedre lett figyelmes, rá nézve cinkes, nem Rád.

    Take it easy, ahogy a német mondaná. Ha tudna angolul.
  • cicai
    #53
    meg amúgy azt nem értem h ha suliba valaki egyáltalán trikóba megy, azt egyből megszólják h mit feszítesz?:S kicsit szégyen ez az egész dolog... Persze az összes gyökérnek akkor nagy csak a pofája ha van mögötte valaki ott akkor...
  • mila69en
    #52
    jól tetted:D majd legközelebb már tudni fogja, hogy merre szólogasson be!
  • cicai
    #51
    Igazad van, de nem nagyon érdekelnek a haverjai, márcsak azért mert akkor ö lesz a szégyen ha rámküldi pl a fél iskolát...
    Am mostanában sok a gond és tény és való h nagyon ideges vagyok manapság, tényleg lazitanom kéne:S
  • Vlala #50
    Gyávaság nem megütni a gyengébbet?

    Egy magyardolgozat miatt elveszíted az önkontrollt?
    Tényleg lazíts, mielőtt kárt teszel magadban - vagy az egyik áldozatod barátai tesznek kárt benned.
    Hidd el, nem túl jó úgy élni, hogy állndóan a hátad mögé kell nézni...


    Nem kellett volna ütnöd. Le sem kellett volna sz..nod, hiszen a beszólásával saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt.
    Azzal viszont, hogy ütöttél, Te magadról...
  • GregSB
    #49
    11 éve élek pesten, 3 különböző kerületben is laktam, hétköznap legalább egy este megforulok a belvárosban, éjszakai buszokon. Sok tróger embert láttam már, de még nem kötött belém egy sem. Lehet azért mert nem keresem a bajt?
  • cicai
    #48
    :D
  • Line
    #47
    Jaja igy már ok. Megesik hogy az embert rosszkor találják meg.

    Amikor én voltam általános sulis pld. még az ment hogy megérkeztem felsőbe (5-ik osztály) Odajött a legerősebb 7-ikes -mivel mindig kb. egy fejjel magasabb voltam meg jóval nagyobb mindenkinél- és rálépett a lábamra jó erősen és közbe a szemembenézve közölte hogy miért léptem rá a lábára. :D Földhözbasztam hogy csak úgy nyekkent.
    Erre kövi szüntbe wc kézmosás látom tükörbe mögöttem áll ennek a gyereknek a haverja megfordultam hogy ledumáljam a dolgot. Hát úgy tökön térdelt hogy még mai napig megvan a nyoma ultrahangon. Ugye összegörnyedtem azonnal satuba fogta a fejemet ami csak javított azon hogy a tökönrúgástól amugy sem kapzam levegőt. :D Közbe bejött a másik két csávó a mosdóba és közben szarrá vertek.
    Szóval nem kell azt hinni hogy most vannak a kemény idők régen sokkal keményebb volt.. De még tudnék mesélni.
    Például az volt még a nagy bunyó hogy a napközis tanárom aki mellesleg volt kiöregedett boxoló és még 50 körül igen jó erőbe volt 11 évesen ugy felpofozott az ebédlőbe azért mert félrelöktem egy gyereket a mosdótól hogy leégett a fejem szó szerint. kb 15 pofon. de egy kicsit elkanyarodtam csak ez is a fiatalkori megpróbáltatások között volt. :D
  • autoszimulator
    #46
    majd rájössz hogy mi is a gyávaság :D
  • Apus
    #45
    az gyávaság ha valaki egy beszólásra nem basz rögtön oda? nem. az ész.
  • Line
    #44
    "De manapság már mindennapos az h az utcán megkell védened magad." Szerintem kicsit elcsúsztál te az idővel. Pont manapság kezd egyre kevésbé zűrös lenni a helyzet ilyen téren.

    Kb. 10-15 éve sokkal több volt az utcai bunyó. AZt is megmondom miért.
    Manapság nagyobb divat feljelentgetni, régen volt fair play egy az egybe meg ilyenek és aki kikapott az elviselte. Mostmár egyből megy az orvoshoz meg a rendőrségre ebben a sorrendben. Aztán az huzza a rövidebbet aki "nyert".
  • cicai
    #43
    -voltak
    *voltam
  • cicai
    #42
    Figy nem gyözködök senkit, vagy elhiszitek vagy nem, nemérdekel ez engem, 75 kiló vagyok, gyerek picit magasabb volt nálam de fele olyan széles... És igen tény és való h ideges voltak nagyon, föleg a magyar dolgozat miatt. Nyugodt helyzetben lehet szartam volna rá, erre nem vagyok büszke, de látván a topic címét beírtam... Most lehet engem szidni, de látszik itt mennyi gyáva kis csávó van, aki inkább nevetett volna azon h gecizik, mint h lépett volna vmit rá! Lehet nem ütnöm kellett volna deígy alakult, kész!!
  • Line
    #41
    Szerintem meg nem ütöttél te meg senkit max. valami 2 kilós kötekedő cigánygyereket. Aki kicsit is kemény nem viselkedik így. Ha valami komolyabb figura szólt volna be akkor meg megpróbáltad volna poénosan venni. Ha hagyja. :D
  • cicai
    #40
    nem az miatt ütöttem meg mert h azt mondta h mit feszítek? hanem h mit feszítesz te geci.
  • cicai
    #39
    te lettél volna páros lábbal ugranák a nyakadra is
  • hunbasser
    #38
    áhh,azt hittem,hogy ez ilyen verekedős történetes lesz,de látom,hogy inkább küzdősportokról van szó és csak amellett a verekedésről :\